لایحه رتبه‌بندی معلمان مهرماه در مجلس شورای اسلامی تصویب خواهد شد

گروه سیاسی الف،   4000703020 ۵۹ نظر، ۰ در صف انتشار و ۵ تکراری یا غیرقابل انتشار

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروز آموزش و پرورش نقطه وحدت میان قوه‌های مجریه و مقننه است، گفت: لایحه رتبه‌بندی معلمان با قید اولویت مهرماه در مجلس شورای اسلامی تصویب خواهد شد

لایحه رتبه‌بندی معلمان مهرماه در مجلس شورای اسلامی تصویب خواهد شد
به گزارش ایرنا، علی کریمی فیروزجایی روز شنبه در آیین نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی در دبیرستان پسرانه دوره دوم دکتر محمود افشار منطقه ۳ پایتخت اظهارداشت: مجلس شورای اسلامی، تمام قد در خدمت نهاد تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش است.

وی گفت: لایحه رتبه‌بندی معلمان که سرآغاز یک دور جدیدی برای آموزش و پرورش کشور خواهد بود، در کمیسیون آموزش و تحقیقات با صد در صد رای موافق اعضا و در صحن علنی هم با بیش از ۹۷ درصد رای موافق نمایندگان مصوب شد و در اولین روزهای فعالیت مجلس شورای اسلامی در مهرماه، خارج از نوبت و با قید اولویت به تصویب خواهد رسید.

کریمی فیروزجایی افزود: ما معتقدیم آموزش و پرورش نقطه آغاز برای دستیابی به توسعه، عمران و آبادانی کشور است، راه بی‌بدیلی که همه ملت‌ها و جوامع توسعه یافته حرکت کردند و به قله‌های پیشرفت در علم، تکنولوژی، ثروت، صنعت و همه حوزه‌ها رسیدند و ما هم باید همین مسیر را طی کنیم.

نماینده مجلس شورای اسلامی بیان کرد: امروز آموزش و پرورش نقطه وحدت میان قوه‌های مجریه و مقننه است، هم رئیس جمهور بعد از مدت‌ها شخصا در جلسه شورای عالی آموزش و پرورش حضور پیدا کرد و اعلام کرد که برای یک بار و برای همیشه باید مسائل و مطالبات به حق معلمان را به سامان برسانیم، این عزم و اراده در مجلس شورای اسلامی هم هست.

کریمی فیروزجایی گفت: سرآمد همه انسان‌های کشور، معلمان هستند و آینده این کشور در گرو دستان توانمند آنان است.

قدردانی از فداکاری علی لندی

معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش نیز در این آیین ضمن قدردانی از ایثارگری علی لندی دانش‌آموز ایذه‌ای گفت: فداکاری این دانش‌آموز امروز در کشور ثبت شد، نوجوانی ۱۵ ساله تربیت یافته از همین آموزش و پرورش برای اینکه مادرانی جان خود را از دست ندهند و امروز فرزندی بدون مادر راهی مدرسه نشود، جان خود را تقدیم می‌کند.

قاسم احمدی لاشکی افزود: امروزه می‌شود یک نماد از فهمیده‌ها و محمدی‌ها داشت و بر ما فرض است که فداکاری دانش‌آموزانی همچون لندی در کتاب‌های درسی ما گنجانده شود، درس انسانیت، معرفت و انسان دوستی را چگونه آموزش دادیم و چگونه یاد گرفتند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد شهدای دانش‌آموز و فرهنگی و اربعین حسینی اظهارداشت: امروز حدود یک میلیون فرهنگی و معلم منتظر نتیجه لایحه رتبه‌بندی هستند، رئیس مجلس شورای اسلامی در سفر به استان گیلان اعلام کرد که این لایحه ۱۱ مهر به بعد، خارج از نوبت در دستور قرار خواهد گرفت.

