استقلال را دو سال با دلالی بستند/ انتقاد از دخالت های وزارت ورزش

ورزشی،   4000223075

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: به یکی از مسئولان نزدیک به وزیر ورزش، رییس ایفمارک و هیچ کس دیگر اجازه نمی‌دهم در باره نیمکت استقلال تصمیم بگیرند.

استقلال را دو سال با دلالی بستند/ انتقاد از دخالت های وزارت ورزش

به گزارش مهر، فرهاد مجیدی سرمربی تیم استقلال در نشست خبری پیش از مسابقه با پرسپولیس در هفته بیست و سوم رقابتهای لیگ برتر اظهار داشت: بازی سخت و حساسی داریم. هفته پیش علیرغم اینکه بازی بسیار خوبی مقابل ذوب آهن کردیم موقعیت‌های گل زیادی خلق کردیم اما نتوانستیم از آن استفاده کنیم. شرایط جدول به نوعی هست که برای ماندن در کورس قهرمانی حتماً باید برنده باشیم.

سرمربی تیم استقلال گفت: بیشتر صحبت من روی ساختاری است که مثلاً پرسپولیس روی ساختار تفکرات سرمربی‌اش ساخته شده. استقلال نه اینکه بازیکنان بدی داشته باشد، اما روی تفکر مربی بسته نشده. مثلاً در یک پست چند بازیکن خوب داریم و در یک پست بازیکن خوب به اندازه کافی نداریم. منظورم این بود که تیم روی تفکرات مربی بسته بشود. به هواداران قول می‌دهم فصل بعد تیم بسیار خوبی ببندم و هواداران لذت ببرند و استقلال همان تیمی شود که انتظار می‌رود.

وی افزود: استراتژی ما این است که برای ماندن در کورس قهرمانی باید برنده باشیم. این کار تمرکز می‌خواهد و بازیکنان باید بسیار باهوش باشند و تمرکز داشته باشند چون پرسپولیس تیم خیلی خوبی است و بازیکنان و مربی خیلی خوبی دارد.

مجیدی تاکید کرد: ما به این خاطر که بازی‌ها در آسیا سه روز یک بار بود بعد از بازی سوم تیم ما تحلیل رفت. امکاناتی که تیم‌های عربی برای ریکاوری داشتند را ما نداشتیم. از دکتری که از آلمان با هزینه شخصی اش به ما اضافه شد و خیلی به ما کمک کرد تشکر می‌کنم. ایشان را از قبل نمی‌شناختم و در تیم ملی امید با او آشنا شدم و ایشان با هزینه خودشان به عربستان آمدند و ۳۰ هزار یورو دارو آوردند و تیم را نجات دادند. اما بعد از بازی سوم تحلیل رفتیم و کیفیت مان افت کرد. اما باهوش بودیم و استراتژی درستی برای صعود انتخاب کردیم. می‌دانستیم با یک امتیاز مقابل الاهلی صعود می‌کنیم.

سرمربی استقلال گفت: بحث دفاعی تیم ما دفاع تیمی است نه شخصی. من تمرکزم را گذاشتم تا این ضعف را برطرف کنیم. امروز نمی‌خواهم تمرکز خودم و بازیکنانم بر هم بخورد، اما الان یک سری اتفاق می‌افتد که باید صحبت کرد. من سعی کردم در این روزها کمتر سکوت کنم، اما هرچه سکوت می‌کنم کاری می‌کنند که من مجبور شوم صحبت کنم. الان به من گفتند دکتر ما نمی‌تواند روی نیمکت بنشیند. با ایشان در تیم ملی المپیک آشنا شدم و در آسیا هم کنار ما بود. بعد از برگشت از عربستان به خاطر یکسری مسائلی که در عربستان پیش آمد و من به خاطر حفظ حرمت پزشک تیم نگفتم این دکتر چه بلایی سر ما آورد، پزشک قبلی را کنار گذاشتم. به خاطر کیفیت پایین کار دکتر او را کنار گذاشتم و حالا خانم هراتیان نمی گدارد پزشک ما روی نیمکت بنشیند. نه تیم پرسپولیس و نه آقا یحیی نیازی به این کارها ندارد که تمرکز ما را به هم بریزند.

مجیدی گفت: ما می‌خواستیم در بخش رسانه تغییراتی ایجاد کنیم گفتند وزارت ورزش و آقای مبین گفته‌اند با تغییر رسانه‌ای موافق نیستند. آقای مبین چه‌کاره هستند که برای استقلال و برای نیمکت آن تصمیم بگیرند؟ همین کارها شده که تیم ما دو سال با دلالی بسته می‌شود. الان می‌گویند خانم هراتیان اجازه نمی‌دهد پزشک ما روی نیمکت بنشینید. پزشکی که روی نیمکت تیم ملی امید نشسته، حالا ایفمارک مدارک او را تایید نمی‌کند. این کارها زشت است و دوره این کارها گذشته. بگذارید تیم‌ها بازی جوانمردانه انجام بدهند.

وی در ادامه تاکید کرد: من اجازه نمی‌دهم کسی در کار استقلال دخالت کند. چطور این دکتر در تیم ملی المپیک بوده اما الان ایفمارک تایید مدارک او را تایید نمی‌کند؟ چون من پزشک ایفمارک را به دلیل کیفیت پایین تایید نکردم، حالا دارند مقاومت می‌کنند. من به هیچکس اجازه نمی‌دهم درباره نیمکت استقلال تصمیم بگیرد.

