عزیزی خادم: فدراسیون فوتبال در زمان من غیرسیاسی خواهد بود/ مکلف به شفافیت و پاسخگویی هستیم

ورزشی،   3991210100

رئیس جدید فدراسیون فوتبال گفت: خودمان را ملزم و مکلف به شفافیت، پاسخگویی و به کارگیری نیروهای متخصص و خبره که بتوانند به کارآمدی فوتبال کمک کنند، می‌دانیم.

عزیزی خادم: فدراسیون فوتبال در زمان من غیرسیاسی خواهد بود/ مکلف به شفافیت و پاسخگویی هستیم

به گزارش تسنیم، شهاب‌الدین عزیزی خادم پس از موفقیت در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که مجمع و فضای انتخابات چگونه بوده است، گفت: شکرگزار خدا هستم و خداوند عالم را سپاسگزارم. جا دارد از همه دوستان در مجمع فدراسیون فوتبال که در یک روند دموکراتیک، منصفانه و آگاهانه دست به انتخاب زدند، تشکر کنم. امیدوارم که به این اعتماد و امانتداری که به بنده و همکارانم شده، بتوانم پاسخ مناسب دهم و در راستای برنامه‌های مجمع حرکت کنم. افرادی هم که در هیئت رئیسه انتخاب می‌شوند بتوانند به فدراسیون فوتبال کمک کنند. نگاه جمعی و همگرایانه‌ای که وجود دارد، فکر می‌کنم می‌تواند حاصل مهمی در فدراسیون آتی داشته باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: فضای دموکراتیکی در مجمع حکمفرما بود. فدراسیون فوتبال نگاه دستورانه را برنمی‌تابد. در مجمع افرادی متمدن و شخصیت‌های حقیقی حضور دارند. امروز نمایش زیبایی از فرایند دموکراسی به نمایش گذاشته شد و انتخاب من هم لطف الهی بود. امیدوارم این کار الگویی باشد و به سایر فدراسیون‌ها تسری پیدا کند.

عزیزی خادم عنوان کرد: امیدوارم با نگاه تعاملی و با پرهیز از التهاب، بحران و با نگاهی توسعه‌گرا چه در حوزه زیرساخت و چه در حوزه استانداردسازی و چه در حوزه تیم‌های پایه و بحث فوتبال بانوان، فوتبال را توسعه دهیم. فدراسیون قطعا غیرسیاسی است و نگاه عدالتی دارم، به خصوص می‌خواهیم مناطق کم‌برخوردار را توسعه ‌دهیم. فساد را برنمی‌تابیم و نگاه‌مان به فوتبال بانوان نگاه کاملا توسعه‌ای است.

رئیس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: خودمان را ملزم و مکلف می‌دانیم به شفافیت، پاسخگویی و به کارگیری نیروهای متخصص و خبره که بتوانند به کارآمدی فوتبال کمک کنند. ان‌شاءالله بتوانیم این فضا را به این سمت هدایت کنیم و نگاه همه ما حمایتی خواهد بود. چه در این دولت که مستقر است و چه در دولت آتی نگاه ما حفاظت و صیانت از منافع فوتبال مبتنی بر منافع ملی است.نگاه‌های خطی و تنگ‌نظرانه به مردم آسیب می‌زند و فدراسیون فوتبال غیرسیاسی خواهد بود.

عزیزی خادم خاطرنشان کرد: از منافع فوتبال و مجمع صیانت خواهم کرد و نگاه‌مان برنامه‌محور است. یکی از آفت‌های بزرگ فوتبال در چند دهه گذشته بی‌برنامگی است. امیداورم با برنامه‌ای که ارائه کردیم در کنار هم قدم به قدم به سمت توسعه برویم و برنامه‌مان را اجرا کنیم و همه ذینفعان از ورزشی‌ها، بازیکنان، باشگاه‌ها، هیئت‌های استانی و استان‌های غیربرخوردار و فوتبال بانوان منفعت لازم را کسب کنند. باید نگاه جذبی و نه حذفی داشته باشیم. مطمئنم که این اتفاق برای فدراسیون فوتبال آتی با این آگاهی که در مجمع است، خواهد افتاد.

