وزیر دفاع: اسرائیل با اشاره رهبر انقلاب با خاک یکسان می‌شود/ اصل سربازی مقدس است و نباید زیر سوال برود

سیاسی،   3991217054 ۲۹ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۲ تکراری یا غیرقابل انتشار

وزیر دفاع گفت: صهیونیست‌ها بدانند که اگر غلط اضافه کنند با اشاره فرماندهی معظم کل قوا تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کنیم.

وزیر دفاع: اسرائیل با اشاره رهبر انقلاب با خاک یکسان می‌شود/ اصل سربازی مقدس است و نباید زیر سوال برود

به گزارش مهر، امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در سیزدهمین جشنواره جوان سرباز حضرت علی اکبر که صبح امروز در مرکز همایش‌های امام علی (ع) شهرک امام خمینی ره برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: جوان و دوران مقدس سربازی جایگاه بسیار بالایی دارد و این جشنواره به نام مستقیم متبرک جوان امام حسین (ع) حضرت علی اکبر (ع) است. الگوی ماندگار برای همه نسل‌ها.

امیر حاتمی ادامه داد: در دنیای امروز قدرت در جهانِ حاکم جز زبان زور نمی‌فهمد و اگر کسی قدرت نداشته باشد در ضعف خواهد ماند.

وزیر دفاع گفت: قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران ابعاد مختلفی دارد که از وجوه آن می شود به قدرت منطقه ای جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد. گروه های مقاومت میوه قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران  هستند که در یمن، عراق، سوریه و لبنان حضور دارند و طعم این میوه را رژیم صهیونیستی به خوبی چشیده است.

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی تا سال ۱۳۵۷ و پیروزی انقلاب اسلامی با آرزوی واهی نیل تا فرات هر روز ظلم بیشتر می‌کرد و سرزمین های خود را توسعه می‌داد اما از لحظه پیروزی انقلاب اسلامی همه توسعه های او متوقف شد و نه تنها توسعه سرزمینی آنها متوقف شد و هیچکس او را در منطقه نمی‌خواهد. همه ملت های منطقه از این رژیم متنفر هستند و آنها خودشان بهتر این موضوع را می‌دانند و به همین دلیل مجبور شده‌اند دور سرزمین‌های اشغالی دیوار بکشند.

وزیر دفاع با اشاره به تهدیدات سران رژیم صهیونیستی علیه ایران، گفت: گاهی اوقات از سر استیصال این رژیم ادعاهای واهی را مطرح می‌کند و غلط بزرگتر از دهانشان مطرح می‌کنند و جمهوری اسلامی و ایران بزرگ را به زعم خودشان تهدید می‌کنند. روشن است که این سخنان از سر استیصال است.

امیر حاتمی گفت: رهبر معظم انقلاب و فرماندهی معظم کل قوا در همان سال‌هایی که آنها همین غلط های زیادی را می کردند فرمودند رژیم صهیونیستی دشمن اصلی ما نیست آنها حتی در اندازه جمهوری اسلامی ایران نیستند و می دانند و اگر نمی‌دانند بدانند که اگر غلط زیادی از آنها سر بزند تل آویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کنیم. این امر فرماندهی معظم کل قوا با دقت اجرا شده و تبدیل به طرح شده است.

امیر حاتمی تاکید کرد: اگر غلط اضافی از آنها سر بزند خودشان می‌دانند و اگر نمی‌دانند بدانند که این بیانات مقام معظم رهبری تبدیل به طرح شده است و فرمان ایشان اجرا خواهد شد من با آنها توصیه و تاکید می‌کنم که حتی در زبان هم این غلط های زیادی را نکنند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت نیروی انسانی در موفقیت سازمان اشاره کرد و گفت: شور و اشتیاق جوانان ما با رشادت خود در دفاع مقدس توانستند بعد از یک دوره که پادشاهان نالایق ضعف را برای کشور ما داشتند، با رشادت خود عزت و افتخار را برای کشور ما به ارمغان آوردند و نگذاشتند وجبی از خاک کشور در تصرف دشمن باشد.

