خرازی: ذبح مدیریت در همین دوره روحانی صورت گرفت/ باید به خاطر رئیس‌جمهور اجاره‌ای توبه کنیم

سیاسی،   3991026044 ۲۶ نظر، ۰ در صف انتشار و ۸ تکراری یا غیرقابل انتشار

دبیرکل حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه باید به خاطر رئیس‌جمهور اجاره‌ای (حسن روحانی) توبه کنیم و بپذیریم که اشتباه کردیم، گفت: نتیجه اشتباه و غلط ما در تشخیص نادرست وضعیت امروز است که به وجود آمده و ما باید این اشتباه را بپذیریم.

خرازی: ذبح مدیریت در همین دوره روحانی صورت گرفت/ باید به خاطر رئیس‌جمهور اجاره‌ای توبه کنیم

به گزارش فارس، سیدصادق خرازی دبیرکل حزب ندای ایرانیان صبح امروز (جمعه 26 دی ماه) در ششمین مجمع عمومی حزب متبوعش در سالن ستاد توان‌افزایی تهران، اظهار داشت: امروز تمام موضوعات داخل کشور را می‌توان به نحوی به خارج از کشور نسبت داد.

وی افزود: کاستی‌ها، ‌مدیریت نابخردانه، مشکلات مدیریتی و عدم شناخت از مسائل را می‌توان به موضوعات خارجی نسبت داد و بگوییم که همه این‌ها سرنوشتی است که خارجی‌ها بر ما تحمیل کرده‌اند.

خرازی در حالی که به صورت آنلاین با فعالان این حزب در سراسر کشور صحبت می‌کرد، خطاب به آنها گفت که من به شما عرض می‌کنم که بیش از 80 درصد مشکلات و معضلات کشور به نقطه عطفی از بحران شناخت مدیران از داخل کشور است.

دبیرکل حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه بزرگ‌ترین بحران کشور تشخیص سره از ناسره است و گوشی برای شنیدن نداریم، از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام یاد کرد و گفت: بزرگ‌ترین خصلت آیت‌الله هاشمی شنیدن بود و قدرت او بر شنیدن و تحمل نظراتی که شاید با آنها موافق نبود، ‌اما امروز ما می‌بینیم که کسی گوش شنیدن ندارد می‌خواهند متکلم وحده باشند؛ بزرگ‌ترین درد جامعه ما این است که نمی‌خواهند دردها و مشکلات جامعه را بشنوند و همین‌طور آنچه که بر اساس امیال نفسانی خود، درست و نادرست را به خارجی‌ها نسبت بدهند.

وی ضمن یادآوری این نکته که خارجی‌ها از روز اول انقلاب با انقلاب اسلامی مشکل داشتند به کودتای 28 مرداد علیه دولت مهدی مصدق اشاره و خاطرنشان کرد: بیگانگان و خارجی‌ها در تمام طول ادوار تاریخ به ایران چشم طمع داشتند و بخشی از اشتباه ما نیز تشخیص نادرست نسبت به سرمایه‌گذاری روی نیروهای خارجی بود.

خرازی با تأکید بر اینکه مشکل کشور مدیریتی است،‌گفت: مشکل ما این است که یک آدم حسابی مثل ماهاتیر محمد (نخست‌وزیر کشور مالزی) نداریم که درد مردم و مشکل کشور را بفهمد، ماهاتیر محمد همان روزی نخست‌وزیر شد که میرحسین موسوی نخست‌وزیر بود. خط فقر مالزی 78 درصد بود  و مردم بر روی درخت‌ها می‌خوابیدند اما اکنون ببینید که مالزی نسبت به ایران در چه شرایطی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: اکنون کشور مالزی جزء‌ تنها کشورهای منطقه آسیای جنوب شرقی است که هم حرفی برای گفتن دارد و هم خود را در تراز جهانی می‌بیند.

خرازی افزود: 40 سال پیش وقتی با مرحوم آیت الله مفتح در حال اعزام به مصر بودیم که از فرودگاه دوبی باید پرواز می‌کردیم. وقتی که از فرودگاه به سمت شهر حرکت کردیم طوفان شن آمده بود و راننده نمی‌دانست جاده کجا است اما این دوبی امروزی بر اساس یک  عقل خردمند ساخته شده است. به عبارتی درست است که خارجی‌ها به دوبی کمک کرده‌اند اما عقلی بوده که بخواهد و دوبی را اینگونه بسازد.

