رئیس پلیس پایتخت: همکاری ناجا و قوه قضائیه، زمینه ارتقا امنیت را فراهم می سازد

اجتماعی،   4000413025

رئیس پلیس پایتخت گفت: امروز تعامل، همکاری و هم افزایی خوبی بین نیروی انتظامی و قوه قضائیه وجود دارد که این موضوع می تواند موجب ارتقا امنیت و احساس امنیت در جامعه را بیش از پیش فراهم سازد.

رئیس پلیس پایتخت: همکاری ناجا و قوه قضائیه، زمینه ارتقا امنیت را فراهم می سازد

به گزارش الف به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار حسین رحیمی در دیدار با القاصی مهر دادستان تهران و حشمتی رئیس کل دادگستری تهران، با گرامیداشت هفته قوه قضائیه و تبریک انتصاب شایسته حجت الاسلام اژه ای به عنوان رئیس قوه قضائیه، بیان داشت: امروز تعامل، همکاری و هم افزایی خوبی بین نیروی انتظامی و قوه قضائیه وجود دارد که این موضوع می تواند موجب ارتقا امنیت و احساس امنیت در جامعه را بیش از پیش فراهم سازد.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه امنیت مهمترین مولفه ای است که می تواند موجبات رونق و شکوفایی کشور را در زمینه های مختلف فراهم سازد، عنوان داشت: بطور حتم تعامل و همکاری پلیس و دستگاه قضا می تواند در ایجاد و گسترش امنیت نقش موثری داشته باشد.

وی افزود: دستگاه قضا و نیروی انتظامی بیشترین مناسبات کاری و اداری را با هم دارند و در این زمینه بحمدالله همکاری و هم افزایی خوبی بین این دو مجموعه قرار دارد.

سردار رحیمی با تاکید بر لزوم ایجاد ارتباط الکترونیکی بین پلیس و دستگاه قضا و اینکه در حال حاضر کلانتری ها و پلیس های تخصصی تهران بزرگ دارای ارتباط الکترونیکی با دستگاه قضا می باشند، گفت: هر چه این ارتباط الکترونیکی بیشتر شود تاثیر بسزایی در روند انجام بهتر کارها و در مقابل آن در کاهش آسیب های پیش رو نیز می تواند تاثیر گذار باشد از این رو تاکید و تلاش ما بر تقویت روز افزون این مهم می باشد.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید براینکه برخورد قاطع و به هنگام ما با جرایم و آسیب های مختلف می تواند در تعمیم امنیت و آرامش و انضباط اجتماعی تاثیر گذار باشد، افزود: در سالهای اخیر شاهد اقدامات تاثیر گذار و انقلابی در دستگاه قضایی بوده ایم.

شاهد امنیت بسیار خوبی در پایتخت هستیم

القاصی مهر در این دیدار با اشاره به اینکه خدا را سپاسگزارم که در کنار شما در تامین امنیت و آرامش مردم شریک و سهیم هستیم، بیان داشت: با عنایت خداوند متعال و تلاش های شبانه روزی و اقدامات خستگی ناپذیر شما امروز شاهد امنیت بسیار خوبی در پایتخت هستیم.

وی با اشاره به اینکه فرماندهی سردار رحیمی قابل تقدیراست، عنوان داشت: زحمات شما در تامین امنیت و آرامش جامعه با وجود همه عهد شکنی ها دشمنان، ستودنی است و حضور پلیس در همه عرصه ها حضوری موثر و مسئولیت پذیر است.

دادستان تهران با اشاره به اینکه زحمات شما را ارج می نهیم و از آن حمایت می کنیم، عنوان داشت: پلیس مظهر اقتدار و قانون است و حضور پلیس در عرصه اجتماعی یک نعمتی است که خروجی آن تامین امنیت و آرامش جامعه است.

القاصی مهر با اشاره به اینکه بیشترین تعامل و همکاری دستگاه قضا با پلیس است، گفت: ایجاد ارتباط الکترونیکی کار ارزشمند و اتفاق مبارکی است و توسعه و تقویت فن آوری های نوین بطور حتم بسیار مفید است.

یکتانتتریبون

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. «علی لندی» نوجوان قهرمان ایذه‌ای آسمانی شد

  2. چراغ سبز رئیسی به جهان؛ انتقاد از آمریکا

  3. رمزگشایی از مواضع اخیر امیر عبداللهیان

  4. دستور رییسی درباره بیژن عبدالکریمی

  5. شیوه عجیب و خطرناک جابجایی زائران اربعین با هواپیما باربری

  6. مجری فاکس نیوز رئیس جمهور کشورش را با خاک یکسان کرد

  7. نسخه راغفر برای مهار تورم/ توضیح امیرعبداللهیان درباره زمان آغاز مذاکرات هسته‌ای/ پاسخ عراقچی به کیهان درباره گریه وندی شرمن در مذاکرات برجام

  8. چرا توان هسته ای ایران را نمی توان تضعیف کرد؟

  9. شکار ناگهانی سگ توسط کروکدیل گرسنه

  10. سخنی با برادرمان آقای عراقچی

  11. مقام سابق آمریکایی: اسرائیل تا ۲۰ سال دیگر وجود نخواهد داشت

  12. نیکزاد: لشکر آذری‌ها گوش به فرمان رهبر انقلاب هستند

  13. سردرگمی سیستماتیک مردم

  14. عجیب اما واقعی! هذیان گویی بایدن در آنتن زنده

  15. لایحه رتبه‌بندی معلمان مهرماه در مجلس شورای اسلامی تصویب خواهد شد

  16. واردات خودرو ، مفید یا مضر ؟ 

  17. کلیپی که اشک رییس جمهور را درآورد

  18. دعوای کاذب درباره عضویت ایران درباره سازمان همکاری شانگهای

  19. به نام فقرا به کام اغنیا

  20. دفاعیات میرسلیم از طرح صیانت/ علت سکوت روحانی در این روزها چیست؟/ واکنش مثبت علی مطهری به نطق رئیسی در سازمان ملل

  21. دستگیری دعانویس میلیاردر در نیاوران

  22. فیلم| وداع با قهرمان دهه هشتادی/ «علی لندی» فهمیده دوران شد پیکر

  23. این نیز گذشت و روسیاهی به ذغال ماند!

  24. اتحاد آنگلوساکسونها علیه دنیا !

  25. عددهای هشداردهنده در بودجه نویسی

  ابر آروان

  آخرین عناوین