نکات کلیدی در خرید بهترین آیفون تصویری

گزارش بازرگانی،   3990803032

امروز قصد داریم تا شما را با نکاتی کلیدی در خرید و انتخاب و حتی تعمیر آیفون تصویری آشنا سازیم. نصب آیفون تصویری چه نقشی در انتخاب دارد؟ بهترین آیفون تصویری در ایران کدام است؟

آیفون های تصویری در سالهای اخیر جای خود را به آیفون های صوتی قدیمی در بازار داده اند. تا امروز همه به دنبال بهترین آیفون تصویری در بازار به گشت و گذار می پرداختند. البته این امر با اوضاع اقتصادی کنونی بسیار حساس تر از قبل گشته است... چراکه :

 1. قیمت آیفون های تصویری رو به فلک کشیده است.
 2. هزینه تهیه یا خرید آیفون تصویری بسیار سخت تر از قبل مهیا میگردد.
 3. با انتخاب نادرست هزینه تعمیرات و نگه داری بالایی متحمل خواهیم شد.
 4. یک انتخاب درست ما را به هدف مناسب و هزینه کمتر در آینده نزدیک خواهد کرد.

بهترین آیفون تصویری در ایران کدام است؟

این سوال بسیار پیچیده تر از آن است که شما تصور میکنید... بهترین آیفون تصویری در ایران از چه نظر قابل قیاس است؟ در جواب ابتدا نگاهی به عملکرد آیفون های تصویری می اندازیم. آیفون های تصویری یک سیستم نوین ساختمانی است که قرار است ارتباط میان چندین واحد را برقرار ساخته و حتی شاید عکس ها را ذخیره کرده و دایورت تماس هم داشته باشد.. شاید شما ظاهر هر آیفون تصویری بسیار مهمتر از کیفیت تصویر آن باشد. یا شاید شما نیاز به صدای بلند برای شنیده شدن صدا دارید.. پس بهترین انتخاب در صورتی امکان پذیر است که ما تمامی جوانب مورد نیاز خود را در نظر بگیریم.

 • تعمیرات آیفون تصویری نکته بسیار مهم در انتخاب بهترین آیفون خواهد داشت
 • نصب آیفون تصویری یا شاید نصاب آیفون تصویری در کیفیت ارائه شده تاثیرگذار خواهد بود
 • طول عمر آیفون تصویری مساله بسیار مهم است.
 • امکانات هر آیفون بیانگر قدرت تولید آیفون تصویری خواهد بود.
 • کیفیت تصاویر و صدا نیز برای بسیاری حائز اهمیت است.

تعمیرات آیفون تصویری

وقتی سخن از بهترین آیفون تصویری میکنیم بهتر است به آینده کار کمی توجه کنیم. یعنی اگر من یک آیفون تصویری با کیفیتی را تهیه و نصب کردم و بعد از گذشت زمان گارانتی ( معمولا در مدت گارانتی آیفون های تصویری خراب نخواهند شد) این آیفون تصویری دچار ایراد شد، آیا هزینه تعمیرات آیفون تصویری چقدر است؟ آیا اصلا قابل تعمیر خواهد بود؟  اینها سوالاتی است که در انتخاب بسیار مهم خواهد بود... داشتن گارانتی در شهر من نیز یکی از مهمترین عوامل در انتخاب است. 

امروزه مراکز بسیار زیادی جهت تعمیرات آیفون تصویری در تهران و ایران وجود دارد. که خوشبختانه وجود همین مراکز سبب شده تا در انتخاب یک آیفون تصویری و نگرانی های تعمیرات آن کمی راحت تر عمل کنیم. با بالاتر رفتن قیمت های آیفون تصویری نیاز به تعمیرات بعد از خرابی آیفون تصویری بسیار بالاتر رفته است. چراکه قبلا به علت ارزان بودن آیفون بعد از خرابی یک آیفون تصویری بعد از گذشت چندین سال، شخص به فکر تهیه یک آیفون تصویری کاملا نو می افتاد و اصلا به سمت تعمیرات نمیرفت. اما امروزه تعمیرات آیفون تصویری حرف اول در بازار آیفون تصویری را خواهد زد.

