خواهری که قربانی عشق برادرش شد

حوادث،   3991216081 ۳ نظر، ۰ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

پسر جوان که در تمام مدت گریه می‌کرد گفت: من عاشق خواهرم بودم او تنها حامی و پشتیبان من بود نمی‌خواستم خواهرم با مرد دیگری ازدواج کند چون اگر از آن خانه می‌رفت من تنها می‌شدم مرا فراموش می‌کرد من می‌خواستم خواهرم فقط کنار من باشد اما اشتباه کردم یک لحظه عصبانی شدم و نفهمیدم چه کار می‌کنم. حالا هم خواهرم را از دست دادم و هم زندگی خودم را نابود کردم.

خواهری که قربانی عشق برادرش شد

روزنامه ایران نوشت: وارد اداره یازدهم پلیس آگاهی که شدم در گوشه‌ای از اتاق پسر جوانی رنگ پریده و مستأصل مقابل یکی از افسران نشسته بود و  در حالی که دستانش را روی پاهایش گذاشته بود، انگار سعی داشت حرکت ناخودآگاه زانوانش را با فشار دست کنترل کند. حالت پریشان و نگرانش توجه هر بیننده‌ای را جلب می‌کرد.

دقایقی بعد وقتی پسر جوان از اتاق خارج شد، مطابق هر روز که برای کسب خبر به سراغ تک تک شعبه‌های اداره آگاهی و افسران پرونده می‌رفتیم تا بتوانیم برای صفحه حوادث روز بعد خبر داغ و جالبی پیدا کنیم، به سراغ همان افسر اداره رفتم و گفتم: چقدر این پسر جوان نگران و ناراحت بود موضوع پرونده‌اش چیست؟

افسر جوان هم گفت: خواهرش گمشده است. البته آن طور که خودش می‌گفت ظاهراً خواهر ناتنی‌اش بوده یعنی پدرش دو تا همسر داشته و این دختر از همسر اول پدرش بوده است. حدود 10 سالی اختلاف سنی دارند. اما بعد از مرگ پدر و مادرش با خواهر خود در خانه پدری زندگی می‌کرده است. می‌گفت خواهرش قصد ازدواج داشته و قرار بوده به زودی عروسی کند اما دو سه روز است که گم شده و خبری از او ندارند. حالا شکایت کرده و پیگیر ماجرا هستیم.

پرسیدم: چرا آنقدر اضطراب داشت من داشتم نگاهش می‌کردم زانوهایش می‌لرزید.

- بله من هم متوجه شدم ولی انگار خیلی با خواهرش ارتباط عاطفی داشته و از گم شدنش خیلی نگران است. می‌گفت به دامادشان شک دارد حالا باید تحقیق کنیم.

سه روز پس از این ماجرا صبح روز شنبه بود که برای کسب خبر دوباره به اداره یازدهم رفتم اما به محض ورود با دیدن همان پسر جوان که به دست‌هایش دستبند زده بودند، جا خوردم. با کنجکاوی پیش افسر پرونده رفتم و گفتم: چرا دستبند زدید به این پسر؟

افسر پرونده گفت: به قتل خواهرش اعتراف کرد.

در حالی که بسیار کنجکاو بودم و از طرفی خیالم بابت به دست آوردن خبر آن روز راحت شده بود گفتم چرا کشته؟ مگه نگفته بود خواهرش را خیلی دوست داشته و با هم زندگی می‌کردند؟

- بله به همین خاطر هم او را کشته چون فکر می‌کرده اگر خواهرش ازدواج کند و برود او تنها می‌شود و از ترس تنهایی دست به جنایت زده است. وقتی به سراغ دامادشان رفتیم او هم ابراز بی اطلاعی کرد اما در بررسی از خانه‌شان متوجه شدیم تکه‌ای از موکت گوشه اتاق بریده شده است همین موضوع شک ما را برانگیخت وقتی پیگیر شدیم مشخص شد به علت خونی شدن موکت آن را بریده است. الان هم داریم میریم به محلی که جسد خواهرش را مخفی کرده است.

بدون تأمل با تیم کارآگاهان و تشخیص هویت راهی محل شدم. بین راه برایم تعریف کردند که این پسر 20 ساله که از چند سال قبل با خواهرش زندگی می‌کرده و او برایش در حکم یک مادر بوده است وقتی متوجه می‌شود خواهرش قصد ازدواج با مرد جوانی را دارد و می‌خواهد به سر خانه و زندگی خودش برود، شروع به بهانه‌جویی می‌کند و به هر راهی که فکر  می‌کرده می‌تواند خواهرش را از ازدواج منصرف کند متوسل شده اما وقتی اصرار خواهرش را برای ازدواج با آن مرد دیده شروع به کتک زدن خواهرش کرده و وقتی او را هل داده سر خواهرش به دیوار خورده و جان باخته است. او نیز از ترس جسد خواهرش را به داخل حمام خانه برده و پس از مثله کردن داخل یک چمدان بسته‌بندی کرده و سپس به اطراف شهر برده و در یک چاه انداخته است.

