شکوری: کنعانی زادگان از تیم صنعتی پیشنهاد حدود ۲۵ میلیاردی دارد

ورزشی،   4000403007

معاون باشگاه پرسپولیس گفت: محمد حسین کنعانی زادگان از یک تیم صنعتی پیشنهاد حدود ۲۵ میلیاردی دارد و باید به این موضوع ورود شود.

شکوری: کنعانی زادگان از تیم صنعتی پیشنهاد حدود ۲۵ میلیاردی دارد

به گزارش فارس، ابراهیم شکوری درباره آخرین وضعیت بوژیدار رادوشوویچ با تیم پرسپولیس اظهار داشت: وی درخواست هایی داشته که باشگاه کاملا با آنها موافقت کرده است‌. به رادو اعلام کردیم به کشورمان تشریف بیاورد و کلیه مطالباتش را دریافت کند. دو سه بار هم نامه برایش ارسال کرده ایم و منتظریم به ایران بیاید تا تیم راه همراهی کند‌.

وی افزود: دو جام نزدیک داریم که فاصله آنها ۴۵ روز است‌. باشگاه کلیه درخواست هایش را تامین کرده و به شکل شفاهی و مکتوب به وی اعلام کرده ایم به ایران بیاید.

معاون پرسپولیس درباره اینکه آیا باشگاه پرسپولیس درباره رادو برنامه دوم دارد، توضیح داد: در این مورد اجازه دهید خوشبین باشیم که به ایران می آید. در غیر این صورت بعدا درباره این برنامه صحبت می کنیم.

شکوری درباره آخرین وضعیت تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس عنوان کرد: بازیکنان ما که قراردادشان تمام است، شاید در حال حاضر بهترین نفرات آسیا باشند. قطعا بازیکنان  تیمی که در چهار سال دو بار به فینال آسیا می رسد و چهار دوره قهرمان لیگ خودمان شده است، ارزشمند هستند و پیشنهادات بسیار خوبی از حوزه خلیج فارس و داخل کشور دارند.

وی درباره اینکه آیا به محمد حسین کنعانی زادگان از داخل کشور پیشنهاد ۲۵ میلیاردی داده‌اند، گفت: رقم‌هایی در حدود ۲۰ تا ۲۵ میلیارد تومان است. بارها اعلام کرده و مجدد خواهش می کنم نهادهای مربوطه ورود کنند‌. اگر پرسپولیس دولتی است، سایر باشگاه ها هم دولتی هستند و اینکه خودمان را فریب بدهیم درست نیست. شاید پرسپولیس با ۴۰ میلیون هوادار، خصوصی ترین تیم ما باشد اما متاسفانه با این همه طرفدار نمی تواند حتی یک ریال از بودجه دولتی استفاده کند.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: شاید نشاطی که بازیکنان و کادرفنی ما ایجاد می کنند نتوان با میلیاردها تومان جبران کرد اما متاسفانه یک ریال هم از بودجه دولتی استفاده نمی کنیم. رقیب سنتی ما هم چنین شرایطی دارد اما برخی باشگاه ها که از بودجه های کلان دولتی استفاده می‌کنند، اسم خصوصی دارند.

شکوری خاطرنشان کرد: این باشگاه ها به بازیکنان ما پیشنهادهایی می دهند که کار را سخت می کند. این پیشنهاد به کنعانی زادگان هم از تیم های صنعتی بوده است. در کل یک تیم خصوصی داریم اما سایر تیم های صنعتی و نفتی از بودجه دولتی استفاده می کنند. این تیم ها از کجا درآمد دارند که چگونه به بازیکنی که نیم فصل از پرسپولیس جدا شد، رقم ۵-۴ برابری پرداخت می کنند. 

وی افزود: نگه داشتن بازیکنان در این وضعیت سخت است اما تمام تلاش خود را می کنیم زیرا می دانیم آنها پرسپولیس را دوست دارند. تیمی که اکنون می بینید، همین بازیکنان ساخته و سبب شده اند چهار دوره قهرمان شود و درحال حاضر هم مدعی باشد. فکر می کنم بازیکنان خوب ما به باشگاه کمک می کنند و باشگاه هم سعی دارد بهترین تصمیم را بگیرد. 

