تعمیرگاه تخصصی رنو مگان

گزارش بازرگانی،   3990903058

مراجعه به تعمیرگاه تخصصی مگان همانند خریداری یک ماشین جدید و نو از مرکز فروش خودرو مگان، برای دارندگان این نوع ماشین اهمیت دارد. چرا که قیمت خودروی مگان چندان افزایش یافته است که نمی‌توان به فکر خرید یک خودروی تازه‌ی دیگر بود. حتی برای تعویض قطعاتی که معیوب هستند، به پول بسیار زیادی نیاز است تا بتوان اصیل‌ترین قطعات را برای آن خریداری کرد. تعمیرگاه رنو مگان، همان جایی است که شما باید ماشین نازنین خود را به آن بسپارید تا عیوب آن برطرف شود و در نهایت بتوانید همانند قبل، با ماشین خود به محل کارتان بروید و زندگی به روال عادی خود بازگردد. این شرایط در صورتی برای شما مهیا خواهد بود که به یک تعمیرگاه فوق العاده خوب مراجعه کنید. در غیر اینصورت نمی‌توان انتظار داشت که تعمیر مگان شما به درستی صورت گرفته است. در ادامه به معرفی ویژگی‌های بارز یک تعمیرگاه تخصصی مگان می‌پردازیم و یک تعمیرگاه رنو مگان در تهران را با همین ویژگی‌ها پیشنهاد می‌دهیم.

10 ویژگی برتر یک تعمیرگاه رنو مگان

خودروی مگان می‌تواند از نظر فنی دچار اشکالات متعددی شود. یکی از این اشکالات متعدد می‌تواند خراب شدن موتور ماشین و از کار افتادگی آن باشد. یک تعمیرگاه تخصصی مگان با حضور کارشناسان متعدد می‌تواند با توجه به ویژگی‌های خاص موتور مگان، در کمترین زمان متوجه بشود که مشکل موتور ماشین از چیست و چه چیزی باعث شده تا موتور ماشین معیوب شود و همانند قبل، کار نکند. قبول داریم که دفترچه ماشین می‌تواند راهگشای کار شما باشد، اما چون خودتان به تنهایی شروع به خواندن می‌کنید و هیچ سابقه‌ی فنی ندارید، می‌توانیم بگوییم که در میانه‌‎ی حل مشکلات موتور ماشین حاضر هستید که به یک تعمیرگاه تخصصی مگان مراجعه کنید. اکنون که نیاز اصلی خودتان را برای مراجعه به تعمیرگاه رنو مگان دریافتید، نوبت به معرفی ویژگی‌های برتر آن می‌رسد.

تشخیص مشکلات فنی مگان با دیاگ اصلی شرکت رنو

یکی از مشخصه‌های بارز شرکت تعمیرگاه تخصصی مگان، وجود دیاگ اصلی کمپانی ساخت قطعات ماشین می‌باشد. شاید با خودتان فکر کنید که چه اهمیتی دارد که این دیاگ وجود داشته باشد یا نه. اگر در حرفه‌ی تعمیر ماشین دست داشته باشید، به خوبی خواهید دانست که تجزیه و تحلیل عیوب ماشین با وسیله‌ای به نام دیاگ امکان‌پذیر است و اگر دیاگ نباشد، فرآیند تشخیص مشکلات فنی ماشین چندان درست انجام نخواهد شد. همانطور که دیاگ ماشین مگان، یک وسیله‌ی ضروری و کاربردی است، اهل فن می‌توانند از آن استفاده کنند. به طوری که ابتدا با متصل کردن دیاگ به مگان، کدها و خطاهایی ظاهر می‌شود که شما از روی آن می‌توانید تشخیص دهید که عیب خودرو چیست.

نحوه‌ی کار با دیاگ که هر مکانیک ماهر می‌داند:

تعمیرگاه تخصصی مگان دارای اجزای اصلی است. دیاگی که اصل باشد و از شرکت تولید کننده قطعات خودرو تهیه شده باشد، کدها و خطاهایی را نشان می‌دهد که این کدها نشان دهنده‌ی تمامی خطاهای ماشین مگان معیوب هستند. این خطاها را می‌توان به صورت دستی پاک کرد، اگر که خطاها از نوع خطاهای سنسورهای ماشین باشند. چون این بخش از بدنه‌ی ماشین‌ها حساس‌تر است، معمولا کدهای خطای زیادی از خود نشان می‌دهند. علاوه براین، کدهای خطایی که ناشی از حساسیت بالای سنسورهای ماشین هستند، نشان از مشکلات فنی در قطعات نیستند. به همین خاطر، یک مکانیک ماهر در تعمیرگاه رنو مگان با تجربه‌ای که دارد، می‌تواند تشخیص بدهد که این خطاها باید پاک شوند. از این خطاها که بگذریم، شاهد خطاهای دیگری در اسکنر دیاگ هستیم. این خطاها نشان می‌دهند که آن قطعه از ماشین باید تعمیر شوند. پس از اینکه مکانیک متوجه این موضوع شد، به سراغ آن قطعات می‌رود.

