خداداد عزیزی: خاک بر سر این فوتبال اگر کسی جز علی کریمی رای بیاورد!

ورزشی،   3991017073 ۱۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲ تکراری یا غیرقابل انتشار

خداداد عزیزی گفت: کاندید شدن علی کریمی دیگر پرسپولیس و استقلال ندارد چرا که یک فوتبالی وارد میدان شده است، از همه اهالی فوتبال از کسانی که عاشق این فوتبال هستند و آن را پیگیری می‌کنند می‌خواهم با تمام وجودشان از او حمایت کنند

خداداد عزیزی: خاک بر سر این فوتبال اگر کسی جز علی کریمی رای بیاورد!

ایلنا نوشت: پس از کش و قوس های فراوان سرانجام با تصویب و تایید اساسنامه فدراسیون فوتبال ایران انتخابات این فدراسیون در پایان سال جاری برگزار خواهد شد. علی کریمی به عنوان یکی از بازیکنان پرآوازه فوتبال ایران به طور رسمی اعلام کرد که در این انتخابات شرکت خواهد کرد.

خداداد عزیزی در این باره گفت: چه خبری از این بهتر؟ یکی مثل علی کریمی که فرد سالمی است و از همه مهم تر نه از جنس این فوتبال، بلکه علی کریمی خود فوتبال است. مگر اتفاقی از این خوب‌تر می‌تواند رخ بدهد؟ من با خود علی صحبت کردم اما متاسفانه فوتبال ما آلوده تر از این حرف ها است. من فکر می‌کنم تمامی اهالی فوتبال باید به احترام علی کریمی که کاندید ریاست فدراسیون شده است، خبردار بایستند. در این فوتبال، به غیر از علی کریمی هر شخصی رای بیاورد باید خاک بر سر آن کرد و درش را بست.

وی ادامه داد: اگر غیر از علی کریمی کسی رای بیاورد و رئیس فدراسیون فوتبال بشود باید فاتحه این فوتبال را خواند. اگر علی کریمی بین این همه غیر فوتبالی باشد و رای نیاورد به فوتبال ظلم شده است. اگر فوتبالیست دیگری همچون علی کریمی نامزد شود باید از بین آ‌نها اصلح‌ترین را انتخاب کرد حالا که علی کریمی تنها فوتبالیست نامزد است کسی جز او لیاقت این پست را ندارد.

خداداد عزیزی در خصوص اینکه چرا خودش نامزد فدراسیون نشده است، اظهار داشت: علی کریمی انسانی است که دوست دارد با چالش‌ها روبرو شود. من خودم نیز همین گونه هستم ولی به قدری وضع فوتبال ما خراب است که من رغبت نمی‌کنم به سمت آن بیایم چون ریاست مسئولیت بسیار سختی است. از طرفی ما هیچ شانسی برای کاندیداتوری نداریم اصلا به ما اجازه کاندیدا شدن را نخواهند داد. زیرا اگر ما وارد شویم طبیعتا هیچ کدام از این آقایان شانسی نخواهند داشت و کارها و مسئولیت آنها زیر سوال خواهد رفت.

وی ادامه داد: نکته مثبت کاندید شدن علی کریمی دقیقا همین جاست که تمامی غیرفوتبالی‌ها زیر سوال خواهند رفت. چرا که حالا علی کریمی که یک فوتبالی است وارد میدان شده و این آقایان باید بگویند چه چیزی از جان فوتبال می‌خواهند؟ فوتبال مال علی کریمی است و علی کریمی خود فوتبال است. من خودم در چندین نوبت با علی صحبت کردم گفتم وضع خراب تر از آن است که اجازه دهند تو رییس شوی او نیز گفت نهایت من شرکت می‌کنم و شاید انتخاب هم نشوم ولی کسی که انتخاب می‌شود قطعا دست و پایش خواهد لرزید.

