هاشمی‌نسب: برنامه‌ریزی فوتبال براساس راحتی پرسپولیس است/ "خاص" برازنده شماست، مظلوم‌نمایی نکنید

ورزشی،   3991029132 ۱۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

مربی تیم فوتبال فولاد بعد از شکست تیمش برابر پرسپولیس از رفتار کادرفنی حریف انتقاد کرد.

هاشمی‌نسب: برنامه‌ریزی فوتبال براساس راحتی پرسپولیس است/ "خاص" برازنده شماست، مظلوم‌نمایی نکنید

به گزارش ایسنا، مهدی هاشمی‌نسب، مربی تیم فوتبال فولاد در نشست خبری بعد از شکست ۲ بر یک تیمش برابر پرسپولیس اظهار کرد: ما آمده بودیم بازی را ببریم. به توانایی‌های تیم‌مان ایمان داشتیم و می‌خواستیم برنده شویم. بد شروع کردیم و گل خوردیم. در روند بازی توانستیم به بازی برگردیم و گل زدیم. بعد از گل می‌توانستیم دو گل دیگر بزنیم ولی متاسفانه اتفاقاتی در فوتبال می‌افتد که من همیشه به خودم اجازه نمی‌دهم درباره آن‌ها صحبت کنم چون اعتقاد دارم در حیطه من نیست.

 او با بیان این که با تمام احترامی که برای آقای زاهدی‌فر قائلم ادامه داد: باید بگویم ایشان در ۱۰ هفته چهار بار برای ما داوری کرد. در بازی با نساجی یک بر صفر جلو بودیم اما به اشتباه برای ما پنالتی نگرفت. در این بازی هم ما روی دو خطا گل خوردیم. خطاهایی که مشکلی هم نداشتند اما سوت‌هایی زده می‌شود که نمی‌شود چیزی گفت. گل دوم پرسپولیس روی یک ضربه آزاد به دست آمد که فکر می‌کنم خطا نبود. به جای این که تیمی که در فینال آسیا بوده پنج روز یک بار بازی کند، ما داریم پنج روز یک بار بازی می‌کنیم. تمام برنامه‌ریزی فوتبال ما بر اساس این است که پرسپولیس کی‌می‌تواند راحت بازی کند. یک‌سری مسائل دیگر رخ می‌دهد؛ فیلمبردار صداوسیما به مربی حریف و داور چهارم می‌گوید که پنالتی نبوده است. داور به مربی حریف می‌گوید چون لباس فولاد مشکی است و برای جلوگیری از خطای دید کاور بپوشید. واقعا برازنده این تیم است که بهش می‌گویند تیم خاص. من ۲۰ سال است که با این مشکلات دست‌وپنجه نرم می‌کنم. تمام زندگی‌ام شده جنگ‌وجدل با بعضی از هواداران تیم خاص. هیچ ایرادی ندارد، از این به بعد هم ادامه بدهند. نصف عمر ما گذشته است. 

هاشمی‌نسب اضافه کرد: بعضی از تیم‌ها قبل از بازی درباره نیمکت فولاد صحبت می‌کنند. همین تیم پرسپولیس، نایب‌قهرمان آسیا، در بازی با استقلال، ذوب‌آهن و بازی با ما نیمکت آرامی نداشتند. با تمام احترامی که برای کریم باقری، رفیق ۳۵ ساله خودم قائلم، خیلی مظلوم‌نمایی می‌کنند که نیمکت‌شان آرام است. این گونه نیست. درست است که من مهدی هاشمی‌نسب آدم بد این فوتبال شدم و کلی القاب به من دادند اما شما هم آدم خوبه داستان نیستید. زیاد خوب جلوه نکنید. ما همدیگر را خوب می‌شناسیم، هم‌بازی بودیم. من هم در پرسپولیس بازی کردم و این شرایط را دیده‌ام. ما هم زمانی خاص بودیم. من زمانی قبل از داربی یک خطا می‌کردم و داور باید به من کارت می‌داد اما به من می‌گفت آقای هاشمی‌نسب هفته بعد داربی دارید. ما هم زمانی خاص بودیم. یک بازیکن شما بعد از بازی به مربی ما فحاشی کرد و شماهایی که هم‌بازیان من بودید، کارش را تایید می‌کنید. زیاد مظلوم‌نمایی نکنید وخودتان باشید. مردم ما آدم‌ها را خوب می‌شناسند. شما آدم خوبه داستان بمانید و ما هم آدم بده داستان می‌مانیم. ان‌شاءالله در ادامه راه موفق باشند و در ادامه قهرمان آسیا شوند. واقعا واژه خاص برازنده تیم‌شان است. بعد از پنالتی بازیکن‌شان باید دو کارت قرمز می‌گرفت. نمی‌دانم. همه‌چیز به همه‌چیز می‌آید. ما فولادیم و عادی هستیم و خاص نیستیم. باید این اتفاق‌ها سر ما و امثال فولادی‌ها بیفتد. 

