کنایه معاون وزیر کشور به روحانی در خصوص سهمیه‌بندی بنزین/ قرار بود سال گذشته قیمت گازوئیل نیز افزایش یابد

گروه فرهنگی الف،   3990611068 ۷ نظر، ۰ در صف انتشار و ۴ تکراری یا غیرقابل انتشار

معاون امنیتی وزارت کشور گفت: در ساعات اولیه اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین، مشکلی به وجود نیامد اما از ظهر جمعه برخی مسئولان داخل کشور سخنانی گفتند که مستندات آن وجود دارد و یک گروه از خارج کشور نیز اقداماتی آغاز کرد و عده‌ای از مردم هم اعتراض کردند و بعد حوادث دیگری رخ داد. آنها که گفتند تا روز جمعه نمی‌دانستیم، مستنداتش وجود دارد که چه ساعت و چه روزی و توسط چه کسی به آنها گفته شده است.

کنایه معاون وزیر کشور به روحانی در خصوص سهمیه‌بندی بنزین/ قرار بود سال گذشته قیمت گازوئیل نیز افزایش یابد

به گزارش تسنیم، حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران طی سخنانی با تسلیت ایام سوگواری حضرت امام اباعبدالله الحسین(ع) اظهار داشت: بعد از اینکه دستورالعمل ضوابط بهداشتی ماه محرم اعلام شد، کارگروهی در سازمان تبلیغات اسلامی ایجاد شد و کار توجیه و آموزش را در سطح کشور انجام دادند. ما حدود 92000 هیئت ثبت‌شده داریم که کار توجیه و آموزش این هیئات در این مدت کوتاه انجام گرفت، همچنین بیش از 85000 بازدید از هیئت‌ها در استانها با محوریت سازمان تبلیغات صورت گرفت و 27732 نفر همیاران سلامت با هیئت‌ها همکاری کردند.

وی افزود: بیشترین رعایت ضوابط بهداشتی را از ابتدای بیماری کرونا تا امروز  از سوی برنامه‌های مذهبی و دینی در کشور داشتیم؛ ازجمله ایام محرم، حتی در نماز جمعه و جماعت و زیارت اماکن متبرکه که هنوز صحن‌ها بسته است، بیشترین اهتمام و توجه از سوی مسئولین هیئت‌ها و تولیت‌های آستان‌های مقدسه در کشور و شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه و ائمه جمعه و مداحان در کشور را شاهد بودیم و از همه این افراد تشکر می‌کنیم. مواردی هم بود که برخی افراد یا گروه‌های محدودی رعایت نکردند که تذکر داده شد و رعایت شد و به‌قدری محدود است که قابل اعلام هم نیست.

معاون امنیتی وزارت کشور همچنین درباره مراسم اربعین تصریح کرد: دیروز در با آخرین تماس با سفیر ایران در عراق گفتند که مقامات عراقی گفته‌اند با توجه به شرایط بیماری کرونا در عراق، امسال زائر خارجی نمی‌پذیریم و تا این لحظه این آخرین نتیجه است.

معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور با بیان اینکه هفته آینده دور دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 9 استان برگزار می‌شود، گفت: هیچ نامزدی حق تشکیل ستاد انتخابات را ندارد و تبلیغات نامزدها صرفا از طریق فضای مجازی و اینترنتی و ظرفیت صدا و سیما انجام می‌شود.

وی در مورد اینکه برخی نمایندگان مجلس معتقدند در دولت تدبیر و امید بحران‌های اجتماعی و کارگری افزایش یافته و مسئولان هم علی رغم اعتراضات در بین مردم معترض حضور نمی یابند، گفت: در دولت یازدهم کمترین بحران های اجتماعی را داشتیم. از سال96 اتفاقاتی در کشور رخ داد که منجر به افزایش بحران‌ها شد‌. ریشه های بحران به مسائل اقتصادی، سیاسی باز می‌گردد و ریشه برخی مسائل، خارج از کشور است‌ و بحران‌ها  تک علتی نیست.