خداداد عزیزی تایید کرد: این طبیعی است علی از جنس این فوتبال است اگر کسی در رقابت با او رییس فدراسیون شود زیر سایه علی کریمی خواهد رفت و باید دست و پایش بلرزد. این جریان دیگر پرسپولیس استقلال ندارد چرا که یک فوتبالی وارد میدان شده است از قدیم می‌گویند جایی که آب است تیمم باطل می‌باشد از همه اهالی فوتبال از کسانی که عاشق این فوتبال هستند و آن را پیگیری می‌کنند می‌خواهم با تمام وجودشان از علی کریمی حمایت کنند. مگر می‌شود علی کریمی باشد و ما کس دیگری را اصلح بدانیم؟ اگر فوتبالیست‌های دیگری چون علی دایی مهدی مهدوی‌کیا در کنار علی کریمی وارد رقابت می‌شدند آن زمان باید بررسی می‌کردیم تا فرد اصلح را انتخاب نماییم. اما حالا علی کریمی تنها فوتبالیستی است که نامزد شده کسی که سابقه بازی در بایرن مونیخ را در کارنامه دارد، کسی که مرد سال آسیا است و وجهه‌ای کاملا بین المللی دارد وقتی چنین فردی با چنین عقبه‌ای کاندید شده بقیه افراد باید خود به خود کنار بکشند.

ستاره سابق تیم ملی در خصوص توقیف ساختمان فدراسیون فوتبال گفت: اینها در دنیا عجیب است. اما در فوتبال کشور ما چندان چیز تعجب‌آوری نمی‌باشد. از بالا تا پایین فوتبال ما همه چیز عجیب غریب است و نباید از شنیدن چنین اخباری شوکه شویم.

