وب سایت زینسی: معرفی و مقایسه نرم افزار و اپلیکیشن ها

گزارش بازرگانی،   4000129029

تکنولوژی و فناوری نیازهای ما را تغییر داده‌اند و کاری کردند که بتوانیم تمام کارها را با سرعت بیشتر نسبت به قبل انجام دهیم، سرگرمی بیشتری داشته باشیم و ارتباطات خود را گسترش دهیم. با پیشرفت تکنولوژی شاهد هستیم که روزانه تعداد اپلیکیشن‌ها و نرم افزارهایی که توسط شرکت‌های بزرگ و کوچک تولید می‌شوند و سر و صدا نیز به پا می‌کنند، رو به افزایش است. تمام این ابزارها نه تنها برای افراد و استفاده شخصی مزایای بسیاری دارند، بلکه شرکت‌ها نیز جزء طرفداران پر و پا قرص آنها هستند و به عنوان مثال برای کارهای مالی خود سراغ نرم افزار های حسابداری می‌روند.

تمام اینها سرعت کارها را افزایش داده است و همچنین روند انجام کارها در شرکت‌ها را نیز بسیار منظم‌تر و سازماندهی شده‌تر کرده است.

نرم افزارها و اپلیکیشن‌ها معرفی می‌شوند که به ما کمک کنند و ما را سرگرم کنند. اما آیا می‌دانید که کدام نرم افزار و اپلیکیشن مناسب شماست و برای کارهای خود به چه ابزاری نیاز دارید؟

این سؤال‌ها می‌توانند سؤال بسیاری از افراد باشند که دوست دارند از این ابزارها استفاده کنند، ولی آشنایی با نحوه کار و کاربردهای هر نرم افزار و اپلیکیشن ندارند. به همین خاطر باید سراغ مرجعی بگردید که بتواند شما را در این زمینه یاری کند و اطلاعات مفیدی در رابطه با انواع نرم افزار و اپلیکیشن به شما بدهد.

وب‌سایت زینسی

درک مزایا و معایب هر اپلیکیشن و نرم افزار و مقایسه آن با نرم افزارهای دیگر به شما کمک می‌کند بفهمید کدام ابزار برای استفاده شخصی و برای استفاده شرکتی مناسب است.

در واقع معرفی و مقایسه امری حیاتی برای شما به شمار می‌آید، زیرا قرار است از این ابزارها برای ارتقا شرکت خود استفاده کنید و شاید بتوانیم آنها را ستون فقرات شرکت شما نامگذاری کنیم. حتی اپلیکیشن‌های شخصی نیز باید برای شما امکانات و ویژگی‌هایی را فراهم کنند که بتوانید با کمک آنها کارهای خود را مکانیزه کنید و حتی بهترین آنها را برای یادگیری و سرگرم شدن انتخاب کنید.

وب‌سایت زینسی می‌تواند مرجع شما برای پیدا کردن نرم افزار و اپلیکیشن و همچنین مقایسه آنها باشد. یک تیم جوان نرم‌افزاری پشت زینسی است تا بتواند انتخاب نرم افزار را آسان‌تر و هوشمندانه‌تر کند و وبلاگ زینسی سورپرایزی برای ادامه‌ی این مسیر است. زینسی در مسیر انتخاب نرم افزار همراه شماست تا با هم و در کنار هم بهترین گزینه‌ی نرم‌افزاری و بهینه‌ترین راهکار برای شما و شرکت‌تان را انتخاب کند، تا منجر به صرفه‌جویی در زمان ارزشمندتان باشیم.

مزایای استفاده از زینسی

زینسی امکانات بسیاری را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد که تمام آن امکانات از مزایای آن به شما می‌آید. مهم‌ترین مزیت زینسی این است که بانک نرم افزار و اپلیکیشن بسیار گسترده و بزرگی دارد، که کاربران 100 درصد می‌توانند اپلیکیشن مورد نظر خود را در میان اپلیکیشن‌های زینسی پیدا کنند.

مزیت دیگر زینسی معرفی و توضیحات کامل درباره هر نرم افزار و اپلیکیشن است که در کنار آن کاربران به نظر دیگر کاربران نیز دسترسی دارند و می‌تواند از آنها برای تصمیم گیری خود استفاده کنند.

مزیت دیگر زینسی این است که به شما کمک کند که خیلی سریع به نرم افزار مورد نظر خود برسید و در کمترین زمان ممکن نیز آن را دانلود کنید. اما مهم‌ترین مزیت زینسی مقایسه نرم افزارها است که به خوبی می‌توانید نرم افزارها مشابه با نرم افزار انتخابی خود را به لیست مقایسه خود اضافه کنید و اطلاعات بسیار مفیدی درباره تمام آن نرم افزارها دریافت کنید. این اطلاعات می‌تواند در مورد ویژگی‌های هر کدام و آخرین نسخه‌ها باشد.

