بانک رفاه حامی تولید و تجارت داخلی

گزارش بازرگانی،   4000211054

 اگر تولید کننده و یا عرضه کننده کالا و خدمات هستید، دیگر نگران فروش اقساط کالا و خدمات خود نباشید، چرا که بانک رفاه اقساط خریداران کالا و خدمات شما را به موقع به حساب تان واریز می کند. با خدمات متمایز بانکی که امکان برداشت تجمعی اقساط را فراهم می کند، تمامی صاحبان فروشگاه های معتبر در سراسر ایران می توانند کالاها و خدمات خود را به مشتریان انتخاب شده بانک رفاه کارگران به صورت اقساط بفروشند. هدف این بانک کمک به رونق کسب و کارها از مسیر افزایش میزان فروش و اضافه کردن به مشتریان شماست.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه؛ اگر تولید کننده و یا عرضه کننده کالا و خدمات هستید، دیگر نگران فروش اقساط کالا و خدمات خود نباشید، چرا که بانک رفاه اقساط خریداران کالا و خدمات شما را به موقع به حساب تان واریز می کند. با خدمات متمایز بانکی که امکان برداشت تجمعی اقساط را فراهم می کند، تمامی صاحبان فروشگاه های معتبر در سراسر ایران می توانند کالاها و خدمات خود را به مشتریان انتخاب شده بانک رفاه کارگران به صورت اقساط بفروشند. هدف این بانک کمک به رونق کسب و کارها از مسیر افزایش میزان فروش و اضافه کردن به مشتریان شماست.
خدمت برداشت تجمعی اقساط، بخشی از یک زنجیره خدمات الکترونیکی بانک رفاه کارگران است که در پنج سال گذشته با استقبال تولید کنندگان و فروشگاه های معتبر و همچنین صاحبان کسب و کار در سراسر کشور مواجه شده است.
در گام نخست، مشتریانی که می توانید با خیالی آسوده کالای خود را به صورت اقصاط به آن ها بفروشید، مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی هستند که حقوق شان را نزد بانک رفاه کارگران دریافت می کنند و این بانک اقساط شما را هنگام واریز حقوق آن ها پرداخت می نماید.
صاحبان فروشگاه های بزرگ و معتبر و همچنین عرضه کنندگان خدمات در سراسر کشور می توانند به سادگی از این خدمت متمایز بانک رفاه کارگران بهره مند شوند و با امضای یک تفاهم نامه همکاری با بانک، قدم در دنیای بزرگتری از مشتریان و خریداران جدید بگذارند و به سهولت کالاها و خدمات خود را به مشتریان مورد تایید بانک رفاه کارگران عرضه نمایند. این بانک مبلغ بدهی و اقساط مشتریان را در پایان هر ماه و هنگام واریز حقوق از حساب آن ها کسر می کند و مبلغ قسط را به حساب شرکت یا سازمان ارائه دهنده خدمت واریز می کند.
هدف این بانک از ارائه خدمات متمایز به مشتریان از جمله امکان برداشت تجمعی اقساط را می توان تسهیل در کسب و کارها و تقویت زنجیره اعتماد بین مشتریان و خریداران با تکیه بر تولیدات داخلی دانست و به همین منظور فرصت استثنایی در اختیار همه صاحبان کارخانه ها و فروشگاه های معتبر ایجاد شده تا به خانواده بزرگ مشتریان این بانک بپیوندند.
زنجیره خدمات بانک رفاه کارگران، یک اتفاق تازه نیست، بلکه استمرار یک تحول در بانکداری مدرن است که خود را همواره در کنار مشتریان می بیند و تلاش می کند تا مسیر سودآوری خود را از کانال ارائه خدمات متفاوت و متمایز به مشتریان با ابتکار و خلاقیت در تبدیل نیاز جامعه با یک مزیت دنبال کند.
به همین دلیل زنجیره خدمات بانکی با اهداف کسب و کار سالم و تقویت قدرت خرید خریداران و تضمین ریسک فروش اعتباری فروشندگان کالاها و خدمات، یک فرآیند مستمر و مستحکم است که سنگ بنای آن بر اعتماد مشتریان گذاشته شده است. تنها یک ارتباط ساده با مرکز ارتباط با مشتریان(فراد) یا شعبه بانک رفاه کارگران کافی است تا فروش اعتباری کالاها و خدمات خود را تضمین کنید؛ چرا که این بانک همیشه متفاوت و متمایز به خدمت صادقانه می اندیشند.
پیام این بانک روشن است، با جذب مشتری، فروشتان را بیشتر کنید، تنها کافی است با سامانه های ارتباطی بانک رفاه کارگران تماس بگیرید یا به نزدیک ترین شعبه بانک بروید و از کارکنان بانک بخواهید تا شما را راهنمایی کنند.