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۷۶۵۷۵۸۱۳:۲۷:۴۶ ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
اقای عزیزی تند نرو. اقای کریمی در فدراسیون دوام نمی اورد. ایشان کرارا در مسئولیت های قبلی استعفا می داد.
ناشناس۱۷۶۶۴۸۷۲۰:۲۵:۱۹ ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
کریمی تو پستهای اینستاگرامی خودش نشون داده به اندازه یک بچه پنجم دبستان سواد نداره . بعد بیاد مدیر بشه ؟ خنده داره واقعا !
ناشناس۱۷۶۵۷۶۳۱۳:۳۰:۰۰ ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
علی کریمی تا حالا یک نانوایی رو اداره کرده که میخاد رییس فدراسیون فوتبال بشه؟!
n l۱۷۶۵۷۷۴۱۳:۳۳:۵۳ ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
آفرین به خداداد
ناشناس۱۷۶۶۴۸۶۲۰:۲۴:۲۰ ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
یک بی سواد از یک بی سواد دیگه برای مدیریتی حمایت کرده . بعد میگن چرا پیشرفت نمیکنیم
ناشناس۱۷۶۵۸۹۱۱۴:۵۰:۱۴ ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
خداد جان مساله فقط خوب بودن و سالم بودن نیست مدیریت و سختی کشیدن هم دارد که شما و آقای کریمی توان سختی های آنرا ندارید گذشته ثابت کرده
ناشناس۱۷۶۶۵۱۷۲۰:۴۰:۲۱ ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
خداداد و کریمی گرچه فوتبالی اما سواد مدیریتی ندارند انها حتی در عرصه مربی گری توان چرخاندن یک تیم را هم نداشتند، ناآگاهی در اظهارت انها و تحلیلهایشان پیداست
ناشناس۱۷۶۶۶۸۵۲۲:۳۱:۰۰ ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
چقدر بي ..؟! اين چه منطقيه كه اگه كس ديگه اي انتخاب بشه فلان و بهمان؟ چه حقي داري كه به كميته مربوطه توهين ميكني؟
ناشناس۱۷۶۶۷۹۸۲۳:۴۵:۰۳ ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
با وجود غیر ورزشی های نان به برخ روز خور و عاشقان پست و مقام و پور سانت و زیر میزی، علی کریمی که بهترین گزینه هم هست، هیچ شانسی برای انتخاب شدن ندارد، چون در غیر اینصورت تمام غیر فوتبالیهای دنبال میز و پول باید دمشان را روی کولشان بگذارند و بروند و دیگر .. ،.. نمیتوانند فک و فامیل و دوست و آشنای خود را مدیر عامل باشگاه ها کنند. اگر علی کریمی رئیس فدراسیون فوتبال شود, تمام.. فدراسیون فوتبال باید غزل خداحافظی را بخوانند و..
ناشناس۱۷۶۶۹۳۴۰۱:۲۴:۳۰ ۱۳۹۹/۱۰/۱۸
لذتی بردیم از خواندن نظرات دوستان.به خصوص که بعضا مثل سیاستمداران بی‌غل و غش ما میفرمایند فلانی از عهده مدیریت یه مهدکودک برنمیاد حالا میخواد مدیر فلان سازمان یا نهاد بشه؟! خب خداییش خوب بودن و سالم بودن تنها شرط مسئولیت نیست و مدیریت واقعی میخواد مثل مدیر کارآمد و با تجربه‌ای که با کالدرون قرارداد بست و بعدی با ویلموتس و بعدی و قبلی با استراماچونی و و و !!!! واقعیت جاری در فوتبال ما،فساد تنیده در سلول سلول آن است که مبارزه با آن،فقط و فقط فرد سالم فوتبالی میخواد.قاطع و زباندراز و نترس.دایی و کریمی واجد شرایط هستند.قاطع مثلا فروختن حق پخش به قطر یا امارات.تا حساب کار دست بعضیا بیاد.
ناشناس۱۷۶۷۰۸۲۰۷:۱۰:۳۱ ۱۳۹۹/۱۰/۱۸
به هر حال وای بر سر این فوتبال ،چه با علی کریمی چه بدون علی کریمی..!!
ناشناس۱۷۶۷۵۰۸۱۲:۳۹:۱۰ ۱۳۹۹/۱۰/۱۸
آقای خداداد عزیزی علیرغم احترامی که بخاطر فوتبال ملی به شما قائل هستیم ؛ متاسفیم و وای بر فوتبال اگر با وجود بزرگانی با سواد و فوتبالی همچو جنابان : دادکان ، فتح الله زاده و علی دایی و حتی علی پروین .. امثال علی کریمی بی سواد و .. ، .. بخواهد رئیس فدراسیون فوتبال شود .
یکتانتتریبون

پربحث‌های دیروز

 1. تحلیل جالب آمریکا از نشست خبری حجت الاسلام رئیسی

 2. گم شدن اخلاق در بازار سیاست...

 3. یک نفر به دولت خسته نباشید نگفت /همه باید منتخب مردم درانتخابات ریاست جمهوری را یاری کنیم/ انتقال دولت باید با آرامش کامل انجام شود

 4. چرا از کوچ نمایندگان مجلس به دولت آینده نگرانیم؟

 5. روحانی صندوق توسعه ملی را خالی کرد

 6. ایمنی‌زایی ۹۳.۵ درصدی واکسن برکت در فاز دوم/ ۱۲ کشور برای خرید درخواست دادند

 7. دفاع تمام قد مهمان BBC از ایران

 8. تصاویر قدیمی دیده نشده از حرم امام رضا(ع)

 9. سقوط آزاد سرمایه اجتماعی اصلاح طلبان

 10. رقم‌های دیوانه‌کننده از کشف‌ بزرگترین ‌مزرعه‌ بیت‌کوین

 11. وزیر علوم: به هیچ عنوان به"تعویق کنکور" فکر نمی‌کنیم / ۳۰درصد آموزش دانشگاه‌ها مجازی می‌ماند

 12. محمد معتمدی: قید واکسن خارجی را زدم/ در فاز سوم تست انسانی «برکت» شرکت می کنم

