پناهیان: مسؤولانی که آب و نان به مردم نرسانند باید محاکمه شوند

گروه فرهنگی الف،   3990621057 ۶۴ نظر، ۰ در صف انتشار و ۴۷ تکراری یا غیرقابل انتشار

حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: تا زمانی که مسؤولان اهل مواسات نباشند، عدالت‌خواهی محقق نمی‌شود. ما که از مسؤولان انتقاد می‌کنیم که چرا تامین آب یک روستا به تاخیر افتاده، چندسال قبل، مواسات و کمک مؤمنانه را در قالب پویش «یا ساقی‌العطاشا» رقم زده‌ایم.

پناهیان: مسؤولانی که آب و نان به مردم نرسانند باید محاکمه شوند

به گزارش  فارس، حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان استاد حوزه و دانشگاه امشب پنجشنبه ۲۰ شهریورماه در برنامه روایت هیأت که به همت جامعه ایمانی مشعر از شبکه افق پخش شد، طی سخنانی اقامه عزای امام حسین(ع) را اقامه امر اهل‌بیت(ع) دانست و عنوان کرد: محرم امسال هیأت‌های مذهبی به شیوه مطلوب، توانستند دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند و جلوه‌های متفاوتی را به نمایش گذارند، هر چند نسبت به این دستورالعمل‌ها انتقاداتی وجود دارد.

در محرم امسال برخی سخت‌گیری‌های اضافه رخ داد

وی با اشاره به اینکه در شب‌های قدر نیز شاهد برخی از سخت‌گیری‌ها بوده‌ایم، گفت: ممنوعیت استفاده از تبل، سنج، و برپایی دسته‌های عزا، سخت‌گیری اضافه بود، هر چند ما متخصص این حوزه نیستیم اما نظر کارشناسان حوزه سلامت و درمان را بازگو می‌کنیم.

پناهیان از دیر اعلام شدن و تغییر در برخی از دستورالعمل‌های محرم امسال گلایه کرد و گفت: اگر زودتر از محرم، شرایط را اعلام می‌کردند، می‌توانستیم مجالس مطلوب‌تری را برای میزبانی از عزاداران برپا کنیم هر چند برپایی محافل عزاداری در فضاهای باز و کنار مزار شهدا نیز آثار و جلوه مطلوبی نیز به دنبال داشته است.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه ضمن تقدیر از تلاش هیأت‌های مذهبی برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و رعایت نظم در برپایی مجالس عزاداری افزود: رزمایشی برگزار کردن مجالس، وجه رزمی و نظامی هیأت‌های مذهبی را برای همگان به نمایش گذاشت و امسال هیأت‌ها توانستند الگوهای مطلوبی در این حوزه ارائه دهند.

اگر اربعین کربلا نرفتیم، موکب‌ها در شهرها برپا شود

وی نسبت به باز شدن مسیر اربعین امسال ابراز امیدواری کرد و گفت: اگر اربعین امسال در کربلا برپا نشود باید در شهرهای مختلف کشور با همان شکوه رقم زده شود و اگر هم محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا اجازه برگزاری تجمع‌های گسترده را نداد موکب‌ها باید برپا اقامه عزا را در فضاهای باز دنبال کنند.

پناهیان منبر هیأت را محل برانگیختن اندیشه، احساس و رفتار عزادار دانست و عنوان کرد: یادآوری شهادت‌ها و ایثارهای کربلا منجر به تغییر در افراد می‌شود، حکمت‌ها و آموزه‌های کربلا نیز باید احساس افراد را برانگیزد و اندیشه عزاداران نیز باید با ایجاد سئوال‌ها و پرسش‌ها برانگیخته شود.

افشاگری رسالت یک سخنران نیست

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با بیان اینکه افشاگری رسالت یک سخنران نیست، گفت: امکان دارد ما در یک منبر محرم به نمونه‌هایی اشاره کنیم تا مشخص شود که ما امام حسینی و به دنبال رفع دغدغه‌های مردم هستیم.

