طراحی سایت تهران؛ پاسخی به نیازهای آنلاین یک کلانشهر

گزارش بازرگانی   4000402022

 

شاید باورش سخت باشد، اما رشد تعداد وبسایت یا همان سایت به طور تقریبی پا به پای رشد جمعیت جهان است. یعنی در حال حاضر، یک میلیارد و 820 میلیون و 454 هزار سایت در جهان وجود دارد و هر دقیقه حدود 200 سایت بر سایت های جهان افزوده می شود که این عدد حدوداً با رشد جمعیت یکسان است.

اگر در کنار آمار فوق، شمار استفاده کنندگان از اینترنت که در حال حاضر بیش از چهار میلیارد و 760 میلیون نفر هستند و هر ثانیه بر این تعداد افزوده می شود را قرار دهید به اهمیت طراحی سایت پی می برید.

طراحی سایت در تهران

حال تصور کنید در کلان شهرهایی که جمعیت های چند میلیون نفری در آن زندگی می کنند، طراحی سایت چه اهمیتی دارد. برای مثال، در تهران که جمعیت آن بر اساس آخرین آمار سرشماری کشور حدود 13 میلیون و 267 هزار نفر اعلام شده است، طراحی سایت می تواند منافع چندجانبه متعددی در پی داشته باشد.

جمعیت تهران اگر چه در مقایسه با برخی از کلانشهرهای جهان مانند توکیو با بیش از 37 میلیون نفر جمعیت، دهلی، شانگهای، سائو پائولو، مکزیکو سیتی، قاهره، بمبئی، پکن و چند شهر دیگر در سطح جهانی، بیشتر نیست، اما تهران در فهرست پرجمعیت ترین شهرهای جهان قرار دارد.

تهران به دلیل اینکه حدود 15 درصد از جمعیت 84 میلیونی کشور را در خوی جای داده است، بستر فعالیت های اقتصادی گسترده ایست تا هم پاسخگوی نیازهای شهروندان تهرانی باشد و هم اینکه بخش قابل توجهی از نیازهای کشور نیز از این طریق تأمین شود.

برندها و فعالیت های تجاری که نبض اقتصاد کشور به آنها وابسته است و حتی در فعالیت های بین المللی نیز نقش مهمی ایفا می کنند و دفتر مرکزی آنها به طور عمده در تهران وجود دارد، نیازمند طراحی سایت هستند تا بتوانند خدمات خود را به شکل مناسب تر و البته آسان تری در اختیار مخاطبان خود قرار دهند.

شرکت طراحی سایت

طراحی سایت شاید تا چند ماه گذشته در صدر اولویت های اصلی شرکت ها، سازمان ها، و ادارات نبوده است، اما با شیوع کرونا که اهمیت خدمات الکترونیکی را بیش از پیش نمایان ساخته است، امروز هر نوع کسب و کاری برای بهره گیری از ظرفیت های اقتصادی موجود، چاره ای جز استفاده از ظرفیت های موجود در بستر اینترنت ندارد.

تجربه چند ماه گذشته که کشور با بحران کرونا مواجه شده و تهران نیز به دلیل جمعیت چند میلیون نفری خود این شرایط را به طور ملموس تری تجربه کرده، نشان می دهد که طراحی سایت برای فعالیت های موجود در پایتخت نه تنها یک انتخاب بلکه به یک ضرورت تبدیل شده است.

حالا دیگر هر فردی برای انجام امور روزمره خود با جستجو در گوگل سعی می کند که ابتدا و تا حد امکان این قبیل امور را اینترنتی و از منزل انجام دهد. اگر امکان این کار وجود نداشته باشد، مراجعه به مراکزی که در نزدیک محل سکونت فرد قرار دارند، در اولویت بعدی است.

در واقع هر کسب و کاری با طراحی سایت می تواند این انتخاب را برای مخاطبان یا ارباب رجوع خود فراهم سازد که در صورت تمایل به صورت غیرحضوری نیازهای خود را تأمین کنند و یا با ایجاد زیرساخت هایی مانند "ارتباط با ما" در سایت امکان شناسایی مکان های نزدیک به محل سکونت خود را فراهم سازند.