اگر خرابی قطعات به طوری بود که بشود آن را از تعمیر کرد، هزینه‌ی تعمیرات برای شما کمتر خواهد بود. در صورتی هم که مکانیک تشخیص داد تا آن قطعه باید به طور کامل تعویض شود، شما باید هزینه‌ی بیشتری را بپردازید. اگر قطعه‌ی جدیدی که بر روی خودروی شما نصب می‌شود، اصل باشد؛ ارزش دارد که آن مبلغ را بپردازید. خوب است بدانید که کیفیت قطعات جدید در تعمیرگاه تخصصی رنو مگان همان چیزی خواهد بود که شما انتظار دارید.

لازم به گفتنی است که اگر خودروی شما پیشرفته‌تر باشد، کدها و خطاهایی که اسکنر دیاگ نشان می‌دهد، بیشتر خواهد بود. به همین خاطر نیاز است تا زمان بیشتری را برای تشخیص کدها و خطاهای ماشین صرف کرد.

تعمیر گیربکس اتوماتیک و دنده‌ای مگان

یک تعمیرگاه تخصصی مگان برای مشتریان خود در فصل‌هایی نظیر زمستان در نظر دارند که تعمیر گیربکس، نیاز اصلی یک ماشین است. چون ذرات سخت و خشنی که در لا به لای چرخ‌های یک ماشین قرار می‌گیرند، می‌توانند باعث تنظیم ناخواسته‌ی جهت چرخش ماشین شوند. به طوری که اکثر تصادفاتی که در جاده صورت می‌گیرد، بخاطر همین اشکالات در گیربکس است. حال گیربکس بسته به نوع و مدل ماشین می‌تواند دنده‌ای و یا اتوماتیک باشد. در نوع اتوماتیک، نیاز است تا مکانیک ماهر باشد و سابقه‌ی بالایی در انجام خدمات تعمیر داشته باشد. در غیر این‌صورت نمی‌توان انتظار داشت که تعمیر گیربکس اتوماتیک به طوری خواهد بود که همانند روز اولش شود و شما سرعت ماشین را به راحتی کنترل کنید.

گیربکس از اجزای متعددی تشکیل شده که پوسته، شافت ورودی، شافت واسط، محور اصلی، یاتاقان و میل ماهک از اجزای این قطعه مهم هستند. البته قطعاتی را که گفتیم، در ماشین‌های تمام اتومات دیده نمی‌شود و در خودروهای مدل پایین‌تر خواهید دید.

نحوه‌ی کار با گیربکس اتوماتیک که هر مکانیک ماهر می‌داند:

دقت کنید که تعویض و تعمیر گیربکس اتوماتیک با هم متفاوت هستند و اهمیت این دو موضوع، زمانی مشخص خواهد شد که پس از تعمیر یا تعویض گیربکس اتوماتیک نیازی نخواهید داشت تا به تعمیرگاه تخصصی مگان مراجعه کنید.

اگر خرابی گیربکس اتومات زیاد باشد، نیاز است تا تعمیرگاه تخصصی مگان به فکر تعویض این قطعه مهم باشد. در غیر اینصورت، نیاز است تا تمامی اجزای بدنه‌ی گیربکس دوباره تعمیر شوند. گیربکس‌های تمام اتومات، کلاچ ندارند و نیازی نیست تا تعمیرکار به فکر تعمیر آن باشد. تجهیزات الکترونیک و سیم‌هایی که در داخل گیربکس اتوماتیک وجود دارند، باید تعمیر شوند. به طوری که در اکثر مواقع، اجزای این گیربکس‌ها تعویض می‌شوند. برای مثال در گیربکس‌های AMT، قطعات الکترومکانیک برداشته می‌شوند و دوباره با استفاده از سیم کشی، این قطعات در گیربکس اتوماتیک نصب خواهند شد.