نکته مهم :

پس قبل از تهیه هر برندی از آیفون تصویری ابتدا در مورد هزینه تعمیرات آن تحقیق نماییم!!!

نصب آیفون تصویری

شاید با خود بگویید نصب آیفون تصویری چه تاثیری در روند انتخاب بهترین آیفون تصویری خواهد داشت؟ اما با کمی تحقیق در این زمینه خواهید دانست که نحوه صحیح نصب آیفون تصویری نکته بسیار مهم در عملکرد و طول عمر آیفون تصویری خواهد داشت. نصب آیفون های تصویری در ایران متاسفانه توسط برقکاران صورت میگیرد که همین امر سبب بروز بسیاری از مشکلات میگردد. چراکه این امر باید توسط متخصصین نصب و تعمیرات آیفون تصویری صورت پذیرد. میتوانید جهت تحقیقات خود سری به سایت تخصصی نصب آیفون تصویری بیاندازید و با روند نصب تمامی برندهای آیفون تصویری آشنا شوید. 

پس همواره در انتخاب نصاب آیفون تصویری بیشترین دقت را به خرج دهید!!

نکاتی کوتاه در برخی برندهای آیفون تصویری

هر آیفون تصویری و هر برندی در زمینه آیفون تصویری دارای برخی مدلها با امکانات متفاوت می باشند. اما در کل در خرید آیفون تصویری باید نکات زیادی را بررسی نماییم. ما در اینجا برخی از این آیفون های تصویری را ذکر خواهیم نمود.

آیفون تصویری تکنما:

آیفون های تصویری تکنما نوع جدیدی از آیفون های تصویری در بازار ایران هستند که امکانات خوبی را به کاربران میدهند که البته برخی از مدلها نیز ضعف هایی دارند که بهتر است قبل خرید از یک مرکز متخصص تحقیق نماییید. این آیفون تصویری از سیستم هفت سیمه استفاده نموده و مناسب برای تبدیل سیم کشی صوتی به تصویری هستند. متاسفانه با خرید این آیفون امکان نصب آیفون های با برند دیگر در ساختمان نیست...

آیفون تصویری کوماکس:

آیفون های کوماکس نیز نوع قدیمی و برندی کره ای هستند که امروزه باید بسیار توجه کرد چراکه نوع چینی این آیفون ما را در انتخاب بهترین آیفون تصویری گمراه خواهد کرد. پس مراقب اجناس تقلبی این شرکت باشید چراکه بسیار بی کیفیت تر از هر آیفون تصویری خواهند بود. اما نوع کره ای آن یا های کپی آن هم از کیفیت مطلوبی .و هم قیمت بالایی برخوردار هستند. منظور از نوع تقلبی آیفون های تصویری با نام کامکث نیست! این آیفون های تصویری  با نام لاتین CAMAX نوعی دیگر از برند آیفون تصویری در بازار ایران هستند، که البته در ابتدا به نوع تقلبی معروف بودند اما کم کم به یک برند تبدیل گشتند و تعمیرات آیفون تصویری کامکث فقط در برخی مراکز به صورت تخصصی دنبال میگردد.

آیفون تصویری کالیوز:

آیفون های تصویری کالیوز نوعی دیگر از برند آیفون تصویری در بازار ایران هستند که البته بسیار با کیفیت هستند و نوع تقلبی فعلا در بازار ایران دیده نشده است. این برند بسیار نا آشنا در ایران است اما از کیفیت مطلوبی برخوردار است. امکانات بسیار زیادی در آنها دیده میشود و بسیار زیبا هستند. تعمیرات آیفون تصویری کالیوز در برخی مراکز بسیار تخصصی دنبال میگردد و اگر خدمات ضعیفی در ایران نیز داشته باشد میتوان از این مراکز جهت تعمیرات آنها استفاده نمود.

