فرمانده ناجا: باید امنیت را ارتقا دهیم

گروه اجتماعی الف،   3990623106

سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه باید از همه ظرفیت های موجود در نیروهای مسلح استفاده کرد تا ان شاء الله مشکلات مردم حل شود، اظهارکرد: بایستی امنیت مثال زدنی در میهن اسلامی را ارتقا دهیم.

فرمانده ناجا: باید امنیت را ارتقا دهیم

به گزارش الف، سردار حسین اشتری در نشستی مشترک که با حضور سردار "حاج علی فضلی" - جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه - و تعدادی از مسئولان و معاونان سپاه، نیروهای زمینی، هوافضا و دریایی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سازمان بسیج مستضعفین که از طریق سامانه ویدئو کنفرانس و ارتباط تصویری با فرماندهان انتظامی و سپاه و حضور تعدادی از معاونان و روسای پلیس های تخصصی در ستاد ناجا برگزار شد، با بیان اینکه چهلمین سالگرد دوران دفاع مقدس را گرامی می داریم، گفت: این دوران از اهمیت بسزایی برخوردار است. هر مقداری که به این دوران بیشتر پرداخته شود به همین میزان خدمات جدید و ارزنده تری می توان به مردم ارائه داد.

اشتری با  اشاره  به  اینکه فرمانده معظم کل قوا در خصوص دوران دفاع مقدس تعبیر زیبایی دارند و فرمودند"این تابلو، تابلوی زیبایی است اما از دور دیده ایم این تابلو را؛ هر چه انسان به این تابلو نزدیکتر بشود ریزه کاری های این تابلو را ببیند، بیشتر شگفت زده می شود؛ این حوادث نوشته شده، بگذاریم مردم دنیا اینها را بدانند"، افزود: هشت سال دوران دفاع مقدس یک گنجینه برای مردم و جبهه مقاومت اسلامی محسوب می شود که امروز هر دستاوردی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داریم به واسطه داشتن این دوران است.

وی با بیان اینکه ما جوانانی داریم که با داشتن روحیه انقلابی و دفاع مقدسی توانسته اند پیشرفت های چشمگیری داشته باشند که نشات گرفته از همین روحیه جهادی است، گفت: این دوران مقدس رهاوردی است که امام خمینی (ره) آوردند و مقام معظم رهبری آن راه را ادامه می دهند البته با وجود سختی هایی که دارد اما به لطف و عنایت الهی و هدایت های داهیانه ایشان، در این راه موفق می شویم و باید بدانیم دوران دفاع مقدس سرمایه عظیمی است.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه امروز الگوگیری جبهه مقاومت ادامه همان راه دوران دفاع مقدس است، یادآور شد: یادی کنیم از سردار دلاور شهید حاج "قاسم سلیمانی" و شهید "ابومهدی" که یادم می آید شهید "ابومهدی" می فرمودند" ما هر حرکتی که انجام می دهیم برگرفته از دوران دفاع مقدس و رزمندگان آن دوران است."

وی تصریح کرد: ما یک چنین سرمایه های عظیمی داریم که اگر بتوانیم در عرصه های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و ... از آن بهره مند شویم ،پیشرفت می کنیم و باید از این دوران الگوگیری کنیم.

اشتری با بیان اینکه هر چقدر فرهنگ دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدا بیشتر زنده نگه داشته شود از آسیب ها مصون تر خواهیم بود و پیشرفت می کنیم، گفت: باید از این نعمت بزرگ به صورت بهینه استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه دوران دفاع مقدس جلوه ای از وحدت، همدلی و همزبانی بود که باید حفظ شود، گفت: این وحدت و همزبانی در نیروهای مسلح وجود دارد. این الگو که بین نیروی انتظامی ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، بسیج و ارتش هست باید به سراسر جامعه تسری پیدا کند.

فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه باید از همه ظرفیت های موجود در نیروهای مسلح استفاده کرد تا ان شاء الله مشکلات مردم حل شود، اظهارکرد: بایستی امنیت مثال زدنی در میهن اسلامی را ارتقا دهیم، نیروی انتظامی از همان روزهای نخست در دوران دفاع مقدس که شامل ژاندارمری، کمیته های انقلاب اسلامی و شهربانی بود، نقش بسیار ارزنده ای داشته است.