وی خاطرنشان کرد: سخنرانان باید به نگاه تمدنی رهبر معظم انقلاب اسلامی توجه و موضوعات کلیدی را از سخنرانی‌های ایشان استخراج و به تشریح آن‌ها بپردازند.

مواسات یکی از راه‌های تحقق عدالت‌خواهی است

پناهیان با بیان اینکه سخنرانان هیأت‌های مذهبی باید به نقش‌آفرینی‌های یک عزادار در حوزه‌های اجتماعی توجه داشته باشند، گفت: طی سخنرانی‌هایی که در دهه اول محرم داشتم برخی گلایه کردند که چرا از موضوع عدالت‌خواهی عبور کردید، ما شعار عدالت خواهی را به شیوه مطلوب در جامعه ترویج کرده‌ایم و اکنون باید به شعارهایی از جمله مواسات که منجر به تحقق عدالت‌خواهی می‌شود، بپردازیم.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه خاطرنشان کرد: تا زمانی که مسئولان کشور اهل مواسات نباشند عدالت‌خواهی تحقق نخواهد یافت؛ ما که از مسئولان انتقاد می‌کنیم که چرا باید تامین آب یک روستا به این میزان به تاخیر بیافتد، یکی دو سال قبل رفته و پول جمع کرده و مواسات و کمک مؤمنانه را در قالب پویش یا ساقی العطاشا رقم زده‌ایم.

هیأت‌ها جبران کم‌کاری مسئولان را دنبال می‌کنند

این سخنران مذهبی با تاکید بر اینکه کشور قرار نیست فقط با کمک مؤمنانه اداره شود، تصریح کرد: مسئولان باید مدیریت امور کشور و رفع مشکلات مردم را دنبال کنند و یک هیأتی فقط باید در کنار مسئولان مشارکت داشته باشد نه اینکه رسالت اصلی را بر عهده گیرد، اکنون هم هیأت‌ها جبران کم‌کاری مسئولان را دنبال می‌کنند.

وی با تاکید بر لزوم محاکمه کردن مسئولانی که آب و نان را به مردم نمی‌رسانند، گفت: آب‌رسانی هیچ ربطی به دین و مکتب ندارد، یعنی امکان دارد برخی در نقاط دور دست کشور مذهبی غیر از شیعه داشته باشند اما آب رساندن به آن‌ها اهمیت بسیاری دارد.

الگوی مدیریت هیأت الگوی مناسبی برای مدیریت کشور 

پناهیان یادآور شد: هیأت الگوی تمدن اسلامی برای اداره کشور است و این هیأت نیز به یک مواسات محدود نمی‌شود و مواسات نیز فقط به یک کمک خیریه محدود نمی‌شود. 

استاد سطوح عالی حوزه علمیه در پایان با بیان اینکه الگوی مدیریت هیأت الگوی مناسبی برای مدیریت کشور در برخی از عرصه‌ها است، خاطرنشان کرد: جوانانی که در آینده قرار است، پرچم مدیریت کشور را به دست گیرند از اکنون باید تمرین هیأت‌داری کنند.