آیفون تصویری تابا:

آیفون های تصویری تابا در ابتدا از کیفیت مطلوبی برخوردار بودند اما بعد از گذشت چند سال و نبود قطعات سبب گردید تا تعمیرات تخصصی این آیفون های تصویری با مشکل نبود قطعات مواجه گردد و روند تعمیرات را کمی سخت و گاها امکان ناپذیر نماید. تولیدات این شرکت از نوع آنالوگ می باشد. متاسفانه با خرید این آیفون امکان نصب آیفون های با برند دیگر در ساختمان نیست...

آیفون تصویری سوزوکی:

یکی از آیفون های تصویری با کیفیت متوسط رو به پایین در ایران که با داشتن امکانات ساده و گاها تقلید از دیگر شرکتها به روند تولیدات خود ادامه داده است. این شرکت نیز خدمات ضعیفتری نسبت به سایر رقبا داشته و همین امر سبب شده تا تعمیرات تخصصی کمتر صورت گیرد.

آیفون تصویری الکتروپیک:

متاسفانه با خرید این آیفون امکان نصب آیفون های با برند دیگر در ساختمان نیست... یعنی همانند آیفون های تصویری تابا از سیستم آنالوگ چهارسیمه پشتیبانی میشود و کیفیت متوسطی خواهد داشت.

نکات نهایی در خرید بهترین آیفون تصویری

همانطور که در ساختمان های عظیم از سیستم های مرکزی استفاده میگردد کیفیت آیفون تصویری نیز بسته به تعداد واحدها و نوع سیم کشی بسیار متغیر خواهد بود. در سیستم هایی نظیر آنتن مرکزی ساختمان این مشکلات وجود ندارد چراکه در تمامی برندها ما یک روش در نصب آنتن مرکزی و حتی یک روش در تعمیرات آنتن مرکزی داریم. آنتن های مرکزی هرچند بسیار متفاوت از آیفون های تصویری هستند اما آنتن مرکزی نیز همانند آیفون تصویری بسیار حساس در انتخاب است اما این موضوع برند در انتخاب ما تاثیر چندانی نخواهد داشت بلکه فقط نوع و سیگنال دهی تاثیرگذار خواهد بود. حال ما در اینجا نکاتی در انتخاب بهترین آیفون تصویری ذکر خواهیم نمود.

سخن پایانی:

 1. سعی کنید در انتخاب برندها بیشتر از مدلها توجه کنید
 2. سعی کنید به خدمات پس از فروش و تعمیرات تخصصی بعد آن نیز فکر کنید
 3. با یک مرکز متخصص در زمینه نصب و تعمیرات آیفون تصویری مشورت کنید و نوع ساختمان و نحوه سیم کشی را بیان نمایید.
 4. آیفون های ایرانی بهترین انتخاب در حال حاضر هستند چراکه هم نوع تقلبی نخواهند داشت و هم کمکی به اقتصاد ایران خواهیم نمود.
 5. در این زمینه با کسانی مشورت کنید که وابسته به برند خاصی نباشند چراکه از نظر هیچ کسی ماست من ترش نیست...
 6. بعد از انتخاب بهترین آیفون حتما حتما وظیفه نصب را به یک متخصص نصب آیفون تصویری و شرکتهای متخصص در این زمینه واگذار کنید.
یکتانت

پربحث‌های دیروز

 1. یک راه سوم بین دو راهی انتقام

 2. این تحلیل ها دام است !