احمدی لاشکی گفت: هدف ما از به تصویب رسیدن لایحه رتبه‌بندی معلمان، رقم و افزایش نیست، این لایحه به دنبال جایگاه و منزلت معلمان است که چندین سال آسیب دیده است و به همین خاطر امیدواریم نتیجه آن موجبات آرامش را برای همکارانی که لندی‌ها تربیت می‌کنند، به همراه داشته باشد.

معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش درباره واکسیناسیون معلمان و دانش‌آموزان بیان کرد: بیش از ۹۹.۵ درصد معلمان دُز اول و بیش از ۸۵ درصد دُز دوم واکسن کرونا را دریافت کردند، به زودی دانش‌آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال هم واکسینه خواهند شد.

وی اظهارداشت: آسیبی که آموزش و پرورش در حدود دو سال اخیر متحمل شده به مراتب بیشتر از آن چیزی است که فکر می‌کنیم، آسیب صرفا جسمی نیست، تربیت و آموزش هم دچار آسیب شدند.

احمدی لاشکی گفت: امسال شعار آموزش و پرورش برای بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید، استمرار یادگیری و ارتقای کیفیت در کنار تضمین سلامتی است که باید به آن توجه شود، اقدام ستاد ملی مقابله با کرونا ابتدا برای تضمین سلامت و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و آسیب نرسیدن به حوزه‌های تعلیم و تربیت قابل ستایش است.

معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش افزود: امروز حدود ۳۰ درصد دانش‌آموزان کشور آموزش را به صورت حضوری آغاز کردند، و برای ما بقی دانش‌آموزان هم به صورت تدریجی در روزها، هفته‌ها و ماه‌های بعد برنامه‌ریزی خواهد شد که کلاس‌های درس به صورت حضوری برگزار شود.
عبدالرضا فولادوند مدیرکل و محمدرضا صفری مدیر منطقه ۳ آموزش و پرورش تهران و جمعی دیگر از مسئولان نیز در این آیین حضور داشتند.
امسال یک میلیون و ۱۱۰هزار و ۴۷۸ دانش‌آموز در پایه‌های مختلف تحصیلی در حدود ۴ هزار و ۲۰۰ مدرسه تهران تحصیل خواهند کرد.

