مدیرعامل فولاد مبارکه خبر داد فولاد هوشمند در كلاس جهانی، چشم‌انداز فولاد مباركه در حوزه تحول دیجیتال/ ۵ مرداد به عنوان «روز هوشمندسازی» در تقویم فولاد مباركه ثبت شد

اقتصادی،   4000506036
فولاد هوشمند در كلاس جهانی، چشم‌انداز فولاد مباركه در حوزه تحول دیجیتال/ ۵ مرداد به عنوان «روز هوشمندسازی» در تقویم فولاد مباركه ثبت شد

 
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: چشم‌انداز شرکت فولاد مبارکه در حوزه تحول دیجیتال، «فولاد هوشمند در کلاس جهانی» تعریف شده و 5 مرداد ماه در تقویم فولاد مبارکه به عنوان «روز هوشمندسازی» نامگذاری گردید.

حمیدرضا عظیمیان در گفت‌وگو با خبرنگار فولاد اظهار کرد: امروزه محیط کسب و کار به دلایل تغییرات شدید عوامل مختلف نظیر روندهای بین‌المللی در صنعت به خصوص صنعت فولاد، تحولات فناوری به ویژه فناوری‌های نوظهور دارای چالش‌های بزرگی است، از این رو شرکت فولاد مبارکه برای حفظ جایگاه رقابتی خود در بازار داخلی و خارجی و همچنین تولید محصولات پیچیده و با ارزش افزوده، استفاده از ظرفیت شرکت‌های نوپا در ارائه محصولات نوآور، استفاده از فناوری نوظهور و نیز اقتضائات خدمات و پیچیدگی فرایندها نمی‌تواند نسبت به این مهم بی‌تفاوت باشد و روش‌های سنتی در این خصوص اکثراً محدود هستند.

وی با بیان این که انقلاب چهارم صنعتی و تحول دیجیتال یک روندجهانی است، افزود: عمده شرکت‌های برتر فولادسازی دنیا، استراتژی‌های مشخصی مبتنی برآن تدوین و سرمایه‌گذاری‌های کلانی در این خصوص انجام داده‌اند، بنابراین شرکت فولاد مبارکه نیز راهی جز پیمودن این مسیر برای خود متصور نیست.

فولاد هوشمند در کلاس جهانی، چشم‌انداز فولاد مبارکه در حوزه تحول دیجیتال

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: امروزه  اکوسیستم‌های جدید محیط کسب و کار در 4 حوزه فرایند، محصول، اقتصاد چرخشی و تحول دیجیتال تعریف شده‌اند که فولاد مبارکه برای هر 4 عنوان برنامه اجرایی تدوین کرده است.

وی خاطرنشان کرد: چشم‌انداز شرکت در حوزه تحول دیجیتال ،«فولاد هوشمند در کلاس جهانی» تعریف شده است؛ معیارها و شاخص‌های هوشمند بودن در کلاس جهانی براساس الگویی انتخاب شده که در سال‌های اخیر توسط مجمع جهانی اقتصاد و شرکت مشاوره مکنزی با عنوان شبکه جهانی فانوس دریایی شناخته می‌شود و معرفی شرکت‌های پیشرو در حرکت به سمت انقلاب چهارم صنعتی با تأیید این نهادها انجام می‌پذیرد .

«روز هوشمندسازی» در تقویم فولاد مبارکه ثبت شد

عظیمیان اذعان داشت: جهت دستیابی به یک کارخانه هوشمند در کلاس جهانی براساس انقلاب صنعتی چهارم، شرکت فولاد مبارکه تهیه و تدوین سند ره‌نگاشت تحول دیجیتال را در دستور کار قرار داد که در تاریخ 5 مرداد ماه سال گذشته رونمایی گردید و شعار «فولاد فردا، هوشمند از سنگ تا رنگ» برای آن تعیین شد؛ این روز در تقویم فولاد مبارکه به عنوان «روز هوشمندسازی» نام گذاری گردید.

وی در پایان تصریح کرد: این حرکت نمادین نشان از تعهد و توجه ویژه فولاد مبارکه به مسیر انتخاب شده که انتظار می‌رود خانواده بزرگ فولاد مبارکه و همه ذی‌نفعان درون سازمانی و برون سازمانی به ویژه کارکنان پرتلاش با جدیت دوچندان، فولاد مبارکه را برای موفقیت در این طرح بزرگ همراهی کرده و موجبات اجرای سریع‌تر طرح فولاد +22 به عنوان نخستین گام اجرایی در سال جاری فراهم کنند.

یکتانتتریبون

پربحث‌های هفته

 1. «علی لندی» نوجوان قهرمان ایذه‌ای آسمانی شد

 2. چراغ سبز رئیسی به جهان؛ انتقاد از آمریکا

 3. دستور رییسی درباره بیژن عبدالکریمی

 4. رمزگشایی از مواضع اخیر امیر عبداللهیان

 5. شیوه عجیب و خطرناک جابجایی زائران اربعین با هواپیما باربری

 6. مجری فاکس نیوز رئیس جمهور کشورش را با خاک یکسان کرد

 7. نسخه راغفر برای مهار تورم/ توضیح امیرعبداللهیان درباره زمان آغاز مذاکرات هسته‌ای/ پاسخ عراقچی به کیهان درباره گریه وندی شرمن در مذاکرات برجام

 8. چرا توان هسته ای ایران را نمی توان تضعیف کرد؟

 9. شکار ناگهانی سگ توسط کروکدیل گرسنه

 10. سخنی با برادرمان آقای عراقچی

 11. مقام سابق آمریکایی: اسرائیل تا ۲۰ سال دیگر وجود نخواهد داشت

 12. سردرگمی سیستماتیک مردم

 13. عجیب اما واقعی! هذیان گویی بایدن در آنتن زنده

 14. لایحه رتبه‌بندی معلمان مهرماه در مجلس شورای اسلامی تصویب خواهد شد

 15. واردات خودرو ، مفید یا مضر ؟ 

 16. کلیپی که اشک رییس جمهور را درآورد

 17. دعوای کاذب درباره عضویت ایران درباره سازمان همکاری شانگهای

 18. به نام فقرا به کام اغنیا

 19. دفاعیات میرسلیم از طرح صیانت/ علت سکوت روحانی در این روزها چیست؟/ واکنش مثبت علی مطهری به نطق رئیسی در سازمان ملل

 20. دستگیری دعانویس میلیاردر در نیاوران

 21. فیلم| وداع با قهرمان دهه هشتادی/ «علی لندی» فهمیده دوران شد پیکر

 22. نیکزاد: لشکر آذری‌ها گوش به فرمان رهبر انقلاب هستند

 23. این نیز گذشت و روسیاهی به ذغال ماند!

 24. اتحاد آنگلوساکسونها علیه دنیا !

 25. آب پاکی امیرعبداللهیان رو دست همتای آلمانی/سیاست قطعی ما گره نزدن اقتصاد داخلی به برجام است

ابر آروان

آخرین عناوین