تهیه بسته حمایتی برای اصناف وکسب و کارهای متاثر از کرونا

  4000525080

معاون وزیر کشور و دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا در نامه های جداگانه ای به معاون اقتصادی رئیس جمهور، وزرای بهداشت، فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی ستاد ملی مبارزه با کرونا، دادستان کل کشور و فرمانده ناجا، رئیس سازمان امور اجتماعی کشور،رئیس کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی ستاد ملی مبارزه با کرونا و رئیس سازمان صدا و سیماخواستار اجرای مصوبات ستاد کرونا شد.

تهیه بسته حمایتی برای اصناف وکسب و کارهای متاثر از کرونا

به گزارش ایسنا، دین پرست در نامه ای به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دادستان کل کشور و فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران خواستار اجرای بند (۹) مصوبات هشتادمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا در خصوص تشکیل کمیته ویژه بررسی میدانی و ارزیابی آخرین وضعیت شیوع و بروز ویروس کرونا در کشور و احصا و تعیین اهم موانع و مشکلات، نواقص وکاستی ها و الزامات و نیازمندی‌های ضروری شد.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ در بند (۹) مصوبات آخرین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا آمده است: "کمیته‌ای متشکل از نمایندگان قوه قضائیه، وزارت کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ناجا و دیگر اعضای قرارگاه عملیاتی، به چند استان کشور که وضعیت نامناسبی از نظر شیوع بیماری کرونا دارد عزیمت و ضمن انجام بازدیدها و بررسی های میدانی و برگزاری جلسات ستاد استانی مبارزه با بیماری کرونا، گزارشی از آخرین وضعیت استان از حیث شیوع و بروز کرونا، موانع و مشکلات، نواقص و کاستی ها، الزامات و نیازمندی‌ها تهیه و نتیجه را به دبیرخانه قرارگاه عملیاتی مبارزه با بیماری کرونا منعکس نمایند.
در این مکاتبه از مسئولین  دستگاههای ذیربط خواسته شده است تا نمایندگان متخصص وتام الاختیار خود را برای تشکیل و اعزام تیم ها به استانها، به دبیرخانه قرارگاه عملیاتی معرفی نمایند ."

پیگیری مطالعات اجتماعی، فرهنگی، روانی و درمانی بیماری کووید ۱۹ و آثار آن

دین پرست همچنین در نامه دیگری به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین معاون وزیرکشور و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور خواستار اجرای بند (۱۰) مصوبات هشتادمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا در خصوص مطالعات اجتماعی، فرهنگی، روانی و درمانی بیماری کووید ۱۹ و آثار آن شد.

بر اساس این گزارش، در بند (۱۰) مصوبات آخرین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا آمده است: "مطالعات اجتماعی، فرهنگی، روانی و درمانی درخصوص بیماری کووید ۱۹ و آثار آن توسط بخش‌های مطالعاتی وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی و سازمان امور اجتماعی کشور (وزارت کشور) و نهادهای ذیربط در دستورکار قرار گیرد."

تقویت مدیریت ستادهای استانی در محدوده استان تحت مدیریت برای اعمال قانون و مقررات و منع ترددهای بین شهری در هر استان

معاون وزیر کشور و دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا، در نامه ای دیگر به معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور و رئیس کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی ستاد ملی مبارزه با کرونا خواستار اجرای بند ۱۱ مصوبات  ستاد ملی مدیریت کرونا در خصوص تقویت مدیریت ستادهای استانی در محدوده استان تحت مدیریت برای اعمال قانون و مقررات و منع ترددهای بین شهری در هر استان شد.

بنابراین گزارش، در بند (۱۱) مصوبات آخرین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا آمده است:" تقویت مدیریت ستادهای استانی و اختیارات آنها در محدوده استان تحت مدیریت خویش برای اعمال قانون و مقررات و منع ترددهای بین شهری در هر استان."

تهیه بسته حمایتی جدید برای اصناف و کسب و کارهای متاثر از کرونا

به گزارش ایسنا، دین پرست همچنین در نامه ای به معاون اقتصادی رئیس جمهور خواستار اجرای بند (۱۲) مصوبات هشتادمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا شد.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ در بند (۱۲) مصوبات آخرین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا آمده است: تهیه بسته حمایتی جدید برای اصناف و کسب و کارهایی که بیشترین خسارت را از محل شیوع بیماری متحمل شدند و ارائه آن به جلسه ستاد ملی.

