باربری از ایران به ترکیه

گزارش بازرگانی،   3991209011

امروزه به دلیل افزایش حجم مهاجرت از ایران به ترکیه ، نیاز به خدمات حمل و نقل بار و کالا نیز افزایش چشمگیری داشته است . حمل و نقل لوازم منزل ، کالاهای تجاری و صنعتی و حتی صادراتی از جمله خدمات مورد نیاز در جامعه امروز است .

ارسال بار و کالا برای نقاط مختلف ترکیه توسط آنی بار بصورت همه روزه و حرفه ای و ارزان قیمت انجام میشود و با در اختیارداشتن ناوگان تخصصی و گسترده ، حمل و نقل ارزان و ایمن را به شما ارائه خواهد کرد .

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل انواع بار و کالای شما خدمات باربری را به همراه بیمه نامه به ارمغان آورده است . استفاده از بیمه نامه در حمل و نقل بین المللی برای حفظ و امنیت محموله ضروری است اما بسیاری از شرکت های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل برای کاهش هزینه های مشتری از بیمه نامه صرف نظر می کنند که بسیار خطرناک است .

مهمترین موضوعی که در خدمات برای ارسال کالا و اثاثیه به ترکیه مهم است ، فرایند گمرکی ایران و ترکیه است که کارشناسان و متخصصان ما از لحظه شروع تا لحظه تحویل محموله در کنار شما هستند و فرایند گمرک نیز توسط ایشان بصورت کامل انجام خواهد شد .

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از هزینه های حمل و نقل بار ، می توانید به سایت آنی بار مراجعه کنید .

پوشش سراسری در کل ایران

خدمات حمل و نقل آنی بار محدود به شهر و استان خاصی نیست و شما می توانید انواع خدمات باربری برای ترکیه یا سایر کشور های جهان را حتی از شهرستان های دور افتاده نیز درخواست نمایید .

آنی بار برای ارسال بارهای شما از تهران ، شیراز ، اهواز ، قزوین ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اصفهان و . . . . همه روزه آماده ارائه خدمات تخصصی است .

 

روش های ارسال بار به ترکیه

برای ارسال بار و کالای شما به ترکیه ، آنی بار 3 روش را در نظر گرفته است . این روش های حمل و نقل بنا بر نوع محموله و شرایط آن مورد انتخاب قرار خواهند گرفت .

 

 1. حمل زمینی

 2. حمل هوایی

 3. حمل دریایی ( ترکیبی )

این روش های حمل و نقل برای جابجایی بار و کالا های مختلف شرایط خاصی دارند . به عنواع مثال ، حمل هوایی سریعترین روش ارسال بار و کالا است اما از نظر هزینه نسبت به سایر روش ها هزینه بیشتری خواهد داشت و برای استفاده از این روش باید برخی موارد ایمنی مانند سمپاشی نیز انجام گیرد .

در روش حمل زمینی بار برای ترکیه ، متخصص ما امکان حمل خرده بار ترکیه را نیز برای شما عزیزان فراهم نموده اند . منظور از خرده بار ، حمل حجم کمی از انواع کالا مخصوصا اثاثیه و لوازم منزل است .

 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل به ترکیه

برای حمل و نقل اثاثیه منزل ، بهترین روش حمل دربستی با استفاده از کامیونت مسقف است . این کامیونت مسقف در محل مورد نظر شما در تهران یا هر شهرستانی ، اثاثیه و لوازم شما را بارگیری و بصورت مستقیم به ترکیه حمل میکند .

 

برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل ، روش ارسال خرده بار به ترکیه بهترین و مناسب ترین روش است .

تخصصی ترین و ارزانترین روش های باربری را می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان و متخصصین انی بار برای نقاط مختلف ترکیه در اختیار خود داشته باشید .

حمل و نقل بین المللی ارزان قیمت برای جابجایی اثاثیه و لوازم منزل با بهترین و سریعترین خدمات را می توانید بصورت تلفنی و ارزان قیمت از ما بخواهید .


 

بسته بندی قبل از حمل و نقل بار به ترکیه

در زمانی که قصد ارسال اثاثیه و لوازم منزل به ترکیه را داریم ، میبایست اثاثیه و لوازم را بصورت کامل بسته بندی کنیم تا در زمان حمل بار ، آسیبی به آن وارد نشود.

بسته بندی اثاثیه یک فرایند تخصصی و حرفه ای است که کارشناسان آنی بار با بررسی کامل محموله ، بهترین و تخصصی ترین خدمات برای بسته بندی محموله شما انجام میگیرد.

بسته بندی با محافظ ضربه گیر ، جعبه های چوبی و همچنین جعبه های مقوایی انجام میگیرد تا حمل و نقل ایمن انجام شود و با کمترین احتمال بروز خسارت انجام شود.

 

باربری برای تمام نقاط ترکیه

اگر قصد دارید از ایران به ترکیه نقل مکان کنید ، آنی بار امکان حمل و نقل بار بصورت تخصصی برای تما نقاط این کشور را برای شما فراهم می نماید .