وی تأکید کرد:‌ همان کسانی که «گادفادر» هستند در گروه‌های کوچک و بزرگ سیاسی و در محفل‌ها سایه خود را بر همه احزاب چپ و راست کشور انداخته‌اند و دوباره همان‌ها آمده‌اند و می‌خواهند تصمیم بگیرند.

خرازی تأکید کرد: امروز ما باید به عنوان مجمع اصلاح‌طلبان و همه میل‌های فکری اصلاحی کشور بفهمیم که در چله دوم حیات انقلاب‌مان بزرگ ترین گرفتاری که عرض و طول جامعه را در بر گرفته، جریان‌ها و احزاب سیاسی هستند که دچار روحیه پدرخواندگی و قیم مأبی شده‌اند.

وی یادآور شد: مگر 4 سال پیش در کنگره حزب ندای ایرانیان تذکر داده نشد که این روند ما را به نابودی و انحطاط می‌کشد. نسل اول و دوم در پرتو خودبزرگ‌بینی و خودبرتر‌بینی در آستانه صده قرن و هزاره جدید باز هم مشغول برنامه‌ریزی‌های خودشان هستند و این ساخت و سازهای کهنه‌ای که در ادبیات فعلی کشور حاکم است به دلیل وجود این افراد است.

به گفته خرازی، اگر بخواهیم به صورت کامل نقش خطیر و تاریخی خود را از بحرانی که اکنون در کشور وجود دارد تبیین کنیم به بزرگان و پیران خردمند باید بگوییم که شما ناصحان ما باشید و جوانان و همان کسانی که بدر و حنین را ایجاد کرده‌اند و حماسه دفاع مقدس را پدید آوردند و در نوجوانی و جوانی بزرگ‌ترین معادلات نظامی و امنیتی را تبیین کردند باید وارد صحنه شوند. بزرگان و پیران خردمند باید تبیین استراتژی کنند و کشور را از این وضعیت وحشتناک نجات دهند.

وی با تأکید بر اینکه رئیس‌جمهور و وزیر اجاره‌ای دوای امروز درد ما نیست، خاطرنشان کرد: دوای درد ما این است که هر گروهی که موفق می‌شود صادقانه بتواند نیروهای مسؤولیت‌پذیر و نیروهای کارآمد خود را وارد عرصه کند.

خرازی از همین جهت بزرگ‌ترین خطای استراتژیکی جریان اصلاحات در سال 98 را تحریم انتخابات و روی کار آمدن آرایش فعلی مجلس یازدهم عنوان و تأکید کرد: در سال 98 همین بلا را ما به دست خودمان بر سر خودمان آوردیم با تحریم انتخاباتی کشور را به این وضعیت کشاندیم و اگر اصلاحات و بزرگان ما انتخابات را تحریم نمی‌کردند و مشارکت و اهتمام جدی داشتند امروز مجلسی به وجود نمی‌آمد که بزرگ‌ترین مشکل آن سهم مشترک از مسائل داخلی، ملی و جهانی است. این مشکل را ما به وجود آوردیم و نباید به خارجی‌ها ربط دهیم.

وی یادآور شد: همین اشتباه سال 98 را ما در سال‌های 83 و 84 مرتکب شدیم 16 سال است که ابرهای تیره و سیاه بر کشور ما حاکم شده است و مدیریت غلط و متفرق بر رأس امور آمده است و سرمایه‌های این کشور را نابود می‌کنیم  چون تشخیص درستی ندادیم.

خرازی بر این باور است که وضعیت فعلی نتیجه تشخیص نادرست بوده و اصلاحات در این تشخیص نادرست نقش داشته است.

وی افزود: مرحوم آیت‌الله هاشمی با اشک و آه سخن می‌گفت و حال آقایان می‌روند دنبال کلیپ‌هایی می‌گردند که آقای هاشمی فلان شخص را به عنوان رئیس‌جمهور تأیید می‌کند. آقای محسن هاشمی که در این مجمع عمومی حضور دارند به خوبی گواه می‌دهند که آقای هاشمی بزرگ‌ترین نقدها را به آقای روحانی داشتند و ذبح مدیریت در همین دوره آقای روحانی صورت گرفت و 16 سال است که کشور را به نابودی کشانده‌اند و پاسخگو هم نیستند و تازه مدعی هم هستند.

