رئیس قوه قضائیه: نمی‌گذاریم تولیدکنندگان زمین بخورند/ کاهش ارزش پول ملی خسارت بار است

گروه اجتماعی الف،   3990707063 ۱۴ نظر، ۰ در صف انتشار و ۴ تکراری یا غیرقابل انتشار

رئیس دستگاه قضا گفت: رونق تولید و خدمات و حمایت از تولیدکننده، همانند مبارزه با فساد از مأموریت‌های اصلی و مستمر دستگاه قضایی است و همکاران ما در بخش‌های مختلف قضایی تلاش می‌کنند هیچ کارخانه‌ای تعطیل یا نیمه تعطیل نشود و هیچ تولیدکننده‌ای زمین نخورد.

رئیس قوه قضائیه: نمی‌گذاریم تولیدکنندگان زمین بخورند/ کاهش ارزش پول ملی خسارت بار است

به گزارش الف به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رییسی در جلسه صبح امروز شورای عالی قوه قضاییه، با اشاره به سفر اخیر خود به استان اردبیل که پنجشنبه گذشته در ادامه سفر‌های استانی وی صورت گرفت، پیگیری رفع مشکلات واحد‌های تولیدی استان را از مهم‌ترین دستاورد‌های این سفر عنوان کرد.

نمی‌گذاریم هیچ کارخانه‌ای تعطیل شود و تولیدکنندگان زمین بخورند

رییس قوه قضاییه گفت: رونق تولید و خدمات و حمایت از تولیدکننده، همانند مبارزه با فساد از مأموریت‌های اصلی و مستمر دستگاه قضایی است و همکاران ما در بخش‌های مختلف قضایی تلاش می‌کنند هیچ کارخانه‌ای تعطیل یا نیمه تعطیل نشود و هیچ تولیدکننده‌ای زمین نخورد.

رییسی افزود: دستگاه قضایی در راستای مأموریت خود در دفاع از حقوق عامه، از کارگران غیور و متخصص و متعهد و کارفرمایان و کارآفرینان و سرمایه گذاران که غیرتمندانه برای رونق تولید تلاش می‌کنند همه جانبه حمایت می‌کند و رفع مشکلات آن‌ها در نظام اداری و قضایی را وظیفه خود می‌داند.

دشمن به دنبال توقف چرخه تولید و افزایش بیکاری در کشور ماست

رییس قوه قضاییه با بیان این که تولید مساله محوری امروز ماست، اظهار داشت: دشمن به دنبال توقف چرخه تولید و افزایش بیکاری و ایجاد یاس و ناامیدی در کشور ماست و وظیفه ما در حوزه نظارت و قضاوت این است که با جلوگیری از توقف در چرخه تولید و حمایت از نیروی کار، دشمن را در رسیدن به هدف پلید خود ناکام بگذاریم.

رییسی با تأکید بر لزوم پیگیری جدی مصوبات سفر‌های استانی رئیس و مسئولان عالی قضایی متذکر شد که سفر‌های استانی مسئولان هنگامی ارزشمند و ماندگار می‌شود که مردم با اقدام و عمل به تصمیمات اتخاذ شده، احساس امید و آرامش کنند.

بازگویی تاریخ دفاع مقدس بهترین روش الگوسازی برای نسل امروز است

رییس قوه قضاییه در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به شکست حصر آبادان در هفتم مهر ماه ۱۳۶۰ که به فرمان حضرت امام (ره) صورت گرفت، اظهار داشت: بازخوانی و بازگویی سیره عملی شخصی و حماسه آفرینی سرداران اسلام و تاریخ دفاع مقدس بهترین روش الگوساز برای نسل امروز است.

حفظ ارزش پول ملی از مهم‌ترین مطالبات اقتصادی رهبری است

رییسی افزود: نیرو‌های غیور سپاه و ارتش و رزمندگان عزیز ما در دوران دفاع مقدس در لبیک به فرمان امام عزت و افتخار آفریدند و با تدبیر، استقامت و مجاهدت در برابر دشمن ایستادند و امروز هم مسئولان و فعالان عرصه اقتصادی باید به فرامین مقام معظم رهبری عمل کنند.