دیدگاه کاربران

ناشناس۲۲۱۳۶۶۶۱۲:۳۶:۰۹ ۱۴۰۰/۷/۳
این رتبه بندی به تمسخر گرفتن سطح سواد و تخصص معلمان است
حسن۲۲۱۳۷۰۳۱۳:۰۸:۵۶ ۱۴۰۰/۷/۳
یعنی چی که مرتبا از رتبه بندی و یا افزایش حقوق معلمان صحبت می کنید . آخه این قشر مگر اصلا کار هم می کنند ؟ اینها که در طی دوسال گذشته تمام سال را تعطیل بودند و اگر هم کرونا نباشد باز هم همیشه تعطیل و در حال استراحت در منزل هستند .
ناشناس۲۲۱۳۹۰۰۱۵:۵۲:۵۲ ۱۴۰۰/۷/۳
اگر این طور است شما تدریس دانش آموزان را بر عهده بگیرید . همین که داری می نویسی نشانه زحمات معلم است .. ناسپاس قدرنشناس
ناشناس۲۲۱۴۲۹۰۲۳:۰۴:۳۷ ۱۴۰۰/۷/۳
این چی حرفی و تحلیلی است اگه غذای است برای خوردن کار کشاورز است اگه راست راه میریم کار دکتر ها است اگه شهر نگردیده کار کارگران شهرداری است
ناشناس۲۲۱۴۷۵۱۰۹:۵۷:۲۶ ۱۴۰۰/۷/۴
دقیقا
ناشناس۲۲۱۳۹۲۳۱۶:۰۴:۱۳ ۱۴۰۰/۷/۳
اگه معلمان همش تعطیل و در حال استراحت باشند، اونوقت شما از کی سواد یاد گرفتی؟!
کیان۲۲۱۳۹۲۸۱۶:۱۲:۳۹ ۱۴۰۰/۷/۳
.. تو هم درس میخوندی معلم میشدی
ناشناس۲۲۱۳۹۳۶۱۶:۱۹:۳۴ ۱۴۰۰/۷/۳
واقعا متاسفم برای افکار زنگ زده .. ما والدین تو این دوسال کرونایی فهمیدیم این قشر چقدر زحمت می کشن ما با یه دانش آموز که بچه خودمونه با تربیت خودمون نمیتونستیم کنار بیاییم چه برسه با ۳۰ تا دانش آموز از خانواده های مختلف و با تربیت متفاوت.من دورو اطراف زیاد معلم هستش همشون دوست دارن شاد تموم بشه و زودتر برگردن سر کار و همشون متاسفانه حقوق زیر پنج میلیون دارن
ناشناس۲۲۱۴۲۲۷۲۱:۵۵:۱۶ ۱۴۰۰/۷/۳
اشتباهي مثبت دادم. وقتي والدين حقوق معلم را ميدهند معلم ديگر معنايي ندارد. يعني وزارت آموزش ديگر معنايي ندارد. چون در قبال كارش والدين به معلم پول ميدهند.
شادی۲۲۱۳۹۶۸۱۶:۵۵:۳۸ ۱۴۰۰/۷/۳
باهاتون موافقم
علیرضا۲۲۱۳۹۷۲۱۶:۵۹:۰۱ ۱۴۰۰/۷/۳
اگه بچه مدرسه ای داشتی و درمنزل خودت بهش درس می دادی این طرز فکرت نبود متاسفم .
ناشناس۲۲۱۳۹۸۵۱۷:۱۳:۵۲ ۱۴۰۰/۷/۳
معلما دوست ندارند کار کنند شما چیکاره مملکتی . درس می خوندی تو هم کاره ای میشدی
ناشناس۲۲۱۴۰۰۰۱۷:۲۵:۱۸ ۱۴۰۰/۷/۳
.. عرصه سیمرغ نه جولانگه توست عرض خود میبری و زحمت ما می داری شما را سنه نه ؟!
ناشناس۲۲۱۴۰۱۵۱۷:۴۳:۵۷ ۱۴۰۰/۷/۳
خیلی کوته فکرانه متاسفم براتون .. افراد بی سوادی.. اداره می کنند که وضعمون ازهر روز بدتر میشود
ناشناس۲۲۱۴۰۲۰۱۷:۴۸:۴۹ ۱۴۰۰/۷/۳
من نمیدونم اینا که همیشه تعطیل هستن چطوری شما یاد گرفتی آنقدر فارسی روان بهشون بدو بیراه بگی و اینجا بنویسی خودآموز ، نوشتن خواندن یاد گرفتین
ناشناس۲۲۱۴۰۲۳۱۷:۵۰:۱۷ ۱۴۰۰/۷/۳
حقوق من تازه معلم با ارشد 4200 ماهی 1500 اجاره میدم ماهی 2 میلیون هم باید پس انداز کنم برای پول پیش سال بعد
فاطمه۲۲۱۴۰۲۷۱۷:۵۵:۴۰ ۱۴۰۰/۷/۳
اولا تو که از کار معلمی سر در نمی آوری اظهار نظر نکن ثانیا در این دوسال معلمان چقدر مبتلا به دیسک کمر و گردن و ناراحتیهای چشمی شدند.
ناشناس۲۲۱۴۰۳۳۱۸:۰۰:۴۵ ۱۴۰۰/۷/۳
