آخرین آمار از متقاضیان مسکن ملی

اقتصادی،   4000129132

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: مطابق با آخرین آمار، در سطح کشور برای شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر تعداد یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر ثبت‌نام کردند و ۱۲۰ هزار نفر نیز تا کنون واریز وجه داشته‌اند.

آخرین آمار از متقاضیان مسکن ملی

به گزارش فارس، احمد اصغری مهرآبادی در بازدید از سایت طرح اقدام ملی مسکن لنجان و اراضی ملی تحت اختیار ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: جهت حل مشکلات موجود اراضی تحت اختیار ذوب‌آهن، اقدامات و مراحل کارشناسی بیشتری نیاز است تا بتوان به یک جمع‌بندی دقیق رسید.

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در خصوص آخرین وضعیت مسکن مهر کشور اظهار کرد: مجموعاً عملیات اجرایی ساخت دو میلیون و ۲۰۰ هزار واحد مسکن‌مهر در سطح کشور در نظر گرفته شد که  بخش عمده این مسکن‌ها را به اتمام رسانده شده است.

وی افزود: از این میزان ۲۵ هزار واحد تا کنون باقیمانده و نیمه تمام است که این آمار به جز واحدهای فاقد متقاضی و واحدهای دارای مشکلات حقوقی بوده است.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن ابراز امیدواری کرد که تا قبل از اتمام دولت بتوانیم پرونده مسکن‌مهر در کل کشور را ببندیم چرا که عمدتاً واحدهای باقیمانده مسکن‌مهر در مرحله نازک‌کاری و نصبیات قرار دارند.

اصغری مهرآبادی در خصوص طرح اقدام ملی مسکن و آخرین وضعیت این طرح اذعان داشت: مطابق با آخرین آمار، در سطح کشور برای شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر تعداد یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر ثبت‌نام کردند و ۱۲۰ هزار نفر نیز تا کنون واریز وجه داشته‌اند.

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن  با بیان اینکه تنها برای حدود ۲ الی ۳ هزار واحد در سطح کشور تا‌کنون تامین زمین نشده است گفت: تقریبا به تعداد افرادی که واریز وجه داشتند در سطح کشور زمین تامین شده و برای تعداد اندکی که با کمبود زمین مواجه شدند نیز از طریق‌های مختلف اراضی مورد نیاز را تامین و این موضوع را حل می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: با افزایش تولید مسکن و عرضه بیشتر آن، قیمت مسکن در سطح کشور تحت تاثیر قرار می‌گیرد و بخشی از مشکلات جوانان برای تامین مسکن حل می‌شود.

به گزارش فارس، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن بعنوان آخرین برنامه سفر یک روزه خود در استان اصفهان، از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن در شهرهای مهاباد و اردستان دیدن کرد و با تشکیل جلسه در مسجد جامع اردستان به بررسی مشکلات حقوقی و املاکی این اراضی پرداخت و دستورات لازم در اینخصوص را صادر کرد.

یکتانتتریبون

پربحث‌های هفته

 1. یکی از بهترین برنامه های تاریخ تلویزیون در کنج شبکه ۴

 2. زینب سلیمانی :اگر مذاکره برای فلسطین جواب می‌داد، اکنون فلسطین آزاد شده بود

 3. روحیه‌ قاجاری و دستاوردهای فرنگ در یک فایل صوتی

 4. دفاع آیت‌الله جنتی از شرط سنی برای ریاست جمهوری/ نامزدی رئیسی قطعی شده است؟/ مخالفت روحانی با مصوبه شورای نگهبان/ آخرین اظهارنظر ظریف درباره نامزدی در انتخابات

 5. آغاز یک بازی همیشگی در آستانه انتخابات؟!

 6. الگوی بزرگ میدان

 7. توضیحات عجیب غرضی درباره خانه هزارمتری اش در دروس !

 8. مصوبه جنجالی شورای نگهبان درباره انتخابات ریاست جمهوری

 9. باور کنید این بار «شرایط کنونی» واقعا «حساس» است !

 10. افشای جزئیات جدید از طرح ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی بدست تروریستهای آمریکا

 11. یک حقیقت تلخ تر از زهر در جهان اسلام

 12. نظرات برگزیده مخاطبین الف: ظریف باید پاسخگو باشد چگونه ترامپ به راحتی از برجام خارج شد/ آقای جهانگیری! چه خبر از اقتصاد و تهِ درّه؟/ اصلاح‌طلبان هیچ‌گاه پاسخگو نیستند

 13. سعید محمد: ممکن است شرایط جدیدی رقم بخورد/ قالیباف در حال بررسی کاندیداتوری/ پیش‌بینی جالب صادق خرازی از تصمیم ظریف/ افزایش فعالیت‌های انتخاباتی جهانگیری

 14. حسین شریعتمداری: عصا را از زیر بغل آمریکا بکشید!

 15. رئیس جمهور گارانتی ندارد !

 16. چرایی تاکید رهبر انقلاب بر مبارزه برای همه‌پرسی در فلسطین

 17. سیاستمداران باتقوا یا سیاستمداران نابغه؟!

 18. یک صندلی و این‌همه نامزد!...

 19. همتی: نرخ دلار را به ۲۰ هزار تومان رساندیم، اما امیدواریم باز کاهش یابد

 20. آرمان مردمی در خلاء متولد نمی شود !

 21. دولت آینده گریبانش را از عوام‌زدگيِ دانشگاهي و حوزوي رها کند/ مراكز پژوهشي مركز تجمع آقازاده‌ها شده است/ دولتي که نتواند همه مغزها را بكار بگیرد بیمار است

 22. علت دلزدگی پهلویِ پسر از استان چهاردهم ایران

 23. شورای رقابت با مردم !

 24. عراقچی: آمریکایی‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند بخش بزرگی از تحریم‌ها را بردارند

 25. انتخابات ودلخورى مردم/ مردم چه می‌خواهند؟

ابر آروان

آخرین عناوین