جلوبندی و سیستم تعلیق

یکی از شایع‌ترین دلایلی که می‌توان برای مراجعه به تعمیرگاه تخصصی مگان نام برد، خرابی و افتادگی جلوبندی و سیستم تعلیق است. چون اولین چیزی که در اثر اصابت جلوی خودروی مگان با بخش عقبی ماشین دیگر اتفاق خواهد افتاد، افتادگی جلوبندی است. در اثر آن ممکن است که اکسل، فنر و کمک فنرهای جلو، میل تعادل، میل موجگیر، بلبرینگ و توپی چرخ‌ها، ماهیت و کارکرد اصلی خود را از دست می‌دهند. به طوری که در سرعت‌های بالاتر، احساس لرزش در فرمان ماشین می‌کنید. شنیدن صداهای نامتعارف همانند شنیدن صدای سوت می‌تواند یک دلیل محکم و قانع کننده برای پی بردن به خرابی و عیب در بخش جلوبندی و سیستم تعلیق خودرو باشد.

نحوه‌ی کار با جلوبندی و سیستم تعلیق که هر مکانیک ماهر می‌داند:

اولین چیزی که در یک تعمیرگاه تخصصی مگان از سوی کارشناسان تشخیص داده می‌شود، تغییر جهت خودرو در حالت عادی است. این تغییر حالت، نشان از خرابی و عیب در جلوبندی ماشین یا روغن گیربکس است. اگر تعمیرکار ماهر به بررسی تخصصی اشکالات ماشین نپردازد، به طور قطع این نتیجه را می‌گیرد که گیربکس ماشین دچار اشکال شده است. در صورتی که تعمیرکار ماهر به بررسی اشکالات بپردازد، سایر نشانه‌های خرابی را چک می‌کند. کشیده شدن فرمان به یک سمت، یکی دیگر از نشانه‌هایی است که تعمیرکار ماهر می‌تواند به خوبی پی ببرد که دقیقا کدام قسمت از خودرو دچار اشکال است. همین تکنیک ساده باعث می‌شود که سرعت تعمیر خودرو افزایش پیدا کند و شما در کمترین زمان بتوانید خودروی نازنین‌تان را تحویل بگیرید.

تامین قطعات اصلی با قیمت مناسب

اگر تجربه‌ی مراجعه به تعمیرگاه تخصصی مگان را داشته باشید، به خوبی می‌دانید که قطعات اصلی با کیفیت و قیمت مطلوبی که دارد، بر روی خودروی شما نصب خواهد شد. دلیل اصلی اینکه ارائه‌ی قطعات با قیمت مناسب برای افراد متقاضی تعمیر خودرو اهمیت دارد، یافتن جایگزین بهتر برای قطعه معیوب می‌باشد. در واقع نیاز حقیقی افرادی که ماشین آن‌ها خراب است، یافتن جایگزین مناسب می‌باشد که هزینه بردار هم نباشد و باعث نشود که دوباره سروکارتان به تعمیرگاه خودرو بیافتد.

از آنجایی که کشور ما، تولیدکننده خودروی مگان است، در بهترین تعمیرگاه رنو مگان، این قطعات با کیفیت مطلوبی به فروش می‌رسند و نیازی نیست تا دغدغه‌ی مراجعه‌ی دوباره به تعمیرگاه تخصصی را داشته باشید.

معرفی بهترین تعمیرگاه رنو مگان

همانطور که گفتیم، مراجعه به تعمیرگاه تخصصی مگان از اهمیت بالایی برخوردار است. تعمیرگاه تخصصی مگان با نام ایران رنو تا اکنون توانسته است در میان برترین تعمیرگاه‌های تخصصی مگان در کل کشور بدرخشد. با مراجعه به این تعمیرگاه تخصصی، تمامی عیوب فنی ماشین با تمرکز زیادی از سوی کارشناسان تشخیص داده می‌شود و سپس، در صورت تایید نهایی شما، فرآیند تعمیر خودرو آغاز خواهد شد. در پایان، طبق تشخیص‌هایی که داده شد، خودروی معیوب شما تعمیر می‌شود و در موعد معین می‌توانید خودروی سالم خودتان را تحویل بگیرید. از طریق راه‌های ارتباطی ذیل، قادر خواهید بود تا با تعمیرگاه تخصصی ایران رنو ارتباط داشته باشید.

آدرس اینترنتی: https://renoyar.ir

شماره تماس (حامد رضایی): 09120996450

یکتانت

پربحث‌های هفته

 1. ضرب و شتم مأمور نیروی انتظامی توسط نماینده مجلس + فیلم

 2. هیچ نماینده ای «خط ویژه» ندارد

 3. چند نکته درباره یک برنامه تلویزیونی

 4. خود «بهشتی» پنداری !