کاهش ارزش پول ملی برای کشور خسارت بار است

رییس قوه قضاییه، حفظ ارزش پول ملی را یکی از مهم‌ترین فرامین اقتصادی مقام معظم رهبری عنوان کرد و گفت: مقام معظم رهبری بار‌ها فرمودند کاهش ارزش پول ملی برای کشور خسارت بار است و میدانداران حوزه اقتصاد باید شبانه روز برای مقابله با این معضل تلاش کنند.

رییسی تأکید کرد: درس دفاع مقدس برای مسئولان اقتصادی این است که با الگوگیری از دفاع جانانه و ایثار و شجاعت رزمندگان عزیز، برای دفاع از ارزش پول ملی و مدیریت بازار و کاهش تورم و گرانی و تأمین کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم تلاش کنند و به مردم آرامش خاطر بدهند.

با استفاده از همه ظرفیت‌های موجود جنگ اقتصادی دشمن را خنثی کنیم

رییس قوه قضاییه با بیان این که کار دشمن، دشمنی است، اظهار داشت: دشمن به دنبال تهدید و تحریم و فتنه و توطئه است، ولی مسئولان ما باید با تدبیر در همه عرصه‌ها و با استفاده از ظرفیت‌های عظیمی که در کشور وجود دارد که مهم‌ترین آن‌ها نیروی کار پویا و متعهد و متخصص است، می‌تواند جنگ اقتصادی و روانی و رسانه‌ای دشمن را خنثی کنند.

ارجاع همه ناکارآمدی‌ها به دشمن درست نیست؛ نباید دشمن را تشجیع کرد

رییسی با تأکید بر این که دشمن در هیچ عرصه‌ای نتوانسته ملت ایران را متوقف کند و امروز هم با تدبیر می‌توان از شرایط موجود پیروزمندانه عبور کرد، خطاب به مسئولان اجرایی متذکر شد: ارجاع همه ناکارآمدی‌ها به اقدامات دشمن درست نیست و ضعیف نمایی ما دشمن را در تصور اثرگذاری اقداماتش و تداوم خباثت‌ها و توطئه هایش تشجیع می‌کند.

دشمن می‌خواهد قتل و جنایت را در جامعه عادی سازی کند

رییس قوه قضاییه مردم را رمز پیروزی نظام اسلامی و شکست دشمن دانست و در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به تشدید توطئه‌های دشمن با مستمسک قراردادن حقوق بشر گفت: دشمن می‌خواهد قتل و جنایت را در جامعه عادی جلوه دهد و بر همین اساس تلاش می‌کند مردان و زنان شجاع ما در عرصه‌های امنیتی و قضایی را تضعیف کند.

پایه‌گذاران خشونت در غرب مدعی حقوق بشر شده‌اند

رییسی افزود: دشمن تلاش می‌کند با انگ زدن به چهره‌های مصمم حافظان امنیت و اقتدار و حامیان تولید، آن‌ها را از کارآمدی بیاندازد و برای این کار از «حقوق بشر» استفاده ابزاری می‌کند؛ در حالی که خودشان پایه گذار مکتب قتل و غارت و شکنجه در عالم هستند.

رییس دستگاه قضا از «آمریکا و برخی کشور‌های اروپایی» به عنوان «کانون جنایت» و از «خفه کردن صدای عدالتخواهان با قراردادن زانو بر گلوی آنها» به عنوان «روش جدید شکنجه» یاد کرد و گفت که قوه قضاییه تحت تأثیر فضاسازی‌های نظام سلطه و پیاده نظام آمریکا و اروپا قرار نمی‌گیرد و تنها بر مدار عدل و انصاف و قانون حرکت می‌کند.

