دستگیری ۳ گروگان‌گیر مسلح در نرماشیر

حوادث،   4000213109

فرمانده انتظامی استان کرمان از دستگیری سه گروگانگیر مسلح در عملیات مشترک پلیس استان سیستان و بلوچستان و پلیس شهرستان نرماشیر خبر داد.

دستگیری ۳ گروگان‌گیر مسلح در نرماشیر

به گزارش فارس، سردار عبدالرضا ناظری اظهار داشت: در تاریخ 23 فروردین ماه سال جاری یکی از مغازه‌داران نرماشیر توسط افرادی مسلح با هدف اخاذی، به گروگان گرفته می‌شود که بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس این شهرستان قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه آدم‌ربایان ضمن تماس با خانواده این فرد ربوده شده، در قبال آزادی او مبلغ 3 میلیارد ریال پول نقد درخواست کرده بودند، افزود: با تلاش شبانه‌روزی ماموران پلیس آگاهی نرماشیر محل اختفای آدم‌ربایان در یکی از مناطق صعب‌العبور استان سیستان و بلوچستان شناسایی شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه اعضای این باند با تهدیدات پی در پی مبلغ درخواستی را از خانواده گروگان دریافت کردند، بیان داشت: با رصد مداوم اطلاعاتی و تحقیقات گسترده، طی یک عملیات مشترک و منسجم پلیسی، سه نفر از اعضای این باند در منطقه مذکور دستگیر و گروگان آزاد شد.

ناظری خاطرنشان کرد: بلافاصله با اقدام بعدی پلیس نرماشیر مبلغ 3 میلیارد ریال پول گرفته شده از سوی آدم‌ربایان برگشت داده شد و تلاش برای دستگیری عاملان متواری نیز ادامه دارد.