 3. نشانه شناسی یک ترور؛ چشم های آبی، دندان های نیش

 4. ظریف: سردار سلیمانی همیشه در مقابل درد و دل‌هایم می‌گفت باید تحمل کنی/ می‌گویند ظریف جاسوس است/ قصدی برای کاندیداتوری در ۱۴۰۰ ندارم/ به امضای جان کری یا قسم اوباما اعتماد نکردیم

 5. حراج آبروی طب سنتی در عطاری‌های متخلف

 6. غذاخوری‌های دانشگاه‌های خارجی چه امکاناتی دارند؟+تصاویر

 7. رقابت احتمالی سعیدمحمد و قالیباف در اردوگاه اصولگرایان/ واقعیت دادگاه‌های علنی/ کارگزاران همچنان در فکر حمایت از لاریجانی/ ظریف از کدام نامزد انتخابات حمایت می‌کند؟

 8. روایتی از نحوه ترور شهید فخری‌‌زاده

 9. تصاویری از پیکر مطهر شهید محسن فخری زاده

 10. جزئیات جدید از ترور شهید فخری زاده/ چرا شهید فخری زاده از خودرو پیاده شده بود؟

 11. پرواز مرغ با ارز دولتی/ یارانه ۲.۵ میلیارد دلاری تولید گوشت مرغ کجاست؟

 12. احتمال کاهش ۴۰ درصدی قیمت در بازار مسکن

 13. تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها در مجلس

 14. سندرز: ترور «فخری‌زاده» غیرقانونی، تحریک‌آمیز و بی‌ملاحظه بود

 15. چرا پاسخ به عاملان ترور شهید فخری‌زاده باید قاطع باشد؟

 16. شهادت جودوکار ایرانی همراه با شهید فخری‌زاده

 17. قالیباف: دشمن جنایتکار پشیمان نمی‌شود، مگر با واکنشی قوی/ شهادت فخری‌زاده پنجره‌ای جدید بر روی پیشرفت کشور باز خواهد کرد

 18. رئیس سابق بنیاد شهید درگذشت

 19. حذف پست های مرتبط با شهید فخری زاده در اینستاگرام

 20. ذوالنوری: جمهوری اسلامی باید مسیری که برای برجام رفته است را برگردد

 21. وزارت اطلاعات: سرنخ‌هایی از عاملان ترور شهید فخری‌زاده به دست آمده است

 22. ۱۲ شبکه ملی تلویزیون HD شد

 23. شناسایی کرونا مثبت‌ها در کسری از ثانیه

 24. پشت‌پرده صدایی که اینترنشنال را ذوق‌زده کرد

 25. وزیر کشاورزی: قیمت مرغ ۱۸۵۰۰ تومان است

پربحث‌های هفته

 1. نقشه جو بایدن برای اقتصاد شش ماه آینده ایران

 2. پرسش های بی پاسخ در ترور شهید فخری زاده

 3. تکرار جنایتی دیگر در حق دانشمندان ایرانی

 4. یک راه سوم بین دو راهی انتقام

 5. کمپین مردمی، مرغ وحشی را به دام می اندازد؟!

 6. قرار است مرغ هم از سفره مردم پر بکشد؟!

 7. این تحلیل ها دام است !

 8. دریای دوغ و خبرهای کلیشه‌‌ای!...

 9. آیا باید با ضبط کننده فیلم تخریب آلونک در بندرعباس برخورد شود؟!

 10. نشانه شناسی یک ترور؛ چشم های آبی، دندان های نیش

 11. رهبر انقلاب: اقتصاد خانواده‌ها در چند سال اخیر به شدت تحت فشار بوده/ نمی‌توان به امید گشایش بیگانگان ماند/ مذاکره برای رفع تحریم را یکبار امتحان کردیم و به نتیجه‌ای نرسید

 12. واکنش ترامپ به ترور محسن فخری‌زاده

 13. چرا عربستان به صلح مجانی با اشغالگران تن داد؟

 14. وقتش که برسد خواهید دید ...

