هادی خامنه‌ای: شعار «نه غزه، نه لبنان» نسبتی با آرمان‌های اصلاح‌طلبانه ندارد!

سیاسی،   4000226115

هادی خامنه‌ای گفت: شعار «نه غزه، نه لبنان» به صورت مشکوک از سوی جریان‌هایی با هدف انحراف اعتراضات مردم مطرح شد و نسبتی با آرمان‌های اصلاح‌طلبانه ندارد.

هادی خامنه‌ای: شعار «نه غزه، نه لبنان» نسبتی با آرمان‌های اصلاح‌طلبانه ندارد!

به گزارش فارس، هادی خامنه‌ای فعال سیاسی اصلاح‌طلب هادی خامنه‌ای در گفتگو با جماران گفته است:

- یکی از اولویت‌های چهره‌های فعلی اصلاح طلب در سال‌های مبارزه علیه رژیم شاه مخالفت با رژیم اسرائیل بود و در سال‌های پس از انقلاب هم همیشه در همین مسیر گام برداشته‌اند و کسی نمی‌تواند دراین مهم تردید ایجاد کند.

- نگاه اصلاح طلبان به موضوع فلسطین ادامه نگاه بزرگانی چون آقای مطهری، آقای بهشتی، آقای طالقانی و امام موسی صدر است.

- چهره‌های اصلاح‌طلب همواره به گونه‌ای از مقاومت دفاع کرده‌اند که تقابلی با منافع ملی نداشته باشد.

- اگر در مقاطعی نسبت به موضوع فلسطین شبهات و ابهاماتی در سطح جامعه ایجاد شده محصول عملکرد نابخردانه دیگران است.

- شعار «نه غزه، نه لبنان» به صورت مشکوک از سوی جریان‌هایی با هدف انحراف اعتراضات مردم مطرح شد و نسبتی با آرمان‌های اصلاح‌طلبانه ندارد.

به گزارش خبرگزاری فارس، هادی خامنه‌ای در حالی اصلاح‌طلبان را مدافع و حامی ملت مظلوم فلسطین معرفی می‌کند که در جریان فتنه ۸۸ که با جلوداری اصلاح‌طلبان و رهبری میرحسین موسوی و مهدی کروبی آغاز شد، اصلاح‌طلبان علی‌رغم تاکیدات مقام معظم رهبری و دلسوزان نظام، مسیر خود را از فتنه‌گران و اغتشاشگران جدا نکردند. حتی زمانی که آشوبگران بی‌حرمتی‌ها را به اوج خود رساندند نیز سران فتنه با آشوبگران مرزبندی نکردند.

از جمله شعارهای انحرافی‌ که فتنه‌گران برای القای دو دستگی در میان ملت ایران در روز قدس سال ۸۸ سردادند که کاملا در راستای منافع رژیم صهیونیستی بود، شعار «نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران» بود. این شعار در تجمع انحرافی برگزار شده به دعوت سران فتنه (موسوی و خاتمی و کروبی) که در جهت به حاشیه بردن روز جهانی قدس بود، سر داده شد. میر حسین موسوی در بیانیه روز قدس خود نیز تجمع ساختارشکنانه روز قدس سال 88 را که در آن آشوبگران با روزه‌خواری علنی حرمت ماه مبارک رمضان را هم شکسته بودند را «نقطه عطف» حوادث چند ماه گذشته کشور خواند.

البته اقدامات آشوبگران به روز قدس هم ختم نشد؛ آنها با تعرض به عزاداران و خیمه و پرچم حسینی در روز عاشورای سال 88 زاویه خود را با ملت به نقطه حداکثر رساندند؛ میر حسین موسوی در بیانیه خود برای این اتفاقات آشوب‌گران را «مردمان خداجو» خطاب کرد!