بسم الله. شما بفرمایید معلم شوید. یک آزمون استخدامی ساده و بعدش هم استراحت مطلق
علیرضا۲۲۱۴۰۶۱۱۸:۴۱:۵۴ ۱۴۰۰/۷/۳
.. شما اگه بلدی افاضات خود را بنویسی معلم یادت داده، معلمان پرورش‌ دهنده نیروی انسانی کشور به عنوان نیروی محرکه کشور هستند.
ناشناس۲۲۱۴۰۸۶۱۹:۲۹:۳۱ ۱۴۰۰/۷/۳
همین نیمچه سوادی که برای خواندن تایپ کردن داری از معلمات داری .برو یکم جایگاه معلم تو کشور های دیگه ببین بعد بیا اینجا صحبت کن
دبیر ۲۸ سال سابقه۲۲۱۴۰۹۹۱۹:۴۱:۲۰ ۱۴۰۰/۷/۳
معلم ها تعطیل نیستند مغز بعضی تعطیله چرا که در ۲۸ سال سابقه معلمی خود، پر زحمت ترین سال برای بنده همین سال گذشته بود.
ناشناس۲۲۱۴۱۷۲۲۰:۵۶:۵۶ ۱۴۰۰/۷/۳
تا وقتی توایران آدمایی بااین شعور وتفکر در مورد معلم فکر کنن.نتیجه پسرفته ولاغیر.
سید۲۲۱۴۲۰۶۲۱:۳۲:۴۸ ۱۴۰۰/۷/۳
چرا تو زورت میاد ..اگر کارمند هستی تقصیر ما هست که ادم هایی مثل شما تربیت کردیم
ناشناس۲۲۱۴۲۲۱۲۱:۵۲:۵۳ ۱۴۰۰/۷/۳
دوست عزيز من با شما موافق هستم. وقتي والدين مجبور هستند كه فرزندانشان را به مدارس غير دولتي بفرستند وجود معلمان چه فايده اي دارد. وقتي والدين پول معلم را ميدهند ديگر معلم چه فايده اي دارد. راهش برچيده شدن مدارس غير دولتي و برگشت به سيستم قبل است.
ناشناس۲۲۱۴۲۵۳۲۲:۲۱:۰۷ ۱۴۰۰/۷/۳
امثال شما هنوز نیاز به باز پروری دارید تا از این افکار سخیف خودتونوفاصله بگیرین
رضا۲۲۱۴۳۶۲۰۰:۲۲:۴۸ ۱۴۰۰/۷/۴
این شکل اظهار نظر کردن هم نشانه ناسپاسی و هم نشانه جهل و ناآگاهی افرادی مثل شماست... کشورهای زیادی که در حوزه های مختلف به پویایی و پیشرفت و توسعه رسیده اند نگاه شایسته و ویژه ای به معلمان خود داشته اند.براتون متاسفم با این طرز فکر...
الیرزا۲۲۱۴۳۹۴۰۰:۵۷:۰۱ ۱۴۰۰/۷/۴
اگه معلم نبود توالان معلوم نبود کدام دره بودی عزیز.حالابااین تفکرت معلومه کم خوندی اطلاعاتت ناقصه.جوابت همینه وبس.
ناشناس۲۲۱۴۵۵۲۰۷:۰۷:۴۵ ۱۴۰۰/۷/۴
شغل شماچیست تا پاسخ شمارا بدهم شما حتی نمیتوانی یک فرزند خودرا کنترل کنی وازمعلم ها ایراد میگیری
ناشناس۲۲۱۳۷۳۶۱۳:۳۴:۵۷ ۱۴۰۰/۷/۳
این برای هر کشوری خیلی بد است که برای احقاق حق قانونی باید حتما اعتراض و گاها اعتصاب کرد چه برسد به ما که ادعای اسلامی بودن داریم . .. مسئولان ما باید یاد بگیرند که حق گرفتنی نیست بلکه حق دادنی است
ناشناس۲۲۱۳۸۱۸۱۴:۳۷:۰۵ ۱۴۰۰/۷/۳
همش وعده و وعید.
امیررضا۲۲۱۳۹۰۴۱۵:۵۴:۲۲ ۱۴۰۰/۷/۳
توروبه خداهرچه به شاغلین اضافه میکنید به بازنشسته های فرهنگی هم اضافه شود وگرنه همسان سازی نوددرصدمعنا ندارد
ناشناس۲۲۱۳۹۰۹۱۵:۵۸:۰۲ ۱۴۰۰/۷/۳
یعنی چی فقط افزایش حقوق برای معلما میدین بقیه ارگان ها چی.معلما امسال سه بار افزایش حقوق گرفتن
ناشناس۲۲۱۴۵۲۵۰۶:۳۲:۳۳ ۱۴۰۰/۷/۴
عزیزم اطلاع نداری حرف نزن لطفا ما با دودبار افزایش یکی سالانه و یکی فوق العاده ویژه تازه شدیم مثل کارمندای سایر نهادها
ناشناس۲۲۱۳۹۱۹۱۶:۰۲:۳۴ ۱۴۰۰/۷/۳
داستان دنباله دار!!!
رضا۲۲۱۳۹۵۷۱۶:۴۴:۴۴ ۱۴۰۰/۷/۳