وی دوران سربازی را دوران بسیار مقدسی دانست و گفت: جوانان ما باید با الگو پذیری از حضرت علی اکبر(ع)، با بصیرت و شجاعت خود را آماده کنند، همانگونه که شهدای ما با الگو پذیری از حضرت علی اکبر(ع) به ما ثابت کردند که این الگو دست یافتنی است.

وزیر دفاع تصریح کرد: شهدای ما با الگو پذیری از حضرت علی اکبر(ع) عاقبت به خیر شدند و ما نیز باید از این شهدا الگو گرفته و مسیر آنها را طی کنیم.

امیر حاتمی دوران سربازی را دوران ضروری برای همه دانست و گفت: اصل سربازی بسیار مقدس است و کسی حق ندارد این دوران را زیر سوال ببرد، در همه کشورها دوران سربازی را به شکل‌های مختلف دارند و نظام سربازی دوران بسیار با ارزشی برای جوانان است.

وزیر دفاع گفت: شما سربازان جوان قدر پدر و مادر خود و این دوران را بدانید و قدردان زحمات آنها باشید و بدانید دعای پدر و مادر مستجاب می‌شود.

وی ایران را مهد تمدن اسلامی ایران دانست و گفت: ایران مهد امنیت و افتخار است و این موقعیت با تلاش سربازان به دست آماده است.

