معجزه قرن

محمدکاظم انبارلویی، گروه سیاسی الف،   4000629144 ۱۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۱ تکراری یا غیرقابل انتشار
معجزه قرن

مرغان ! كه كنون از قفس خويش جداييد
رخ باز نماييد و بگوييد كجاييد؟
در هر سخن از جان شما هست جوابي
هرچند دهان را به جوابي نگشاييد
40 سال پيش اشرار جهاني به اين نتيجه رسيدند تا انقلاب نوپاي اسلامي جان نگرفته، آن‌را با يك حمله برق‌آسا از زمين و هوا و دريا در هم بكوبند و آن‌را در نطفه خفه كنند.
صدام به نمايندگي از اين اشرار و حزب بعث عراق به نمايندگي از همه احزاب شيطاني جهان مأمور اين جنايت جنگي شدند و از غرب و جنوب كشور حمله‌ور شدند و سرزمين‌هايي را تصرف كردند. هزاران نفر را به شهادت رساندند ، شهرهايي را ويران و انسان‌هاي بي‌گناهي را آواره بيابان‌ها كردند.
آن زمان طراحان اين جنگ هيچ‌وقت پيش‌بيني نمي‌كردند از ارتش به‌هم پاشيده دوران طاغوت كه رهبران آن به جرم كشتار مردم در خيزش‌هاي 56 و 57 به تيغ مجازات سپرده شده بودند يك ارتش نيرومند مردمي سر برآورد و پشت قدرت‌هاي منطقه‌اي و جهاني را با يك تشر بلرزاند.
آن زمان جنايتكاران جنگي آمريكا و شوروي و ديگر شركاي منطقه‌اي آن‌ها پيش‌بيني نمي‌كردند نهال نورسيده سپاه به قدرتي دست يابد كه نه‌تنها متجاوزان را از خاك ميهن بيرون كند بلكه كشورهاي اسلامي منطقه را از تجزيه وتلاشي نجات دهد و پشت دروازه هاي رژيم صهيونيستي خيمه بزند.
آن زمان استراتژيست هاي جهاني و سازندگان سلاح‌هاي كشتار جنگي پيش‌بيني نمي‌كردند، ايراني كه در تهيه سيم‌خاردار براي دفاع از مرزهاي خود مشكل داشت و بي‌سلاح و بي‌حفاظ با دست خالي دفاع مقدس را وجهه همت خود ساخت، به توفيقاتي در رسيدن به سلاح‌هاي دفاعي دست يابد كه امروز در شعاع 3 هزار كيلومتري سرزمين خود هر جنبنده‌ خائني كه دست تجاوز به كشور دراز كند در لحظه قطع كند . آن‌ها پيش‌بيني نمي‌كردند جوانان غيور ، پهلوان و نيرومند ايران در فاصله چندهزار پايي در هوا و فاصله چند مايلي در دريا و زمين خواب خوش را از متجاوزين بربايند و به قدرتي دست ‌يابند كه هرگز هيچ اتاق جنگي عليه ايران شكل نگيرد.
دنيا امروز در حيرت اين سؤال غرق است كه چطور ايرانيان به اين مرتبت از قدرت رسيده‌اند. اين رهبري هوشمند، صبور، حكيم ، شجاع، مدير و مدبر از كجا ظهور كرد؟ اين جوانان كه پرچم عزت و افتخار و سربلندي ميهن اسلامي را به دوش مي‌كشند از كجا پيدا شدند؟ معادلات قدرت در جهان چگونه به هم ‌خورد؟ چطور شد عمال متجاوز و عامل تجاوز در خاك خود به دار مكافات آويخته شد و دو ملتي كه رودرروي هم به غلط ايستاده بودند چگونه همديگر را در آغوش گرفتند و دوشادوش هم عليه تروريسم و فتنه داعش دو كشور سوريه وعراق را از تجزيه و تجاوز نجات دادند. كيست كه نداند پشت همه اين پيروزي‌ها دست خدا بود.
