قلعه نویی: چند داور با من مشکل دارند شفاف بگویند مشکلشان چیست؟

ورزشی،   3991107003

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: چند داور لیگ برتری با من مشکل دارند ولی سوال من از آنها این است که مشکلشان با من چیست.

قلعه نویی: چند داور با من مشکل دارند شفاف بگویند مشکلشان چیست؟

به گزارش فارس، امیر قلعه نویی اظهار داشت:در ابتدا به خاطر اتفاقات آخر بازی گل گهر و تراکتور عذرخواهی می کنم، صحنه های خوبی در پایان این دیدار شکل نگرفت و من به عنوان مسئول فنی باید عذرخواهی کنم. برای محمدرضا اخباری هم که بینی اش در این بازی شکست آرزوی سلامتی می کنم.

وی افزود: از بازیکنان تیمم تشکر می کنم که در این چند هفته فوتبالی خوب و تاکتیکی بازی کردند. از علی ابراهیمی هم که عذرخواهی کرده و مسئولیت بازی را روی اشتباهات خودش پذیرفته تشکر می کنم.

سرمربی گل گهر در خصوص قضاوت بازی توسط خورشیدی و مردود شدن گل این تیم عنوان کرد: این اشتباهات داوری چند سال است که در حال رخ دادن است و به نظر من اتفاق نیست. در این چند سال مرتب ما در حال ضرر هستیم و اسم این دیگر اتفاق نیست. وقتی اشتباهات سریالی باشد و باعث شود ما جام از دست بدهیم آن را اتفاق نمی دانم چون دارای عقبه است.

قلعه نویی تاکید کرد: این اتفاقات فقط برای امیر قلعه نویی اتفاق می افتد، اگر قلعه نویی در ذوب آهن باشد این اتفاقات رخ می دهد، بعد در سپاهان و حالا هم گل گهر. تیم گل گهر برای سال دوم است که در لیگ برتر کار می کند ولی حرف من این است تو را به خدا اگر مشکل با امیر قلعه نویی است چرا باید به خاطر من مجموعه این باشگاه و بازیکنانی که چند ماه است شبانه روز تلاش می کنند ضرر ببیند؟ باز هم می گویم اینها اشتباه نیست و همه آنها سریال است.

وی که با برنامه فوتبال برتر صحبت می کرد در خصوص اینکه آیا داوران با وی مشکل دارند گفت: صد در صد با من مشکل دارند. از شما خواهش می کنم اسم هر کسی را آوردم وقت بدهید تا او از خودش دفاع کند. چگونه آقای خورشیدی در هر بازی که داور بازی ما است اشتباه می کند؟ مثلا در بازی با سایپا و ذوب آهن، مثلا بازی سپاهان و تراکتور و.... همه این مثال هایی که زدم کارشناسی شده است. در بازی قبل پنالتی دقیقه 90 و گل سالم ما را نادیده گرفتند، چرا آقای خورشیدی چنین اشتباهی کرده اند؟

وی ادامه داد:4-5 داور هستند که با من مشکل دارند. وقتی با قلعه نویی عناد دارید چرا بر سر گل گهر میریزید وگرنه من که به این ظلم ها عادت دارم. 10 سال است اینگونه ظلم ها را می بینم، اما سوالم این است چگونه پنالتی روی ابراهیمی را اشکان خورشدی ندید؟ آقای صفایی یک پنالتی علیه ما گرفت و گل نشد ولی او نمی داند با ای تصمیمش مربی تا مرز سکته پیش می رود. یا نمونه دیگر آقای بیژن حیدری پنالتی می گیرد که روح و روان ما در آبادان به هم می ریزد. اگر یک داور در یک مرحله حساس در جام حذفی اشتباه کند با او چه برخوردی می شود؟ اگر به غیر من هر فرد دیگری سرمربی سپاهان بود آقای منصوری کمک داور بازی استقلال و سپاهان آن پنالتی را نمی گرفت؟ وقتی موعود بنیادی فر آنگونه اشتباه می کند چطور به او سوت فینال جام حذفی فصل گذشته را می دهند؟

