دستگاه چاپ حرارتی همه کاره

گزارش بازرگانی،   3990806035

صنعت چاپ سابلیمیشن در اقتصاد جهانی، شکل گسترده ای پیداکرده وبازار کار بسیار بزرگی دارد. در ایران نیز، شرکتهایی که در این صنعت چاپ، فعالیت دارند، خدمات گستردهای را ارائه میدهند. صنعت چاپ علاوه بر رفع نیاز مردم در زمینه چاپ، کارآفرینی در زمینه های بسیار زیادی هم ایجاد میکند. مراکز صنعتی چاپ سابلیمیشن وچاپخانه ها، به دستگاههای باکیفیت نیاز دارند تا بتوانند خدمات مطلوبی را ارائه دهند. از طرفی، دستگاههای چاپ سابلیمیشن، نیازهای اساسی در حوزه خدمات پس از فروش ، گارانتی و تعمیرات دارند. بنابراین شناسایی شرکتی معتبر در این زمینه، برای فعالان این صنعت چاپ، اهمیت فراوان دارد.

شرکت حرارت صنعت نفیس با نام تجاری دلخواه پرینت، اولین تولید کننده و از شرکتهای پیشرو، در زمینه تولید و طراحی دستگاههای چاپ حرارتی در زمینه سابلیمیشن می باشد. این شرکت، علاوه بر طراحی و ساخت انواع دستگاههای چاپ، کار تعمیرات این دستگاه ها را نیز انجام میدهد.

کلیه محصولات دلخواه پرینت توسط تیم طراحی این شرکت و به سرپرستی آقای مهندس قاسم جوهری طراحی و ساخته میشوند و هیچ یک از محصولات برگرفته و کپی شده از هیچ محصول خارجی نیست .

دستگاههایی که توسط شرکت حرارت صنعت نفیس تولید میشوند عبارتند از: چاپ بر روی انواع پارچه ها، پرده ها، انواع لباسها، چرم، کفش و .... محصولات تولید شده این شرکت دارای قدرت بالایی در رقابت با شرکتهای خارجی می باشد. به نحویکه بر اساس نظر مشتریان، تولیدات این شرکت، کیفیت بالاتری نسبت به محصوالت شرکتهای مشابه خارجی چینی دارد.

مهمترین مزیت محصولات این شرکت موفق ایرانی داشتن خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر در داخل کشور میباشد که موجب اقبال مشتریان ایرانی و ارجحیت نسبت به محصولات چینی گردیده است . همچنین بدلیل تولید و طراحی این محصول با کیفیت در داخل کشور علاوه بر کارآفرینی برای جوانان ایرانی در بخش طراحی و تولید محصولات ، موجب کاهش قیمت رقابتی و خرید آسان تر برای تولیدکنندگان ایرانی خریدار این محصولات گردیده است .

تنوع محصولات دلخواه پرینت ، بسیار بالاست. در این قسمت به معرفی تعدادی از محصولات این شرکت، می پردازیم.

 

دستگاه چاپ تیشرت

دستگاه چاپ تیشرت، در شرکت حرارت صنعت نفیس، با ۳ مدل دستی و نیمه اتوماتیک (مگنتی) و پنوماتیک در طرحهای مختلف برای سلیقه و کاربردهای مختلف موجود است.

چاپ تیشرت به روشهای مختلفی انجام میشود. چاپ بر روی تیشرت های سابلیمیشن، چاپ روی تیشرت های تیره و مشکی، چاپ برجسته روی تیشرت، چاپهای پفکی، چاپ تیشرت پفکی و ... از انواع چاپ تیشرت می باشد. این چاپها،

با قیمت مناسب و به روش ساده انجام میشود. بنابراین در سال های اخیر، استقبال زیادی از آن شده است.