مصوبات ستاد ملی تنها از طریق سخنگوی ستاد به عنوان یک صدای واحد در اختیار رسانه های گروهی و مردم قرار گیرد

دین پرست معاون وزیر کشور و دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا، در نامه دیگری به وزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی،  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی ستاد ملی مبارزه با کرونا و رئیس سازمان صدا و سیما خواستار اجرای بند (۱۳) مصوبات هشتادمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا در خصوص اینکه موارد مصوب در ستاد ملی تنها از طریق سخنگوی ستاد به عنوان یک صدای واحد در اختیار رسانه های گروهی و مردم قرار گیرد، شد.

بر اساس این گزارش، در بند (۱۳) مصوبات آخرین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا آمده است: "با توجه به اظهار نظرهای متفاوت از طرف اشخاص مختلف، لازم است کلیه موارد مصوب در ستاد ملی تنها از طریق سخنگوی ستاد به عنوان یک صدای واحد در اختیار رسانه های گروهی و مردم قرار گیرد"

یکتانتتریبون

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. ایران کره جنوبی را شوکه کرد

  2. واکنش رسانه‌های غربی به رونمایی از نسخه بومی گنبد آهنین توسط جمهوری اسلامی

  3. با دانشجویان پزشکی ضعیف در کنکور چه کنیم؟ 

  4. ورود رياست‌جمهوری به ماجرای برخورد پليس با دختر جوان

  5. اردوغان در کوچه بن بست

  6. دفاع قاطع کارشناس ترک از ایران در مقابل علی‌اف

  7. سیف، رییس اسبق بانک مرکزی، به ۱۰ سال حبس محکوم شد

  8. چرا باید جلسات کمیسیون «طرح صیانت» در مجلس، علنی باشد

  9. احیای مذاکرات برجام از بروکسل می‌گذرد؟

  10. ضرغامی: کوروش شاید اولین کسی است که تلاش کرد اقوام را به وحدت برساند / پاسارگاد نمادی از مدنیت است

  11. رونمایی غرورانگیز از دستیابی ایران به فناوری پرتاب سرد موشک‌های پدافندی

  12. درس‌های محکومیت سیف و عراقچی برای سیاسیون

  13. انتصابات دولت طی ۷۵ روز؛ کدام صندلی‌ها هنوز خالیست؟ 

  14. لاریجانی می‌تواند دلایل ردصلاحیتش را منتشر کند؟/ توضیحات رستم قاسمی درباره فرایند ساخت ۴میلیون مسکن/ انتقاد بادامچیان از مجلس

  15. نظر نادران درباره پاشنه آشیل دولت رئیسی/ چرا نیکزاد پیشنهاد وزارت در دولت رئیسی را نپذیرفت؟/ توضیحات اشتری درباره فیلم بازداشت دختر جوان/ جنجال «رتبه‌بندی معلمان» در مجلس

  16. هجمه ناشیانه به مجلس یازدهم

  17. معاون اول قوه قضاییه: قضات از توهینی که به آنها شده ناراحت هستند

  18. رتبه‌بندی معلمان و سرانجام نظام پرداخت ناعادلانه

  19. توکلی: دفاع از مردم به معنای افکار سوسیالیستی نیست/ توضیحات طحان‌نظیف درباره محرمانه‌بودن دلایل ردصلاحیت‌ها/ روایت روزنامه اصلاح‌طلب از تفاوت‌های هاشمی و روحانی

  20. تنش زدایی ایران و عربستان پیش چشم آمریکا؟!

  21. گزارش شنیدنی شبکه دویچه‌وله درباره حکومت فاسد الهام علی‌اف

  22. قابلیت‌های ایران با جمهوری آذربایجان به هیچ‌وجه قابل مقایسه نیست

  23. نجات حیرت انگیز گوساله توسط اسب آبی

  24. احمدی نژاد مجبور به ترک امارات شد

  25. ایرانی‌ها بازهم بزرگ ترین خریداران خانه در ترکیه شدند! / خرید ۱۳۲۳ خانه در یک ماه

  ابر آروان

  آخرین عناوین