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۵۹۳۶۰۸۱۶:۳۲:۴۳ ۱۳۹۹/۶/۲۱
دولتمرد میخواهد که چنین محکم عمل کند
mostafa.kamali95@yahoo.com۱۵۹۳۹۱۶۲۳:۰۱:۳۶ ۱۳۹۹/۶/۲۱
چرا هیچ عزم و اراده ای برای اجرای قانون از کجا آورده ای در کشور نیست که دیگر نیازی هم به مساوات نباشد مواساتی که افراد خون یک ملت را بمکند بعد یک درصد ناچیزی از همان ثروت نامشروع را تحت عنوان کمک هزینه کنند این به چه معناست تنها راه نجات کشور از منجلاب و فساد موجود ملی کردن تمامی ثروت های نامشروع بر اساس قانون از کجا آورده ای بر حکم قران کریم ان لیس للانسان الا ما سعی می باشد
عمران۱۵۹۳۹۱۹۲۳:۰۵:۱۵ ۱۳۹۹/۶/۲۱
نخیر آقا! مگر مردم پرنده ی خانگی هستند که به آب و دانه ی صاحبخانه محتاج باشند؟ مردم خودشان توانمندند و خودشان صاحبخانه هستند و با هوش و تلاش به همه چیز میرسند. تنها کاری که دولتمردان باید بکنند این است که در کار طبیعی مردم و جامعه اخلال و دخالت نکنند و منابع کشور را هدر ندهند.
ناشناس۱۵۹۳۶۲۱۱۶:۴۲:۴۳ ۱۳۹۹/۶/۲۱
یه خونه یکی از دوستان نداره بده ما بشینیم بخدا کرایه خونه دیگه نمیتونم بدم
کور پیش بین و شاگرد شیوانا۱۵۹۳۹۲۲۲۳:۰۷:۴۹ ۱۳۹۹/۶/۲۱
فاصله طبقاتی از فرش تا عرش بوجود آمده حاصل آن است که بیش از ۵۰ درصد ثروت کشور در دست ۴ درصد جامعه است ثروت های نجومی و کهکشانی و.. افسانه ای ‌ و کلان در دست این ۴ درصد حاصل وجود فساد در مسئولان اجرایی کشور و بعضا ناکارآمدی آنها می باشد
ناشناس۱۵۹۴۰۴۱۰۵:۱۵:۱۶ ۱۳۹۹/۶/۲۲
داداش ما شانس نداریم تااز این رفقا گریمون بیاد . رفیق داریم تا رفیق
ناشناس۱۵۹۳۶۲۴۱۶:۴۴:۲۴ ۱۳۹۹/۶/۲۱
مسئولانی که .. متر زمین خریدن .. میلیون هم باید محاکمه شن . عادلانه و علنی
ناشناس۱۵۹۳۹۲۵۲۳:۱۱:۵۸ ۱۳۹۹/۶/۲۱
اگر حقوق عامه جامعه رعایت شود چه نیازی به مواسات است اینکه جامعه نیازمند مواسات شده دلیل آن است که فساد از حد گذشته و ..
کند ذهن۱۵۹۳۶۳۱۱۶:۴۶:۳۴ ۱۳۹۹/۶/۲۱
سلام . نخیر عزیزم . کشور با کمک های مومنانه اداره نمیشود . هر یک ریال کمک به نیازمندان ارزشمند و ثواب اخروی دارد . ولی سرجمع تمام خیرات و نذورات در سراسر کشور کفاف اداره یک شهرستان را هم نمیدهد . البته گویا در زمینه مدرسه سازی نقش خیرین مدرسه ساز بسیار پر رنگ است .
ناشناس۱۵۹۳۶۴۹۱۷:۰۲:۱۷ ۱۳۹۹/۶/۲۱
عجب صبری خدا دارد !
ناشناس۱۵۹۴۲۶۰۱۰:۱۴:۲۱ ۱۳۹۹/۶/۲۲
خدا بله مردم نه، عواقبش به زودی معلوم میشه
ناشناس۱۵۹۳۶۵۹۱۷:۰۹:۵۲ ۱۳۹۹/۶/۲۱
مسئولانی که زبانشان با عملاشان زمین تا آسمان فرق میکند باید محاکمه شوند
ناشناس۱۵۹۳۶۶۶۱۷:۲۴:۵۰ ۱۳۹۹/۶/۲۱
بهترین دفاع حمله است !!!
ایرانی۱۵۹۳۶۷۴۱۷:۳۴:۲۳ ۱۳۹۹/۶/۲۱