دستگاه چاپ حرارتی همه کاره

دستگاههای چاپ حرارتی همه کاره برای افرادی مناسب هستند که در منزل یا کارگاه های خانگی و حتی دفترهای فنی، مشغول کار می باشند. شرکت حرارت صنعت نفیس (برند دلخواه پرینت)، دستگاه چاپ حرارتی همه کاره را در ابعاد 30 در 40 ،40 در 40 و 40 در 60 تولید میکند. این دستگاه ها، در 3 مدل، ششکاره، چهارکاره و هشتکاره ساخته میشوند. جالب است بدانید که دستگاههای چاپ حرارتی شرکت حرارت صنعت نفیس (دلخواه پرینت)، توانایی ارتقا به مدلهای بالاتر را نیز دارند. این ویژگی، از امتیازات مهم محصولات این شرکت می باشد.

 

دستگاه چاپ لباس ورزشی

چاپ تبلیغات بر لباسهای ورزشی، جزو پردرآمدترین و پرکاربردترین انواع چاپها می باشد. بسیاری از علاقه مندان حوزه صنعت چاپ، به دنبال چاپ بر روی لباسهای ورزشی هستند. دستگاههای چاپ لباس ورزشی که توسط شرکت حرارت صنعت نفیس )دلخواه پرینت(، تولید میشوند، دارای تنوع بسیار بالایی هستند. دستگاه های تولیدشده این شرکت، نسبت به مدلهای مشابه چینی، مصرف برق کمتری دارند. شرکت حرارت صنعت نفیس، این دستگاه ها را به صورت سه فاز و تک فاز و در سه حالت دستی ، پنوماتیک و هیدرولیک به مشتریان ارائه میدهد.

دستگاه چاپ فرش و تابلو فرش

یکی از روشهای چاپ سابلیمیشن، چاپ بروی فرش و تابلو فرش است. این نوع چاپ، بازار کار گستردهای در کشور ایران، دارد.

این نوع دستگاه، بهصورت دستی، هیدرولیک و پنوماتیک در دلخواه پرینت موجود است. دستگاه چاپ فرش و تابلو فرش شرکت حرارت صنعت نفیس، قیمت بسیار مناسبی و کیفیت بسیار بالا نسبت به دستگاههای مشابه داخلی و خارجی دارد.

 

دستگاه چاپ کیسه گونی برنج

چاپ بر روی کیسه برنج، با پرس حرارتی سایز بزرگ، انجام میگردد. تصویر پرینت گرفته شده بر روی کاغذ، توسط پرس حرارتی در سریعترین زمان بر کیسه برنج، چاپ میشود. شرکت حرارت صنعت نفیس، در عرضه دستگاه چاپ کیسه برنج، تنوع بسیار بالایی داشته و در این زمینه مشتریان حق انتخاب بیشتری دارند.

 

پرس نگین حرارتی روی پارچه

دستگاه پرس نگین حرارتی روی پارچه، با اعمال گرما و فشار، چسب زیر نگینها را آب کرده و به روی پارچه میچسباند. این دستگاه بدون محدودیت در طول شبانه روز انواع پارچه را نگین کاری میکند. این دستگاه در ابعاد مختلف عرضه میشود. مدلهای دستی ، اتوماتیک اوپن (مگنتی) ، هیدرولیک و پنوماتیک این دستگاه در شرکت حرارت صنعت نفیس، قابل تهیه هستند.

 

پرس حرارتی چاپ شال و روسری

دلخواه پرینت در بخش سوپر سایز ها توانایی تولید پرس های حرارتی بسیار بزرگ در ابعاد ۱۵۰ به بالا ( ۱۵۰ در ۱۵۰ – ۱۵۰ در ۲۰۰ – ۱۸۰ در ۲۰۰ – ۲۰۰ در ۲۲۰ و ۱۵۰ در ۳۰۰ سانت ) کسب نموده است . این پرس ها کاربرد بسیار زیادی در صنعت چاپ سابلیمیشن دارند . چاپ پرده – پارچه رومبلی – شال و روسری – پرچم نیز بخشی از قابلیت های مورد استفاده این دستگاه ها میباشد . تولید پرس حرارتی از یک سایز خاص به بالاتر احتیاج به دانش فنی و دقت بسیار بالایی دارد که برای اولین بار در ایران این امر مهم توسط تیم طراحی دلخواه پرینت و مهندس قاسم جوهری صورت پذیرفت و با موفقیت در حال تولید این محصولات در بازار ایران میباشند .