وی در خصوص برگزاری انتخابات اعضای هیئت رئیسه و اینکه انتظارش از هیئت‌رئیسه آینده چیست؟ گفت: 4 سال تجربه و سابقه در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گذشته را دارم و هیئت رئیسه الان نقش پررنگ‌تری خواهد داشت. به هر مقدار اعضایی که در هیئت رئیسه رای می‌آورند به همان مقدار در تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری و سیاست‌گذاری و اجرا و در نقد منصفانه نقش دارند و همه اینها کمک می‌کند به خروجی فدراسیون که نتیجه خوبی داشته باشد. امید فراوان دارم که هیئت رئیسه جدید بتواند بازوان قدرتمندی برای فدراسیون آتی باشد. یک تصمیم می‌تواند ما را از بحران نجات دهد و این تجربه را در فدراسیون گذشته داشتم و تجربه بسیار خوبی بود. سعی می‌کردم در گذشته از تمام ظرفیتم در هیئت رئیسه استفاده کنم و اتفاقات مهم و خوبی افتاد. نتیجه کار که وظیفه من هم بوده در جامعه فوتبال لمس شده است.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص شرایط تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی گفت: باید هیئت‌رئیسه رای بیاورد و برنامه‌ریزی کنیم. تمام برنامه ما حمایت و حمایت از تیم ملی است، با تمام قدرت از تیم ملی دفاع می‌کنیم تا بتوانیم این شادی را به ملت عزیز ایران برگردانیم. تیم ملی اولویت ما است و قطعا همه دوستان کمک خواهند کرد.

یکتانت

پربحث‌های هفته

 1. کجا دارید می‌روید؟!

 2. آقای رئیس‌جمهور! واقعیت با سخنان زیبا تغییر نمی‌کند!

 3. روایت برجامی «منبع مطلع» یا «جوجه های نفوذی»؟ ؛ در گرند هتل وین چه خبر است؟!

 4. پاس گل آمریکا به چین و ایران؟

 5. مذاکرات وین و برگ برنده ایران در پاسخ به خرابکاری نطنز

 6. انتخابات؛ نماد وحدت ملی

 7. گیاه «شِنگ» چیست و چه خواصی دارد؟

 8. جهش ژنتیکی یک ویروس خطرناک قدیمی در جامعه !

 9. روحانی: نمی‌توانم هضم کنم یکی ایرانی باشد و از رفع تحریم ناراحت باشد

 10. آمریکا ضعیف شده، یا چین قوی تر شده است؟!

 11.  یک رتبه و چند نکته

 12. واکسن کرونا پولی شد، نشد؟

 13. دام تکراری آمریکایی‌ها برای مذاکره‌کنندگان

 14. باقی ماندن ۸۷.۵ درصد تحریم ها در برجام پذیرفته شد

 15. محسن رضایی: برخی مسئولین دولت روحانی باید محاکمه شوند/ نفوذی‌ها با مافیاهای اقتصادی ارتباط برقرار کرده‌اند

 16. روزهای پایانی دولت روحانی؛ آیا باید منتظر گشایش بود؟

 17. بلایی که هنگام دزدی بر سر یک سارق آمد

 18. آخرین وضعیت میرحسین موسوی، رهنورد و کروبی/ رفت‌وآمدها بیشتر شده است + تصاویر

 19. رای‌آور ترین کاندید انتخابات ۱۴۰۰ چه کسی است؟/ رئیسی در صدر نامزدهای احتمالی + جدول

 20. عوامل تهیه و انتشار کلیپ ساختگی تعرض به یک روحانی بازداشت شدند

 21. وعده‌های اقتصادی عجیب محسن رضایی/ پزشکیان: مخالف وضع موجود هستم/ انتقاد روحانی از مخالفان واکسن روسی و چینی

 22. چرا جهانگیری بهترین گزینه اصلاح‌طلبان است؟/ امیدواری اصولگرایان به نامزدی رئیسی/ قالیباف؛ آماده کاندیداتوری/ انتقادات پزشکیان از روحانی

 23. آذری‌جهرمی؛ گزینه اصلاح‌طلبان برای شهرداری تهران؟/ رستم قاسمی و شائبه سوءاستفاده تبلیغاتی از نام حاج قاسم/ روحانی: نگذاشتیم قحطی شود!/ اختلاف مجلس انقلابی و مجمع تشخیص مصلحت

 24. چرا اسرائیل قدرت تاثیرگذاری بر پرونده هسته ای ایران را ندارد؟

 25. قیمت واکسن کرونا اعلام شد

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های دیروز

   پربحث‌های هفته

    آخرین عناوین