ضرورت حمایت همه نیروهای جبهه انقلاب از نامزد واحد

سیاسی،   4000202133

به گزاش الف گروهی از تشکلهای فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد خواستار همگرایی و وحدت نیروهای انقلاب در انتخابات ۱۴۰۰ شدند متن کامل بیانیه به شرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم     

وَأَطِیعُوا اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَلَا تَنَازَعُوا فَتَفْشَلُوا وَتَذْهَبَ رِیحُکُمْ  وَاصْبِرُوا  إِنَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ
و همه پیرو فرمان خدا و رسول باشید و هرگز راه اختلاف و تنازع در پیش نگیرید که در اثر تفرقه ترسناک و ضعیف شده و قدرت و عظمت شما نابود خواهد شد، بلکه همه باید یکدل، پایدار و صبور باشید، که خدا همیشه با صابران است. سوره انفال – آیه 46

این سنت الهی است که اگر حول محور ولایت وحدت داشته باشید پیروزید و اگر تفرقه و نزاع داشته باشید ناتوان و ضعیف و ناموفق خواهید شد.

و چه نیک فرمودند بنیانگذار انقلاب اسلامی: اگر در این نظام کسی یا گروهی – خدای ناکرده- بیجهت در فکر حذف یا تخریب دیگران برآید و مصلحت جناح و خط خود را بر مصلحت انقلاب مقدم بدارد حتماً پیش از آنکه به رقیب یار رقبای خود ضربه بزند به اسلام و انقلاب لطمه وارد کرده است. من انتظار دارم که وحدت کلمه خود را حفظ کنید و در انتخاب وکلای خود رضای حق را بر رضای خود مقدم دارید.(امام خمینی (ره)

همانطور که قرآن کریم نیز میفرماید: «انّ الله لا یُغیِّرُ ما بقوم حتّی یغیّرو ما بانفسهم»
خداوند سرنوشت کسی را تغییر نمی‌دهد مگر اینکه خودش بخواهد. (سوره الرعد آیه 11)

لذا امروز در عرصه این انتخابات عظیم، یکی از شاخصهای اصلی جبهه انقلاب، حفظ وحدت و هماهنگی است.
 
اینک از تمامی نیروهای انقلابی، شورای محترم ائتلاف نیروهای انقلاب، شورای محترم وحدت، جبهه محترم پایداری و شخصیت های محترم برجسته سیاسی انقلاب تقاضا داریم با توجه به شرایط حساس کشور و مشکلات گسترده مردم، اهمیت و نقش رییس جمهور آینده، چشم داشت دشمن به ویژه آمریکا به انتخابات و توطئه های آن ها، عبرت گرفتن از انتخابات دوره یازدهم که تعدد نامزدهای اصولگرایان منجر به شکست آن ها شد 
همچنین با توجه به موارد فوق، ضرورت انتخاب رییس جمهوری با شاخص های برجسته و انقلابی روشن است که این شاخص ها باید بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری باشد.

بنابراین ضرورت حمایت از " نامزد واحد" و عبرت گرفتن از اتحاد جریان رقیب واقعیتی روشن و آشکار است، بر این اساس جامعه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد شخصیت های سیاسی و عقلای جبهه انقلاب را دعوت به وحدت و اجماع بر "نامزد واحد" می نماید. 

پس بیایید با ایجاد فضایی آرام و با اولویتِ پایبندی به اصول و آرمان‌های انقلاب و منویات مقام معظم رهبری در یک مدار اخلاق سیاسی با اتکا به کلید واژه وحدت حرکت نماید.

در پایان امیدواریم اهتمام و همت تشکل های انقلابی در بهره‌جستن از وحدت کلمه و در سایه حمایت مردم انقلابی و همیشه در صحنه، به حل مشکلات و عزت و پیشرفت ایران اسلامی منتج گردد.

کانون تربیت اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد
جمعیت اسلامی فرهنگیان استان کهگیلویه و بویر احمد
جامعه اسلامی فرهنگیان استان کهگیلویه و بویر احمد