معلمها چراباید اینقدر افزایش داشته باشن‌اینهمه افزایش حقوق برای قشری که همه ش بیکارن واقعا جای فکر داره
رها۲۲۱۳۹۶۰۱۶:۴۶:۵۵ ۱۴۰۰/۷/۳
این افزایش واقعا جای اعتراض داره.من‌ کارمند هفته ای ۴۴ ساعت کارمیکنم .هیچ وقت سرساعت وباخانوادم نهار نخوردم.معلمی که همش بیکاره چراباید اینهمه افزایش حقوق داشته باشه.امیدوارم درشورای نگهبان رد بشه..
ناشناس۲۲۱۳۹۶۲۱۶:۴۹:۵۹ ۱۴۰۰/۷/۳
قبل ازکرونا معلمها سه روز درهفته نهایت سر کاربودن و تابرف میومد تعطیل ، آلوده بود هوا تعطیل وسه ماه تابستان هم تعطیل،بعد کرونا هم تنها کارمندهایی که ازخانه وبدون ترس ازکرونا کاراشون رو انجام دادن وحقوق گرفتن معلمها بودن..ولی مابقیه کارمندها که درهمه شرایط سر کار اومدیم.حالا به کدامین دلیل این همه افزایش حقوق براشون لحاظ بشه؟ این خیلی زوره واقعا
ناشناس۲۲۱۴۳۸۴۰۰:۴۵:۰۱ ۱۴۰۰/۷/۴
سلام اگه شما راست میگین بیاین برین سر کلاس ببینید یک دقیقه هم طاقت میارین یک ساعتش براتون اندازه زحمت یه ساله شغل شماست این گوی و این میدون
لیلا۲۲۱۳۹۶۴۱۶:۵۲:۴۶ ۱۴۰۰/۷/۳
بقیه کارمندها هم آدم هستن.چرا این همه تبعیض .اون هم برای قشری که همش تعطیل.. هستند
محمد۲۲۱۳۹۶۵۱۶:۵۴:۰۵ ۱۴۰۰/۷/۳
خدا حکمتان کندفقط چسبیدین به معلمان بقیه اقشارمملکت و کارمندان نصف معلمان هم حقوق نمی گیرند در صورتی که کارمندان ساعات کاری بیشتری دارند
رحیم۲۲۱۳۹۶۷۱۶:۵۴:۵۶ ۱۴۰۰/۷/۳
دقت کردید این اواخر چقدر فرهنگیان همش درحال اعتراض هستن؟مگه فقط زندگی برای فرهنگیان سخت ومعیشتشون مشکله..این قشر که ازهمه کارمندها کمتر کارمیکنن .
ناشناس۲۲۱۴۲۳۵۲۲:۰۵:۱۹ ۱۴۰۰/۷/۳
اين قشر هميشه طلب كار هستند. درصورتي كه پول معلمان را والدين ميدهند. وجود آموزش و پرورش ديگر محلي از اعراب ندارد.
فرید۲۲۱۳۹۷۰۱۶:۵۶:۳۷ ۱۴۰۰/۷/۳
برای معلمهای همیشه بیکارو همیشه تعطیل چرااون وقت ؟
ناشناس۲۲۱۳۹۷۱۱۶:۵۸:۳۲ ۱۴۰۰/۷/۳
آره خب واقعا چون همیشه تعطیل هستن و بیشتر ازدو سه روز درهفته کارنمیکنن و تابستون هم تعطیل نیستن واقعا خیلی اذیت وخسته میشن.چرا این همه افزایش و دفاع ؟
ناشناس۲۲۱۴۳۲۰۲۳:۳۵:۳۲ ۱۴۰۰/۷/۳
برو اول معنی "همیشه" را که یکی از لغات زبان مادریت را یاد بگیر بعد بیا اینجا تا با هم حرف بزنیم!
لاله۲۲۱۳۹۷۴۱۷:۰۰:۴۰ ۱۴۰۰/۷/۳
بقیه کارمندها رو هم ببینین.مگه کل بودجه رو باید خرج معلمهای همیشه درحال استراحت خرج کنین‌ ..هیچ میدونین چقدر بودجه این افزایش میشه.مگه چیکار میکنن معلمها که ماکارمندهای دیگه نمیکنیم.به جزاینکه ما کل هفته رو کارمیکنیم اونها نصف هفته هم کارنمیکنن
محمدرضا۲۲۱۳۹۹۸۱۷:۲۰:۵۴ ۱۴۰۰/۷/۳
چون دولت و مجلس ۱۲ ساله خلف وعده کرده و همیشه این سال و پارسال میکند و تا بحال برای فرهنگیان کاری صورت نداده اند ، ترس از این است که باز هم زیر قولش بزند و مارا بازیچه خود قرار دهد خود دولت بهتر میدونه که بعد از ۳۰ سال خدمت دریافتی ما چقدره . فقط این پول مال یه هفته است ، بقیه روزهارو ما چیکار کنیم بریم مسافرکشی کنیم ؟ بریم بنگاه معاملاتی بگزاریم ووو که در حقیقت هیچکدوم با روحیه معلمی سازگار نیست . وظیفه معلم تربیت انسان های فرهیخته برای شکوفایی جامعه است و...