خرازی در مجمع عمومی حزب ندای ایرانیان که عباس آخوندی وزیر اسبق حسن روحانی در آن حضور داشت و به مدت 6 سال وزارت راه و شهرسازی را اداره کرده بود،‌گفت: بزرگ‌ترین مشکل ما این است که ادعای این آقایان پایان‌ناپذیر است و توقعات و سیرناپذیری‌شان در کشور دردسرهای جدی درست کرده است.

وی تصریح کرد: راه رستگاری و ثواب می‌خواهیم باید مشارکت سیاسی و اجتماعی با شناخت و بینش درست همراه باشد. امروز مسائل خارجی و داخلی کشور یک پیام دارد و آن اینکه ما باید بتوانیم سهم درست و سهم منطقی از مسائل و حوادث جامعه و ملی داشته باشیم و به دنبال یک نسخه انتزاعی نرویم.

خرازی با تأکید بر اینکه اقتصاد یک کار فنی  و دو دو تا چهار تا است، گفت: در مسائل اقتصادی نمی‌توان مسائل انتزاعی را وارد کرد در اقتصاد دو دو تا 18 نمی‌شود بدبختی‌های امروز ما این است که ما می‌خواستیم با اقتصاد با منبر و محراب و فلسفه و ارزیابی‌های نادرست و ناغلط برخورد کنیم و کشور را اداره کنیم.

وی با تأکید بر اینکه باید به خاطر رئیس‌جمهور اجاره‌ای (حسن روحانی) توبه کنیم و بپذیریم که اشتباه کردیم، گفت: نتیجه اشتباه و غلط ما در تشخیص نادرست وضعیت امروز است که به وجود آمده و ما باید این اشتباه را بپذیریم.