معرفی و مقایسه نرم افزارها و اپلیکیشن‌ها

پیدا کردن و دانلود کردن نرم افزارهای ضروری، همیشه کاری زمان‌بر و قت‌گیر بوده و شاید بعد از نصب ده‌ها نرم افزار و اپلیکیشن به آن موردی برسید که تمام نیازهای شما را برآورده کند. کاری که زینسی انجام می‌دهد، برای این است که شما دیگر این مقدار زمان را برای پیدا کردن نرم افزار مورد نیاز خود صرف نکنید و بعد از خواندن اطلاعات و مقایسه با دیگر اپلیکیشن‌ها، انتخاب نهایی را دانلود کنید.

لیست دسته بندی کامل نرم افزار ها و اپلیکیشن ها زینسی شما را از بابت دستیابی به بهترین گزینه‌ها مطمئن می‌کند و می‌توانید زینسی را بهترین مرجع برای دانلود نرم افزار و اپلیکیشن بدانید. دسته بندی زینسی در مورد معرفی اپلیکیشن‌ها و نرم افزارها به قدری وسیع است که به هیچ عنوان دست خالی از این وب‌سایت خارج نمی‌شود و حتما ابزار مورد نظر خود را پیدا می‌کنید. اگر بخواهیم به مهم‌ترین این دسته بندی‌ها اشاره کنیم می‌توانیم زیر را نام ببریم:

 • اپلیکیشن بازی
 • اپلیکیشن بازی کودکان
 • اطلاعات شهری
 • عملیات بانکی
 • بیمه
 • مدیریت یادآوری
 • نرم افزار و اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی
 • معاملات بورس
 • تاکسی اینترنتی
 • نرم افزار و اپلیکیشن حسابداری شخصی
 • حسابداری فروشگاهی
 • حسابداری تجاری اداری
 • حسابداری صنعتی
 • حسابداری تولیدی
 • مدیریت پروژه (اپلیکیشن)

اینها تنها بخش کوچکی از بانک اپلیکیشن‌های زینسی است و شما برای اینکه به تمام اپلیکیشن‌ها و نرم افزارها دسترسی داشته باشید می‌توانید به وب‌سایت زینسی به آدرس www.zinsy.ir مراجعه کنید و جستجوها و مقایسه‌های خود را آغاز کنید.

یکتانتتریبون

پربحث‌های هفته

 1. آقای ظریف؛ دوگانه های درون دولت را دریابید!

 2. گفتار ظریف؛ اختلال‌‌‌ فهمِ فردی یا بحران دانش سیاسی در ایران؟!

 3. پایانی بر جنجال یک فایل صوتی

 4. اندکی مسئولیت‌پذیر باشیم!

 5. الگوی بزرگ میدان

 6. توضیحات عجیب غرضی درباره خانه هزارمتری اش در دروس !

 7. روحیه‌ قاجاری و دستاوردهای فرنگ در یک فایل صوتی

 8. چرا بن سلمان کم آورد؟!

 9. جهانگیری: به خاطر مردم در دولت ماندم / ضعف این دولت، لکنت زبان است، شرم می کنیم دستاوردهایمان را بگوییم

 10. رئیس جمهور گارانتی ندارد !

 11. سیاستمداران باتقوا یا سیاستمداران نابغه؟!

 12. پیشنهاد داهیانه زینب سلیمانی

 13. یک صندلی و این‌همه نامزد!...

 14. چه کسی رئیس جمهور شود؟

 15. تلاش احمدی نژاد برای نزدیک شدن به رئیسی/به بعضی‌ها گفته‌اند نیا!

 16. نظرات برگزیده مخاطبین الف: ظریف باید پاسخگو باشد چگونه ترامپ به راحتی از برجام خارج شد/ آقای جهانگیری! چه خبر از اقتصاد و تهِ درّه؟/ اصلاح‌طلبان هیچ‌گاه پاسخگو نیستند

 17. شورای رقابت با مردم !

 18. دولت اگر اختیار ندارد، چرا دوباره بر سر کار آمد؟

 19. عراقچی: آمریکایی‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند بخش بزرگی از تحریم‌ها را بردارند

 20. بیژن مقدم:  جهانگیری همان روحانی است 

 21. حرف‌های جنجالی همسر آزاده نامداری در مراسم چهلم

 22. نامه سعید محمد به رقبایش: متهم سفره‌های خالی مردم کارگزاران هستند نه انقلاب/ کاهش اعتماد عمومی نتیجه ناکارآمدی‌هاست

 23. «شهید قدس» چگونه اسرائیل را در لاک دفاعی فرو برد؟

 24. زحمات دانشمندان ایرانی به ثمر نشست/تولید واکسن "کوو ایران برکت" از اردیبهشت‌

 25. مطهری: افرادی را برای معاون اولی و وزارت در نظر دارم

ابر آروان

آخرین عناوین