واکنش امام جمعه سابق لواسان به فرصت طلبی ضد انقلاب

  4000620101 ۹ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۳ تکراری یا غیرقابل انتشار
واکنش امام جمعه سابق لواسان به فرصت طلبی ضد انقلاب

 به گزارش الف حجت الاسلام سید سعید لواسانی  امام جمعه سابق لواسان  که پس از 7 سال اخیرا این مسولیت را به فرد دیگری واگذار کرده است در پاسخ به فضا سازی رسانه‌های بیگانه نوشت :
 
 
حقیر سرباز انقلاب اسلامی هستم و از ضدانقلاب و بی‌بی‌سی نجس و ام الفساد و همه رسانه‌های وابسته به استکبار جهانی اعلام برائت می‌کنم. یک‌ موی برادرم آقای #حاج_علی_اکبری را با همه آنها عوض نمی‌کنم. ایشان و حقیر سرباز ولایت و رهبر حکیم و فدایی اسلام هستیم. دشمن کور شود که کور است.

بیشتر بخوانید 

بیانیه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه درباره «تغییر امام جمعه لواسان»او پیش از این نیز نوشته بود :

الحمدلله و له الشکر آخرین #نماز_جمعه_لواسان به امامت حقیر برگزار شد. از قدرشناسی مردم عزیز و بزرگوار #لواسان و انقلابیون به ویژه جوانان انقلابی تشکر می‌کنم. از اینکه بار از دوشم برداشته شد، خدای تعالی را شاکرم. بخواست خدای سبحان تا زنده هستم اهداف انقلاب اسلامی را پیگیری می‌کنم.

 ....

خدا را شکر که هفت سال توفیق داد و خدا را شکر که با نظر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه این بار از دوشم برداشته شد.

راه انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام عزیز ما با مشارکت مردم، تحقق عدالت اجتماعی، مبارزۀ بی‌ملاحظه با فساد به نتیجه می‌رسد و این مهم در درجۀ اوّل وظیفۀ روحانیت انقلابی است.

رهبری حکیم ما هم از ما طلبه‌ها همین توقع را دارند و الحمدلله و به‌فضل الهی تا جان در بدن دارم، این راه را ادامه خواهم داد.

دوستان فکر نکنند که فقط در لباس امامت جمعه می‌توان خدمت کرد؛ لباس ما لباس نوکری است و هرجا باشیم، اگر وظیفه‌مان را انجام بدهیم خدا با ماست.

از کمبودهای خود هم به خدای تعالی پناه می‌برم.