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۸۵۴۹۳۴۱۱:۵۷:۳۴ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
هرگونه تجاوز به ایران آغازی بر پایان اسرائیل خواهد بود.
ناشناس۱۸۵۵۱۴۱۱۳:۲۹:۳۷ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
چنین غلطی نمیکنه
ناشناس۱۸۵۵۲۰۰۱۴:۰۴:۳۰ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
عین تحریم ها که همه می گفتند اثری ندارد
ناشناس۱۸۵۵۹۹۹۲۳:۱۲:۳۵ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
ناموس واج تر از شکم هست
ناشناس۱۸۵۴۹۶۶۱۲:۱۴:۳۳ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
باید فکری به حال بهره برداری بهینه از دوران سربازی کرد .
محمد۱۸۵۵۶۲۷۱۸:۰۶:۳۹ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
آقا من نمیخواهم مفتی دو سال برم کار کنم که نه بیمه باشم نه جز بازنشستگی حساب بشه و نه برای منی که تو منطقه محروم بودم در ارتش هیچ خدمتی نداشتم و حتی مدرسه هم معلمی نبود فقط اول سال میومدند سلام میدادند تا آخر سال و آنهایی هم که میومدند نمیتوانستند درس بدهند حتی از رو جزوه خودشون!!!!!
ناشناس۱۸۵۴۹۷۴۱۲:۱۷:۰۷ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
هیچ ایرانی غیرتمندی در هنگام تجاوز به کشورش نمیتواند به وظیفه اش عمل نکند
ناشناس۱۸۵۵۰۸۰۱۳:۰۶:۳۴ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
تهدید جواب تهدید است . احسنت به این فرمانده شجاع . همینجوری باید جواب تهدیدات اسرائیل را داد
ناشناس۱۸۵۵۰۸۲۱۳:۰۶:۵۸ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
کشورهای عربی و در رأس آن‌ها سوریه و مصر به‌طور رسمی ۴ بار در سال‌های ۱۹۴۸، ۱۹۵۶، ۱۹۶۷ و ۱۹۷۳ با اسرائیل وارد جنگ شدند و جز در یک مورد که موفقیت جزئی داشتند در بقیه موارد شکست خوردند.
ناشناس۱۸۵۵۱۲۳۱۳:۲۲:۱۴ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
شهید فخریزاده روحت شاد
ناشناس۱۸۵۵۱۲۴۱۳:۲۲:۱۷ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
مدت سربازی رو کم کنید لطفا
ناشناس۱۸۵۵۱۵۵۱۳:۳۵:۱۹ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
اسرائیل در مقابل شکستش در لبنان ، سوریه و عراق می‌آید ناجوانمردانه شهید فخری زاده رو ترور میکند . اوست که داره انتقام شکست هایش را میگیرد
ناشناس۱۸۵۵۱۸۷۱۳:۵۸:۲۳ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
اسراییل برود با همان گروه های کوچک خوش باشد هرچند طبق وعده خدا منجی بشریت و همراهش حضرت مسیح ظهور می کند و اسرائیل نابود خواهد شد و در آنجا نماز خواهند خواند
ناشناس۱۸۵۵۳۵۱۱۵:۱۴:۴۳ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
باید به این تلقی که سربازی دو سال وقت تلف کردن است پایان داد
ناشناس۱۸۵۶۳۳۱۰۸:۴۸:۳۶ ۱۳۹۹/۱۲/۱۸
سربازی واقعا وقت تلف کردن است
ناشناس۱۸۵۵۴۱۸۱۶:۰۴:۲۶ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
متاسفانه با سياستهاي بسيار غلط اسراييل اكنون از فرات گذشته و به تنگه هرمز امارات هم امده و در جزيره بحرين جنوب خليج هميشه فارس مستقر ميشود و در شمال ايران هم در كشورهاي همسايه آهسته در حال نفوذ است .
ایران۱۸۵۵۷۸۲۱۹:۵۱:۳۸ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
نترسید. سقوط اسرائيل و همپیمانانش نزدیک است...
سرباز۱۸۵۵۴۴۴۱۶:۱۷:۵۸ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
درود بر تو ای مرد بزرگ مرگ بر اسرائیل و آمریکا دوران بزنو در رو تمام شد
ناشناس۱۸۵۵۴۵۱۱۶:۲۳:۲۰ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
امیر عزیز . وقتی کلمه مقدس را به سربازی اضافه میکنید یعنی راه را بر انتقاد میبندید در صورتی که میدانید این نحوه سربازی چه آسیب های روانی به برخی وارد میکند . پیشنهاد میکنم سربازی را به تعدای بفروشید ( ودر این حال کسی وا اسفا نکند که جامعه طبقاتی شده است که قرن هاست جامعه ایران طبقاتی است )و از محل درآمد ان سربازی را بصورت یک شغل تعریف کرده و طبق قانون از حداقل حقوق بهره مند سازید . و خلاصه این که سرباز حرفه ای بسازید تا در این دوران بیکاری کمکی به او شده و مردم نیز از خدمات او بهره مند شوند . لازم هم نیست که فقط در پادگان رژه روند آنها میتوانند در هر جایی که لازم بود حضور داشته باشند از سیل و زلزله گرفته تا کلاس درس و.....
تاشناس۱۸۵۵۴۷۰۱۶:۳۱:۲۸ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
بنده ازهشدارهای امیرحاتمی وزیر محترم دفاع به رژیم جعلی ومفلوک صهیونیستی حمایت میکنم به امیدنابودی صهیونیست
پسر آریایی۱۸۵۵۵۲۷۱۷:۰۹:۴۸ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
انشاالله با نابودی اسرائیل یک قدم دیگر به ظهور نزدیک میشویم. الله اکبر تا انقلاب مهدی
ناشناس۱۸۵۵۵۹۹۱۷:۵۰:۲۶ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
زنده باد سردار
ناشناس۱۸۵۵۹۸۷۲۲:۵۶:۰۲ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
ایشان ارتشی و تیمسار هستند.
سید۱۸۵۵۶۴۳۱۸:۱۵:۰۰ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
سیاست ما عین دیانت ما است انشاالله نابودی استکبار جهانی
ناشناس۱۸۵۵۷۳۷۱۹:۲۸:۵۲ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
متاسفانه از زمانی که دولتهای موسوی و هاشمی و خاتمی و احمدی نژاد و روحانی سر کار بوده اند اسراییل روز به روز قوی چ‌تر شده
مصطفی۱۸۵۵۹۵۱۲۲:۱۷:۰۱ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
ان‌شاءالله که طبق گفته‌ی امیر محترم دعای پدران و مادران مستجاب شود... و امر مذموم سربازی اجباری لغو شود.
ناشناس۱۸۵۶۰۲۹۲۳:۴۵:۰۹ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
آقازاده ها از آمریکا بیان بروند جنگ ما مردم که کلی بدبختی داریم
ناشناس۱۸۵۶۰۸۸۰۰:۴۱:۵۱ ۱۳۹۹/۱۲/۱۸
هشتاد کلاهک اتمی را برای یادگاری انبار نکرده .
حیدر۱۸۵۶۲۹۷۰۸:۱۷:۴۰ ۱۳۹۹/۱۲/۱۸
یک قدم تا نابودی کامل اسراییل
یکتانت