یکتانتتریبون

پربحث‌های دیروز

 1. رؤیای احیای برجام در دولت روحانی، تعبیر می شود؟

 2. رأی الیوم: ایرانی جدید در برابر آمریکا در راه است

 3. تیم اقتصادی احتمالی رئیسی چه کسانی هستند؟

 4. انتقاد سعید محمد از شورای نگهبان/ زمزمه خداحافظی احمدی‌نژاد از مجمع تشخیص/ تحلیل شریعتمداری از مشارکت پایین مردم/ نظر افروغ درباره چالش‌های یکدست‌شدن حاکمیت

 5. ماموریت آیت‌الله جنتی به عضو شورای‌نگهبان در پی سقوط بالگرد حامل صندوق رای در دزفول

 6. رسالت دولت آینده‎

 7. صف طولانی و عجیب اماراتی‌ها برای خرید محصول جدید تویوتا لندکروز!

 8. چریکِ مقاومت لبنان

 9. آیت الله رئیسی: شرط کار در دولت من قبول داشتن من نیست بلکه حفظ کرامت مردم است

 10. تابلوها را جا به‌جا نکنید !

 11. ضوابط جدید کنکور تصویب شد/ کنکور ۲ بار در سال برگزار می‌شود

 12. رئیسی، نیامده، برایش خبر فیک ساختند !

 13. حمله آمریکا به آزادی بیان/ وب‌سایت‌های محور مقاومت مسدود شدند

 14. انتقاد سعید محمد به شورای نگهبان

 15. لحظات دلهره آور کشتن بی‌رحمانه یک جگوار با چوب

 16. مناظره جنجالی کارشناس صهیونیست و عراقی در مورد ایران

پربحث‌های هفته

 1. اصلاحات؛ فشار به پایین و چانه زنی در بالا!

 2. تصویر نامه انصراف مهر علیزاده از نامزدی ریاست جمهوری

 3. سنت‌شکنی رئیسی در انتخابات ریاست‌جمهوری/ شکست سنگین احمدی‌نژاد/ برای وزارت کشور پرونده تشکیل شد

 4. «نه» رییسی به ملاقات با بایدن / وعده ها را فراموش نمی‌کنم / تغییرات به نفع مردم خواهد بود

 5. معمای اظهارات مصلحی را چه کسی باید حل کند؟!

 6. رؤیای احیای برجام در دولت روحانی، تعبیر می شود؟

 7. آقای رئیسی معجزه نمی خواهیم فقط امید را زنده نگهدار !

 8. مقایسه مشارکت انتخاباتی مردم ایران با دموکراسی های مطرح غربی چه می گوید؟

 9. رأی الیوم: ایرانی جدید در برابر آمریکا در راه است

 10. از بنده خدا به بنده خدا/ نامه ای به سید ابراهیم

 11. بیانیه سیدحسن خمینی در آستانه انتخابات ۱۴۰۰

 12. استقبال عجیب روزنامه اصلاح طلب از پیروزی رئیسی!

 13. تیم اقتصادی احتمالی رئیسی چه کسانی هستند؟

 14. معنای رأی همتی برای اصلاح طلبان

 15. روحانی: بزودی تحریمها برداشته می شود و سرمایه خارجی به سمت ایران سرازیر خواهد شد

 16. صحبت‌های جنجالی شیرزن ایرانی با خبرنگار خارجی/این کار شما انعکاس دموکراسی نیست

 17. تحلیل جالب آمریکا از نشست خبری حجت الاسلام رئیسی

 18. وعده روحانی برای رفع قریب‌الوقوع تحریم‌ها/ تذکر احمد خاتمی به صاحبان آرای سفید و باطله/ دلایل شکست اصلاح‌طلبان از نگاه عطریانفر/ کابینه رئیسی، اصولی یا فراجناحی؟

 19. انتقاد سعید محمد از شورای نگهبان/ زمزمه خداحافظی احمدی‌نژاد از مجمع تشخیص/ تحلیل شریعتمداری از مشارکت پایین مردم/ نظر افروغ درباره چالش‌های یکدست‌شدن حاکمیت

 20. اعلام نتایج انتخابات ۱۴۰۰ / تبریک رییس جمهور و رقبا به رییسی/ در حال بروز رسانی

 21. انصراف «زاکانی» از انتخابات ریاست جمهوری به نفع آیت‌الله رئیسی

 22. آسمان، ریسمان بافتن صهیونیست ها درباره پیروز انتخابات ایران

 23. مهرعلیزاده از حضور در انتخابات انصراف داد

 24. گم شدن اخلاق در بازار سیاست...

 25. بازندگان انتخابات از نظر زیباکلام/ نخستین گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه رئیسی/ پیشنهاد حسین مرعشی به اصلاح‌طلبان برای ادامه فعالیت سیاسی/ تفاوت رئیسی با روسای جمهور پیشین

ابر آروان

آخرین عناوین