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۷۸۱۵۴۷۱۵:۲۸:۳۳ ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
اگر اشتباه کرده اید دیگر دخالت نکنید.
بیگی29۱۷۸۱۸۸۲۲۰:۳۳:۳۸ ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
هر کی پارتی داشت و میزی را اشغال کرد که مدیر نمیشه .هر کی به جایی رسید قبل از خیر مملکت و مردم،فکر جیب خودش و حفظ باند حامی خودش است .امیدی نیست.
ناشناس۱۷۸۱۵۵۴۱۵:۳۳:۲۱ ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
خوبه یکی از اصلاح طلبان مسولیت دعوت مردم برای رای به روحانی پذیرفت
ناشناس۱۷۸۲۱۰۱۰۰:۲۰:۱۷ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷
مثل اصول گرایان که اشتباه دعوت مردم برای احمدی نژاد و پذیرفتند
ناشناس۱۷۸۲۲۱۹۰۶:۱۶:۲۶ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷
آقای خرازی حتماً نسیم سرد فرا رسیدن ایام انتخابات به صورت شما خورده که اینگونه هوشیار شده ای اما امیدوارم مردم دیگر کول این حرف ها و ژست ها را نخورند
ناشناس۱۷۸۱۵۸۰۱۵:۵۴:۴۲ ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
حسن روحانی چکیده‌‌ی اندیشه‌ها و عصاره‌ی فضائل اصلاحاتی‌های اصلاح ناپذیر است _____ او و اصلاحاتی‌ها نه مستاجر ، نه موجر و نه حتی مالک و مملوک لیبرال بلکه محلول و محصول افکار... نئولیبرالیست‌ها هستند
ناشناس۱۷۸۱۵۹۹۱۶:۱۳:۳۲ ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
مالزی و امارات تا الان اصلاح طلبان ندارند که خواستار آشوب و تحریم کشورشان باشند!
ناشناس۱۷۸۲۲۳۷۰۷:۱۷:۱۱ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷
یعنی همه مردم اون کشورها اصولگرا هستند؟!!!
معلم۱۷۸۱۶۶۰۱۷:۰۲:۳۸ ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
رهبر معظم انقلاب فرمودند دولت در حد توان تلاش می کند.
ناشناس۱۷۸۱۶۷۷۱۷:۲۴:۲۰ ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
کاش مانند نامت صادق بودی. موضعگیری های چند سال اخیر شما نشان میده که از اول هم با روحانی نبودی. ژستهای اینچنینی چندش آوره! مشکل اصلی کشور ما عدم صدافت در سیاسیون و مسئولان است.
رضا۱۷۸۱۶۸۰۱۷:۳۶:۴۰ ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
جناب خرازی همین رفسنجانی بود که طرح خلع سلاح موشکی ما را با آخرین سخنان خود طرح مرد و خواستار کناره گذاشتن طرح ها شد و مثال ژاپن و آلمان را زد و بستر برجامهای 2و3و...داشت آماده می‌کرد که خداوند به ملت ایران لطف کرد و او را از صحنه سیاست کشور حذف نمود..‌و لله الحمد
ناشناس۱۷۸۱۷۷۳۱۸:۴۷:۵۱ ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
اول ببینید کدام اصلاح طلب تایید صلا حیت میشود بعد بروید سراغ انتخابات ریاست جمهوری 1400
ناشناس۱۷۸۱۷۹۱۱۹:۰۵:۱۷ ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
کلا مسولیت پذیری تو کارشون نیست... رئیس جمهور اجاره ای یعنی کارای روحانی ربطی به اصلاح‌طلبان نداره... این مدیریت امروز به اصلاحات مربوط نیست
ناشناس۱۷۸۲۳۹۷۰۹:۴۸:۰۱ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷
این یعنی رسیدن به قدرت بهر قیمت
ناشناس۱۷۸۱۸۳۲۱۹:۵۱:۵۷ ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
خرازی : باید به خاطر رئیس‌جمهور اجاره‌ای توبه کنیم.!!!!!
ناشناس۱۷۸۱۸۹۵۲۰:۴۶:۰۷ ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
هنوز هم واقعیت را نیافته ای ...
محسن۱۷۸۱۸۹۸۲۰:۴۷:۲۱ ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
لطفا با امار صحبت کنید اداره مملکت بدون در امد نفت و کرونا و همسان سازی بازنشستگان و .....
ناشناس۱۷۸۱۹۲۱۲۱:۱۲:۲۸ ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
صادق‌خان‌تو‌چه‌کاره‌ای؟ نامه‌متکی‌به‌ایشان‌باز‌نشر‌شود‌تا‌مردم‌بدانند‌ایشان‌از‌کجا‌آمده‌و‌چه می‌کند.
ناشناس۱۷۸۱۹۲۳۲۱:۱۶:۴۹ ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
حزب شما اصل و نمونه بارز یک حزب اجاره‌ای است. آقای خرازی، مردم متوجه شدند، لازم نیست خودتان را به زحمت بیاندازید و ادای روشنفکری و اصلاح طلبی به خودتان بگیرید.
امیر۱۷۸۱۹۲۵۲۱:۱۷:۵۶ ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
در همه مشکلات ما ادعا می کنیم سوء مدیریت داریم. خوب آقایان عزیز اگر اینطوره و مدیران ما لیاقت ندارند به جای هزینه سرمربی فوتبال بهتر مدیر خارجی دارد کنیم شایددلسوزتر از مدیران و مسئولان ما باشند.
ناشناس۱۷۸۲۰۲۶۲۲:۳۲:۱۱ ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
بعد 8 سال اونهم آخرای دوره ریاست جمهوری یادت افتاده؟بوی کباب انتخابات 1400 به مشامت خورده
ع۱۷۸۲۰۵۵۲۳:۰۰:۳۰ ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
شرکت کند من بهش رای می دهم احتمال اینکه تایید صلاحیت شود بسیار زیاد است ادم با جربزه های است رابطه نسبتا خوبی هم با حاکمیت دارد راح ت حرف می زند و یک مدیر توانمند است
ناشناس۱۷۸۲۱۰۵۰۰:۲۶:۰۶ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷
این آقا از چه موقع اصلاحطلب بوده ؟؟
ناشناس۱۷۸۲۲۶۲۰۸:۰۰:۴۸ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷
شما كه اخوي اصلا اصلاح طلب نيستي!! به جاي ديگري وصلي .
ناشناس۱۷۸۲۳۳۴۰۸:۵۱:۳۰ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷
به غیر از چند جمله که با مصداق بود، بقیه اش همان حرف های کلی همیشگی دم انتخابات. ما ..... ما....
ناشناس۱۷۸۲۴۰۶۰۹:۵۳:۲۷ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷
کاش در مواضع همچو نامت بودی
یکتانت

پربحث‌های دیروز

 1. آیا کار مجلس این است؟!