پربحث‌های هفته

 1. در پاسخ به اقدامات تروریستی میز مذاکره را ترک کنید

 2. «همه با هم»؛ شعار انتخاباتی سید حسن خمینی؟!

 3. معادله تروریست های اسراییلی و جنتلمن های غربی در ماجرای نطنز

 4. نطنز و خودنمایی های حقیرانه رژیم صهیونیستی

 5. افسر پیشین ارتش آمریکا: با نگاهی به عین‌ الاسد، دقت موشک‌های ایران را درک کنید

 6. نگرانی محافل امنیتی اسراییل از انتقام ایران

 7. آیا آمریکا کنار مردم ایران ایستاده است؟

 8. حمله به مرکز جاسوسی موساد رژیم صهیونیستی در شمال عراق

 9. در ستاد مبارزه با کرونا چه خبر است؟!

 10. ایران وارد فاز غنی سازی ۶۰ درصدی شد

 11. بحث جنجالی مجری شبکه دو با مسئول دولتی/مجری دهن مرا باز نکنید

 12. وعده تکراری احمدی‌نژاد برای افشاگری/ زمزمه کاندیداتوری همتی/ وضعیت پیچیده لاریجانی در انتخابات/ چرا ظریف اعلام کرده نامزد نمی‌شود؟

 13. روحانی: با مذاکره مشکلی نداریم/ غنی‌سازی ۶۰ درصدی پاسخ‌ به شرارت‌ها بود/ دست ما را باز بگذارید؛ ۱۰۰ روز ‌آخر هم تحریم را می‌شکنیم

 14. پرونده نفوذ و خرابکاری را ببندید !

 15. تعدد نامزدها؛ تهدید یا فرصت؟!

 16. دیپلمات با سابقه آمریکایی: دیوار تحریم ها علیه ایران را زودتر بشکنید

 17. رفع تحریم ها در گرو پایان دادن به «بازی» آمریکا

 18. راه‌حل سردار دهقان برای خروج پرونده هسته‌ای از بن‌بست/ شعار حسن خمینی انتخاب شده است؟/ انتقادات اصولگرایان از نامزدی جلیلی/ تقاضا برای برخورد قضایی با روحانی

 19. آقا سید حسن خمینی نگرانیم

 20. جزئیاتی از خسارت‌های حادثه نطنز/ قطعات تعمیری بازگشته به ایران حامل ۳۰۰ پوند مواد منفجره بوده

 21. جلسه افشاگری اصلاح‌طلبان علیه اصلاحات/ کرباسچی به تاجزاده: مردم گفتمان نمی‌خواهند وضع موجود تقصیر ماست

 22. «بدترین دولت به روایت آمار»/ رکوردشکنی دولت روحانی در تعمیق فقر

 23. ادعای نیویورک‌تایمز درباره حادثه نطنز: این سانحه با انفجاری بزرگ رخ داده/ نه ماه طول می‌کشد که تولید اورانیوم غنی شده بازیابی شود

 24. جزئیاتی از سند ۲۵ ساله ایران و چین/ صادرات خودرو به کشورهای منطقه/ چین تا ۲۵ سال از ما نفت می‌خرد

 25. نوشداروی بعد از مرگ سهراب!

آخرین عناوین