ذوالفقاری افزود: مستندات مکتوب وقایع سال96 و 98 و ریشه های ایجاد آن وجود دارد. شورای امنیت  وقایع آبان98 را پیش‌بینی کرده بود و نظر ما این بود که قیمت بنزین تک نرخی و 1500 تومان باشد. پیش بینی اعتراضات را هم کرده بودیم. ما پیامدهای اجتماعی اجرای طرح افزایش قیمت بنزین را پیش بینی کرده بودیم.

معاون امنیتی وزارت کشور اضافه کرد: قرار بود سال گذشته قیمت گازوییل افزایش یابد که ما گفتیم این کار شدنی نیست‌. درخواست کردیم قبل اجرای طرح، مسئولان مزایای طرح را برای مردم توضیح دهند، اما معتقد بودیم زمان اجرای طرح اعلام نشود تا مردم به پمپ بنزین‌ها نروند. در ساعات اولیه اجرای طرح، مشکلی وجود نیامد اما از ظهر جمعه برخی مسئولان داخل کشور با توئیت و حضور در فضای مجازی سخنانی گفتند که مستندات آن وجود دارد و یک گروه از خارج کشور اقداماتی آغاز کردند و عده‌ای از مردم هم اعتراض کردند و بعد حوادث دیگری رخ داد. آنها که گفتند تا روز جمعه نمی‌دانستیم، مستنداتش وجود دارد که چه ساعت و چه روزی و توسط چه کسی به آنها گفته شده است.

ذوالفقاری در پاسخ به سوالی درباره برخی حواشی در روستای ابوالفضل اهواز و اقدامات صورت گرفته بیان کرد: از ضعف های کشور ما در اطلاع رسانیِ حوادث است که برخی مسئولین فقط بخشی از اطلاعات را اعلام می‌کنند و این مشکل‌ساز می‌شود. مساحت کل زمین متعلق به بنیاد مستضعفان 300 هکتار است و 100 هکتار آن قبلا به افراد واگذار شده و احداث قانونی داشته اند و 200 هکتار از مناطق مسکونی نبوده ولی در حریم شهر بوده است و مسئولین شهری اعلام کرده اند که چنین روستایی با این نام نداریم.

وی ادامه‌داد: برخی افراد سودجو در سال های گذشته این زمینه را قطعه بندی می‌کنند و بنیاد مستضعفان هم حتی فنس نیز دور آن نکشیده و شهرداری چندین بار تخریب کوچکی برای این ساخت و سازهای غیرقانونی داشته و جلوی این ماجرا به طور قاطعانه گرفته نشده و بنیاد مستضعفان در دو سال گذشته پیگیری جدی داشته و معاون بنیاد شهریور امسال در استان خواستار اجرای حکم قضایی می‌شود. بر اساس اعلام دستگاه قضایی تدابیری اتخاذ می‌شود که حکم اجرا شود و در 2 شهریور با حضور استاندار و معاون بنیاد مستضعفان تصمیم گرفته میشود که قسمت هایی که کسی سکونت نداشته و به صورت باغ ویلا بوده تخریب شود و برای این 35 خانوار هم مبلغی حدود 50 میلیون تومان برای شهر جدید رامین در نظر گرفته شود و بعد اینجا را تخریب کنند. وقتی نیروها برای تخریب آن باغ ویلاها که کسی در آن سکونت ندارد، می‌روند؛ مردم توسط برخی تحریک می‌شوند که مانع از اجرای حکم می‌شوند و حکم اجرا نمی‌شود و 4 نفر از نیروها و 4 نفر از مردم مجروح می‌شوند. این نتیجه گزارشات و مصوبات است.

معاون امنیتی وزیر کشور بیان کرد: هم صاحب ملک باید از ملک خود مراقبت میکرد و دوم هم مسیولین و دستگاههای آنجا باید از ساخت و ساز غیرمجاز جلوگیری می‌کردند. تخلفاتی رخ داده که در زمین 200 هکتاری در طول 15 سال ساخت و ساز انجام شده است.