فقط آب و نان که دارن میدن. عزیز دلم با همین آب و نان عزت مردم رو گرفتن. همه صورت ها سرخه با همین آب و نان خالی که دارن میدن. الآن ۸۰ درصد مردم همینطورن. همه گرفتار دنیا شدن نمیدونن چه کار کنن از این وضعیت بلبشو بیرون بیان.
ناشناس۱۵۹۳۶۸۳۱۷:۴۰:۴۸ ۱۳۹۹/۶/۲۱
واقعا تشکر می کنیم از این الگو.برادر من در مدیریت اصل بر کنترل است نه اعتماد اگرچه اعتماد خوب است ولی کنترل بهتر است.این الگو فسادزاست برادر توش خاوری ها و رضوی ها در میاد..
ناشناس۱۵۹۳۶۹۰۱۷:۵۳:۳۷ ۱۳۹۹/۶/۲۱
حاج آقا پناهیان خونه ش تو کدوم محله ست؟
ناشناس۱۵۹۳۹۴۷۲۳:۴۸:۱۶ ۱۳۹۹/۶/۲۱
به تو چه؟ دزدی نکرده مانند دوستان تو
ناشناس۱۵۹۳۹۸۴۰۱:۰۹:۱۴ ۱۳۹۹/۶/۲۲
ایشون میلیاردر باشند و کل شهر هم بتوانند بخرند آن وقت چه ربطی داشت؟
ناشناس۱۵۹۳۹۹۵۰۱:۲۷:۳۱ ۱۳۹۹/۶/۲۲
چه ربطی داره؟
ناشناس۱۵۹۳۹۹۶۰۱:۲۸:۲۴ ۱۳۹۹/۶/۲۲
چه ربطی داره آخه؟
ناشناس۱۵۹۳۷۰۳۱۸:۱۳:۵۴ ۱۳۹۹/۶/۲۱
الحمدلله جنابعالی وظیفه خود را نسبت به جامعه و خانواده خودتان انجام دادید انشاالله بقیه روحانیان هم بتوانند..
ناشناس۱۵۹۳۷۱۵۱۸:۲۹:۰۵ ۱۳۹۹/۶/۲۱
مردم کسی بهشون آب و نان که نمی دهد هیچ؛ نان و آب سفره شان و خانه بالا سرشان را خراب می کنن:؛ در عوض ..
ناشناس۱۵۹۳۷۱۷۱۸:۳۰:۲۲ ۱۳۹۹/۶/۲۱
چقدر راحت است حرف زدن: مسئولانی که آب و نان به مردم نرسانند باید محاکمه شوند آب با چه فاصله ای از منابع آبی با صرف چقدر هزینه از بیت المال با چه توجیه اقتصادی با چه هزینه ای تامین هزینه از کجا
علی محمدی۱۵۹۳۷۱۹۱۸:۳۷:۳۶ ۱۳۹۹/۶/۲۱
مگه قرن پنجم هجری که به ما آب و غذا برسانند ، به جای این حرفها پول بدون پشتوانه چاپ نکنند و ارزش پول ملی را حفظ کنند.
ناشناس۱۵۹۳۷۲۶۱۸:۴۰:۳۸ ۱۳۹۹/۶/۲۱
حق با پناهیان است
ناشناس۱۵۹۳۷۲۸۱۸:۴۱:۲۹ ۱۳۹۹/۶/۲۱
وجود هر یک اسلاحتلب هم مانع رسیدن به پیشرفت و عدالت است
ناشناس۱۵۹۳۷۳۷۱۸:۵۷:۴۲ ۱۳۹۹/۶/۲۱
من جای ایشون بودم یه مدت صحبت نمیکردم..
ناشناس۱۵۹۳۹۴۹۲۳:۵۱:۳۷ ۱۳۹۹/۶/۲۱
به چه دلیل؟ چون دوستان رانت خورتان چیزی گیر نیاوردن از ایشون به خاطر این که روشنگری می کرده رفتند گفتند ای وای خانه ایشون با کمک دیگران ساخته شده!!! خجالت بکشید
ناشناس۱۵۹۳۹۹۳۰۱:۲۳:۰۵ ۱۳۹۹/۶/۲۲
به چه جرمی؟
ناشناس۱۵۹۴۰۵۳۰۶:۵۲:۰۰ ۱۳۹۹/۶/۲۲
اگر صحبت نمیکرد که کسی کاری به کارش نداشت, حتما یه چیزی گفته که یه عده دارن اینجوری زیرآبش رو میزنن, وگرنه این حرفهایی که درموردش میزنن مگه برای امروز و دیروزه؟ تا حالا چرا کسی نگفته بود؟ پیشنهاد میکنم سخنرانی شب عاشورای امسالش رو توی دانشگاه افسری امام علی(ع) گوش کنی, چون دقیقا این صحبتها بعد از اون سخنرانی شروع شد!
ناشناس۱۵۹۳۷۴۲۱۹:۰۵:۲۰ ۱۳۹۹/۶/۲۱
درسته ! به شرطي كه آب و نان مردم ديگران نقاپند و به ثمن بخس نخرند و نفروشند !!
علی۱۵۹۳۷۶۰۱۹:۲۹:۳۴ ۱۳۹۹/۶/۲۱
همین الان هم مملکت داره هیاتی اداره میشه.
ناشناس۱۵۹۳۷۸۴۲۰:۰۱:۰۳ ۱۳۹۹/۶/۲۱