ناشناس۲۲۱۴۰۲۶۱۷:۵۲:۵۷ ۱۴۰۰/۷/۳
تو رو خدا آنقدر الکی نگین تا مردم فکر نکنن چطوری هر روز دارن حقوق اینا رو زیاد میکنن تاحالا کسی شنیده مثلا حقوق کارمند اداره گاز زیاد شد یا فلان کار شد وای برو حقوق رو ببین بعد با ما مقایسه کنید یکبار درسال مثل کارمندای دیگه متناسب با تورم واقعا زیاد کنید هزاربار مثل الان الکی حرف نزنید
ناشناس۲۲۱۴۰۳۰۱۷:۵۸:۲۷ ۱۴۰۰/۷/۳
از سال نود دارند رتبه بندی انجام میدند
معاونت پرورشی دبستان۲۲۱۴۰۷۱۱۹:۰۳:۳۵ ۱۴۰۰/۷/۳
از توجه مسئولین به آموزش‌و‌پرورش که رکن اصلی کشور هستند سپاسگزاریم اما مطلبی هست که بعرض مسئولین بلند پایه می‌رسانیم.. بیش از ده سال از عدم اجرای رتبه‌بندی فرهنگیان میگذرد آیا صحیح است که همکارانی که سالها با حقوقی پایین برای اعتلای کشور عزیزمان تلاش کردند و هم اینک بازنشسته شده‌اند هم اینک از رتبه‌بندی بی بهره بمانند؟.
ناشناس۲۲۱۴۱۱۷۲۰:۰۹:۳۵ ۱۴۰۰/۷/۳
اینهاهمش حرفه رتبه بندی و همسانسازی درمهرماه انجام میگیردپس درتابستان کارتان چه بود اگر شما وجدان کاری داشتیدهمه کارهارابموقعش انجام میدادید و الکی خودتان معطل نمیکردید
عبداله۲۲۱۴۱۴۸۲۰:۳۹:۳۵ ۱۴۰۰/۷/۳
حالا کلمه ی تورم زا بودن برای رتبه بندی وجود ندارد لطف کنید همسان سازی بازنشستگان فرهنگی را انجام دهید کاری که سیاسی کردید و چیز انجام شده را رد کردید حتما بازنشستگان باید اعتراض کنند و شما نمایندگان محترم به فکر آنها باشید
عبداله۲۲۱۴۱۹۵۲۱:۲۲:۳۱ ۱۴۰۰/۷/۳
جناب آقایان محترم نمایندگان مجلس همین اندازه از معلمان که منتظر رتبه بندی خودشان هستند به همین اندازه شاید بیشتر منتظر همسان سازی حقوق خودشان هستند لطفا بازنشستگان را در یابید که اوضاع بدی دارند
حسین۲۲۱۴۲۳۳۲۲:۰۵:۱۱ ۱۴۰۰/۷/۳
بابا پدر مملکت را این معلمین در آوردند باید نمایندگان این قشر مدعی و زیاد خواهی را از مجلس شوت کرد بیرون چقدر تورم این مملکت را میخواهید بالا ببرید ۶ماه کار می کنند کلی طلبکارند
فرهنگی۲۲۱۴۴۴۰۰۲:۰۶:۰۵ ۱۴۰۰/۷/۴
یک ساعت آموزش برابر با ۴ ساعت کار در معدن. البته برای کسانی که می فهمند.
ناشناس۲۲۱۴۴۵۲۰۲:۴۵:۴۶ ۱۴۰۰/۷/۴
بله هر جا خوب و بد هست معلم علوم پسرم همه درس را از رو کتاب خوند بعد هم سوال داد ه آخه این شد درس دادن
فاطمه۲۲۱۴۴۵۵۰۲:۵۱:۱۵ ۱۴۰۰/۷/۴
کاش رتبه بندی معلم ها را دانش آموزهای و مادرها میدادند تا معلمی که کار کرده معلوم بشه و مورد تشویق قرار بگیره
ناشناس۲۲۱۴۵۲۳۰۶:۲۶:۲۸ ۱۴۰۰/۷/۴
۲ ساله تو خونه نشستین حقوق میگیرین هی میگین تورمه مگه فقط تورم مال شماست پس کادر درمان که انقد زجر کشیدن کجان؟؟؟؟؟
مهدی۲۲۱۴۵۷۶۰۷:۳۸:۱۷ ۱۴۰۰/۷/۴
معلم ها بسه حقوقشان زیاد هم هست حداقل 8میلیون میگیرند کارمندان دولت هم بسشونه جوانان کشور تحصیل کرده بیکار فراوان هستند برای اجرای عدالت در هزینه کردن بیت المال اونا را دولت استخدام کند
یکتانتتریبون