حقوق بشر واقعی محترم است و کوچک‌ترین تضییع حق را برنمی تابیم

رییسی ادامه داد: حقوق بشر واقعی و برخاسته از دین را محترم می‌شماریم و بر اساس آموزه‌های اسلام و مبانی فکری امامین نظام اسلامی به وظایف قانونی خود عمل می‌کنیم و کوچک‌ترین تضعیف و تضییع حق را برای خود جایز نمی‌دانیم.

ملامت و تهدید در قضات شجاع و غیرتمند ما اثر ندارد

رییس قوه قضاییه با تأکید بر این که اجرای حق و عدالت ضامن سعادت جامعه است، تصریح کرد: مردم از دستگاه قضایی انتظار اجرای عدالت دارند و قضات شجاع و باغیرت ما فقط به اقتضای حق و قانون حکم می‌کنند و ملامت‌ها و تهدید‌ها دل آن‌ها را خالی نمی‌کند.

۱۸ اقدام سازمان زندان‌ها برای تأمین سلامت زندانیان در برابر کرونا

در این نشست، حجت الاسلام والمسلمین منتظری دادستان کل کشور به تبیین محور‌های گزارش ارائه شده در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا درباره وضعیت سلامت زندان‌های سراسر کشور در ایام شیوع این بیماری پرداخت و گفت که ۱۸ اقدام پیشگیرانه در سه ماه اخیر در زندان‌های سراسر کشور انجام شده است.

وی از «کاهش جمعیت کیفری زندانیان از طریق اعطای مرخصی بر اساس بخشنامه رئیس دستگاه قضا، تجهیز گسترده واحد دادرسی الکترونیکی در زندان ها، لغو مرخصی کارکنان وظیفه، تجهیز قرنطینه زندان‌ها به مواد ضد عفونی کننده، تست مستمر وضعیت سلامت کادر زندان و زندانیان و توزیع اقلام بهداشتی بین آنها، ایجاد اتاق ایزوله در زندان ها، تعطیلی فعالیت‌های اجتماعی محور، رعایت تناسب جمعیتی در بند‌ها و رعایت فاصله اجتماعی در ملاقات زندانیان با خانواده ها» به عنوان مهم‌ترین این اقدامات یاد کرد.

دادستان کل کشور با اشاره به اعتبارات هزینه شده در این زمینه توضیح داد که سازمان زندان‌ها مبلغ ۶ میلیارد از محل منابع خود برای اجرای اقدامات فوق الذکر هزینه کرده و به صورت رسمی نیز از ستاد کرونا و معاونت اقتصادی ریاست جمهوری درخواست شده اعتبارات مورد نیاز برای تداوم اجرای این طرح‌ها را تأمین کنند.

بازدید ۱۲ ساعته دبیر ستاد حقوق بشر از زندان فشافویه تهران

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه نیز در این جلسه به ارائه گزارشی از بازدید ۱۲ ساعته خود از زندان بزرگ تهران پرداخت و گفت که از صبح روز جمعه چهارم مهر ماه تا پایان همان روز، بازدید مفصلی از این زندان و بخش‌های مختلف آن با هدف بررسی مسائل و مشکلات زندانیان از منظر رعایت حقوق بشر داشته است.

علی باقری افزود: در ایام شیوع بیماری کرونا، صدور و اجرای بخشنامه رئیس قوه قضاییه برای اعطای مرخصی به زندانیان ابتکار مهمی از سوی جمهوری اسلامی ایران در حفظ سلامت زندانیان بود که موجب شد مطالبه جدی در کشور‌های غربی خصوصاً انگلیس و ایتالیا برای اجرای این ابتکار عمل به وجود آید.

وی در عین حال تصریح کرد: در جریان بازدید از این زندان مشکلات و مسائل قابل توجهی هم وجود داشت که نیازمند همت برای رفع آن‌ها هستیم؛ از جمله این که تعداد زندانیان به نسبت فضای موجود زندان ۳۰ درصد بیشتر از استاندارد‌های موجود است که به نظر می‌رسد با اجرای قانون کاهش مجازات حبس و تعیین تکلیف پرونده‌های بلاتکلیف، بخش مهمی از آن‌ها حل شود.