 

ما در آنی بار ارسال بار به استانبول ، آنکارا ، آنتالیا ، آلانیا ، وان ، ترابزون ، دنیزلی ، مارماریس و . . . را با انواع روش های حمل و نقل به شما عزیزان ارائه می نماییم .

حمل و نقل تخصصی برای شهر های مختلف ترکیه بصورت همه روزه و ارزان قیمت انجام میشود و شما عزیزان می توانید بدون محدودیت برای نقاط مختلف ترکیه کالا و بار خود را ارسال کنید .

 

بیمه نامه باربری بین المللی به ترکیه

 

آنی بار برای حمل بار به ترکیه بهترین و کامل ترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار خواهد داد تا در هنگام حمل و نقل به روش های زمینی و هوایی و دریایی ، از حفظ سرمایه خود مطمئن باشید . علاوه بر بیمه نامه مربوط به کنوانسیون cmr ، آنی بار از بیمه نامه های داخلی نیز برای پوشش محموله شما استفاده می نماید .

 

 بیمه نامه باربری آنی بار بر اساس نوع بار و ارزش بار مشخص می شود و قابلیت پوشش تا مبالغ بسیار بالا را دارد .

  بیمه نامه تمامی خطرات و خسارات احتمالی وارده به محموله  را در کمترین زمان ممکن با بیشترین پوشش باربری به شما ارائه می نماید.

مشاوره تخصصی باربری برای ترکیه

اگر قصد دارید محموله و اثاثیه ای را به ترکیه ارسال کنید ، میتوانید قبل از هر کاری با مشاوران و کارشناسان مجموعه آنی بار مشاوره نمایید تا علاوه بر کاهش هزینه های حمل و نقل و خدمات باربری ، امکان ارسال سریعتر بار و کالای شما نیز فراهم شود .

مشاوران ما در خصوص انتخاب روش باربری ، سوالات متداول در خصوص گمرات ایران و ترکیه ، شرایط و ملزومات حمل و نقل از ایران به ترکیه و . . . آماده ارائه خدمات مشاوره ای تخصصی به شما هستند .

با مشاوره با کارشناسان شرکت حمل و نقل ترکیه آنی بار ، سریعتر و ارزانتر به هدف خود خواهید رسید

یکتانت

پربحث‌های هفته

 1. کجا دارید می‌روید؟!

 2. آقای رئیس‌جمهور! واقعیت با سخنان زیبا تغییر نمی‌کند!

 3. روایت برجامی «منبع مطلع» یا «جوجه های نفوذی»؟ ؛ در گرند هتل وین چه خبر است؟!

 4. پاس گل آمریکا به چین و ایران؟

 5. مذاکرات وین و برگ برنده ایران در پاسخ به خرابکاری نطنز

 6. انتخابات؛ نماد وحدت ملی

 7. گیاه «شِنگ» چیست و چه خواصی دارد؟

 8. جهش ژنتیکی یک ویروس خطرناک قدیمی در جامعه !

 9. روحانی: نمی‌توانم هضم کنم یکی ایرانی باشد و از رفع تحریم ناراحت باشد

 10. آمریکا ضعیف شده، یا چین قوی تر شده است؟!

 11.  یک رتبه و چند نکته

 12. واکسن کرونا پولی شد، نشد؟

 13. دام تکراری آمریکایی‌ها برای مذاکره‌کنندگان

 14. باقی ماندن ۸۷.۵ درصد تحریم ها در برجام پذیرفته شد

 15. محسن رضایی: برخی مسئولین دولت روحانی باید محاکمه شوند/ نفوذی‌ها با مافیاهای اقتصادی ارتباط برقرار کرده‌اند

 16. روزهای پایانی دولت روحانی؛ آیا باید منتظر گشایش بود؟

 17. بلایی که هنگام دزدی بر سر یک سارق آمد

 18. آخرین وضعیت میرحسین موسوی، رهنورد و کروبی/ رفت‌وآمدها بیشتر شده است + تصاویر

 19. رای‌آور ترین کاندید انتخابات ۱۴۰۰ چه کسی است؟/ رئیسی در صدر نامزدهای احتمالی + جدول

 20. عوامل تهیه و انتشار کلیپ ساختگی تعرض به یک روحانی بازداشت شدند

 21. وعده‌های اقتصادی عجیب محسن رضایی/ پزشکیان: مخالف وضع موجود هستم/ انتقاد روحانی از مخالفان واکسن روسی و چینی

 22. چرا جهانگیری بهترین گزینه اصلاح‌طلبان است؟/ امیدواری اصولگرایان به نامزدی رئیسی/ قالیباف؛ آماده کاندیداتوری/ انتقادات پزشکیان از روحانی

 23. آذری‌جهرمی؛ گزینه اصلاح‌طلبان برای شهرداری تهران؟/ رستم قاسمی و شائبه سوءاستفاده تبلیغاتی از نام حاج قاسم/ روحانی: نگذاشتیم قحطی شود!/ اختلاف مجلس انقلابی و مجمع تشخیص مصلحت

 24. چرا اسرائیل قدرت تاثیرگذاری بر پرونده هسته ای ایران را ندارد؟

 25. قیمت واکسن کرونا اعلام شد

آخرین عناوین