پاسخ امیرآبادی به سخنان جهانگیری

سیاسی،   4000211098 ۶ نظر، ۰ در صف انتشار و ۵ تکراری یا غیرقابل انتشار

مجلس بودجه‌ای پر از فساد و تبعیض تحویل گرفت / تا حد توان آسیب‌های بودجه را کاهش دادیم

پاسخ امیرآبادی به سخنان جهانگیری

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: اگر دولت ‌کارآمدی روی کار بود و امور کشور را در دست داشت، حتما می‌شد بودجه‌ای ضد فساد مصوب کرد اما متاسفانه این دولت توان چندانی ندارد و بیم آن بود که حتی اصلاحات خوب بودجه‌ای را هم در اجرا به تهدید تبدیل کند.
 
احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس در گفت‌وگو باخبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اظهارات جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در فضای مجازی مبنی بر اینکه دیدید مجلس چه بر سر بودجه آورد و آن را رد کرد، گرانی‌های ناشی از مصوبات مجلس بسیار است و مانده ایم چگونه این مصوبات را اجرا کنیم، گفت: مجلس لایحه بودجه 1400 پر از فساد و تبعیض را تحویل گرفت و تا حدی که توان دولت اجازه می‌داد از آسیب‌های آن کاست و تبعیض‌ها را کاهش داد.

اگر آقای جهانگیری توان اجرای همین بودجه را هم ندارد، پس چرا در دولت هنوز مانده و می‌خواهد حتی رئیس جمهور بشود

نماینده مردم قم در مجلس تصریح کرد: اگر دولت ‌کارآمدی روی کار بود و امور کشور را بصورت صحیح انجام می داد بسیاری امور سامان می یافت اما متاسفانه این دولت توان چندانی ندارد و این نگرانی وجود دارد که حتی اصلاحات خوب بودجه‌ای را هم در اجرا به تهدید تبدیل کند.

امیرآبادی‌فراهانی تاکید کرد: بودجه تصویب شده اصلا در حد انتظارات نمایندگان مجلس نیست اما بودجه 1400 متناسب با توان این دولت بی‌ثمر است و اگر آقای جهانگیری توان اجرای همین بودجه را هم ندارد، پس چرا در دولت هنوز مانده و می‌خواهد حتی رئیس جمهور بشود. بنابراین این دلیل محکمی است که مردم در ۲۸خرداد امسال انتخاب متفاوتی برای تعیین دولت کارآمد داشته باشند.