آزادی و تخفیف مجازات ۸۰ هزار زندانی بر اساس قانون کاهش حبس

حجت الاسلام والمسلمین مصدق معاون حقوقی قوه قضاییه با اشاره به اجرایی شدن قانون «کاهش مجازات حبس» اعلام کرد: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته توسط این معاونت، ۸۰ هزار نفر از محکومین مشمول این قانون شناخته شده و تعدادی از آن‌ها آزاد و تعدادی نیز مشمول تخفیف مجازات شدند.

برگزاری اولین جلسه ارتباط تصویری بین زندان و دادسرا در تهران در هفته گذشته

رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه نیز در واکنش به گزارش دکتر باقری از وضعیت زندان بزرگ تهران گفت که هفته گذشته با هدف کاهش و اعزام بدرقه زندانیان به محاکم قضایی که مخاطرات امنیتی و بهداشتی زیادی را به دنبال دارد، اولین جلسه ارتباط تصویری از دادسرای سرقت با زندان بزرگ تهران برگزار شد و اعلام کرد: امکان ایجاد ۱۰۰ نقطه تماس تصویری در استان تهران برای محاکم و زندان‌های استان ایجاد شده و در هفته آینده عملیاتی خواهد شد.

راه اندازی باجه خدمات قضایی در تمام زندان‌ها در هفته آینده

زارع پور همچنین خاطر نشان کرد که «با امضای تفاهم نامه‌ای مقرر شد در هفته آینده باجه خدمات قضایی در تمام زندان‌های کشور راه اندازی شود تا زندانیان دسترسی راحت تری به عدالت داشته باشند».

رئیس قوه قضاییه در واکنش به سخنان اعضای شورای عالی قوه قضاییه، «تحول» را «در نظر گرفتن وضع مطلوب و رفع نواقص وضع موجود» تعریف کرد و با تأکید بر تداوم اصلاح وضعیت زندان‌ها گفت: باید نظام اعزام به زندان و نگهداری و برخورد با زندانی اصلاح شود.

رئیسی ادامه داد: اصلاح نظام زندان از تحولاتی است که ممکن است دوستان ما را هم ناراحت کند، اما واقعاً باید نزدیک‌ترین روش به قانون و عدالت را مدنظر قرار دهیم و اگر کسی هم نمی‌پسندند، اشکالی ندارد، اما ما به خاطر آن‌ها از وظیفه خود عدول نمی‌کنیم.

رئیس دستگاه قضا با بیان این که نمی‌توان نسبت به مسائل و دغدغه مردم بی تفاوت بود، خاطر نشان کرد: وقتی من به یک استان سرکشی می‌کنم از قبل دغدغه‌های مردم را بررسی و احصا می‌کنیم تا به همان‌ها بپردازیم و نمی‌شود دغدغه مردم یک چیز باشد و ما حرف خودمان را بزنیم.

رفع مشکل ارزی کالا‌های دپوشده در گمرک با تلاش سازمان بازرسی

حجت الاسلام والمسلمین درویشیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور هم در این جلسه با اشاره به بررسی‌های این سازمان مبنی بر وجود ۸ میلیون تُن کالای گمرکی در آستانه فساد در بنادر کشور، اعلام کرد: بررسی‌ها نشان داد که ۳.۵ میلیون تُن از این اقلام، کالای اساسی و ذرت دامی است که با پیگیری‌های صورت گرفته از طریق معاون اول رئیس جمهور، هیأت دولت مصوب کرد مشکل تأمین ارز این کالا‌ها برای ترخیص حل شود و روز گذشته نیز رئیس بانک مرکزی از تأمین این ارز خبر داد.

معاون راهبردی قوه قضاییه نیز با ارائه گزارشی درباره راه اندازی پردیس نوآوری‌های حقوقی و قضایی و برنامه‌ها و فعالیت‌های ۴۰ تیم استارتاپ فعال در این مرکز که هفته گذشته با حضور آیت الله رئیسی مورد بهره برداری قرار گرفت، مهم‌ترین عوامل ایجاد این پردیس را «استفاده دستگاه قضایی از خدمات شرکت‌های دانش بنیان» و «حمایت قضایی برای رفع نیاز‌ها و مسائل این شرکت ها» عنوان کرد.

