رشد ۲۷۴۸۳ واحدی شاخص بورس + نمودار

گروه اقتصادی الف،   3990622100

شاخص بورس در پایان داد و ستدهای روز جاری هر چند با نوسان همراه بود، اما در نهایت با رشد بیش از ۲۷۰۰۰ واحدی به یک میلیون و ۵۸۳ هزار و ۷۶۴ واحد رسید.

رشد ۲۷۴۸۳ واحدی شاخص بورس + نمودار

به گزارش ایبِنا، آمار معاملات بورس نشان می‌دهد که شاخص‌های بورس حتی با رشد نماگر اصلی نیز با نوسان مواجه شدند.

نوسان شاخص‌ها

بر اساس آمارهای معاملاتی، روز جاری همه شاخص‌های بورس با رشد دسته جمعی مواجه شدند به طوری که شاخص کل با ۲۷۴۸۳ واحد صعود معادل ۱.۷۷ درصد به یک میلیون و ۵۸۳ هزار و ۷۶۴ واحد، شاخص‌ قیمت «وزنی - ارزشی» با ۷۲۰۸ واحد افزایش معادل ۱.۷۷ درصد به ۴۱۵ هزار و ۳۸۴ واحد، شاخص کل «هم وزن» با (۴۲۴) واحد افت معادل (۰.۱۰) درصد به ۴۲۶ هزار و ۵۳۹ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با (۲۷۸) واحد کاهش معادل (۰.۱۰) درصد به ۲۷۹ هزار و ۶۱۹ واحد، شاخص آزاد شناور با ۲۸۸۵۹ واحد افزایش معادل ۱.۳۶ درصد به ۲ میلیون و ۱۴۷ هزار و ۹۱۵ واحد، شاخص بازار اول با ۲۴۲۴۳ واحد افزایش معادل ۲.۱۲ درصد به یک میلیون و ۱۶۵ هزار ۸۳۵ واحد و شاخص بازار دوم با ۳۸۷۸۵ واحد صعود معادل ۱.۲۴ درصد به ۳ میلیون و ۱۶۹ هزار و ۴۴۵ واحد رسید.

نمادهای تاثیر گذار

از سویی دیگر امروز ۷ نماد «فارس با ۴۹۰۶ واحد، وبملت با (۴۷۹۳) واحد، فولاد با ۴۶۱۳ واحد، فملی با ۴۲۳۱ واحد، کگل با ۱۹۸۲ واحد، وامید با ۱۵۵۰ واحد و وغدیر با ۱۴۱۴ واحد» بیشترین تاثیر را در روند شاخص کل بورس بر جای گذاشتند.

وضعیت نماگر صنایع

این گزارش می افزاید، امروز شاخص‌های صنایع تالار شیشه ای نیز با نوسان مواجه شدند به طوری که شاخص صنایع «فلزات اساسی با ۴۹۴۵۴ واحد صعود معادل ۴.۴۳ درصد به یک میلیون و ۱۶۴ هزار و ۶۴۲ واحد تامین آب، برق و گاز با ۷۸ واحد افزایش معادل ۴.۱۸ درصد به یک هزار و ۹۶۶ واحد، کانه فلزی با ۱۴۳۴۹ واحد رشد معادل ۴.۰۷ درصد به ۳۶۷ هزار و ۱۸۴ واحد، شیمیایی با ۳۳۴۴ واحد افزایش معادل ۳.۹۷ درصد به ۶ میلیون و ۷۸۶ هزار ۲۳۳ واحد، محصولات کاغذ با ۵۷۸۶ واحد افزایش معادل ۳.۳۶ درصد به ۱۷۷ هزار ۹۵۱ واحد، وسایل ارتباطی با (۶۶۶۸) واحد کاهش معادل (۲.۹۳) درصد به ۲۲۱ هزار و ۲۰۵ واحد، سایر معادن با (۱۲۸۵۴) واحد افت معادل (۳.۵۵) درصد به ۳۴۸ هزار و ۷۵۵ واحد» رسید.

بیشترین افزایش و کاهش قیمت ها

در عین حال نگاهی به آمارهای معاملاتی امروز بازار سهام مشخص می‌کند: قیمت سهام نمادهای «وسخراش با ۳۵ درصد، وسقم با ۳۵ درصد، فجر با ۵ درصد، بفجر با ۵ درصد، وتجارت با ۵ درصد، پارسان با ۵ درصد و نوری با ۵ درصد» بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «حفاری با (۱۹.۱۷) درصد، وبلمت با (۱۳.۱۳) درصد، سصفها با (۵) درصد، ورنا با (۴.۹۹) درصد، ثمسکن با (۴.۸۸) درصد، ولیز با (۴.۸۷) درصد و غگرجی با (۴.۸۶) درصد» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند و در تابلوهای بورس به ثبت رسیدند.

به این ترتیب، در پایان داد و ستدهای روز جاری بورس، در یک میلیون و ۱۲۴ هزار نوبت معاملاتی، ۶ هزار و ۷۸۸ میلیارد برگه اوراق بهادار به ارزش ۸۸ هزار و ۳۷۵ میلیارد تومان در بورس معامله شد.

جزییات معاملات بورس در یک نگاه

یکتانتتریبون

پربحث‌های هفته

 1. «زبان آوری» به جای کارنامه؟!

 2. حقوق‌های نجومی کماکان پابرجاست/ تصویری از فیش حقوقی ۸۵ میلیون تومانی تاجگردون در پست جدید

 3. نامزدهایی به دنبال خواستگار !

 4. مناظره به شیوه کابوی های آمریکایی !

 5. چیزی از مناظره ها دستگیر مردم شد؟!

 6. پیش بینی عجیب عرفات پیش از مرگ درباره فلسطین

 7. یک کیک خوشمزه و سهم ناچیز اکثر مردم !

 8. کوتاه درباره ماجرای شش‌کلاس سواد!...

 9. سردار شما چندکلاس سواد داشتی ...

 10. چرا آمریکا «اسد» را دوست ندارد

 11. مهریه بالاتر از ۱۴ سکه، بدون گواهی استطاعت مالی را ممنوع کنید

 12. فراخوان زاکانی از مردم درباره دولت روحانی

 13. سوال بی‌رودربایستی با مردم؛ آیا امسال رأی می‌دهید؟

 14. آقای رییسی بگذر !

 15. افشاگری وزیر اسبق کشاورزی درباره مدرک تحصیلی مهرعلیزاده / ماجرای حکم‌های آقای کاندیدا برای خودش!

 16. روایت سیزدهم| مناظره غیر منتظره/ رکوردشکنی مناظره در تلوبیون/ شوخی کاربران با امضای همتی! / پست معنادار سایت رهبری در اینستاگرام

 17. روایت سیزدهم| آب پاکی واعظی روی دست همتی!/ رییسی: تصمیم بنزینی را قبل از جلسه سران قوا گرفته بودند/ توهین فرزند مرعشی به زاکانی

 18. حضور سید ابراهیم رئیسی در جمع مردم ورامین

 19. آیا مناظره های تلویزیونی را باید جدی گرفت؟!

 20. همتی: من هم ۲۰ دقیقه وقت اضافه می‌خواهم

 21. برای دختر حاج قاسم نه!

 22. قضاوت آشنا درباره مستند زاکانی

 23. ابراهیم رئیسی در پاسخ به سوالی درباره افزایش قیمت بنزین

 24. ویکیپدیا فارسی دروغ می‌گوید

 25. روایتی تکان‌دهنده از همسر شهید مدافع حرم که باعث تعجب رهبر معظم انقلاب شد

ابر آروان

آخرین عناوین