مطالبه یکسان‌سازی حقوق اساتید دانشگاه آزاد و دولتی

  4000610098 ۴۴ نظر، ۰ در صف انتشار و ۳ تکراری یا غیرقابل انتشار

اساتید دانشگاه آزاد اسلامی خواستار یک سان سازی حقوق اساتید دانشگاه آزاد و دولتی شدند.

مطالبه یکسان‌سازی حقوق اساتید دانشگاه آزاد و دولتی

به گزارش فارس، در درخواست استاتید دانشگاه آزاد خطاب به وزیر علوم آمده است؛

جناب آقای دکتر زلفی گل
با سلام و تبریک انتخاب شایسته حضرتعالی به این سمت

از آنجا که مهمترین رکن این دولت انقلابی برقراری عدالت در تمام زمینه‌هاست، ما اساتید دانشگاه آزاد اسلامی که بیش از ۴۰ درصد وظیفه آموزش عالی کشور را بر دوش می‌کشیم سالهاست از یک بی‌عدالتی در حوزه خود رنج می‌برد و تمامی مکاتبات ما با مسئولان دانشگاه و مسئولان وزارت علوم سابق ره به جایی نبرده است. حال که دولتی انقلابی با شعار عدالت بر سر کار آمده ما را امیدوار ساخت تا یک بار دیگر مطالبه بحق خویش را از طریق خبرگزاری محترم فارس به سمع و نظر حضرتعالی برسانیم.

جناب دکتر زلفی گل ما اساتید دانشگاه آزاد اسلامی علیرغم اینکه موظفی تدریس‌مان حدودا ۲ برابر همکاران دولتی است اما حقوق دریافتی‌مان در عمل کمتر از نصف همکاران خودمان در دانشگاه‌های دولتی است که باعث شده در این شرایط اقتصادی از برآورده ساختن نیازهای اولیه خود نیز عاجز بمانیم و دست نیاز و مساعدت به سمت حضرتعالی که عدالت را در راس برنامه‌های خود قرار داده‌اید دراز کنیم.

از آنجا که خود یکی از اساتید برتر کشور و جزو یک درصد برتر دانشمندان شیمی جهان قرار دارید نیک می‌دانید تا پژوهشگر و استاد دغدغه معاش داشته باشد نمی‌تواند آنطور که باید به تحقیق، پژوهش و تدریس بپردازد. لذا از طرف ۲۵۰۰۰ استاد دانشگاه آزاد اسلامی و خانواده‌هایمان عاجزانه از حضرتعالی خواهشمندیم به عنوان عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی و و وزیر محترم علوم چاره‌ای عاجل جهت رفع این بی‌عدالتی اندیشیده و دل ۲۵۰۰۰ همکار خود و خانواده‌هایمان را از این عذاب الیم برهانید تا هم به وعده ریاست محترم جمهور انقلابی که پس از دیدار هیات دولت با رهبری معظم فرمودند: توجه لازم و دقیق به اصل مهم عدالت‌ورزی در تمام تصمیمات دولت و بخشنامه‌های اجرایی ضروری است و هم شعار خویش که همواره بر عدالت تاکید نموده‌اید جامع عمل پوشانده شود. مشتاقانه منتظر اقدام و پاسخ حضرتعالی به این درخواست حق طلبانه هستیم.
با آرزوی توفیق در اجرای عدالت
اساتید دانشگاه آزاد اسلامی