محمدباقر ذوالقدر، پردیس نوآوری‌های حقوقی و قضایی را بستری مناسب برای تأمین نیاز‌های دانش بنیان قوه قضاییه دانست و از تشکیل دو کارگروه ویژه برای ساماندهی تعاملات و بهره مندی از خدمات متقابل این پردیس و دستگاه قضایی خبر داد.

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۶۱۷۴۲۵۱۳:۰۱:۳۹ ۱۳۹۹/۷/۷
منم همینو میگم! اما چطوری؟ فعلن نون آقازاده ها در دلار گران است!
ناشناس۱۶۱۷۴۳۰۱۳:۰۳:۱۵ ۱۳۹۹/۷/۷
حرف زدن که مشکلی رو حل نمی کنه باید راه کار اجرایی و عملی نه شعار ارائه داد.
ناشناس۱۶۱۷۴۵۳۱۳:۱۰:۰۵ ۱۳۹۹/۷/۷
وقتی ازعمد میخواهند بالا برود..!
ناشناس۱۶۱۷۵۰۰۱۳:۲۸:۰۸ ۱۳۹۹/۷/۷
باید اینطور شود!!!!!!!!! نباید آنطور باشد!!!!!!!!!!!! خلاصه تلاش مسئولان!
ناشناس۱۶۱۷۵۱۶۱۳:۳۰:۱۹ ۱۳۹۹/۷/۷
تنها راه حل ، هدایت نقدینگی به بورس هستش
ناشناس۱۶۱۷۵۴۹۱۳:۳۸:۲۳ ۱۳۹۹/۷/۷
.. با شعار میشه !؟؟؟
ملت بیچاره۱۶۱۷۵۶۱۱۳:۴۱:۱۳ ۱۳۹۹/۷/۷
چه جوری اونوقت ؟؟؟ ..
ناشناس۱۶۱۷۵۶۴۱۳:۴۱:۵۰ ۱۳۹۹/۷/۷
پس چرا اقدامی نمی شود؟ بخدا دیگه داریم از این گرانی ها نابود می شویم.
ناشناس۱۶۱۷۵۸۲۱۳:۴۷:۲۶ ۱۳۹۹/۷/۷
خوبه همه مسوولین حرف مردم رو می زنن !!! باید این بشود و آن نشود !!!!
ناشناس۱۶۱۷۶۰۴۱۳:۵۵:۱۴ ۱۳۹۹/۷/۷
بزرگوار جناب آقای رئیسی: درعلم اقتصاد شاخص های اقتصادی همچون رشد اقتصادی یا رکود اقتصادی، افزایش ارزش پولی ویاکاهش آن با گفتن باید ونباید بالا وپایین نمی شود. بلکه این کار علم وسواد می خواهد گوهری که برخی از مسئولین آنرا ندارند!
ناشناس۱۶۱۷۶۴۶۱۴:۰۹:۰۳ ۱۳۹۹/۷/۷
آقای رئیسی همانها که زانو بر گردن سیاه پوستان می گذارند ۲۰۰ سال است که قانون حمایت از گزارشگران فساد را دارند. اما در کشور ما ..,.. همچنان مفسدان بی خیالند.. وحمایت از گزارشگران فساد فقط شعار است و وعده.
ناشناس۱۶۱۷۷۵۰۱۴:۳۵:۳۴ ۱۳۹۹/۷/۷
آقای رئیسی جلوی کاهش ارزش پول ملی با دستورها و باید گرفته نمی شود. اول باید با فاسد و مفسد و فساد جنگید تا ارزش پول ملی حفظ شود. در این جنگ باید از گزارشگران فساد حمایت کرد..تا کنون از کدام گزارش گر فسادی حمایت شده است؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس۱۶۱۷۸۶۷۱۵:۳۰:۳۲ ۱۳۹۹/۷/۷
چشم تلاش خواهیم کرد
ناشناس۱۶۱۸۰۰۱۱۶:۳۵:۰۴ ۱۳۹۹/۷/۷
.. من از امروز به نوبه خودم همه تلاشم رو مي کنم که به دستور شما عمل کنم و جلوي کاهش ارزش پول ملي رو بگيرم. از اينکه تا حالا هم کوتاهي کردم .. عذر ميخوام.