چرا حرف مردم می زنی باز یک تهمت دیگر به شما می زنند.
دست خدا...۱۵۹۳۸۲۸۲۱:۰۱:۳۱ ۱۳۹۹/۶/۲۱
فقط آب و نان..؟!! هوا را هم میگفتی دیگه هم چیز را گفته ای و تمام..!! ..
ناشناس۱۵۹۳۸۶۲۲۱:۳۶:۵۵ ۱۳۹۹/۶/۲۱
آقا خودت بیا یک مسئولیت اجرایی بگیر ببینیم ..
ح۱۵۹۴۰۴۳۰۵:۴۵:۴۵ ۱۳۹۹/۶/۲۲
اونوقت از کی انتقاد کنن؟ به کی طعنه بزنن؟ کوزه ها سر کی بشکنه؟
از روستای سار کاشان۱۵۹۳۹۲۰۲۳:۰۵:۳۹ ۱۳۹۹/۶/۲۱
آقای پناهیان دوران سخنرانی صرف گذشته عملکردها باید ملاک محاسبات باشد . اگرخانه ای ارزان و مفت اندر مفت خریداری شده سپس شراکت .. بعد هدیه ..اینها همه منشاء فساد میشوند
ناشناس۱۵۹۳۹۲۶۲۳:۱۲:۵۰ ۱۳۹۹/۶/۲۱
آب و نان ؟ آب و نان كه تصدقتم از نياز هاي اوليه است ، حتي مسكن كه اين روزها قيمتش و هم اجاره و رهنش سر به فلك زده هم از نياز هاي اوليه است !! انشاء الله روزي برسد كه تمام نفوس كره ارض همه از مرحله نيازهاي اوليه چون آب و نان و مسكن و هواي تازه و تميز چون نسيم بهاري ، بگذرند و همه به نيازهاي ثانويه و حتي نيازهاي ثالثه و رابعه و خامسه ووو برسند و آب ونان و مسكن براي همه يك نياز ابتدايي باشد !! آمين !!
ناشناس۱۵۹۳۹۳۱۲۳:۲۷:۰۲ ۱۳۹۹/۶/۲۱
با سلام : آقای پناهیان ، مسئولان آب و نان میرسانند ، اما نه به همه مردم ، بلکه به افراد خاص. بخاطر اینه که محاکمه نمی شن.
ناشناس۱۵۹۳۹۳۶۲۳:۳۳:۰۱ ۱۳۹۹/۶/۲۱
آقای پناهیان ، امیدی به آب و نان رسانی نیست. امید به اینه که بیش از این جیب مردمو خالی نکنن. بله برادر امید به اینه.
ناشناس۱۵۹۳۹۵۱۲۳:۵۹:۰۳ ۱۳۹۹/۶/۲۱
تبل و سنج بدعت نباشه یه وقت!!!!! ..
ناشناس۱۵۹۳۹۵۴۰۰:۰۷:۲۵ ۱۳۹۹/۶/۲۲
كشور بايد با قانون ومقررات اداره شود وگرنه خاوريها،زنجاني ها ودزد هاي فراوان همچنان به غارت بيت المال ادامه ميدهند
ناشناس۱۵۹۳۹۵۹۰۰:۱۰:۴۱ ۱۳۹۹/۶/۲۲
مسئولانی که آب و نان مردم را درو می کنند و .. ؟
ناشناس۱۵۹۳۹۶۳۰۰:۱۲:۴۷ ۱۳۹۹/۶/۲۲
وضع مالی بسیاری از کفار از ما بمراتب بهتر است و مسئولانشان در صورت دریافت هدیه مجرم شناخته میشود .
ناشناس۱۵۹۴۰۰۷۰۲:۰۵:۲۰ ۱۳۹۹/۶/۲۲
حالا مد شده همه بالای گود وایسادند به دولت میگند لنگش کن ! دولت هم بیعرضه و بی لیاقت ! ولی خب همون آدمها اگر تو گود بودند بهتر از این نمیتونستند عمل کنند. دوره دوره حرف دیگه، از عمل هم خبری نیست.
ناشناس۱۵۹۴۰۰۹۰۲:۰۹:۱۷ ۱۳۹۹/۶/۲۲
خونه ای که از ایشون تو فیلم نشون دادن ۱۵۰ متره که به گفته همون دلال داخل فیلم متری پنجاه میلیون تومنه، یعنی ارزش فعلی ملک هفت و نیم میلیارده. سن پناهیان در حدود پنجاه ساله، یعنی بهرحال سی سال حداقل به هر طریق پول درآورده، درسته هفت و نیم میلیارد بلطف دولت فعلی عدد درشتیه ولی واقعا ارزش آنچنانی نداره. الان خانه در تهران زیر یک و نیم میلیارد نیست. چرا بعضی دوست دارن این مسأله رو با خاوری و .. مقایسه کنند، درسته این همه ما الان تحت فشار هستیم، ولی قبول کنیم اگه ایشون در مورد احکام غسل و طهارت این دهه محرم صحبت میکرد کس هم بکارش کار نداشت. بعضی کارها هزینه داره
