بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون به آی‌سی‌یو رفت

اجتماعی،   4000226133

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که چند روز پیش بر اثر ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده بود، به خاطر مراقبت از گرفتگی قلب، به بخش آی‌سی‌یو منتقل شد.

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون به آی‌سی‌یو رفت

به گزارش تسنیم، چندی است اسدالله یکتا به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری است. بسیاری از علاقه‌مندان به این هنرمند دل نگرانِ برخی از خبرهای ضد و نقیض مجازی شده‌اند؛ از این جهت به سراغ دست‌اندرکاران امر در بیمارستان رفتیم و او به سؤال ما درباره وضعیت این هنرمند پاسخ داد. 

پزشک معالج وی گفت: خوشبختانه شرایط عمومی اسدالله یکتا بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که بر اثر ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده بود نسبت به روز مراجعه بسیار پایدارتر و بهتر شده است. جای نگرانی وجود ندارد اما به علت گرفتگی و افتِ ضربان قلب به بخش آی‌سی‌یو منتقل شده است.

وی در خصوص وضعیت جسمی و ترخیص ایشان از بیمارستان، توضیح داد: خوشبختانه حال‌شان خوب است فقط برای مراقبت بیشتر از افتِ ضربان قلب به این بخش منتقل شده‌اند و انتقال به بخش و یا ترخیص از بیمارستان به نُرمال‌شدن وضعیت قلب ایشان بستگی دارد. 

اسدالله یکتا بازیگر سینما و تلویزیون، متولد سال 1326 است که پیشینه تئاتری دارد. او در بیش از 90 فیلم سینمایی و چند مجموعه تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته است.

از جمله فعالیت‌های او در دهه‌های اخیر بازی در فیلم‌هایی مانند «سامورایی در برلین»، «زندانی‌ها»، «چهارراه استانبول»، «دارکوب»،«نهنگ عنبر 2»، «خفه‌گی»، «ماه تی تی» ، «گشت 2»، «رسوایی»،«چند می‌گیری گریه کنی» و ... است.

او با بازی در فیلم‌هایی مانند «هامون»، «بوی کافور، عطر یاس»، «گاهی به آسمان نگاه کن»، «کاکادو» و ... تجربه همکاری با کارگردان‌هایی مانند داریوش مهرجویی، بهمن فرمان‌آرا، کمال تبریزی، تهمینه میلانی و .... را دارد. بازی در مجموعه‌های تلویزیونی «چاق و لاغر»، «هزاران چشم»، «فوتبالیست‌ها»، «داستان یک زندگی» «ستایش 3» و ... بخش دیگری از کارنامه بازیگری اوست.