نگاه روابط عمومی فولاد مبارکه نگاه تبلیغاتی نیست

گروه اجتماعی الف،   4000704108
نگاه روابط عمومی فولاد مبارکه نگاه تبلیغاتی نیست

بدون شک روابط عمومی هر سازمان وظیفه تسهیل‌گری برای برقراری ارتباط دوسویه بین مدیران سازمان و کارکنان را دارد، به طوری که امروزه کمتر سازمانی را می‌توان یافت که خود را بی‌نیاز از روابط عمومی بداند و در عین حال موفقیت‌های چشم‌گیری را در زمینه‌های مورد نظر و تحقق اهداف از پیش تعیین‌شده به دست آورده باشد.
  

 مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه در نشست مشترک با روابط عمومی‌های گروه فولاد مبارکه ضمن تأکید بر ضرورت انعکاس خلاقانه و هوشمندانه دستاوردهای تولید، رمز موفقیت روابط‌عمومی هر سازمان را هم‌گرایی و هم‌افزایی میان بخش‌های زیرمجموعه آن دانست.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت فولاد مبارکه اصفهان، هادی نباتی‌نژاد در جمع مسئولان روابط عمومی‌های گروه فولاد مبارکه اظهار کرد: روابط عمومی هر شرکت علاوه بر فعالیت‌های تبلیغاتی، وظیفه مهم‌تری تحت عنوان ارتباط با رسانه و فعال بودن در فضاهای مجازی را برعهده دارد و روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه در حال حاضر با رسانه‌های تخصصی حوزه صنعت و معدن در سطح کشور تعامل و همکاری دارد.


وی در ادامه با اشاره به اهمیت فعالیت در فضای مجازی افزود: رهبر معظم انقلاب همواره بر اهمیت فعالیت خلاقانه و هوشمندانه در فضای مجازی و رسانه‌ای تأکید فرموده‌اند و شرکت فولاد مبارکه نیز در همین راستا همواره درصدد گسترش سواد رسانه‌ای و اقدامات آموزش‌محور در حوزه رسانه بوده است.

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه با بیان این که ارتباطات، محور اصلی وظایف روابط عمومی محسوب شده و دارای اهمیت ویژه‌ای می‌باشد، گفت: سازمان‌ها و نهادها باید تمرکز خاصی روی این مقوله داشته باشند چراکه اگر ارتباط با ذینفعان خود به درستی تحقق نپذیرد، وظایف روابط عمومی عملاً معنایی نخواهند داشت.

انعکاس دستاوردهای حاصل از تولید برای مردم امیدآفرین است


وی ادامه داد: از روابط عمومی‌های گروه فولاد مبارکه انتظار می‌رود تا تغییرات و تحولات پیرامون خود را بررسی و رصد کنند و در هر زمان آمادگی برقراری ارتباطی قوی با مؤثران منطقه خود را داشته باشند که این امر محقق نمی‌شود، مگر اینکه برنامه‌ریزی دقیق در این رابطه صورت گیرد.

نباتی‌نژاد با تأکید بر مستندسازی عملکرد هر سازمان اذعان داشت: عملکرد شرکت‌های زیرمجموعه فولاد مبارکه باید با توجه به شعار سال و به کارگیری حداکثر ظرفیت‌های رسانه‌ای در قالب مستندهای تصویری تهیه شوند تا دستاوردهای حاصل از تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها در گروه فولاد مبارکه به صورت گسترده به دیگر حوزه‌های صنعت معرفی شوند و برای مردم نیز امیدآفرینی صورت گیرد.

ضرورت انعکاس خلاقانه و هوشمندانه دستاوردهای صنعت


وی با بیان این که انعکاس خلاقانه و هوشمندانه دستاوردهای تولید، امری ضروری است، بیان کرد: رمز موفقیت روابط عمومی هر سازمان، هم‌گرایی و هم‌افزایی میان بخش‌های زیرمجموعه آن است که نیازمند فعال‌سازی همه ظرفیت‌های اطلاع‌رسانی است؛ انتظار می‌رود تا روابط‌عمومی‌های گروه فولاد مبارکه در بالاترین سطح ممکن نسبت به انعکاس دستاوردها و امیدآفرینی برای جامعه تلاش کنند.

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه ادامه داد: روابط ‌عمومی‌ها باید با جذب نیروهای ارزش‌گرا و فرآیندمحور، از لحاظ فنی، تخصصی، تجربی و توانمندی‌های افراد، با برنامه‌ریزی ارتباطی ویژه و پژوهش‌های افکار عمومی، توانایی جلب مشارکت عمومی و اعتمادسازی در افکار عمومی را دارا باشند و فرآیند توسعه سازمانی و تحقق عملی کارکردهای روابط عمومی را به نحو مطلوبی فراهم کنند.

نگاه روابط عمومی فولاد مبارکه نگاه تبلیغاتی نیست، نگاه اطلاع‌رسانی است


وی عنوان داشت: تجربه ثابت کرده که اگر روابط عمومی یک دستگاه، با انگیزه، تخصص‌گرایانه و خلاقانه عمل کند، مطمئناً نتیجه خوبی در تحقق و پیشبرد اهداف آن سازمان داشته و منجر به افزایش میزان موفقیت‌های آن سازمان خواهد شد.

نباتی‌نژاد با بیان این که ارتقای ظرفیت‌های اطلاع‌رسانی از دستاوردها، یکی از خواسته‌های مدیران است، تأکید کرد: نگاه روابط عمومی فولاد مبارکه نگاه تبلیغاتی نیست، بلکه نگاه اطلاع‌رسانی دستاوردهای ملی و فراملی‌ است.