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۷۸۵۶۷۶۲۰:۵۰:۲۷ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
آقای هاشمی نسب زشت است تهمت ..بزنید واقعیت این است که پنالتی ناحقی علیه پرسپولیس گرفته شد شما ورزشی هستید اصول حاکم بر ورزش یعنی راستگویی و جوانمردی . اگر من جای شما بودم براساس اخلاق جهان پهلوان تختی به بازیکنم میگفتم توپ پنالتی ناحق را بزن بیرون. حیف که در ورزش .. حاکم است ودیگر تختی و جوانمردی جایی در این ورزش ندارد. روحش شاد.
ناشناس۱۷۸۵۷۱۶۲۱:۲۲:۲۱ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
البته آقای هاشمی نسب بنده فقط تماشاگر فوتبالم و علاقه ای به تیم خاصی ندارم اما در صحنه های تکراری و زوایای مختلف،واقعا آن پنالتی برای شما درست نبود.
ناشناس۱۷۸۵۸۵۲۲۳:۱۰:۲۵ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
.. خوردن حق همه تیمها در طول سالیان دراز درست گفته باید زمانی بازیهای تیم خاص برگزار بشه که راحت باشه. فقط راحتی یک تیم ملاکه
رضا۱۷۸۵۸۸۱۲۳:۳۴:۲۶ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
عجیب نیست که پرسپولیس هفته ای یک بازی کند و.. لیگ به خاطر اونا تعطیل شد. کشور ودولت به خاطر اونا بسیج شدند. کرونا هم به دادشون رسید والهلال ..
م۱۷۸۶۰۴۲۰۷:۵۷:۴۴ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
هاشمی نسب ..بازیکنی که دوران بازیش قبل از بازی و بین دونیمه .. چه انتظاری دارید این بازیکن الان مربی است و صحبتهایش فنی نیست و فقط نق میزند تیم پرسپولیس وقتی از آسیا میاید باید بازیهایش بر اساس عدالت پیش برود استراحت بازیکنان و بازیهای معوقه اش باید در عین اجرای عدالت صحیح و بدون استرس باشد هاشمی نسب بخودت بیا
ali۱۷۸۶۰۹۴۰۸:۲۷:۱۸ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
خجالت هم خوب چیزیه
قرمز۱۷۸۶۱۱۱۰۸:۳۷:۳۰ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
آقای هاشمی نسب، ^پرسپولیس خاصه.^
ناشناس۱۷۸۶۱۳۰۰۸:۵۰:۱۵ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
آقای هاشمی نسب حق داری ناراحت باشی چون با حمایت داور هم نتونستید پرسپولیس رو شکست بدید. فرافکنی نکن اگه بازی های امسال رو خوب نگاه کرده باشی که کردی می دونی که امسال همه ی اتفاقات به نفع تیم محبوبت دارند می افتند. اگر اون بازیکن استقلال تو بازی دربی اخراج شده بود الان با دو بازی کمتر هم.امتیاز تیم محبوبتون بودیم.
ناشناس۱۷۸۶۱۴۱۰۸:۵۴:۵۲ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
حرف های هاشمی نسب واقعا درست می باشد. اگر بازی های تیم پرسپولیس را در چهار سال گذشته نگاه کنید به این نکته می رسیم که ..،.. اعتراض و پرخاشگری جزء جدایی ناپذیر کادرفنی و بازیکنان تیم پرسپولیس می باشد. یعنی اینکه این تیم در هر صورت باید ببرد در غیر اینصورت اعتراض و .. خواهد بود.
ناشناس۱۷۸۶۳۳۰۱۰:۱۲:۲۵ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
ایشون ..بد جوری از پرسپولیس ناراحتی به دل داره همش دنبال بهانه است.. یه جوری خالی کنه
رضا۱۷۸۶۵۰۸۱۱:۲۴:۴۵ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
پرسپولیس بدون حمایت همه جانبه همه ارکان فوتبال هم تیم بزرگ و مدعی بوده ولی آقایان با حمایتهاشون این تیم رو مقابل هواداران واقعی فوتبال قرار دادن !
یکتانت

پربحث‌های اخیر

پربحث‌های دیروز

 1. درباره تصورات رمانتیک در سیاست خارجی

 2. خاتمی چرا از قصور و تعصب‌هایش عذرخواهی نمی‌کند؟!