پربحث‌های هفته

 1. آیا «اشتباه از من بود»، کافی است آقای ظریف؟!

 2. "ابوالحسن بنی‌صدر" درگذشت

 3. استراتژی هزار خنجر علیه ایران، عوامل و راهکارهای آن

 4. عاقبت تبعیض: فاجعه فرار مغزها به سوی رشته های پزشکی

 5. بمب ساعتی که دولت قبل به ارث گذاشت

 6. واردات خودرو حتماً انجام می شود/سه شنبه ابهامات شورای نگهبان مرتفع می شود/ می خواهیم خودروساز داخلی از تنبلی در بیایید

 7. ناراحتی کارشناس جمهوری آذربایجان از انتشار صحبت‌های قلی‌اف در ایران

 8. بازی جدید واشنگتن با ابزارهای منطقه‌ای

 9. واکنش مردم به لفاظی‌های الهام علی‌اف

 10. اعتراف روزنامه صهیونیستی: ایران به یک قدرت هسته‌ای تبدیل شده است

 11. چرا باید جلسات کمیسیون «طرح صیانت» در مجلس، علنی باشد

 12.  ۳ اشتباهی که بنی صدر را زمین زد

 13. تکمله ای بر ماجرای اعتراف برجامی ظريف

 14. سرقت جواهرات یک زن به عنوان مامور تست کرونا

 15. اول مسئولیت پذیری، بعد عدالت‌ طلبی!