حدود نیم ساعتی از شهر خارج شده بودیم که به یک محوطه بیابانی رسیدیم چند دقیقه‌ای از یک جاده خاکی به سمت بیابان رفتیم و مقابل چند حلقه چاه خودرو متوقف شد. با راهنمایی متهم بالای یکی از چاه‌ها ایستادیم وقتی مأموران آتش نشانی در چاه را باز کردند و با تجهیزات مخصوص وارد چاه شدند دقایقی بعد یک چمدان از چاه خارج شد. به محض باز کردن چمدان با آنکه در یک فضای کاملاً باز بودیم اما چنان بوی تعفنی به مشام رسید که افراد حاضر در محل برای فرار از این بود ناخودآگاه چند متر به عقب برگشتند.

پس از کشف جسد پسر جوان بار دیگر به محل قتل که خانه پدریشان بود منتقل شد تا صحنه جنایت را بازسازی کند. او که در تمام مدت گریه می‌کرد درباره انگیزه‌اش از این جنایت گفت: من عاشق خواهرم بودم او تنها حامی و پشتیبان من بود نمی‌خواستم خواهرم با مرد دیگری ازدواج کند چون اگر از آن خانه می‌رفت من تنها می‌شدم مرا فراموش می‌کرد من می‌خواستم خواهرم فقط کنار من باشد اما اشتباه کردم یک لحظه عصبانی شدم و نفهمیدم چه کار می‌کنم. حالا هم خواهرم را از دست دادم و هم زندگی خودم را نابود کردم. من تازه دانشگاه قبول شده بودم و می‌خواستم مهندس شوم حالا دیگر آینده خودم هم تباه شد.

با اینکه بیش از 15 سال از این پرونده جنایی می‌گذرد پسر جوان به حبس محکوم شد و دوران محکومیتش را سپری می‌کند.

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۸۵۳۳۸۹۱۴:۴۸:۲۷ ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
انسان نباید به کسی بیش از حد وابسته باشد!
ناشناس۱۸۵۳۵۳۸۱۶:۱۸:۳۴ ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
خدا خیرت بده که فقط یک لحظه عصبی شدی و خواهرت را دوست داشتی که این دختر بدبخت ا اول کتک زدی سپس او را کشتی بعد تکه تکه کردی و داخل چمدان گذاشتی و در یک چاه انداختی اگر دوستش نداشتی و کینه او را داشتی چکار میکردی ملعون
به افرید۱۸۵۳۵۴۳۱۶:۲۰:۵۸ ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
این حادثه مال پانزده سال پیش بوده
یکتانتتریبون

پربحث‌های هفته

 1. «علی لندی» نوجوان قهرمان ایذه‌ای آسمانی شد

 2. چراغ سبز رئیسی به جهان؛ انتقاد از آمریکا

 3. رمزگشایی از مواضع اخیر امیر عبداللهیان

 4. دستور رییسی درباره بیژن عبدالکریمی

 5. شیوه عجیب و خطرناک جابجایی زائران اربعین با هواپیما باربری

 6. مجری فاکس نیوز رئیس جمهور کشورش را با خاک یکسان کرد

 7. نسخه راغفر برای مهار تورم/ توضیح امیرعبداللهیان درباره زمان آغاز مذاکرات هسته‌ای/ پاسخ عراقچی به کیهان درباره گریه وندی شرمن در مذاکرات برجام

 8. چرا توان هسته ای ایران را نمی توان تضعیف کرد؟

 9. شکار ناگهانی سگ توسط کروکدیل گرسنه

 10. اتهام‌زنی‌های علی‌اف به ایران در گفت‌وگو با رسانه ترکیه‌ای / کامیون‌های ایران باید مالیات پرداخت کنند

 11. سخنی با برادرمان آقای عراقچی

 12. مقام سابق آمریکایی: اسرائیل تا ۲۰ سال دیگر وجود نخواهد داشت

 13. نیکزاد: لشکر آذری‌ها گوش به فرمان رهبر انقلاب هستند

 14. سناریوهای احتمالی در مورد آینده برجام

 15. سردرگمی سیستماتیک مردم

 16. عجیب اما واقعی! هذیان گویی بایدن در آنتن زنده

 17. لایحه رتبه‌بندی معلمان مهرماه در مجلس شورای اسلامی تصویب خواهد شد

 18. واردات خودرو ، مفید یا مضر ؟ 

 19. کلیپی که اشک رییس جمهور را درآورد

 20. به نام فقرا به کام اغنیا

 21. دفاعیات میرسلیم از طرح صیانت/ علت سکوت روحانی در این روزها چیست؟/ واکنش مثبت علی مطهری به نطق رئیسی در سازمان ملل

 22. دستگیری دعانویس میلیاردر در نیاوران

 23. فیلم| وداع با قهرمان دهه هشتادی/ «علی لندی» فهمیده دوران شد پیکر

 24. این نیز گذشت و روسیاهی به ذغال ماند!

 25. اتحاد آنگلوساکسونها علیه دنیا !

ابر آروان

آخرین عناوین