دستگاه چاپ اتیکت

دستگاه چاپ اتیکت لباس نظامی، معموالً در سایزهای کوچکتر از 10 در 20 تولید میشود. این دستگاه، وزن کمی داشته و فضای کوچکی را اشغال میکند؛ بنابراین کاربرد فروانی دارد. کارگاههای کوچک میتوانند از این دستگاه استفاده کنند. این دستگاه جهت چاپ سابلیمیشن روی سینه و پشت یقه لباس استفاده میشود . مدلهای اتوپرس و چرخی، در شرکت حرارت صنعت نفیس (برند دلخواه پرینت) قابل تهیه هستند.

 

تعمیرات ، گارانتی و خدمات پس از فروش

دلخواه پرینت ، توانسته است اولین و بزرگترین مرکز تخصصی تعمیرات دستگاه های پرس حرارتی

در کشور را راه اندازی کند. افرادی که دستگاه پرس حرارتی دارند، میتوانند از خدمات تعمیرات این شرکت

استفاده کنند. شرکت حرارت صنعت نفیس، تعمیرات جزئی و کلی دستگاه با هر برند و مارکی را میپذیرد. این

شرکت، انواع پرس حرارتی تک کاره، چندکاره، اتوماتیک اپن، هیدرولیک، پنوماتیک و ... را به صورت تخصصی

تعمیر میکند. تعمیرکاران این شرکت آموزشهای لازم را کسب کرده اند.

ضمنا کلیه مشتریانی که دستگاه های دلخواه پرینت را در سال های قبل یا از الان ببعد خریداری مینمایند میتوانند محصول خریداری شده را توسط خود شرکت فروشنده بعنوان کارکرده بفروش رسانده و یا با محصول مشابه بروز شده جایگزین نمایند ، این مزیت به مشتری این امکان را میدهد که نگران فروش دستگاه های خود و فرسوده شدن آنها نباشند .

 

 

شرکت حرارت صنعت نفیس که با برند تجاری )دلخواه پرینت( فعالیت دارد، اولین شرکت تولیدکننده دستگاههای چاپ حرارتی در ایران است. سابقه فعالیت شرکت حرارت صنعت نفیس، بیش از15 سال است. این شرکت محصوالت متنوعی را به مشتریان ارائه میدهد. محصولات این شرکت، در دسته مختلف، تولید میشوند. این سایزها عبارتاند از : کوچک سایز، بزرگ سایز و سوپر سایز. طراحیهای این شرکت، توسط آقای مهندس قاسم جوهری مدیرعامل شرکت، بدون کپی برداری از محصوالت چینی و بهصورت کاملا خلاقانه ، انجام میگیرد. بر اساس اظهارات مشتریان، دستگاههای تولیدشده توسط این شرکت، عمر بسیار طولانی دارند. محصولات شرکت حرارت صنعت نفیس، دارای کیفیت بالایی بوده و در سراسر کشور، خدمات پس از فروش برای آنها ارائه میشود. شایان دکر است که تا 2 سال گارانتی تعویض تمام قطعات و ۵ سال خدمات طلایی پس از فروش ، از مزایای محصولات این شرکت است.

از افتخارات این شرکت، کسب تندیس برند برتر در زمینه صنعت چاپ از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت کشوراست.

در سال های اخیر با تولیدات شرکت حرارت صنعت نفیس، عالوه بر کارآفرینی برای افراد بسیار زیاد در امر تولید پوشاک و ... و اشتغالزایی ، ازخروج ارز بسیار زیاد از کشور جلوگیری شده است.

 

همچنین دلخواه پرینت در سال های اخیر با راه اندازی بخش تولید محصولات خام نیز کمک بسیار زیادی به مشتریان بخش دستگاه های کوچک سایز جهت تامین و تهیه مواد خام مورد نیاز برای چاپ سابلیمیشن نموده است . در واقع مشتریان کوچک سایز دیگر نگران تامین مواد خام خود جهت درآمدزایی با دستگاه نخواهند بود .