 5. بیانیه عنابستانی: سرباز با باتوم به شکم من کوبید/ سیلی زدن در کار نبود/ از حیثیت من دفاع شود

 6. درگیری لفظی خسرو معتضد و زیباکلام بر سر رضا شاه

 7. اولین واکنش عنابستانی به ماجرای حاشیه‌سازش با سرباز راهور

 8. احمد توکلی: مقصود ما این مقدس سازی‌های ویرانگر بود نه علامه مصباح! 

 9. عذرخواهی عنابستانی از مردم و سرباز وظیفه شناس

 10. ماکیاوللی؛ روحت شاد!

 11. نماینده مجلس: به مامور پلیس راهور سیلی نزدم

 12. لودر تخریب را به قزوین و اردبیل هم بفرستید

 13. گزارش رسانه اسرائیلی درباره نگرانی صهیونیست‌ها از پیشرفت علمی ایران

 14. مادر و دختری که در سن نوجوانی ازدواج کردند

 15. یارانه ۲۰میلیون نفر ۲برابر می‌شود/ به فاقدین خودرو ۱۵ لیتر بنزین مجانی می‌دهیم

 16. «شتر دیدی، ندیدی» رسانه های غربی

 17. قبض و بسط های برجامی و خطوط قرمز ایران

 18. تایید برخورد فیزیکی نماینده مجلس با سرباز راهور/ جهانگیری: روزهای خوشی در راه است!/ اخبار غیررسمی از حکم عیسی شریفی/ واکنش واعظی به سخنان حدادعادل/ چه کسانی از عارف حمایت می کنند؟

 19. تصور "مردم تحمل می‌کنند پس ادامه دهیم" غلط است

 20. ثروتمندان ناشناس، خطری برای زمامداران و روحانیون سرشناس!

 21. آخوندی: دلار از کانال ۳۰۰۰ تومان عبور می‌کرد، بدن روحانی به ارتعاش درمی‌آمد/ روحانی تضعیف برجام را کلید زد

 22. کلانتری: باید دست کسی مثل روحانی را بوسید

 23. توقیف نفتکش ایرانی توسط اندونزی

 24. جدال اصلاح‌طلبان درباره نامزد اجاره‌ای

 25. چه شد که از بروجردی به عنابستانی رسیدیم؟

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های دیروز

   پربحث‌های هفته

   1. یارانه ۲۰میلیون نفر ۲برابر می‌شود/ به فاقدین خودرو ۱۵ لیتر بنزین مجانی می‌دهیم

   2. توقیف نفتکش ایرانی توسط اندونزی

   3. تور شریک ترامپ برای دلار ایرانی‌ها/ حضور ۴۷ چهره هنری-ورزشی ایران در تبلیغات داماک

   4. رییس‌جمهور: ایران از لحاظ منابع گاز در جهان اول است/ دنیا به نفت و گاز ایران نیاز دارد

   5. روحانی: دولت تغییر شاکله بودجه ۱۴۰۰ را نمی‌پذیرد/ هدف گذاری لایحه بودجه، تقویت پول ملی، کنترل قیمت کالاها و توسعه اقتصادی است

   6. مردم سال آینده چقدر یارانه می‌گیرند؟ + جدول

   7. یارانه نقدی ۲۶۸ هزار تومان شد + جزئیات

   8. آینده بازار بورس؛ نیمه پر یا خالی لیوان ؟!

   9. تورم در کشورهای اروپایی منفی ماند

   10. تناقض حرف مسئولان با واقعیت بازار/ تخم مرغ دانه‌ای ۲ هزار تومان

   11. خریداران مسکن غیب شده‌اند

   12. روحانی: فضای بازار سرمایه در فضای فعلی نیازمند آرامش است/ مردم نسبت به افق روشن آینده اقتصاد اطمینان داشته باشند

   13. مدیری که ۳۳ میلیون تومان حقوق بگیرد، چقدر مالیات می‌دهد؟/مالیات حقوق مدیر، ۲ برابر حقوق کارگر!

   14. راغفر: ۴۲۰ هزار میلیارد تومان در ۱۰ سال یارانه نقدی دادیم که فقط مشکل ایجاد کرد

   15. زنگنه: داغ صفر شدن صادرات نفت بر جگر دشمنان ایران ماند

   16. حقوق کارگران بازنشسته تامین اجتماعی همسان‌سازی می‌شود

   17. جهانگیری: خودرو با قیمت مناسب در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد

   18. با ۵ میلیارد کجای تهران می‌توان خانه خرید؟

   آخرین عناوین