پربحث‌های دیروز

 1. پزشک ۵۰۰ تومانی میبد درگذشت

 2. باهنر: در برجام گل‌هایی زدیم و گل‌هایی هم خوردیم/ احمدی‌نژاد میگفت می‌خواهم با سرعت ۱۴۰ كیلومتر بروم/ اصلاح‌طلبان نمی‌توانند خودشان را از دولت مبرا کنند

 3. ابلاغ مجوز افزایش قیمت‌ خودروها برای سه ماهه سوم سال + جزئیات و قیمت‌ها

 4. واکنش شهرداری مشهد به ماجرای تندیس چوبی شجریان

 5. ۱۳ کلید برای ورود به کاخ سفید

 6. رضایی: هرکس در آمریکا رأی بیاورد باید تحریم‌ها را رفع کند/ چند کشور تقاضای خرید تسلیحات ایرانی دارند

 7. تکرار ماجرای حساب‌های خاص؟

 8. خوش خیالی خطرناک به روایت ربیعی/واکنش لعیا جنیدی به مرگ مهرداد سپهری/حاشیه‌های برگزاری یک جشن در مشهد/فاصله بین روحانی و قالیباف تمام می‌شود؟

 9. واکنش متفاوت نماینده مجلس به تحریم زنگنه؛ آقای ظریف از طلبت بگذر!

 10. سیاست یا دعوای حیدری - نعمتی؟!

 11. اعلام نظر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درباره سید کمال حیدری

 12. فرق پلیس ایران با پلیس آمریکا

 13. احمد توکلی: به‌جای تحمیل هزینه سنگین، با کنکوری‌ها مدارا کنید

 14. مسکن تهران گران‌تر از لس‌آنجلس!

 15. قالیباف: استیضاح رئیس جمهور در حال حاضر به صلاح نیست

 16. عقب‌نشینی از محدودیت‌ها در دقیقه ۹۰

 17. سوگنامه‌ای بر چهلمین سالگرد اشغال خرمشهر

پربحث‌های هفته

 1. صحبت‌های کوبنده نماینده ایلام: کجا دشمن گفته است پراید بنجل ۸ میلیونی را ۱۳۰ میلیون بفروشیم

 2. یا رومی روم یا زنگی زنگ !

 3. جنجال توییت «ذوالنوری» به روایتی دیگر

 4. غرب لیبرال، آزادی بیان یا مدیریت افکار!؟

 5. فیلم / تصاویر دوربین مداربسته از محل درگیری مهرداد سپهری

 6. قالیباف کرونا گرفت

 7. وقت فریاد است، از ساحت علم تاریخ دفاع کنید

 8. اوراسیا تایمز: چرا ایران قادر است جنگنده های بسیار پیشرفته آمریکا را "سرنگون" کند؟

 9. چرا قرعه کشی خودرو عادلانه نیست؟

 10. پزشک ۵۰۰ تومانی میبد درگذشت

 11. سودای خام سودان در ایجاد رابطه با اسراییل

 12. چهار دلیل ریزش عجیب دلار

 13. اقدام تحسین برانگیز نجاح محمدعلی در پاسخ به توهین کارشناسان من و تو

 14. دلایل عجیب سلبریتی‌ها برای ازدواج‌نکردن!

