تولید مواد اولیه انسولین برای اولین بار در کشور

اجتماعی،   4000508053

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس گفت: برای اولین بار در کشور مواد اولیه انسولین در یک کارخانه بخش خصوصی در نظرآباد تولید خواهد شد.

به گزارش مهر، علی حدادی پیش از ظهر جمعه در مراسم سالگرد شهدای روستای خیکان در طالقان اظهار کرد: تمام ما مدیون خون پاک شهدایی هستیم که با شجاعت، صلابت و ایثار در مسیر دفاع از اسلام ناب محمدی حرکت کردند.

وی با تبریک عید غدیر خم بیان کرد: غدیر امتداد اهداف انبیا بوده و پیام غدیر این است که شهدا با بصیرت و معرفت راه درست را انتخاب کردند و صراط مستقیم را از پیامبر اکرم (ص) تأسی کردند.

راه شهدا فراموش شده است

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس با بیان اینکه پس از پایان هشت سال دفاع مقدس شهدا و راه شهدا فراموش شد، تصریح کرد: دولتمردان ما چه در دولت سازندگی و چه در دولت گفت‌وگوی تمدن‌ها وظیفه خود را به خوبی انجام ندادند، چراکه نگاه و امیدشان به غرب بود و تفکر سازش و مذاکره را پیاده کردند.

وی خاطرنشان کرد: رهنمودها، توصیه‌ها و سیاست‌های کلان مقام معظم رهبری را به فراموشی سپردند، اقتصاد مقاومتی را کنار گذاشتند و تمام مشکلات مردم را به برجام نا فرجام و مذاکره گره زدند.

حدادی با بیان اینکه قبل از انتخابات در وین انجام دادند، گفت: خیانت‌های سنگینی در سال ۸۲، در مذاکرات هسته‌ای صورت گرفت و چه خیانت‌های سنگینی که در جاسوس‌های نفوذی در دولت انجام شد و اسناد و مدارک سری را لو و به دشمن دادند.

شکاف طبقاتی زیادی ایجاد شده است

وی اظهار کرد: اکنون حال مردم از لحاظ معیشتی حال خوبی نیست و شکاف طبقاتی زیادی ایجاد شده است.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس بیان کرد: تمام مباحث و مواردی که شهدا انتظار داشتند و فرامین مقام معظم رهبری فراموش شد و آنچه در دستور کار قرار گرفت مباحث خارج از فرامین ایشان بود.

وی با بیان اینکه تمام تلاش ما در مجلس در مرحله اول تنقیح قوانین و در مرحله بعد تراکم و اصلاح قوانین است، خاطرنشان کرد: در مرحله دوم وظیفه سنگین مجلس نظارت میدانی و حضور در بین مردم در راستای رفع مشکلات آنان است که با استقرار دولت انقلابی این مشکل حل خواهد شد.

حدادی با بیان اینکه در کشورمان ظرفیت‌ها، قابلیت و توانمندی خوبی داشتیم، گفت: داشته‌ها و دارایی‌های فراوانی در دریا و خشکی، سرزمین‌های حاصلخیز، بهترین نیروی انسانی داریم که به همراه ظرفیت ۶۰۰ میلیونی همسایگانمان مورد غفلت قرار گرفت.

وی با اشاره به طرح راهبردی مجلس در ارتباط با حذف تحریم‌ها اظهار کرد: مقام معظم رهبری از این اقدام دفاع کردند اما افرادی در مقابل این اقدام ایستادند و این امر را بهانه‌ای قرار دادند که اگر در برجام به نتیجه‌ای نرسیدیم علتش مصوبه راهبردی مجلس بود در صورتی که این چنین نبود.

تحریم‌ها لغو نشد اما تورم چند برابر شد

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس ادامه داد: نه تنها تحریم‌ها لغو نشد بلکه تورم چند برابر شد و شکاف طبقاتی و گرانی اتفاق افتاد.

وی با اشاره به قابلیت‌های البرز و اهمیت تخصیص اعتبارات و بودجه‌بندی به این استان، اظهار کرد: امروز واکسن کرونا در منطقه حوزه انتخابیه ساوجبلاغ در شهرک صنعتی برکت تولید می‌شود.

حدادی بیان کرد: ۳۱ مرداد پیش رو، برای اولین بار در کشور مواد اولیه انسولین در یک کارخانه بخش خصوصی در شهرستان نظرآباد با سرمایه‌گذاری بیش از ۱۵۰ میلیون یورو تولید می‌شود.

وی با بیان اینکه بودجه شهرستان طالقان را افزایش یافت، متذکر شد: تمام استان‌ها بودجه خاص مناطق محروم دارند و بودجه طالقان و ساوجبلاغ صفر بود اما اکنون اعتبار خوبی به عنوان منطقه محروم در کنار تملک و دارایی گرفتیم.

یکتانتتریبون

پربحث‌های هفته

 1. «علی لندی» نوجوان قهرمان ایذه‌ای آسمانی شد

 2. چراغ سبز رئیسی به جهان؛ انتقاد از آمریکا

 3. رمزگشایی از مواضع اخیر امیر عبداللهیان

 4. دستور رییسی درباره بیژن عبدالکریمی

 5. شیوه عجیب و خطرناک جابجایی زائران اربعین با هواپیما باربری

 6. مجری فاکس نیوز رئیس جمهور کشورش را با خاک یکسان کرد

 7. نسخه راغفر برای مهار تورم/ توضیح امیرعبداللهیان درباره زمان آغاز مذاکرات هسته‌ای/ پاسخ عراقچی به کیهان درباره گریه وندی شرمن در مذاکرات برجام

 8. چرا توان هسته ای ایران را نمی توان تضعیف کرد؟

 9. شکار ناگهانی سگ توسط کروکدیل گرسنه

 10. اتهام‌زنی‌های علی‌اف به ایران در گفت‌وگو با رسانه ترکیه‌ای / کامیون‌های ایران باید مالیات پرداخت کنند

 11. سخنی با برادرمان آقای عراقچی

 12. مقام سابق آمریکایی: اسرائیل تا ۲۰ سال دیگر وجود نخواهد داشت

 13. نیکزاد: لشکر آذری‌ها گوش به فرمان رهبر انقلاب هستند

 14. سردرگمی سیستماتیک مردم

 15. عجیب اما واقعی! هذیان گویی بایدن در آنتن زنده

 16. لایحه رتبه‌بندی معلمان مهرماه در مجلس شورای اسلامی تصویب خواهد شد

 17. واردات خودرو ، مفید یا مضر ؟ 

 18. کلیپی که اشک رییس جمهور را درآورد

 19. به نام فقرا به کام اغنیا

 20. دفاعیات میرسلیم از طرح صیانت/ علت سکوت روحانی در این روزها چیست؟/ واکنش مثبت علی مطهری به نطق رئیسی در سازمان ملل

 21. دستگیری دعانویس میلیاردر در نیاوران

 22. فیلم| وداع با قهرمان دهه هشتادی/ «علی لندی» فهمیده دوران شد پیکر

 23. این نیز گذشت و روسیاهی به ذغال ماند!

 24. اتحاد آنگلوساکسونها علیه دنیا !

 25. عددهای هشداردهنده در بودجه نویسی

ابر آروان

آخرین عناوین