ذوالفقاری در ادامه همچنین درباره بیماری کرونا اظهار داشت: همه باید تغییراتی را در سبک زندگی خود بدهیم. در برخی ایام تعطیلات سفرها افزایش می‌یابد و باید از سفرهای غیرضروری ضرور پرهیز شود. این بیماری اثرات روانی بیاید روی خانواده ها می‌گذارد و من به عنوان کسی که در جریان روند امور در کشور هستم از همه میخواهم که همکاری کنیم تا این بیماری گسترش نیابد.

وی ادامه داد: ستاد ملی مقابله با کرونا تصویب کرده که همه دستگاه ها در همه قوا و نیروهای مسلح برنامه یکساله همزیستی با کرونا را با همکاری وزارت بهداشت تهیه کنند تا به تصویب ستاد ملی برسد. باید در این برنامه یکساله همزیستی با کرونا، کارکنان و مراجعین مورد صبانت قرار بگیرند. همه دستگاه‌ها باید توجه کنند که اگر می‌خواهند خدمتی به مردم بدهند، به گونه ای برنامه ریزی کنند که موجب تجمع و اجتماع مردم نشود.

معاون امنیتی وزیر کشور بیان کرد: سامانه یکپارچه مدیریت و کنترل هوشمند این بیماری می‌تواند کمک کند و برخی کشورها این کار را انجام دادند و همچنین برخی شرکت‌های داخل کشور این کار را انجام دادند و اگر این سامانه پشتیبانی نشود، نمی‌تواند مورد بهره برداری قرار بگیرد. اگر این سامانه تصویب شود، میتوانیم این سامانه را برقرار کنیم و توضیحات لازم هم در این‌باره داده شده است.

ذوالفقاری تصریح کرد: انتخابات دور دوم مجلس در 21 شهریور ماه جاری در 9 استان برگزار می‌شود و دستورالعمل تامین نظم و امنیت ابلاغ شده و ان‌شاءالله این انتخابات با شکوه برگزار خواهد شد. همچنین ضوابط بهداشتی نیز ابلاغ شده و نامزدها حق تشکیل ستاد انتخاباتی ندارند و صرفا از راه فضای مجازی و صدا و سیمای استانی می‌توانند تبلیغات کنند تا از تجمع افراد در کارناوال خودداری شود. مجریان و ناظرین باید فاصله‌های دو متری را رعایت کنند و کسانی که مجری کار هستند در سامانه سلامت غربالگری میشوند و اگر کسی مشکوک به بیماری باشد، نمی‌تواند کار اجرایی انتخابات را انجام دهد. اولویت محل انتخابات فضای باز است و باید ضدعفونی محل انجام بگیرد و رای دهندگان هم باید فواصل را رعایت کرده و از ماسک استفاده کنند. برگزاری هرگونه تجمع قبل و بعد از روز رای گیری به هیچ وجه نباید صورت بگیرد و جلوگیری خواهد شد. اگر کاندیدایی رعایت نکند، در مرحله اول از حضور در شبکه تلویزیونی استانی محروم و در مرحله دوم هم ممکن است به دستگاه قضایی معرفی شود.

وی همچنین گفت: روشن است که امنیت داخلی برای جامعه ما مهم است و مردم از بین چند عامل اقتصادی و اجتماعی، نمره بالاتری را به امنیت کشور دادند و این به این معنا نیست که برخی ناامنی‌هایی در کشور نداریم. ما جلساتی برگزار کرده ایم و برنامه ریزی شده با افرادی که امنیت را به خطر می‌اندازند برخورد میشود ولی با تلاش تمام نیروهای انتظامی و امنیتی و بسیج مردمی و شوراهای تامین سراسر کشور می‌بینیم که کشور ما الحمدلله با حمایت و آگاهی مردم از نعمت امنیت برخوردار است. تمام اهدافی که از تحریم‌های اقتصادی، اقدامات جاسوسی، سوم حمایت مالی و اطلاعاتی دستگاه‌های اطلاعاتی کشورهای متخاصم توسط دشمنان انجام می‌گیرد برای نا امن کردن کشور از طریق اقدامات تروریستی و تحریک مردم از طریق فضای مجازی از طریق فراخوان از خارج از کشور است و دشمنان با این اقدامات دنبال این هستند که کشور را نا امن کنند و میخواهند کشور را سوری‌سازی کنند که نیازمند هوشمندی مسئولان و مردم است و هوشیاری مردم بالاتر از برخی مسئولین در کشور است.