 13. واژگونی اتوبوس خبرنگاران در آذربایجان غربی/ فوت ۲ خبرنگار+اسامی و فیلم

 14. جزئیات حمله به یک خانواده ایرانی در بیرمنگام انگلیس+فیلم

 15. اعلام جزئیات تکمیلی از نتایج شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری/ تکمیل نتایج قبلی با وصول آخرین صورتجلسات باقی مانده و تطبیق نتایج در هیات های اجرایی و نظارت سراسر کشور

پربحث‌های هفته

 1. لحظات دلهره آور کشتن بی‌رحمانه یک جگوار با چوب

 2. اصلاحات؛ فشار به پایین و چانه زنی در بالا!

 3. سنت‌شکنی رئیسی در انتخابات ریاست‌جمهوری/ شکست سنگین احمدی‌نژاد/ برای وزارت کشور پرونده تشکیل شد

 4. «نه» رییسی به ملاقات با بایدن / وعده ها را فراموش نمی‌کنم / تغییرات به نفع مردم خواهد بود

 5. رؤیای احیای برجام در دولت روحانی، تعبیر می شود؟

 6. آقای رئیسی معجزه نمی خواهیم فقط امید را زنده نگهدار !

 7. مقایسه مشارکت انتخاباتی مردم ایران با دموکراسی های مطرح غربی چه می گوید؟

 8. رأی الیوم: ایرانی جدید در برابر آمریکا در راه است

 9. از بنده خدا به بنده خدا/ نامه ای به سید ابراهیم

 10. تحلیل جالب آمریکا از نشست خبری حجت الاسلام رئیسی

 11. استقبال عجیب روزنامه اصلاح طلب از پیروزی رئیسی!

 12. تیم اقتصادی احتمالی رئیسی چه کسانی هستند؟

 13. معنای رأی همتی برای اصلاح طلبان

 14. روحانی: بزودی تحریمها برداشته می شود و سرمایه خارجی به سمت ایران سرازیر خواهد شد

 15. صحبت‌های جنجالی شیرزن ایرانی با خبرنگار خارجی/این کار شما انعکاس دموکراسی نیست

 16. ماموریت آیت‌الله جنتی به عضو شورای‌نگهبان در پی سقوط بالگرد حامل صندوق رای در دزفول

 17. وعده روحانی برای رفع قریب‌الوقوع تحریم‌ها/ تذکر احمد خاتمی به صاحبان آرای سفید و باطله/ دلایل شکست اصلاح‌طلبان از نگاه عطریانفر/ کابینه رئیسی، اصولی یا فراجناحی؟

 18. انتقاد سعید محمد از شورای نگهبان/ زمزمه خداحافظی احمدی‌نژاد از مجمع تشخیص/ تحلیل شریعتمداری از مشارکت پایین مردم/ نظر افروغ درباره چالش‌های یکدست‌شدن حاکمیت

 19. صف طولانی و عجیب اماراتی‌ها برای خرید محصول جدید تویوتا لندکروز!

 20. اعلام نتایج انتخابات ۱۴۰۰ / تبریک رییس جمهور و رقبا به رییسی/ در حال بروز رسانی

 21. آسمان، ریسمان بافتن صهیونیست ها درباره پیروز انتخابات ایران

 22. گم شدن اخلاق در بازار سیاست...

 23. بازندگان انتخابات از نظر زیباکلام/ نخستین گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه رئیسی/ پیشنهاد حسین مرعشی به اصلاح‌طلبان برای ادامه فعالیت سیاسی/ تفاوت رئیسی با روسای جمهور پیشین

 24. اعترافات مهم روزنامه‌نگار مشهور آمریکایی درباره ایران

 25. یک نفر به دولت خسته نباشید نگفت /همه باید منتخب مردم درانتخابات ریاست جمهوری را یاری کنیم/ انتقال دولت باید با آرامش کامل انجام شود

ابر آروان

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های دیروز

   پربحث‌های هفته

    آخرین عناوین