وی بیان داشت: ضروری است که کلیه ظرفیت‌هایی که شرکت فولاد مبارکه در شرایط سخت تحریم‌های اقتصادی و شیوع ویروس کرونا در کشور برای اطلاع‌رسانی دستاوردها و امیدآفرینی به جامعه به کار گرفته، به خوبی به مردم و مسئولان معرفی شوند.

روابط عمومی یکی از ابزارهای قوی مدیریت افکار است

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه با بیان این که روابط عمومی مدون و برنامه‌ریزی‌شده یکی از ابزارهای قوی مدیریت افکار است، یادآور شد: روابط عمومی به عنوان اصلی‌ترین حلقه ارتباط بین مدیران و کارکنان، مسئولیت خطیری در فرآیند دسترسی مدیران و افکار جمعی کارکنان دارند.

وی متذکر شد: روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه همواره سعی بر آن داشته تا به روش‌های گوناگون رسانه‌ای، دغدغه کارگران و کارمندان را به سمع و نظر مدیرعامل، معاونین و مدیران این شرکت برساند تا دغدغه‌های آنان نیز در تصمیم‌سازی‌های کلان نقش داشته باشند.

نباتی‌نژاد تصریح کرد: مدیران شرکت‌های زیرمجموعه فولاد مبارکه، اخبار صفحه اختصاصی گروه فولاد مبارکه در خبرنامه فولاد را به صورت ویژه دنبال می‌کنند و این نشان می‌دهد که انعکاس دستاوردهای گروه فولاد مبارکه تا چه میزان می‌تواند به انگیزه‌بخشی برای افزایش میزان تولید محصولات کمک کند.

امیدآفرینی با تولید محتوای رسانه‌ای فاخر از دستاوردها


وی با اشاره به برگزاری دوره آموزش تخصصی ژورنالیسم صنعت توسط شرکت فولاد مبارکه متذکر شد: این دوره آموزش فرصتی برای فراگیران علاقه‌مند به رسانه بود تا از آن به بهترین نحو ممکن استفاده کنند و بتوانند در تولید محتوای رسانه‌ای فاخر از دستاوردهای صنایع کشور امیدآفرینی کنند.

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه افزود: شرکت فولاد مبارکه درصدد برگزاری دوره آموزشی تخصصی دیگری برای روابط عمومی‌های گروه فولاد مبارکه در مهرماه سال جاری است که قطعاً تأثیر بسزایی در ارتقای سطح دانش تخصصی روابط عمومی خواهد داشت و این امر نشان‌دهنده اهمیت آموزش برای فولاد مبارکه است.

وی ادامه داد: بدون شک روابط عمومی هر سازمان وظیفه تسهیل‌گری برای برقراری ارتباط دوسویه بین مدیران سازمان و کارکنان را دارد، به طوری که امروزه کمتر سازمانی را می‌توان یافت که خود را بی‌نیاز از روابط عمومی بداند و در عین حال موفقیت‌های چشم‌گیری را در زمینه‌های مورد نظر و تحقق اهداف از پیش تعیین‌شده به دست آورده باشد.

یکتانتتریبون

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های دیروز

   پربحث‌های هفته

   1. آیا «اشتباه از من بود»، کافی است آقای ظریف؟!

   2. "ابوالحسن بنی‌صدر" درگذشت

   3. استراتژی هزار خنجر علیه ایران، عوامل و راهکارهای آن

   4. عاقبت تبعیض: فاجعه فرار مغزها به سوی رشته های پزشکی

   5. بمب ساعتی که دولت قبل به ارث گذاشت

   6. واردات خودرو حتماً انجام می شود/سه شنبه ابهامات شورای نگهبان مرتفع می شود/ می خواهیم خودروساز داخلی از تنبلی در بیایید

   7. ناراحتی کارشناس جمهوری آذربایجان از انتشار صحبت‌های قلی‌اف در ایران

   8. بازی جدید واشنگتن با ابزارهای منطقه‌ای

   9. واکنش مردم به لفاظی‌های الهام علی‌اف

   10. اعتراف روزنامه صهیونیستی: ایران به یک قدرت هسته‌ای تبدیل شده است

   11.  ۳ اشتباهی که بنی صدر را زمین زد

   12. تکمله ای بر ماجرای اعتراف برجامی ظريف

   13. سرقت جواهرات یک زن به عنوان مامور تست کرونا

   14. اول مسئولیت پذیری، بعد عدالت‌ طلبی!

   15. چه کسی مذاکرات برجام را هدایت خواهد کرد؟/  حمله بیژن نوباوه به منتقدانی که طرح صیانت را نخوانده‌اند

   16. قالیباف با طرح صیانت مخالف است؟/ انتقاد یک نماینده از جلسات غیرعلنی مجلس

   17. وعده میرکاظمی درباره بودجه ۱۴۰۱/ اسلامی: درباره اجرای قانون هسته‌ای مجلس، اختلاف وجود دارد/ شریعتمداری: عراقچی با ظریف تفاوت دارد

   18. پیام سفرهای منطقه ای امیرعبداللهیان

   19. درآمد دوبرابری از فروش، افزایش ناچیز تولید

   20. روایت پدر و پسر از کلیپ ساختگی سیلی به یک روحانی

   21. یک دهه شصتی استاندار تهران شد

   22. عزت‌الله مهرآوران بر اثر کرونا درگذشت

   23. توئیت روحانی به مناسبت سالروز تاسیس شورای عالی امنیت ملی

   24. چند پیشنهاد بودجه‌ای که ثبات را به اقتصاد کشور باز می گرداند

   25. سفر جنجالی احمدی نژاد و همسرش به دبی

   ابر آروان

   آخرین عناوین