 16. چه کسی مذاکرات برجام را هدایت خواهد کرد؟/  حمله بیژن نوباوه به منتقدانی که طرح صیانت را نخوانده‌اند

 17. قالیباف با طرح صیانت مخالف است؟/ انتقاد یک نماینده از جلسات غیرعلنی مجلس

 18. وعده میرکاظمی درباره بودجه ۱۴۰۱/ اسلامی: درباره اجرای قانون هسته‌ای مجلس، اختلاف وجود دارد/ شریعتمداری: عراقچی با ظریف تفاوت دارد

 19. قابلیت‌های ایران با جمهوری آذربایجان به هیچ‌وجه قابل مقایسه نیست

 20. پیام سفرهای منطقه ای امیرعبداللهیان

 21. درآمد دوبرابری از فروش، افزایش ناچیز تولید

 22. روایت پدر و پسر از کلیپ ساختگی سیلی به یک روحانی

 23. یک دهه شصتی استاندار تهران شد

 24. دفاع قاطع کارشناس ترک از ایران در مقابل علی‌اف

 25. عزت‌الله مهرآوران بر اثر کرونا درگذشت

ابر آروان

پربحث‌های هفته

 1. آیا «اشتباه از من بود»، کافی است آقای ظریف؟!

 2. "ابوالحسن بنی‌صدر" درگذشت

 3. واردات خودرو حتماً انجام می شود/سه شنبه ابهامات شورای نگهبان مرتفع می شود/ می خواهیم خودروساز داخلی از تنبلی در بیایید

 4. چرا باید جلسات کمیسیون «طرح صیانت» در مجلس، علنی باشد

 5.  ۳ اشتباهی که بنی صدر را زمین زد

 6. تکمله ای بر ماجرای اعتراف برجامی ظريف

 7. اول مسئولیت پذیری، بعد عدالت‌ طلبی!

 8. چه کسی مذاکرات برجام را هدایت خواهد کرد؟/  حمله بیژن نوباوه به منتقدانی که طرح صیانت را نخوانده‌اند

 9. قالیباف با طرح صیانت مخالف است؟/ انتقاد یک نماینده از جلسات غیرعلنی مجلس

 10. وعده میرکاظمی درباره بودجه ۱۴۰۱/ اسلامی: درباره اجرای قانون هسته‌ای مجلس، اختلاف وجود دارد/ شریعتمداری: عراقچی با ظریف تفاوت دارد

 11. پیام سفرهای منطقه ای امیرعبداللهیان

 12. یک دهه شصتی استاندار تهران شد

 13. توئیت روحانی به مناسبت سالروز تاسیس شورای عالی امنیت ملی

 14. بایسته های سفرهای استانی رئیس جمهور

 15. جزئیاتی از فساد چندصدمیلیون‌دلاری دولت روحانی در واردات و تولید نهاده دام/ پای اقوام نزدیک وزرا درمیان است!

 16. لاریجانی پرونده چین را تحویل داد

 17. آزمون بزرگ طالبان

 18. آقای ظریف! کار پژمردگی یک گُل نیست

 19. تخلف وزارت علوم دولت روحانی در موضوع بورسیه‌ها محرز شد/معرفی روحانی و جهانگیری به عنوان مقصران پرونده به قوه قضاییه

 20. غریب آبادی خطاب به گروسی: فایده عضویت در ان.پی.تی چیست؟

 21. مخبر جایگزین لاریجانی در پیگیری توافق با چین شد؟/ مجلس به پایان انحصار وکالت و سردفتری رای داد/ روایت محمد قوچانی از نقش جدید روحانی در نظام

 22. پیش‌بینی مصباحی‌مقدم از آینده سیاسی روحانی/ واکنش حسین شریعتمداری به اعتراف ظریف/ مجلس انقلابی بر سر دوراهی/ هماهنگی تیم اقتصادی دولت چگونه به‌دست می‌آید؟

 23. یک تصمیم ضد رانت مجلس

 24.   محسن رضایی: اقتصاد کشور نیازمند جراحی های بزرگ است

 25. مقصر حمله صدام هم امام شد!

آخرین عناوین