ناشناس۱۵۹۴۰۱۵۰۲:۱۵:۱۷ ۱۳۹۹/۶/۲۲
والله مام همینو میگیم. کلمه کلیدی: «مسئولان».
ناشناس۱۵۹۴۰۲۲۰۲:۴۹:۴۱ ۱۳۹۹/۶/۲۲
روحيه طلب كاري ..
ناشناس۱۵۹۴۰۴۶۰۵:۵۷:۴۷ ۱۳۹۹/۶/۲۲
بحرين با اسراييل توافق كرد
علی۱۵۹۴۰۵۲۰۶:۴۱:۲۷ ۱۳۹۹/۶/۲۲
ایشون شاید بهتر باشد که کمی سکوت کنند
ناشناس۱۵۹۴۰۵۷۰۷:۰۳:۲۸ ۱۳۹۹/۶/۲۲
مردم که مثل شما نیستند! ..
ناشناس۱۵۹۴۰۶۷۰۷:۱۶:۳۰ ۱۳۹۹/۶/۲۲
فقط دزدي واختلاس كم بشه همه چيز براي مردم مهيأ ميشود اين كشور مگر ازعربستان وامارات وكويت چه چيزي كمتر دارد كه ما اين همه معضلات داريم ومردم آنها اين همه رفاه دارند؟
ناشناس۱۵۹۴۲۳۹۱۰:۰۹:۳۲ ۱۳۹۹/۶/۲۲
آره کم داره .. اگه نه با این همه گاز و نفت وپسته و فرش و زعفران این وضع زندگی مونه
امید۱۵۹۴۰۷۹۰۷:۳۸:۲۰ ۱۳۹۹/۶/۲۲
حاج آقا انسانیت .. چطور...!
ناشناس۱۵۹۴۱۰۴۰۸:۱۸:۲۴ ۱۳۹۹/۶/۲۲
مردم باید خودشان زرنگ باشند و دوستان خوب پیدا کنند یا در مناسبی قرار بگیرند که دوستان خوب آنها را پیدا کنند تا تمام مشکلات حل شود
ناشناس۱۵۹۴۱۲۱۰۸:۲۷:۰۳ ۱۳۹۹/۶/۲۲
کسانی که آب و نان به مردم نرسانند باید محاکمه شوند مخصوصا آن ..هایی که مسئول هم هستند؟
ناشناس۱۵۹۴۲۰۰۰۹:۵۶:۱۲ ۱۳۹۹/۶/۲۲
مسئولانی که آب ونان ملت را توسط دوستان بالا بکشند چی ؟؟؟
ایثار گر۱۵۹۴۴۰۰۱۱:۰۰:۴۰ ۱۳۹۹/۶/۲۲
مسعولین بعضا باهم فامیل هستند وپول دار دیگه به فکر کسی جز جایگاه خودشان فکر نمی کنند مگرخدا کمکمان کند
خالدی۱۵۹۴۵۸۴۱۲:۰۲:۵۵ ۱۳۹۹/۶/۲۲
برای چه کسی که روی منبر رسول خدا ص حرف حق را بزند از یک‌استاندار بی لیاقت انتقاد کند آنقدر مورد هجمه قرار گیرد
ناشناس۱۵۹۴۷۶۸۱۳:۰۷:۳۴ ۱۳۹۹/۶/۲۲
سیر از گشنه خبر نداره
احسان معتمدی۱۵۹۵۱۰۳۱۵:۰۶:۳۵ ۱۳۹۹/۶/۲۲
آقای پناهیان بسیار مواظب باش که کوچکترین اشتباهی شما داشته باشید به سیستم حز ب اللهی ما آسیب می زند سیستم حزب اللهی ما متخذ از سیستم حاج قاسم ماست عاشق خدا و متواضع و دور از پول و قدرت طلبی و اینها و عاشق ظهور امام و عاشق شهادت و حق گو و نترس
ناشناس۱۵۹۵۳۳۲۱۶:۴۷:۰۷ ۱۳۹۹/۶/۲۲
ما مردم جالبی هستیم، به یه اخوند که مسئولیت دولتی هم نداره گیر دادیم که خونه ۱۲۰ متریت رو از کجا اوردی ولی از بعضی دولتی ها و مجلسی ها نمیپرسیم که خونه های بالای هزار متر شمال شهر تهرون رو از کجا اوردید.
مرتضی از قم۱۵۹۵۸۹۴۲۲:۰۸:۱۸ ۱۳۹۹/۶/۲۲
قضاوت فقط مخصوص خداست بخشنده مهربان سخت کیفروانتقام گیرنده یوم الحساب همه چیز روشن می شود
ناشناس۱۵۹۵۹۶۵۲۲:۴۸:۴۰ ۱۳۹۹/۶/۲۲
خسته شدیم به خدا خدا خودش جواب میدهد نتیجه کارها را زود خواهید دید خیلی زودتر از انچه فکرش را میکنید.