معاون امنیتی وزیر کشور خاطر نشان کرد: رویکرد شورای امنیت کشور و وزارت کشور در چند سال گذشته پیش‌گیرانه بوده و تقریبا بیش از 85 درصد فعالیت های که در حوزه امنیت کشور داریم پیش‌گیرانه است. کمیته‌ای در شورای امنیت کشور تشکیل دادیم تا نارسایی ها و مشکلاتی که برای مردم پیش می‌آید به طور دقیق رصد شود؛ در سال گذشته 600 گزارش راهبردی برای مسئولین کشور ارسال کرده‌ایم و عمده آنان حل شده و موجب شد تنش اجتماعی شکل نگیرد. در حوزه جرائم شرایط تقریبا بدون تغییری را داریم و در کشور تغییر محسوسی در جرائم نداشتیم و تمرکز روی جرائم مهم و نا امن کننده جامعه در دستورکار است. نسبت به سال گذشته در 9 جرم کاهش داریم و در 19 جرم نیز تا حدودی افزایش داریم و در مجموع، تغییرات زیادی نداشتیم.

ذوالفقاری تصریح کرد: در پنج ماه اول سال گذشته 519 مورد فراخوان عمده داشتیم و امسال 1700 مورد داشتیم که با هوشیاری مردم از اینها استفابل نشد. در اقدامات تروریستی کاهش داشتیم و این به این معنا نیست که اقدامات کاهش یافته بلکه مراقبت ها و کنترل‌های اطلاعاتی ما افزایش داشته و در سال 97، 15 شهید داشتیم و در 98 ، 9 شهید بر این اثر داشتیم.

وی با اشاره به مسئله مرزها گفت: مرزها از مسائل مهم ماست و با پیشنهاد شورای امنیت ملی و تصویب مقام معظم رهبری از سال گذشته اعتبار هزار میلیارد تومانی درنظر گرفته شده که کار امنیت در شرق کشور در حال تقویت است. در پنج سال گذشته انسداد با استفاده از سیم خاردار 165 کیلومتر و احداث 242 واحد مرزی انجام شده و تقویت نیروها از نظر امکانات فنی مانند دوربین‌های دید در شب صورت گرفته است.

معاون امنیتی وزیر کشور افزود: دیده می‌شود که هر از چندگاهی اتفاقی در مرزها در باره کوله بری رخ می‌دهد که ما برای اینکار پیگیری ویژه داشتیم که در آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه و سیستان و بلوچستان که زمینه انتقال کالا را داشتند، 15 بازارچه قانونی به تصویب دولت رسید و امتیازاتی برای مرزنشینان در نظر گرفته شد که برای سیستان و بلوچستان تا عمق 50 کیلومتری مرزنشینان را شامل می‌شود و در سایر استانها هم اختصاص داده شده است. همچنین تا چهار نفر در هر خانواده مرزنشین میزان دو میلیون و هشتصد هزار تومان معافیت مالیاتی در نظر گرفته شد و مرزنشینان می‌توانند کالاها را در بازارچه های مرزی به فروش برسانند. در پی تحریم‌هایی که در سال 97 رخ داد، ورود 1339 قلم کالا به کشور ممنوع اعلام شد و کالاهایی که مرزنشینان از معافیت آن برخودار میشدند از این کالاها بود و آنها نتوانستند از این معافیت استفاده کنند و در نظر داریم بیش از 100 کالا را بتوانند از مرزها وارد کنند که اگر تصویب شود ، نیازی به کوله بری نداشته باشند و این طرح در کمیسیون اقتصادی دولت است و امیدواریم به نتیجه برسد تا بتوانیم کمک خوبی به مرزنشینان داشته باشیم و نیازی نباشد تا کاری غیرقانونی انجام دهند و اتفاقاتی رخ دهد که موجب تأسف است.