 3. سرانجام یک شعار انتخاباتی

 4. توصیه متفاوت یک سردار سپاه به نوعروسان

 5. استاندار اسبق خوزستان دستگیر شد

 6. حقوق‌های تا ۱۰ میلیون تومان در سال آینده ٢۵ درصد افزایش می‌یابد

 7. گام بلند نمایندگان برای ایجاد عدالت در افزایش حقوق‌ها

 8. رئیسی: نمی‌گذاریم فساد در هیچ‌ جای نظام اداری لانه کند

 9. وزیر خارجه آمریکا: فاصله زیادی تا رفع تحریم های ایران داریم

 10. توکلی: عملکرد دیده بان شفافیت و عدالت ترس و یاس را در مبارزه با فساد کاهش داد

 11. ساعت منع شبانه تغییری نخواهد کرد

 12. واکنش بایدن به حمله به پایگاه آمریکایی عین‌الاسد

 13. مراسم روز ملی درختکاری سال ۹۹ با حضور رییس‌جمهور

 14. وزارت خارجه آمریکا: هدف، محدود کردن دائمی برنامه هسته‌ای ایران است

 15. بیانیه تروئیکای اروپا پس از عقب‌نشینی از قطعنامه ضد ایرانی

 16. یک‌سوم فوتی‌های خوزستان کمتر از یک روز در بیمارستان‌اند / چیزی به نام سرماخوردگی وجود ندارد

 17. حمله موشکی یمن به آرامکو سعودی در جده

پربحث‌های هفته

 1. زمان پایان حیات در کره زمین مشخص شد

 2. بفرمایید؛ این هم از دموکرات های مؤدب و باهوش!

 3. درباره تصورات رمانتیک در سیاست خارجی

 4. قالیباف: اعضای هیئت علمی دانشگاه‌‌ها و قضات از پرداخت مالیات معاف شدند

 5. روحانی: امروز اقتصاد ما بهتر از گذشته می‌چرخد!/ وعده انتخاباتی جالب محسن رضایی/ نامزد سپاه در انتخابات ۱۴۰۰ کیست؟/ ظریف؛ همچنان مهمترین گزینه جبهه اصلاحات

 6. بلاتکلیفی مردم برای سفر‌های نوروز ۱۴۰۰/ اسامی شهرهای سفر ممنوع

 7. بالاخره قیمت ها دست خداست یا مسئولان؟!

 8. سناریوهای ایران در ماجرای هسته ای

 9. ۶ راز کمتر شنیده‌شده درباره ساسی مانکن

 10. خاتمی چرا از قصور و تعصب‌هایش عذرخواهی نمی‌کند؟!

 11. سرانجام یک شعار انتخاباتی

 12. زمان جلسه شورای عالی کار برای تعیین حداقل دستمزد

 13. استخدام ۲۰ هزار فرزند شهید و ایثارگر

 14. فرق عمامه رئیسی با عمامه هاشمی، خاتمی و روحانی!

 15. آقایان، مشک آن است که خود ببوید !..

 16. نامه خاتمی و کارنامه اصلاح طلبی

 17. روحانی: به عهد خود درباره چرخش هم‌زمان سانتریفیوژ و اقتصاد عمل کردیم/ امروز اقتصاد ما بهتر می‌چرخد/ FATF ربطی به برجام و تحریم ندارد

 18. معطلی چهار ساله قانون متناسب سازی حقوق شاغلین و بازنشستگان

 19. بشردوستی به سبک سازمان ملل

 20. فیلم سنتکام درباره حمله موشکی ایران به عین‌الاسد

 21. توصیه متفاوت یک سردار سپاه به نوعروسان

 22. نظم جهانی در آستانه تغییر

 23. تصاویر پهپاد آمریکایی از لحظه حمله ایران به عین‌الاسد

 24. گاردین: «بایدن» مسیر «ترامپ» را در برجام در پیش گرفته است

 25. واکنش مدیر شبکه کودک به ویدیو جدید ساسی مانکن

آخرین عناوین