به این ترتیب می توان بیان کرد که شرکت ها، سازمان ها، اداره جات، مراکز دولتی و خصوصی که در تهران فعالیت می کنند، با طراحی سایت می توانند به زندگی با آرامش بیشتر در تهران کمک کنند. علاوه بر این، پایتخت نشینان با شیوع کرونا – برغم همه مصائبی که این ویروس ایجاد کرده است – سبک زندگی جدیدی را تجربه کرده اند که استفاده از خدمات آنلاین به بخش جدایی ناپذیر آن تبدیل شده است.

سفارش طراحی سایت

اگر شما هم به فکر استفاده از ظرفیت های اقتصادی یا حتی اجتماعی و فرهنگی کلانشهری مانند تهران هستید، حتما به طراحی سایت اندیشیده اید. برای این کار احتمالاً عبارت " طراحی سایت تهران " را در گوگل جستجو بکنید. در نتایج بدست آمده در گوگل خواهید دید که یکی از گزینه هایی که در فهرست نخستین انتخاب های صفحه اول گوگل مشاهده میشود وب سایت "کاسپید" است.

کاسپید (https://www.kaspid.com) یکی از بزرگترین شرکت های طراحی اپلیکیشن و وب سایت است که با قدمتی 23 ساله و کارنامه ای پربار خدمات طراحی سایت و اپلیکیشن انجام میدهد. شما نیز میتوانید با برقراری ارتباط با این مجموعه طراحی وبسایت خود را به این گروه سپرده و از مزایای آن بهره مند شوید.

عناوین مرتبط

یکتانتتریبون

پربحث‌های هفته

 1. مقایسه در آمد اعضای هیات علمی در ایران با کشورهای پیشرفته غربی چه می گوید؟

 2. بازداشت رئیس یکی از ادارات به دلیل رفتار غیر اخلاقی در محیط اداری

 3. آقای مهندس ، آقای دکتر!

 4. مردان اقتصادی دولت دوازدهم در قاب تاریخ

 5. سعیدی: امروز روز تلخی برای مجلس بود، از مردم عذرخواهی می کنم

 6. نخستین انتصاب و نخستین سیاست رئیسی چه باید باشد؟

 7. عکسی زیبا از جواد فروغی

 8. جهانگیری: امروز نمی توان به مردم دروغ گفت

 9. کارِ کیست؟!

 10. دو كلمه با ظريف و روحانی

 11. کشف ۲۰۰۰ کیسه سیمان احتکار شده

 12. برای تصویرسازی از ایران چه کرده ایم؟

 13. یک نفر در کرج به اتهام انتشار تصاویر خالکوبی دستگیر شد

 14. شاید و بایدهای احیای برجام بعد از روحانی

 15. ۳۸۲ حیاط خلوت دولتی دور از چشم دستگاه های نظارتی

 16. مجلس یازدهم و امتیازات نادرست گذشته

 17. حاجی میرزایی: مدارس به هر طریقی باید بازگشایی شوند

 18. بی‌توجهی مسئولان به پیشنهاد سپاه درباره باز شدن خروجی سدها/ ارسال ۵۰۰ مخزن آب از سوی سپاه به خوزستان  

 19. هشدار مجدد روسیه درباره توقف مذاکرات وین: ایرانیان نمی‌توانند فراموش کنند

 20. ۳۳ پیشنهاد برای رفع مشکل کم آبی

 21. ماجرای رقصیدن عضو هیات مذاکره کننده بعد از مکالمه روحانی با اوباما

 22. تحلیل "نیویورک تایمز" از مواضع اخیر رهبری در مورد مذاکرات وین

 23. سخنگوی دولت: ما کارنامه سیاهی به جای نگذاشته‌ایم

 24. اندیشکده آمریکایی: قطع روابط امارات و عربستان حتمی است

 25. رهبر انقلاب: در این دولت معلوم شد که اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد

ابر آروان

آخرین عناوین