خرید محصولات شرکت حرارت صنعت نفیس، برای افراد زیادی ایجاد شغل میکند. زیرا دستگاههای خریداری شده از این شرکت، توسط مشتریان در شرکت هاو کارخانجات و کارگاه هایی که خود چندین نفر نیرو دارند، به کار گرفته میشود. دستگاه های تولیدشده در شرکت حرارت صنعت نفیس، در صنایع مختلفی چون صنعت پوشاک، مبلمان، پرده، صنایع بسته بندی و کلیه خدمات چاپی، کاربرد دارند.

https://delkhahprint.com/

یکتانت

پربحث‌های دیروز

 1. قرار است مرغ هم از سفره مردم پر بکشد؟!

 2. رهبر انقلاب: اقتصاد خانواده‌ها در چند سال اخیر به شدت تحت فشار بوده/ نمی‌توان به امید گشایش بیگانگان ماند/ مذاکره برای رفع تحریم را یکبار امتحان کردیم و به نتیجه‌ای نرسید

 3. دلیل افزایش قیمت لبنیات و مرغ در بازار چیست؟

 4. ترامپ کوتاه آمد/ رئیس جمهور آمریکا با انتقال قدرت به بایدن موافقت کرد

 5. نظریه‌ای که دیگر کسی از آن حرف نمی زند...

 6. محسن رضایی: ‌مشکلات اقتصادی ‌جز با نگاه انقلابی حل نمی‌شود

 7. نامه انتقادی رئیس بانک مرکزی به رئیس جمهور/ هشدار در خصوص ایجاد پرونده‌های کلان اقتصادی

 8. قیمت مرغ ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان است/ برخورد با گرانفروشان مرغ

 9. ملک‌‌زاده: در حضور روحانی با ایمنی گله‌‌ای مخالفت کردم/ داروهای مورد استفاده استاندارد بودند

 10. ساخت فیلمی موهن درباره سپاه قدس توسط یک ایرانی

 11. خدا حافظ حاج آقا !

 12. داستان یک فریب؛ آیا نتانیاهو واقعا به عربستان رفت؟

 13. جلسه شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی با حضور رهبر انقلاب

 14. طعنه روزنامه وطن امروز به دولت

 15. رهبر انقلاب: برای علاج تحریم ها دو مسیر داریم: رفع تحریم و غلبه بر تحریم

 16. مجموع مبتلایان کرونا به ۸۸۰ هزار نفر رسید/ ثبت ۴۸۳ فوتی جدید

 17. مینو محرز: عطاری‌ها باید جمع شوند/ با طب سنتی مشکلی نداریم

 18. هیل: پیوستن بایدن به برجام آسان نیست

 19. ربیعی: گرانی‌های ناخواسته نگرانی مشترک دولت و مردم است/ نرخ مرغ به قیمت‌های مصوب برمی‌گردد

پربحث‌های هفته

 1. این یک یادداشت سیاسی نیست...

 2. قرار است مرغ هم از سفره مردم پر بکشد؟!

 3. چین چگونه کرونا را مهار کرد؟

 4. شیرجه دولت در مسابقه خدمت !

 5. ضعیف‌کشی !

 6. انتقاد تند نماینده بافق از رئیس مجلس

 7. ماجرای استعفای معاون وزیر بهداشت؛ از گمانه زنی تا استقبال!

 8. آیا باید با ضبط کننده فیلم تخریب آلونک در بندرعباس برخورد شود؟!

 9. پندارهای طبری!

 10. اهمیت شفاف‌سازی درباره امضای قرارداد قرارگاه خاتم با یک متهم اقتصادی

 11. ورود دستگاه قضایی به موضوع تخریب منزل یک زن سرپرست خانوار در بندرعباس

 12. سیلی بزرگ انصارالله به آل سعود

 13. از آسیه پناهی تا تخریب آلونک زن سرپرست خانوار در بندرعباس؛ چکار باید کرد؟

 14. رهبر انقلاب: اقتصاد خانواده‌ها در چند سال اخیر به شدت تحت فشار بوده/ نمی‌توان به امید گشایش بیگانگان ماند/ مذاکره برای رفع تحریم را یکبار امتحان کردیم و به نتیجه‌ای نرسید

 15. چرا ماجرای «ترامپ» تازه شروع شده است؟

 16. ملک زاده استعفا کرد

 17. درخواست نماینده مجلس از رئیس قوه قضائیه مبنی بر محاکمه عباس آخوندی

 18. شل کن، سفت کن در محدودیت های کرونایی!