 2. ساندی تایمز: روزهای سختی در انتظار محمد بن سلمان است

 3. روحانی: می‌ترسم دستی در کار باشد تا مردم در انتخابات شرکت نکنند

 4. مشروب تقلبی، جان دختر ۱۲ ساله را گرفت

 5. فارین پالیسی: شرایط برای جنگ داخلی در آمریکا مهیاست

 6. تجهیزات کشف شده از تروریست عوارضی تهران

 7. روحانی: رئیس جمهوری مسئول اجرای قانون اساسی است/ قانون اساسی را به تعطیلی نکشانیم/ ۱۰۰ درصد قانون اقدام راهبردی را اجرا کردیم/ از برجام حفاظت می‌کنیم

 8. جهانپور: واکسیناسیون کرونا فعلا اجباری نیست/ تمام واکسن‌های وارداتی تزریق شده است

 9. آذری جهرمی: اینترنت به هیچ وجه گران نمی‌شود/ آخرین وضعیت پرونده قضایی

 10. مرجع تشخیص سلبریتی بودن افراد کیست؟

 11. توضیحات وزیر بهداشت درباره گلایه تند روزهای گذشته

 12. پول بلوکه‌شده ایران؛ گروگان باتلاق FATF

 13. جابجایی خانه ۱۳۹ ساله در سافرانسیسکو

 14. خط پایانی بر انحصار ۶۵ ساله وکالت/ با تأیید شورای نگهبان وکالت کسب و کار شناخته شد

 15. ستاد تنظیم بازار: دلیل افزایش قیمت میوه صادرات است

 16. واکنش خطیب زاده به اظهارات گزارشگر سازمان ملل در خصوص سانحه هواپیمای اوکراینی

 17. هر آنچه که باید درباره «سهام عدالت» بدانید/ از «پرداخت سود» تا «تفاوت روش مستقیم و غیر مستقیم»

 18. دستگیری یک تروریست در عوارضی تهران

 19. چرا معاون وزیر بهداشت نتوانست سوار هواپیما شود؟

پربحث‌های هفته

 1. ساز ناهماهنگ دولت و مجلس در برابر آژانس اتمی

 2. پدری که با «کودتا« آمد، پسری که با «کودتا» برگشت

 3. چرا دولت بایدن به برجام برنمی گردد؟

 4. استانداری که صاحب استاندارد شد

 5. میدل ایست آی: برنامه موشکی ایران ناشی از یک نگرانی امنیتی مشروع است

 6. نظر حداد عادل درباره حضور احمدی‌نژاد در انتخابات

 7. موافقت مجلس با ارجاع پرونده دولت به قوه قضاییه به خاطر استنکاف از قانون لغو تحریم‌ها

 8. آیا کار مجلس این است؟!

 9. کانون سردفتران: لایحه دولتی نقل و انتقال خودرو توسط پلیس فراقانونی است؛ مانع می‌شویم

 10. دولت پالس‌های فریبنده به دشمن داد/ گام‌های کاهش تعهدات برجامی را اجرا نکرند

 11. ایران؛ جت مسافری ۱۰۰ نفره‌ می‌سازد

 12. ربیعی: با اطمینان می‌توانیم پیش‌بینی کنیم که لغو تمامی تحریم‌ها، نزدیک است

 13. ماجرای اجرای حکم قصاص در زندان رجایی‌شهر/ التماس‌های زن اعدامی نجاتش نداد

 14. ساندی تایمز: روزهای سختی در انتظار محمد بن سلمان است

 15. تکذیب انتشار تصویر دستبوسی حدادعادل از فرح + عکس

 16. سازمان سنجش و تضییع حقوق برخی داوطلبان کنکور

 17. پاسخ حداد عادل به سخنان احمدی نژاد

 18. پیش‌فروش خودرویی که مجوز هم ندارد !