وی با یادآوری اینکه نیروی انتظامی در دوران دفاع مقدس در لشکر روح الله و در تیپ ایثار در قالب چهل گردان از عزیزان ژاندارمری با بعثی ها درگیر شده بود، گفت: همزمان در پشت جبهه نیز وظیفه امنیت شهرها را برعهده داشت که در آن دوران حساس نیروهای ضدانقلاب سعی داشتند تا در شهرها ناامنی ایجاد کنند.

اشتری با اشاره به اینکه شهدای عزیز ما در دوران دفاع مقدس موید این مطلب هستند که نیروی انتظامی در آن دوران جانانه جنگیدند و حماسه آفریدند، گفت: بیش از ۱۳ هزار شهید در ناجا تقدیم میهن اسلامی شده که بیش از ۸۰۰۰ تن از این شهدای گرامی متعلق به دوران دفاع مقدس است. همانطور که می دانید باب شهادت در این نیرو همچنان باز است تا جایی که امروز نیز در اقصی نقاط کشور، عزیزان ما در راه دفاع از نظم و امنیت به درجه رفیع شهادت نائل می شوند.

فرمانده نیروی انتظامی افزود: همانطور که اعلام شد امروز در آذربایجان شرقی یکی از همکاران عزیز به درجه رفیع شهادت نائل شد که در همین جا به خانواده گرانقدر این شهید بزرگوارعرض تسلیت و تهنیت دارم.

وی تصریح کرد: خدا را شاکریم که نیروی انتظامی با اقتدار و هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری توانسته ماموریت خود را انجام دهد و بحمدالله اثرات خوبی هم داشته است.

فرمانده ناجا با بیان اینکه باید تجربیات ارزنده دوران دفاع مقدس را به نسل جوان منتقل کرد تا اثرات مثبت آن مشاهده شود، گفت: بین مجموعه های نیروهای مسلح، مراسم مشترکی در این خصوص برگزار می شود. نیاز است با برنامه ریزی و ساماندهی  آنها را  کامل تر کنیم تا ترویج پیدا کند.

اشتری خاطرنشان کرد: خانواده های شهدا، جانبازان، ایثارگران و پیشکسوتان از کسانی هستند که مجموعه های ما با تکریم و دیدار این عزیزان روحیه انقلابی و دفاع مقدسی را در خود تقویت می کنند و به آن نیاز دارند. اگر این دیدارها و سرکشی ها بتواند به صورت تلفیقی و مشترک بین دو مجموعه صورت گیرد، اثرات ارزنده ای خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه تفاهمنامه ای بین مرکز نشر معارف و تجارب انتظامی دفاع مقدس ناجا و سپاه تدوین شده است، گفت: این تفاهمنامه بایستی علاوه بر چهلمین سالگرد دوران دفاع مقدس برای همیشه ماندگار، ساری و جاری باشد تا اثرات مثبت آن مشاهده شود.

اشتری با اشاره به حضور رزمندگان در کنار مردم در حوادث و بلایایی طبیعی و غیرطبیعی مانند سیل و زلزله و شیوع ویروس کرونا گفت: شاید به جرأت بتوان گفت بیشترین نیروهایی که در این حوادث به یاری مردم شتافتند، نیروهای مسلح بودند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه در زمینه همدلی مومنانه نیز باز نیروهای مسلح در خدمتگزاری به مردم پیشگام بودند، گفت: ان شاء الله با دعای خیر خانواده های شهدا، جانبازان، ایثارگران و تقویت روحیه جهادی دوران دفاع مقدس بیش از پیش در تمام مجموعه های کشور شاهد پیشرفت روزافزون باشیم و این ویروس منحوس به زودی زود در کره زمین از بین برود.

یکتانتتریبون

پربحث‌های دیروز

 1. حالا که ممکن است پیروز نباشیم پس کودتا شده!