اين پيروزي‌هاي شگفت‌انگيز و اين تغييرات حيرت‌آور جهاني محصول فداكاري و ايثار شهدايي است كه شأن آن‌ها با شهداي صدر اسلام برابري مي‌كند.
عزت ملت ايران و عظمت كشور ايران محصول فداكاري مردمي است كه تا پاي جان ايستادند و جوانان آن‌ها در ايام اسارت سرود آزادي خواندند و جانبازان و ايثارگران آن‌ها تا پاي جان جنگيدند و افتخار آفريدند.
اقتدار و مظلوميت شهدا يك امپراطوري تا دندان مسلح را كه خيمه خود را در نيمي از جهان برپا كرده بود از درون پوساند و متلاشي كرد.
ادامه مقاومت و ايثارگري و ظهور پديده مدافعان حرم و حريم جمهوري اسلامي باعث شد صداي شمارش معكوس فروپاشي در كاخ سفيد و كاخ‌هاي سياه در اروپا به صدا درآيد.
كساني كه تخم تجاوز و جنگ را در 40 سال پيش در ايران كاشتند در سرزمين‌هاي خود طوفان و فروپاشي و انهدام قدرت درو كردند.
مقاومت ملت ايران و مقاومت ملت‌هاي منطقه در برابر متجاوزين باعث شده است كه انگشتان جنگ‌افروزان از روي ماشه تجاوز برداشته شود، هيچ‌كس براي حل مشكلات جهاني به جنگ فكر نكند . فرار آمريكا از افغانستان و به‌زودي از عراق كه فقط يك مهلت 100 روزه را دارد نشان مي دهد، منطق جنگ با راهبرد پيروزي خون بر شمشير يك راهبرد شكست خورده است. امروز جنگ افزارهاي كشتار جمعي در دست قدرت‌هاي بزرگ جز هزينه براي آنها درآمدي ندارد.
هزاره سوم ميلادي و قرن جديد براي مسلماناني كه با منطق امام حسين (ع) مي‌جنگند يك هزاره و قرن سراسر پيروزي است هيچ ترديدي در اين معجزه قرن وجود ندارد.این یک کشف بزرگ توسط یک استراتژیست بزرگ نظامی به نام سپهبد شهید قاسم سلیمانی است. 
امروز با افتخار به مرزنشينان و مدافعان مرزهاي مقدس سرزمين‌مان در سپاه و ارتش و بسيج مي توانيم بگوييم، 
بتازيد، بتازيد كه چالاك سواريد
بنازيد، بنازيد كه خوبان جهانيد
كساني كه جان شيرين خود را در دفاع مقدس بر طبق اخلاص نهادند و اكنون عند ربهم يرزقون هستند مي‌توانيم با يقين به آ‌نها خطاب كنيم؛
عيش‌هاتان نوش باد ! هر زمان! اي عاشقان
وزشما كان شكر باد اين جهان! اي عاشقان
هفته دفاع مقدس را گرامي مي داريم و بر روح پرفتوح امام خميني (ره) و شهدا همچون كوه در برابر تجاوز اشرار جهاني ايستادند درود مي‌فرستيم و دست آزادگان و ايثارگران و جانبازان اين دوران افتخارآميز را مي‌بوسيم.

