تجمع دانشجویی مردمی مقابل سفارت افغانستان در تهران

سیاسی،   4000221097

صدها نفر از دانشجویان ایرانی و افغانستانی و جمعی از مردم با تجمع در مقابل سفارت افغانستان حادثه تروریستی مدرسه سید الشهدا در افغانستان را محکوم کردند.

تجمع دانشجویی مردمی مقابل سفارت افغانستان در تهران

به گزارش مهر، صدها نفر از دانشجویان ایرانی و افغانستانی و جمعی از مردم با تجمع در مقابل سفارت افغانستان حادثه تروریستی مدرسه سیدالشهدا در افغانستان را محکوم کردند.

تجمع کنندگان در این مراسم با حمل تصاویر شهدا و پرچم‌های سیاه انزجار خود را از جنایت تروریست‌ها در افغانستان اعلام کردند.

تجمع کنندگان، دشمنان اسلام به ویژه آمریکا، اسرائیل و انگلیس را عامل اصلی این جنایات علیه ملت افغانستان دانستند و از سکوت مجامع بین‌المللی در برابر این جنایت اعلام انزجار کردند.

همچنین تجمع کنندگان، دشمنان اسلام به ویژه آمریکا، اسرائیل و انگلیس را عامل اصلی این جنایات علیه ملت افغانستان دانستند و از سکوت مجامع بین‌المللی در برابر این جنایت اعلام انزجار کردند.

سمیه رفیعی نماینده مردم تهران در مجلس شورای نیز در این تجمع حضور یافت.

در پایان این مراسم جمعی از دانشجویان با صدور بیانیه‌ای، ضمن اعلام همدردی با مردم افغانستان و محکومیت این اقدام وحشیانه، بر لزوم انتقام از دشمنان صلح و اتحاد مردم منطقه و همچنین اخراج نیروهای خارجی از افغانستان و سایر کشورهای منطقه تاکید کردند.