 19. فرار رو به جلوی آقای معاون با استعفای توئیتری

 20. تصاویر جدید و غرورآفرین از ناو جدید سپاه

 21. برندگان و بازندگان مناقشه اخیر قره‌باغ

 22. دلیل افزایش قیمت لبنیات و مرغ در بازار چیست؟

 23. ظریف: بایدن با سه فرمان اجرایی می‌تواند همه تحریم‌ها را لغو کند/ بیش از ۳۰ سال است که بایدن را می‌شناسم

 24. مهریه ۱۰۰۰ میلیاردی برای جوانی که ۵۰ میلیون هم سرمایه ندارد، باطل و خلاف شرع است

 25. زمزمه نامزدی سیدحسن خمینی در انتخابات ۱۴۰۰/ واکنش محسن رضایی به تخریب آلونک در بندرعباس/ روایت زیدآبادی از تعارض اصلاح‌طلبان درباره «دولت پنهان»

پربحث‌های هفته

 1. قرار است مرغ هم از سفره مردم پر بکشد؟!

 2. شیرجه دولت در مسابقه خدمت !

 3. رهبر انقلاب: اقتصاد خانواده‌ها در چند سال اخیر به شدت تحت فشار بوده/ نمی‌توان به امید گشایش بیگانگان ماند/ مذاکره برای رفع تحریم را یکبار امتحان کردیم و به نتیجه‌ای نرسید

 4. دلیل افزایش قیمت لبنیات و مرغ در بازار چیست؟

 5. جزئیات افزایش کارمزد خدمات بانکی از امروز + جدول

 6. قالیباف: پایه های اقتصاد داخلی ایران در شرایط تحریم محکم‌تر شد

 7. صادرات پراید به اسپانیا/ خودروی ایرانی به ۹ کشور صادر می شود

 8. محسن رضایی: ‌مشکلات اقتصادی ‌جز با نگاه انقلابی حل نمی‌شود

 9. نامه انتقادی رئیس بانک مرکزی به رئیس جمهور/ هشدار در خصوص ایجاد پرونده‌های کلان اقتصادی

 10. قیمت مرغ ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان است/ برخورد با گرانفروشان مرغ

 11. مرغداران روزانه ۹ تا ۱۰ میلیارد تومان ضرر می‌کنند

 12. دوران از دست‌رفته اصلاحات اقتصادی/ دولت یا نمی‌خواهد یا ناتوان از حل مشکلات است

 13. قالیباف:‌ به دنبال آن بودیم که کالاهای اساسی راحت‌تر و ارزان‌تر به مردم برسد/ مهم نیست این کار از سوی مجلس انجام می‌شود یا دولت

 14. شورای نگهبان مصوبه مجلس برای الزام دولت به پرداخت یارانه کالاهای اساسی را تأیید کرد

 15. دولت یا ملت؛ چه کسی اعانه می‌گیرد؟

 16. نحوه فعالیت بانک‌های دولتی و خصوصی از اول آذر

 17. خبر خوب وزیر رفاه به مستمری بگیران

 18. قیمت محصولات لبنی افزایش یافت

 19. «طلا» جایگزین «پول» در مبادلات می‌شود؟!

 20. چالش بلدم بلدم و قیمت مرغ!

 21. دیوان محاسبات در آزمون ارز ۴۲۰۰ تومانی دارو

 22. پرداخت «فوق العاده ویژه» به کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی

 23. توئیت نماینده مجلس: بیچاره مردم

 24. سکه وارد کانال ۱۱ میلیون تومان شد

آخرین عناوین