سخنگوی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: هیچ بازیکنی جدایی اش را به ما اعلام نکرده است. برخی پیشنهادها را به ما داده اند و ما هم پیشنهاد داده ایم. در حال مذاکره هستیم اما اکنون شرایط بسیار حساسی داریم زیرا هفت هفته طلایی پیش روی ما است و بازی ها هم بسیار فشرده است. دربی را هم داریم و خواهش می کنم  به ما اجازه بدهند. مطمئن باشید باشگاه تمام تلاش  خود را بازی حفظ بازیکنانش انجام می دهد.

شکوری افزود: این تجربه را هم در نیم فصل داشتیم و هواداران به ما اعتماد کردند. سعی کردیم براساس نیاز تیم و اعلام کادرفنی بازیکنانی که می توانند به ما کمک کنند جذب کنیم. امیدوارم در پایان فصل هم این اتفاق بیفتد.

وی درباره اعتراض باشگاه پرسپولیس به برنامه ریزی مسابقات توضیح داد: این برنامه برای تمام تیم ها است اما فقط پرسپولیس و تراکتور سوپرجام داشتند و شاید فقط چند تیم جام حذفی داشته باشند. این مسابقات برای ما خیلی فشرده است.

معاون پرسپولیس درباره اعتراض این باشگاه به تقدم و تأخر بازی های پرسپولیس و سپاهان گفت: انتظار ما این است بازی ها همزمان برگزار شود. می دانم کار سازمان لیگ هم سخت است اما با تمام توان خود از تیم ملی حمایت کردیم. هفت بازیکن ملی پوش و مریم باقری را در اختیار تیم ملی قرار دادیم. دو بازیکن ما در تیم ملی مصدوم شدند و بازیکن سوم ما یعنی سیامک نعمتی پس از ورود به زمین در بازی با تراکتور بلافاصله مصدوم شد اما هیچ منتی نیست و با تمام توان از تیم ملی کشورمان حمایت می کنیم.

شکوری افزود: با این وجود انتظار داریم برنامه ریزی عادلانه باشد. برای ما توجیه ندارد بازیکنان ما از مسابقات تیم ملی بازگردند، پرسپولیس سه روز بعدش بازی کند و تیم های دیگر چهار روز بعد بازی کنند. خدا را شکر بازیکنان پرسپولیس حرفه ای هستند اما می خواهیم عدالت مقداری بیشتر رعایت شود. چند رقیب اصلی داریم و درخواست می کنیم بازی های مان همزمان برگزار شود نه اینکه همیشه تیم های حریف بعد ما و پس از مشخص شدن نتیجه دیدار پرسپولیس بازی کنند.

وی درباره احتمال تمدید قرارداد شهریار مغانلو، اظهار داشت: وی با تیم سانتاکلارا قرارداد دارد و به شکل قرضی توانستیم در نیم فصل جذبش کنیم. همین امروز با مدیر ورزشی این باشگاه صحبت می کردم. نمی دانم بگویم خوشبختانه یا متاسفانه. اگر بگویم خوشبختانه خوشحال می شوند که آنقدر پول در فوتبال کشورمان است که چنین رقم هایی را برای بازیکن ما به یک باشگاه خارجی پیشنهاد می دهند  و از طرف دیگر هم ناراحت می شوم زیرا باید دید آیا امکان پرداخت چنین رقم‌هایی است یا فقط می خواهند بازار خراب شود.

سخنگوی پرسپولیس در گفت و گو با برنامه ورزشگاه ادامه داد: تمام تلاش خود را برای جلب رضایت نامه مغانلو از سانتاکلارا به کار می گیریم اما مبلغ زیادی است و فکر می کنم گران ترین مبلغ رضایت نامه ای باشد که داخل کشورمان پرداخت می شود. بیشتر از یک میلیون دلار نیست اما شاید صحبت کردن درباره این مبلغ خیلی راحت باشد. اگر یک میلیون دلار را ضرب در بیست هزار کنیم حدود ۲۰ میلیارد تومان می شود.

یکتانتتریبون

پربحث‌های دیروز

 1. وقتی نقشه شوم تجزیه ایران توسط مزدوران لندنی و سعودی آشکار می‌شود

 2. ناکارآمدی یک شورای عالی ۲۰ ساله !