دیدگاه کاربران

ناشناس۲۲۰۷۵۸۲۲۱:۵۷:۰۷ ۱۴۰۰/۶/۲۹
آفرین. عاقلان می‌دانند که انقلاب اسلامی ایران معجزهٔ خداست و دست خدا همراه خوبان است. از راه درست جدا نشویم و مغرور نشویم و خطاهایمان را بیابیم و بپذیریم و اصلاح کنیم.
ناشناس۲۲۰۷۵۹۹۲۲:۱۱:۵۶ ۱۴۰۰/۶/۲۹
احسنت با دست پیران راه نما و رهروان بینا، انشاالله پیروزی بسیار نزدیک است و به زودی درآغوش خواهیم کشید. انشاالله تعالی
ناشناس۲۲۰۷۶۶۸۲۳:۲۴:۳۱ ۱۴۰۰/۶/۲۹
این معجزه قرن کاری کرده که کدخدا دارد برمی گردد به سرزمین غصبی سرخپوستان
ناشناس۲۲۰۷۷۷۶۰۲:۳۴:۰۱ ۱۴۰۰/۶/۳۰
پاینده باد ایران. درود بر سربازان سرافراز سپاه و ارتش. هیچ چیزی زیباتر از خانواده ما ایران نیست اگر پشتیبان هم باشیم.
ناشناس۲۲۰۷۸۱۴۰۷:۲۴:۱۱ ۱۴۰۰/۶/۳۰
قبلا که احمدی نژاد معجزه قرن بود!
ناشناس۲۲۰۷۸۳۱۰۷:۳۶:۲۳ ۱۴۰۰/۶/۳۰
فکر کردم داری در مورد حادثه عاشورا مینویسی
ناشناس۲۲۰۷۸۷۴۰۸:۲۶:۰۴ ۱۴۰۰/۶/۳۰
ادبیات خشن انبارلویی خریدار ندارد.
ناشناس۲۲۰۷۹۴۷۰۹:۴۵:۵۳ ۱۴۰۰/۶/۳۰
علی رغم پیشرفت در صنایع نظامی که خیلی هم خوب هست .متاسفانه در اقتصاد و معیشت مردم قافیه را تا الان نبرده ایم .انشاا.. که با همت و مدیریت جدید بتوانیم این مشکل اساسی رو حل کنیم . آن وقت هست مردم میتوانند طعم زندگی و پیشرفت را بچشند و امیدوار به اینده ای روشن .وگرنه پیشرفت صرف نظامی نمیتواند مبنای پیشرفت باشد .
ناشناس۲۲۰۸۰۳۷۱۰:۵۴:۳۱ ۱۴۰۰/۶/۳۰
کاملا درسته مرحبا ولی از بازماندگان جنگ تعدادی اسیر دنیا شدند تعدادی هم پشیمان. خدایا قلبها و قدمهای ما را تا لحظه آخر زندگی نلرزان. و ما را تا آخر در مسیر خود پناه بده و سایه شیطان نفس را از ما دور بگردان. اللهی آمین
علی کریمی۲۲۰۸۰۷۰۱۱:۱۲:۱۱ ۱۴۰۰/۶/۳۰
جناب آقای محمدکاظم انبارلویی به نظر می رسد با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و نارضایتی عمومی در بین مردم نظرات شما خیلی اغراق آمیز است.
ناشناس۲۲۰۸۰۹۲۱۱:۳۰:۰۶ ۱۴۰۰/۶/۳۰
جناب محمدکاظم انبارلویی با سلام و احترام لطفا یکی از تحلیلها و پیش بینی های به وقوع پیوسته خود را اعلام نمایید ...
یکتانتتریبون

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. آقای رئیس جمهور؛‌ لطفا کمی آهسته تر!

  2. بازگشایی مدارس؛ آموزش و پرورش: هر چه زودتر، کارشناسان سلامت: چرا عجله؟!

  3. اشتباه رئيسی در اردبیل

  4. رویا فروشی به مشتریان ساده ایرانی در ترکیه

  5. درس‌هایی از ماجرای یک استخدام که لغو شد

  6. پاسخ زاکانی، شهردار تهران به جنجال بکارگیری دامادش در شهرداری

  7. سیلی خوردن استاندار جدید آذربایجان شرقی در مراسم معارفه!

  8. مسئولانی که تصمیم می گیرند، مردمی که هزینه می دهند!

  9. واکنش سردار حمیدی به سرباز راهوری که ترند فضای مجازی شد چه بود؟

  10. بادام هایی که کام جامعه را تلخ کرد

  11. روحانی: مدعیان اسلامیت را با ترازوی اخلاق باید سنجید

  12. اردوغان خطاب به مقام‌های باکو؛ از مرزهای ارمنستان هم آن‌طرف‌تر می‌روید

  13. تحولی قابل توجه در صدا و سیما

  14. جنجال انتصاب داماد زاکانی در شهرداری/ چه کسی سخنگوی دولت می شود؟ / روایت علی مطهری از دیدار با اژه‌ای

  15. حکم عجیب یک قاضی برای سارق بادام هندی!

  16. علی دایی: زندگی مرفه حق من است/ پنت هاوس ندارم؛ خانه‌۴۱۸متری دارم/ دوست ندارم در این سن اشتباه کنم/ اگر می‌خواستم جور دیگری زندگی کنم۲۰برج۲۰طبقه داشتم

  17. به افکار عمومی احترام بگذارید

  18. اختلال در سامانه بنزین و گمانه زنی ها در فضای مجازی/ تایید حمله سایبری

  19. این راهش نیست!

  20. سنگدوینی: وزیر نفت باید پاسخگوی استخدام دخترم باشد نه من

  21. خطر ۱۷میلیون واکسن نزده / قالیباف: مردم را دسته‌بندی نکنیم/ کیهان: نباید برای آغاز مذاکرات وین تعجیل کرد

  22. حمله شدید ۲۰:۳۰ به زاکانی برای انتصاب دامادش!

  23. دست خالی آمریکا در تحولات سیاسی-نظامی یمن

  24. شاهزاده دبی بر روی بلندترین چرخ و فلک جهان

  25. شگردهای غرب در تسلیم کردن ملت های جهان

  ابر آروان

  آخرین عناوین

  بلیط هواپیما