مجیدی درباره بازی گفت: دربی را نمی‌شود پیش بینی کرد، اما چیزی که در ذهن من است این است که از سوی دو تیم بازی زیبایی انجام می‌شود و هواداران دو تیم لذت می‌برند.

سرمربی آبی پوشان گفت: ما هم بازیکن محروم و مصدوم داریم. رضاوند محروم است و متین کریم زاده مصدوم. وضعیت فرشید اسماعیلی هم در تمرین امروز مشخص می‌شود. با این وجود هر بازیکنی که من فردا در زمین بگذارم حتماً تلاش می‌کند.

یکتانتتریبون

پربحث‌های دیروز

 1. تحلیل جالب آمریکا از نشست خبری حجت الاسلام رئیسی

 2. گم شدن اخلاق در بازار سیاست...

 3. چرا از کوچ نمایندگان مجلس به دولت آینده نگرانیم؟

 4. دفاع تمام قد مهمان BBC از ایران

 5. سقوط آزاد سرمایه اجتماعی اصلاح طلبان

 6. یک نفر به دولت خسته نباشید نگفت /همه باید منتخب مردم درانتخابات ریاست جمهوری را یاری کنیم/ انتقال دولت باید با آرامش کامل انجام شود

 7. وزیر علوم: به هیچ عنوان به"تعویق کنکور" فکر نمی‌کنیم / ۳۰درصد آموزش دانشگاه‌ها مجازی می‌ماند

 8. ایمنی‌زایی ۹۳.۵ درصدی واکسن برکت در فاز دوم/ ۱۲ کشور برای خرید درخواست دادند

 9. محمد معتمدی: قید واکسن خارجی را زدم/ در فاز سوم تست انسانی «برکت» شرکت می کنم

 10. روحانی صندوق توسعه ملی را خالی کرد

 11. واژگونی اتوبوس خبرنگاران در آذربایجان غربی/ فوت ۲ خبرنگار+اسامی و فیلم

 12. جزئیات حمله به یک خانواده ایرانی در بیرمنگام انگلیس+فیلم

 13. اعلام جزئیات تکمیلی از نتایج شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری/ تکمیل نتایج قبلی با وصول آخرین صورتجلسات باقی مانده و تطبیق نتایج در هیات های اجرایی و نظارت سراسر کشور

پربحث‌های هفته

 1. اصلاحات؛ فشار به پایین و چانه زنی در بالا!

 2. سنت‌شکنی رئیسی در انتخابات ریاست‌جمهوری/ شکست سنگین احمدی‌نژاد/ برای وزارت کشور پرونده تشکیل شد

 3. «نه» رییسی به ملاقات با بایدن / وعده ها را فراموش نمی‌کنم / تغییرات به نفع مردم خواهد بود

 4. رؤیای احیای برجام در دولت روحانی، تعبیر می شود؟

 5. آقای رئیسی معجزه نمی خواهیم فقط امید را زنده نگهدار !

 6. مقایسه مشارکت انتخاباتی مردم ایران با دموکراسی های مطرح غربی چه می گوید؟

 7. رأی الیوم: ایرانی جدید در برابر آمریکا در راه است

 8. از بنده خدا به بنده خدا/ نامه ای به سید ابراهیم

 9. استقبال عجیب روزنامه اصلاح طلب از پیروزی رئیسی!

 10. تیم اقتصادی احتمالی رئیسی چه کسانی هستند؟

 11. معنای رأی همتی برای اصلاح طلبان

 12. روحانی: بزودی تحریمها برداشته می شود و سرمایه خارجی به سمت ایران سرازیر خواهد شد

 13. صحبت‌های جنجالی شیرزن ایرانی با خبرنگار خارجی/این کار شما انعکاس دموکراسی نیست

 14. تحلیل جالب آمریکا از نشست خبری حجت الاسلام رئیسی

 15. وعده روحانی برای رفع قریب‌الوقوع تحریم‌ها/ تذکر احمد خاتمی به صاحبان آرای سفید و باطله/ دلایل شکست اصلاح‌طلبان از نگاه عطریانفر/ کابینه رئیسی، اصولی یا فراجناحی؟

 16. انتقاد سعید محمد از شورای نگهبان/ زمزمه خداحافظی احمدی‌نژاد از مجمع تشخیص/ تحلیل شریعتمداری از مشارکت پایین مردم/ نظر افروغ درباره چالش‌های یکدست‌شدن حاکمیت

 17. اعلام نتایج انتخابات ۱۴۰۰ / تبریک رییس جمهور و رقبا به رییسی/ در حال بروز رسانی

 18. آسمان، ریسمان بافتن صهیونیست ها درباره پیروز انتخابات ایران

 19. گم شدن اخلاق در بازار سیاست...

 20. بازندگان انتخابات از نظر زیباکلام/ نخستین گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه رئیسی/ پیشنهاد حسین مرعشی به اصلاح‌طلبان برای ادامه فعالیت سیاسی/ تفاوت رئیسی با روسای جمهور پیشین

 21. اعترافات مهم روزنامه‌نگار مشهور آمریکایی درباره ایران

 22. قاضی زاده هاشمی: به ۶ دلیل بقا در انتخابات را برگزیدم

 23. چرا از کوچ نمایندگان مجلس به دولت آینده نگرانیم؟

 24. ماموریت آیت‌الله جنتی به عضو شورای‌نگهبان در پی سقوط بالگرد حامل صندوق رای در دزفول

 25. کتک زدن زن ایرانی برای شرکت در انتخابات

ابر آروان

آخرین عناوین