پربحث‌های دیروز

 1. ترامپ برای به نتیجه رسیدن تحریم‌ عجله ندارد/ هیچ دموکراتی به دستاورد او دست نمی‌زند

 2. نامه قرارگاه خاتم‌الانبیاء به رئیس جمهور درباره انتقال پایتخت

 3. چرا نمایندگان مجلس خودروی دناپلاس گرفته‌اند؟/ عضو هیئت رئیسه: به مردم حق می‌دهیم حساس باشند، اما چه باید ‌کرد

 4. ماجرای تحویل خودروی «دناپلاس» به «نمایندگان مجلس» چیست؟

 5. بلاتکلیفی وزارت صمت/ روحانی وزیر جدید را معرفی می‌کند؟

 6. واکنش یک امام جمعه به خودروی دناپلاس نماینده مجلس

 7. افزایش ۳ برابری دلار طی ۲ سال 

 8. پیروز جدال اخیر برجامی بین آمریکا و ایران

 9. وزیر نفت: برای صدمین بار افزایش قیمت گازوئیل را تکذیب می‌کنم

 10. جزییات تازه از اقدام ایران برای پیش‌خرید واکسن کرونا/ روایت رفیق ۴۰ ساله از قاسم سلیمانی/ دلایل عجیب زیباکلام برای حمایت از بایدن/ احتمال حضور نزدیکان روحانی در انتخابات وجود دارد