 3. بار مسئولیتی سنگین بر دوش دولت آینده

 4. واقعیتی تلخ به نام مدیران مرکزنشین

 5. یک سؤال پیرامون حاشیه سفر اختصاصی ۳ نماینده مجلس

 6. نامه ۲۱ اندیشکده اقتصادی و سیاست خارجی به آیت‌الله رئیسی/ضرورت تحول ساختاری و سازمانی در وزارت امور خارجه

 7. معاون اول رئیس جمهور: از زخم زبان‌ها، ذره‌ای ناراحت نمی‌شویم/ آنچه مردم ایران را رنج می‌دهد، تبعیض است

 8. روحانی: مشکلات خوزستان باید طبق دستور رهبری حل و فصل شود

 9. در جلسه رئیس بنیاد شهید با رئیس جمهور منتخب چه مسائلی مطرح شد؟

 10. رهاسازی آب سد کرخه، از سوسنگرد تا هورالعظیم

 11. جهانگیری: طعم تلخ مشکلات را چشیده‌ایم /در مقابل فریادهای مردم کاملاً بی‌پاسخ هستیم / این تعهد را می‌دهیم که خسارت مردم پرداخت خواهد شد

 12. المپیک توکیو| نخستین مدال برای کاروان ایران/ فروغی طلایی شد

 13. جزئیات کمیاب‌ شدن تنها داروی کرونا و فروش و تزریق آن در بازار آزاد/ رمدسیویر دوزی چند؟

 14. نگاهی به بازار انرژی / ۳ سه پروژه ای که زنگنه از آنها غافل شد

 15. شهادت چهار تن از رزمندگان قرارگاه قدس در درگیری با اشرار

پربحث‌های هفته

 1. مشفقانه ای کوتاه با رئیس جمهور منتخب

 2. تاکید رییسی بر رفع دغدغه خانواده ایثارگران

 3. وقتی نقشه شوم تجزیه ایران توسط مزدوران لندنی و سعودی آشکار می‌شود

 4. خوزستان و آسیاب پر آب مدعیان!

 5. حداقل و حداکثر حقوق دریافتی اعضای هیات علمی پس از همسان‌سازی اعلام شد

 6. احمد توکلی: باید هم از کوپن خوشتان نیاید، سیر که از گرسنه خبر ندارد!

 7. پارک یا توالت عمومی سگ‌ها

 8. پشت پرده طرح ربایش مسیح علینژاد

 9. اعتراض؛ حقی که باید از آن محافظت کرد

 10. ناکارآمدی یک شورای عالی ۲۰ ساله !

 11. صحبت‌های تند رئیس جمهور آذربایجان به وزیر نیروی کشور خود درباره قطعی برق

 12. روزهای سخت پاسخگویی عاقلانه برای مدیران

 13. چرا صهیونیست‌ها نگران پیامدهای امنیتی بحران لبنان هستند؟!

 14. ماجرای پرواز اختصاصی نمایندگان به عتبات چیست؟/ لغو سفر به دنبال اطلاع از اختصاصی بودن

 15. راه حل مشکل آب از آسمان نمی آید/حل مشکل به شیوه شیخ بهایی

 16. دستگیری ۱۷ وکیل و ۱۳ کارمند متخلف قوه قضائیه در هفته گذشته

 17. در ماه‌های آینده دولت با تورمی رو به رو خواهد شد که هیچگاه درکشور تجربه نشده است!

 18. ماهیت حقیقی طالبانِ کنونی چیست؟

 19. تصمیم پسندیده مداح سرشناس/ می‌رویم خوزستان

 20. بار مسئولیتی سنگین بر دوش دولت آینده

 21. روحانی: مردم حق دارند بدانند که چه گردنه ها و تکانه هایی موجب بروز چه مشکلاتی برای کشور شده است

 22. از رنج های خوزستان بکاهیم ...

 23. واقعیتی تلخ به نام مدیران مرکزنشین

 24. کاروان‌ جدید تانکرهای آبرسان سپاه به خوزستان رسید

 25. پیش‌بینی ذوالنوری از ادامه مذاکرات برجام در دولت رئیسی/ توضیحات حدادعادل درباره ادعای دخالت در انتخاب شهردار تهران/ نظر مردم درباره وضعیت تحریم ها در دوره رئیسی

ابر آروان

آخرین عناوین