 19. واکنش احمدی‌نژاد به احتمال ردصلاحیتش در انتخابات۱۴۰۰/ از ابتدا به دنبال رابطه ایران و آمریکا بودم

 20. تورم سوئد سه برابر شد!

 21. حداکثر حقوق دریافتی کارمندان دولت ۱۵برابر حداقل حقوق شد/ تصویب ۵ پله مالیات حقوق‌بگیران

 22. حمله تند زنگنه به منتقدان وزارت نفت

 23. مریخ‌نورد "استقامت" با موفقیت روی سطح مریخ نشست+اولین تصاویر

 24. یکی از مدیران ارشد ارزی بانک مرکزی بازداشت شد

 25. ماجرای واکسن زدن شهاب حسینی در آمریکا

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. ساز ناهماهنگ دولت و مجلس در برابر آژانس اتمی

  2. پدری که با «کودتا« آمد، پسری که با «کودتا» برگشت

  3. چرا دولت بایدن به برجام برنمی گردد؟

  4. استانداری که صاحب استاندارد شد

  5. موافقت مجلس با ارجاع پرونده دولت به قوه قضاییه به خاطر استنکاف از قانون لغو تحریم‌ها

  6. آیا کار مجلس این است؟!

  7. دولت پالس‌های فریبنده به دشمن داد/ گام‌های کاهش تعهدات برجامی را اجرا نکرند

  8. ربیعی: با اطمینان می‌توانیم پیش‌بینی کنیم که لغو تمامی تحریم‌ها، نزدیک است

  9. تکذیب انتشار تصویر دستبوسی حدادعادل از فرح + عکس

  10. پاسخ حداد عادل به سخنان احمدی نژاد

  11. واکنش احمدی‌نژاد به احتمال ردصلاحیتش در انتخابات۱۴۰۰/ از ابتدا به دنبال رابطه ایران و آمریکا بودم

  12. یک نامه عجیب و پاسخی هنرمندانه

  13. کرباسچی: از انتخاب روحانی نه پشیمانیم نه توبه می‌کنیم

  14. شریعتمداری خطاب به ظریف: برادر عزیز؛ این امتیاز که وجود خارجی ندارد!

  15. نظر کرباسچی درباره نامزدی محسن هاشمی در انتخابات ۱۴۰۰/ دستور رهبری به نیروهای مسلح در ماه‌های آخر ریاست جمهوری ترامپ/ واکنش احمدی نژاد به احتمال ردصلاحیت در انتخابات

  16. واکنش جهانگیری به برخورد با متخلفان خصوصی‌سازی/ برخی تازه به مسئولیت رسیده به دنبال بگیر و ببند هستند

  17. روایت نادران از نقطه ضعف مجلس/ رویاپردازی به سبک علی ربیعی/ پایداری، پاشنه آشیل رئیسی می‌شود؟/ ظریف، کاندیدای اول اصلاح‌طلبان

  18. نماینده مجلس: دانشمند جوان قزوینی موفق به کشف داروی ضدکرونا شده است

  19. روحانی: رئیس جمهوری مسئول اجرای قانون اساسی است/ قانون اساسی را به تعطیلی نکشانیم/ ۱۰۰ درصد قانون اقدام راهبردی را اجرا کردیم/ از برجام حفاظت می‌کنیم

  20. بیانیه دولت: مذاکرات ایران با آژانس کارآمدترین شیوه برای اجرای کامل مصوبه مجلس است

  21. واکنش محسن رضایی به توافق ایران و آژانس

  22. باهنر: باید دولتی بیاوریم که هم فکر کند و هم کار/ دولت روحانی سرزنده و سرحال و امیدوار به آینده نبود

  23. استقبال از سخنان اخير سيدحسن خمينی

  24. تحلیل حسین شریعتمداری از بُرد قطعی ما و باخت حتمی حریف

  25. آیت الله جنتی: نمایندگان مجلس به فکر خودشان و دوستانشان نباشند/شورای نگهبان بیشتر به تقوای کاندیداهای ریاست جمهوری توجه کند

  آخرین عناوین