 2. درباره یک تصمیم

 3. ربیعی خطای دولت در زمینه اطلاع‌رسانی پیرامون فیلترینگ را پذیرفت/ آیت‌الله رئیسی نقشی در فیلترینگ تلگرام نداشت

 4. آقای همتی! شاه مهره‌های لیست شما در زندانند/سرنوشت ابربدهکاران بانکی چه شد؟

 5. ماجرای ادامه دار احراز صلاحیت‌ ها

 6. وزیر نفت: افزایش قیمت بنزین تصمیم سران سه قوه بود

 7. زاکانی: پنج نامزد جریان انقلاب به سمت همگرایی بروند/ آیا باید تا پایان انتخابات در عرصه ماند

 8. سفر مهرعلیزاده به تبریز

 9. مداحان برای گرم‌کردن تنور انتخابات به میدان آمدند+ عکس

 10. روایت سیزدهم | شوک دوباره به انتخابات؛ این بار وزیر اطلاعات اسبق/ نامزد یواشکی! / دعوت بهزاد نبوی برای شرکت در انتخابات

 11. روایت سخنگوی قوه قضاییه از لیست ۱۱ نفره «همتی»/سیستم بانکی نه تنها مدعی نبود بلکه مانع تراشی هم می کرد

 12. موضع نوبخت در انتخابات ریاست جمهوری ١۴٠٠

 13. رئیسی: آقایان توسعه کشور را به لبخند بیگانگان گره زدند/ پایان رانت و فساد را اعلام خواهیم کرد/ سفره مردم وابسته به خارج شد

 14. توییت جالب امین توکلی درباره رئیس جمهور

 15. محسن هاشمی رفسنجانی به رهبرانقلاب درباره عملکرد شورای نگهبان نامه نوشت + متن

پربحث‌های هفته

 1. حقوق‌های نجومی کماکان پابرجاست/ تصویری از فیش حقوقی ۸۵ میلیون تومانی تاجگردون در پست جدید

 2. حالا که ممکن است پیروز نباشیم پس کودتا شده!

 3. نامه همتی به روحانی برای «۵ هزار تومان شدن بنزین» منتشر شد+ سند

 4. ابراهیم رئیسی در پاسخ به سوالی درباره افزایش قیمت بنزین

 5. چیزی از مناظره ها دستگیر مردم شد؟!

 6. متهم ردیف اول در سردی فضای انتخابات

 7. پیش بینی عجیب عرفات پیش از مرگ درباره فلسطین

 8. یک کیک خوشمزه و سهم ناچیز اکثر مردم !

 9. کوتاه درباره ماجرای شش‌کلاس سواد!...

 10. دعوت خاتمی از اصلاح‌طلبان برای شرکت در انتخابات

 11. فراخوان زاکانی از مردم درباره دولت روحانی

 12. سوال بی‌رودربایستی با مردم؛ آیا امسال رأی می‌دهید؟

 13. افشاگری وزیر اسبق کشاورزی درباره مدرک تحصیلی مهرعلیزاده / ماجرای حکم‌های آقای کاندیدا برای خودش!

 14. روایت سیزدهم| آب پاکی واعظی روی دست همتی!/ رییسی: تصمیم بنزینی را قبل از جلسه سران قوا گرفته بودند/ توهین فرزند مرعشی به زاکانی

 15. حضور سید ابراهیم رئیسی در جمع مردم ورامین

 16. آیا مناظره های تلویزیونی را باید جدی گرفت؟!

 17. ویکیپدیا فارسی دروغ می‌گوید

 18. برای دختر حاج قاسم نه!

 19. درباره یک تصمیم

 20. قضاوت آشنا درباره مستند زاکانی

 21. روایتی تکان‌دهنده از همسر شهید مدافع حرم که باعث تعجب رهبر معظم انقلاب شد

 22. رییسی گذشت !

 23. خیز آمریکا برای تسلط بر یمن از دروازه عمان

 24. دستور رئیسی برای جمع‌آوری بنرها و عکس‌های تبلیغاتی از سطح شهر

 25. پاسخ محسن رضایی به انتقاد دختر شهید باکری

ابر آروان

آخرین عناوین