معاون رئیس‌جمهور: به موفقیت تیم ملی فوتبال اطمینان دارم

ورزشی،   4000217075

معاون رییس جمهور در دیدار با عزیزی خادم، حمایت همه جانبه خود از تیم های ملی اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه به دعوت شهاب الدین عزیزی خادم، رییس فدراسیون فوتبال، با حضور در کمپ تیم های ملی با اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال بزرگسالان دیدار و گفت‌وگو کرد.

محمد باقر نوبخت در این دیدار با تأکید بر "روحیه پیروزی طلبی و جنگجویی دراگان اسکوچیچ و بازیکنان تیم ملی" گفت: با این روحیه به موفقیت شما اطمینان دارم و ما نیز تمام توان خود را در بخش پشتیبانی و لجستیک برای پیروزی شما به کار خواهیم بست.

سرمربی تیم ملی هم با اشاره به تجربه سال ها حضور در فوتبال ایران، ضمن تمجید از استعدادهای ایرانی از دلبستگی به ایران گفت.

در این دیدار رییس فدراسیون، ضمن تشکر از حضور رییس سازمان برنامه و بودجه و توجه ویژه به تیم های ملی، درباره روند آماده سازی تیم ملی، شرایط صعود به دور بعدی رقابت ها و بازیکنان لژیونر تیم ملی توضیح داد.

با موافقت نوبخت مقرر شد تمام هزینه های تیم ملی فوتبال در مقدماتی جام جهانی و جام جهانی فوتسال از سوی سازمان برنامه و بودجه در قالب ردیف بودجه ای اختصاصی تأمین شود.

محمد باقر نوبخت به همراه حمید پوراصغری معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه و هیات همراه از کمپ تیم های ملی بازدید کردند و تصمیم بر آن شد که پیش از آغاز اردوی تیم ملی در جزیره کیش، ملی پوشان بار دیگر میزبان رییس سازمان برنامه و بودجه باشند.