 15. واریز ۲۷ هزار میلیارد تومان به حساب خاص رئیس جمهور

 16. تازه‌ترین قیمت انواع خودرو/ پژو ۲۰۶ ارزان شد

 17. فرماندار آبادان: همه کسانی که در فیلم حاضرند بازداشت شدند

 18. رهبر انقلاب: برای مقابله با کرونا باید تصمیم قاطع حاکمیتی گرفته شود/ توصیه‌های مهم برای مواجهه با ویروس کرونا/ انتقاد صریح از هتک حرمت رئیس‌جمهور

 19. عدم خوشبینی مقام معظم رهبری به مذاکره با آمریکا

 20. تذکر لسانی بهانه‌ای برای ضرب و شتم/ دلجویی امام جمعه رشت از بانوی آمر به معروف

 21. دفاع پاریس از توهین به پیامبر اسلام؛ ماکرون: عقب‌نشینی نمی‌کنیم

 22. ارزهای خانگی از پستوها در آمد؟

 23. فیلم/ به تاراج بردن خیارهای یک مزرعه حاشیه تهران!

 24. ماجرای مهرداد سپهری به روایت چند شاهد عینی

 25. ترامپ چگونه رژیم‌های عربی را وادار به سازش با صهیونیست‌ها کرد؟

پربحث‌های هفته

 1. فرماندار آبادان: همه کسانی که در فیلم حاضرند بازداشت شدند

 2. تذکر لسانی بهانه‌ای برای ضرب و شتم/ دلجویی امام جمعه رشت از بانوی آمر به معروف

 3. تشکیل پرونده‌ برای مرگ یک جوان در جریان دستگیری توسط مأموران نیروی انتظامی

 4. یک ازدواج ساده چقدر آب می‌خورد؟ + جدول قیمت‌ها

 5. واکنش شهرداری مشهد به ماجرای تندیس چوبی شجریان

 6. توضیحات رامبد جوان درباره «خندوانه» جدید و سفر به خارج از کشور

 7. مسئولانی که یک شبه دکتر یا مهندس می‌شوند!

 8. رئیسی: عدالت باید وارد زندگی مردم شود/ یک حادثه نباید بهانه تضعیف پلیس شود/ هتک حرمت افراد مذموم است

 9. مردم می خواهند رعایت کنند اما...

 10. آقای رئیس جمهور! علت عدم استفاده از طب سنتی برای درمان بیماران کرونایی چیست؟!

 11. قالیباف: آموزش و پرورش را رها کرده ایم/ معلمان تربیت کننده جامعه هستند

 12. رئیس پلیس تهران: نمره بالای ۱۷ به امنیت می‌دهم/ عدد ۳۰۰ تجاوز کیوان.ا را تائید نمی‌کنم

 13. رکوردهای تازه کرونا؛ آیا دولت به وظایفش عمل کرده است؟

 14. اعلام نظر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درباره سید کمال حیدری

 15. احمد توکلی: به‌جای تحمیل هزینه سنگین، با کنکوری‌ها مدارا کنید

 16. آمار وحشتناک کرونا در ایران: ۴۱۵ فوتی در ۲۴ ساعت

 17. چند نکته درباره آمار پایین فوتی‌ها در کربلا و نجف

 18. هرمز انصاری بر اثر کرونا درگذشت

 19. دفاع علی مطهری از چرخاندن اراذل و مجرمان در خیابان

 20. آذری جهرمی به مدیرکل ارتباطات گیلان: تا رفع مشکل اینترنت منطقه بلوکات حق بازگشت به رشت را ندارید

 21. واکنش معاون سیاسی وزیر کشور به ادعای نماینده چابهار درباره خودکشی یک زن برای تامین آب

 22. پلیس: خودروهایی که بیشتر از دو سرنشین داشته باشند و ماسک نزنند را جریمه می‌کنیم/ مبلغ جریمه عدم استفاده از ماسک

 23. امسال فکری به حال کاهش آلودگی هوا می‌شود؟!

 24. تاکید رئیس قوه قضائیه بر «برخورد قاطعانه با مسببین شهادت شهید امر به معروف و نهی از منکر»

 25. واکنش «ساترا» به محکومیت مدیر «آپارات»

آخرین عناوین