 15. رونمایی از نقشه‌راه اروپا و آمریکا برای احیای برجام

 16. ظریف: سردار سلیمانی همیشه در مقابل درد و دل‌هایم می‌گفت باید تحمل کنی/ می‌گویند ظریف جاسوس است/ قصدی برای کاندیداتوری در ۱۴۰۰ ندارم/ به امضای جان کری یا قسم اوباما اعتماد نکردیم

 17. حراج آبروی طب سنتی در عطاری‌های متخلف

 18. اهداف ترور «فخری‌زاده» به روایت روزنامه لبنانی

 19. سیلی بزرگ انصارالله به آل سعود

 20. روحانی: خدا را شکر شرِ ترامپ کم شد

 21. همدستان قاتلان شهید فخری زاده چه کسانی هستند؟

 22. رسانه آمریکایی :موساد با پشتیبانی اطلاعاتی آمریکا اقدام به ترور فخری زاده کرده است 

 23. استانداری تهران: فروش مرغ بالاتر از ۲۰۴۰۰ تومان تخلف است

 24. دلیل افزایش قیمت لبنیات و مرغ در بازار چیست؟

 25. ملک‌‌زاده: در حضور روحانی با ایمنی گله‌‌ای مخالفت کردم/ داروهای مورد استفاده استاندارد بودند

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. قرار است مرغ هم از سفره مردم پر بکشد؟!

  2. رهبر انقلاب: اقتصاد خانواده‌ها در چند سال اخیر به شدت تحت فشار بوده/ نمی‌توان به امید گشایش بیگانگان ماند/ مذاکره برای رفع تحریم را یکبار امتحان کردیم و به نتیجه‌ای نرسید

  3. همدستان قاتلان شهید فخری زاده چه کسانی هستند؟

  4. استانداری تهران: فروش مرغ بالاتر از ۲۰۴۰۰ تومان تخلف است

  5. دلیل افزایش قیمت لبنیات و مرغ در بازار چیست؟

  6. قالیباف: پایه های اقتصاد داخلی ایران در شرایط تحریم محکم‌تر شد

  7. نامه انتقادی رئیس بانک مرکزی به رئیس جمهور/ هشدار در خصوص ایجاد پرونده‌های کلان اقتصادی

  8. مالیات بر خانه‌های خالی در ایستگاه آخر/ ایرادات شورای نگهبان رفع شد

  9. محسن رضایی: ‌مشکلات اقتصادی ‌جز با نگاه انقلابی حل نمی‌شود

  10. دلایل گرانی مرغ از زبان دبیرستاد تنظیم بازار

  11. طرح ۲ فوریتی مجلس برای ممنوعیت افزایش قیمت‌ها

  12. شفاف‌سازی نائب رئیس مجلس در مورد تخلفات بورسی/حضور برخی ذینفعان در شورای عالی بورس!

  13. روحانی رکورددار تورم در ۶۰ سال اخیر

  14. نگاهی به راه‌های نجات اقتصاد ایران

  15. پرواز مرغ با ارز دولتی/ یارانه ۲.۵ میلیارد دلاری تولید گوشت مرغ کجاست؟

  16. قیمت مرغ ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان است/ برخورد با گرانفروشان مرغ

  17. احتمال کاهش ۴۰ درصدی قیمت در بازار مسکن

  18. نسخه مصباحی مقدم برای مشکلات اقتصادی

  19. کاهش قیمت‌ها در بازار طلا و ارز/ سکه به کانال ۱۰ میلیونی بازگشت

  20. دوران از دست‌رفته اصلاحات اقتصادی/ دولت یا نمی‌خواهد یا ناتوان از حل مشکلات است

  21. وزیر جهاد کشاورزی: بازار را از دست دلالان درآوردیم

  22. فردا؛ آغاز مرحله نهم فروش فوق‌العاده ایران خودرو + جدول

  23. دستاوردهای ارزشمند متخصصان ‌ایرانی در اوج تحریم‌ / ایران جزو ‌بزرگ‌ترین تولیدکنندگان اوره جهان ‌شد‌

  24. رانت‌های بازار خوراک مرغ باید برچیده شود

  25. چگونه با ۳۵ میلیون تومان وام ۲۴۰ میلیونی مسکن بگیریم؟

  آخرین عناوین