سرمربی گل گهر تاکید کرد: من آمده ام که سوال کنم که چرا این اشتباهات علیه من صورت می گیرد؟ نگویید حادثه و اتفاق، همه اینها ادامه دار است. بازی سپاهان و پرسپولیس 2 امتیاز از حریف جلو بودیم  و آن اشتباهات صورت گرفت و آخر فصل هم با 2 امتیاز قهرمانی را از دست دادیم. در بازی با شهر خودرو در فصل قبل در آن جو در دقیقه 3 علیه ما پنالتی گرفتند، آیا به این فکر می کنید چگونه تیم ما می خواهد برگردد؟

وی یادآور شد: شما آنالیز کنید که چه اشتباهاتی علیه تیم هایی که من مربی اش بودم گرفته شده است. برخی کارشناسان ملاحظات دارند و با داوران مماشات می کنند که حقشان هم هست ولی وقتی در ذوب آهن بودم اشتباهات صورت گرفت و وقتی به سپاهان هم رفتم همان اشتباهات تکرار شد. فقط دوستان بگویند ایراد من چیست که من آنها را برطرف کنم. ما امسال بین 6 تا 9 امتیاز از داوری ضرر کردیم.

قلعه نویی تصریح کرد: در اینکه داوران ما سلامت هستند و از نظر دستمزد و زیر ساخت مشکل دارند شکی نیست ولی مشکلتان را با من حل کنید. من یک نفر هستم که ضرر می بینم ولی تیم هایم ضرر می کنند. خواهشا برخی داوران یک بار روی نیمکت بنشینند آنوقت متوجه می شوند مربی چگونه تا مرز سکته پیش برود. پس چه عواملی باعث می شود ما سکته کنیم؟متاسفانه چند داور نسبت به من ذهنیت دارند، من می خوهم بدانم دلیل این ذهنیت ها چیست؟ما از این فوتبال فقط یک چیز می خواهیم و آن هم عدالت است.

وی خاطرنشان کرد:من می خواهم در مورد رحمان رضایی صحبت کنم. او یکی از سرمایه های فوتبال ما است و تیمش فوتبال با کلاسی بازی می کند ولی او در این چند هفته تا مرز سکته هم پیش رفته است. کل سیستم رادیویی داوری ما 400 میلیون می شود ولی ما هنوز این سیستم را نداریم.من از برخی داوران اسم بردم و خواهشم این است که اگر از من ذهنیت دارند بگویند تا کسانی که در گل گهر زحمت می کشند ضرر نکنند. شما بگویید چگونه جلوی استقلال 2 پنالتی گرفتند؟ 

سرمربی تیم فوتبال گل گهر تاکید کرد:داوران ما سلامت هستند ولی آقای خورشیدی و بیژن حیدری با تصمیمات شما مربی تا مرز سکته می رود. تنها باری که رضایی از داوری سود کرد مقابل تیم ما اتفاق افتاد.من از کسانی که ذهنیت دارند حلالیت می طلبم ولی چون روی اشتباهات داوری جام از دست دادم این سوالات برای من ایجاد شده که باید آنها را می پرسیدم. چگونه به موعود بنیادی فر که آن اشتباه را در نیمه نهایی جام حذفی انجام داد سوت فینال این جام را دادند؟ من مطمئن هستم هر فرد دیگری به جز من در آن بازی مربی سپاهان بود آقای منصوری با تجربه ای که در مسابقات بین المللی به دست آورده به داور کمک می کرد و جلوی اعلام آن پنالتی را می گرفت.

یکتانت

پربحث‌های دیروز

 1. سناریوهای ایران در ماجرای هسته ای

 2. واکنش مدیر شبکه کودک به ویدیو جدید ساسی مانکن

 3. معافیت یا تخفیف مالیاتی؟؛ مساله این است !