 11. آشنابازی و بازار سیاه دامن واکسن آنفلوآنزا را هم می‌گیرد؟

 12. تحقیر محمدرضا پهلوی در زمان جنگ جهانی دوم

 13. باید ابرقدرت شویم ؛ امپراتوری مستضعفین

 14. زندگی زیر سایه آسمان‌خراش‌های ریاض

 15. ترامپ: برجام توافقی احمقانه بود/ ۸ تریلیون دلار در خاورمیانه هزینه کردیم اما به جایی نرسیدیم

 16. ارزش یک میلیارد تومان در بازار مسکن چقدر است؟

 17. ماجرای مستند "کودتای خزنده" بی‌بی‌سی‌ فارسی

 18. رهبر انقلاب: دفاع مقدس بخشی از هویت ملی ما است/ پذیرش قطعنامه از سوی امام (ره) مبتنی بر عقلانیت و تدبیر بود/ امسال زیارت اربعین را در منزل بخوانیم

 19. ماجرای حاشیه‌ساز «دناپلاس»/ نمایندگان درباره تحویل خودرو به بهارستان‌نشینان چه نظراتی دارند؟

 20. ۷ راهکار برای زندگی در شرایط گرانی و کرونا

پربحث‌های هفته

 1. دعوا در ماجرای الزام قانونی حجاب بر سر چیست؟

 2. حمله با قمه به یک مغازه‌دار در تهران

 3. چند نکته درباره تحویل «دناپلاس» به نمایندگان مجلس

 4. ترامپ برای به نتیجه رسیدن تحریم‌ عجله ندارد/ هیچ دموکراتی به دستاورد او دست نمی‌زند

 5. «آیا واشنگتن کر است»؟!/ واکنش منفی جهانی به ادعای بازگشت تحریم های سازمان ملل/ روسیاهی دوباره برای کاخ سفید

 6. روحانی: شنبه و یکشنبه روز پیروزی ایران و شکست آمریکا است/ نباید اجازه دهیم مردم در رنج قرار گیرند

 7. هشدار فرمانده سپاه به رئیس جمهور آمریکا: انتقام ما قطعی است/ اهل شرف و جوانمردی هستیم و سفیر زن را هدف قرار نمی‌دهیم

 8. نامه قرارگاه خاتم‌الانبیاء به رئیس جمهور درباره انتقال پایتخت

 9. چرا نمایندگان مجلس خودروی دناپلاس گرفته‌اند؟/ عضو هیئت رئیسه: به مردم حق می‌دهیم حساس باشند، اما چه باید ‌کرد

 10. گرانی خودرو تا کجا!؟

 11. قیمت سکه به ۱۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان رسید/ دلار ۲۶,۹۰۰ تومان شد + جدول

 12. وزیر بهداشت: دیشب به خاطر خیز جدید کرونا نخوابیدم/تقسیم بندی مناطق غلط است

 13. برادر من! انقلابی‌گری با سیاست زدگی بیگانه است

 14. ماجرای تحویل خودروی «دناپلاس» به «نمایندگان مجلس» چیست؟

 15. بلاتکلیفی وزارت صمت/ روحانی وزیر جدید را معرفی می‌کند؟

 16. واکنش یک امام جمعه به خودروی دناپلاس نماینده مجلس

 17. جهانگیری: امیدوارم آثار مثبت مقابله با گرانی روزهای آینده روشن شود

 18. افزایش ۳ برابری دلار طی ۲ سال 

 19. اطلاعیه دادگستری استان فارس درباره شبهات مطرح شده در خصوص پرونده «نوید افکاری»

 20. مقصر سونامی افزایش قیمت خودرو کیست

 21. محصولات مدیران‌خودرو ۶۳ تا ۱۷۰ میلیون تومان گران شد + قیمت‌ها

 22. داروی جدید کرونا در داروخانه‌های کشور

 23. خیز دوباره کرونا/ورود نواب رئیس به انتخابات ریاست جمهوری/کنایه رسانه اصلاح‌طلب به روحانی/ ربیعی: رنج مردم با تک تک سلول‌های اعضای هیات دولت حس می‌شود

 24. گرداندن اراذل و اوباش در محله تهران‌پارس

 25. مطالبه از مجلس انقلابی...

ابر آروان

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های دیروز

   پربحث‌های هفته

    آخرین عناوین