 4. پیام فارسی وزیر امور خارجه آمریکا با خط نستعلیق

 5. روحانی: کولبری و سوخت‌بری در شان مردم نیست/ هر گفتاری که موجب آشفتگی شود، به اقتصاد لطمه می‌زند

 6. اعتراض مجلسی‌ها به سخنان نماینده بافق

 7. روایتی تازه از حمله موشکی ایران به عین‌الاسد/ فرمانده ارشد آمریکایی: هنوز کابوس می‌بینم/ فکر می‌کردم در شعله‌های آتش خواهیم سوخت

 8. روحانی خطاب به مکرون: برجام قابل مذاکره مجدد نیست و تنها راه حفظ و احیا آن لغو تحریم‌های آمریکا است

 9. پرونده استاندار سابق خوزستان به جریان افتاد

 10. محسن هاشمی: برخی برای توجیه ناکامی‌ها می‌گویند اختیار نداریم/ من و جهانگیری از کاندیدا‌های کارگزاران هستیم/ نظرات درباره کاندیداتوری ظریف مثبت‌تر است

 11. فرانسه: قطعنامه انتقادی علیه ایران به زودی به آژانس ارائه خواهد شد

 12. با ۵۰۰ میلیون تومان می‌توان در تهران خانه خرید؟

 13. خبر خوب نوبخت برای بازنشستگان تأمین اجتماعی

 14. جزئیات پرونده فساد سه هزار میلیارد تومانی در البرز

 15. ربودن طعمه کفتارها توسط یک گله شیر

 16. فضل‌اللهی ما هم پر کشید

 17. واکنش ایران به تصویب قطعنامه شورای حکام چه خواهد بود؟!

 18. نیویورک تایمز: بایدن یک قاتل سعودی را آزاد گذاشته است

 19. اخراج گوینده خبر به دلیل آرایش کردن روی آنتن زنده

 20. افزایش نرخ کرایه تاکسی، مترو و اتوبوس برای سال آینده

پربحث‌های هفته

 1. بفرمایید؛ این هم از دموکرات های مؤدب و باهوش!

 2. زمان پایان حیات در کره زمین مشخص شد

 3. قالیباف: اعضای هیئت علمی دانشگاه‌‌ها و قضات از پرداخت مالیات معاف شدند

 4. آیا کار مجلس این است؟!

 5. جزئیات بیمه تکمیلی جدید فرهنگیان اعلام شد

 6. بالاخره قیمت ها دست خداست یا مسئولان؟!

 7. سناریوهای ایران در ماجرای هسته ای

 8. زمان جلسه شورای عالی کار برای تعیین حداقل دستمزد

 9. استخدام ۲۰ هزار فرزند شهید و ایثارگر

 10. آقایان، مشک آن است که خود ببوید !..

 11. نامه خاتمی و کارنامه اصلاح طلبی

 12. بلاتکلیفی مردم برای سفر‌های نوروز ۱۴۰۰/ اسامی شهرهای سفر ممنوع

 13. تصاویری از رهبر انقلاب در کنار پدرشان

 14. ۶ راز کمتر شنیده‌شده درباره ساسی مانکن

 15. فیلم سنتکام درباره حمله موشکی ایران به عین‌الاسد

 16. ساندی تایمز: روزهای سختی در انتظار محمد بن سلمان است

 17. نظم جهانی در آستانه تغییر

 18. تصاویر پهپاد آمریکایی از لحظه حمله ایران به عین‌الاسد

 19. گاردین: «بایدن» مسیر «ترامپ» را در برجام در پیش گرفته است

 20. خط پایانی بر انحصار ۶۵ ساله وکالت/ با تأیید شورای نگهبان وکالت کسب و کار شناخته شد

 21. واکنش مدیر شبکه کودک به ویدیو جدید ساسی مانکن

 22. تصاویری از ندامتگاه زنان تهران

 23. دیدارهای انتخاباتی آذری جهرمی/ نامزدی حسن خمینی برای اصلاح‌طلبان، موج ایجاد می‌کند؟/ روایت صادق خرازی از علت شکل‌گیری دولت پنهان/ احمدی‌نژاد: می‌خواهند مرا ترور کنند!

 24. تصاویر جدید از پشت صحنه سریال پایتخت

 25. پاسخ شهاب حسینی به منتقدان و خداحافظی با اینستاگرام

آخرین عناوین