ذوالفقاری همچنین درباره اتباع خارجی گفت: ما درباره اتباع خارجی و مخصوصا اتباع افغانی در کشور چند سال است دنبال این هستیم تا به صورت قانون‌مند وارد کشور شوند و حضور غیرقانونی خاتمه داده شود. یکی از اقداماتی که انجام گرفته این است که هزینه‌های ورود قانونی به کشور را کاهش دادیم و تعدادی از طریق قاچاق وارد می‌شوند که هرساله 800 دستگاه خودروی حامل اتباع غیرمجاز توقیف می‌شوند و اتفاقات زیادی مانند سوانح جاده‌ای هم رخ می‌دهد. اقدام دیگری که در این زمینه صورت گرفته این است که میزان صدور ویزا را بالا بردیم و زمان حضور در کشور را افزایش دادیم و مدت حضور را ازسه ماه تا یکسال اجازه تمدید دادیم. با دولت افغانستان توافق کردیم و کار صدور گذرنامه الکترونیکی انجام خواهد گرفت تا این افراد ساماندهی شوند. سالی 600 هزار نفر از اتباع غیرمجاز را از کشور طرد می‌کنیم؛ ما نمی‌خواهیم اتباع کشورهای به صورت غیرقانونی وارد کشور شوند که هم برای ما مشکل‌ساز می‌شود و هم کرامت خودشان خدشه‌دار شود. ما خدمات زیادی از جمله آموزش و اشتغال را به آنان می‌دهیم و حدود 850 هزار نفر از آوارگان را پذیرفته‌ایم. 47 هزار نفر در امر مهارت آموزی آموزش دیده‌اند و 10 درصد پناهندگان قانونی را بیمه کامل کردیم و سایر افراد افغانستانی هم می‌توانند از بیمه سلامت برخوردار شوند. تا الان 19 هزار نفر فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی تابعیت گرفته اند.

وی در ادامه گفت: عناصری که البته تا حدودی آنها را می‌شناسیم و باز هم متاسفانه با پشتیبانی کشورهای متخاصم دنبال تخریب روابط کشور و ملت های ایران و افغانستان هستند و به دولت های دو کشور فشار می‌آورند. ما می‌دانیم این شیطنت‌ها از کجا سرچشمه‌ دارد و روابط عمیق و صمیمی بین ملت های ایران و افغانستان وجود دارد. مثلا در یک تعقیب و گریز یک تصادف رخ داده و این در همه جای دنیا رخ میدهد و دشمنانِ روابط دو کشور شدیداً به این موضوع می‌پردازند؛ دولت و ملت ایران و افغانستان باید هوشیار باشیم و شیطنت بزرگی در پشت صحنه است تا روابط دو ملت را بر هم زنند. همچنین 2852 نفر از اتباع خارجی به کرونا مبتلا شدند و 294 نفر فوت کردند و سایر افراد بهبود یافتند.

معاون امنیتی وزیر کشور به راهپیمایی ا بعید پرداخت و گفت: در سنوات گذشته گزارش اربعین را به مردم داده ایم و در سال‌های گذسته حدود 300 هزار زائر داشتیم و سال گذشته تعداد زوار ایرانی ما بیش از سه میلیون نفر شد. با کمک همه دستگاه‌ها، ستادها، هیات های مذهبی و مواکب الحمدلله شرایط خوبی را در سال گذشته داشتیم و ساماندهی خوبی در ایران و عراق صورت گرفت و در سال گذشته بیشترین رضایت را در سال گذشته داشتیم. امسال با وجود بیماری کرونا، کمیته‌های ستاد اربعین فعال هستند و مفروض گرفتیم که اگر مراسم برگزار شد، آماده هستیم و کارهای زیرساختی ما توقف نداشته است.

ذوالفقاری همچنین درباره احتمال شیوع موج سوم کرونا در پاییز، گفت: با در نظر گرفتن تمام شرایط همه دستگاه ها نیازمند پروتکل هستند، حتی خود وزارت بهداشت هم نیازمند پروتکل است. نباید با روزمرگی با این بیماری برخورد شود. حتی اگر واکسن هم کشف شود تا سال تحصیلی آینده درگیر این بیماری خواهیم بود. در کمیته امنیتی اجتماعی با درک شرایط کشور، می‌خواهیم هم چرخ زندگی مردم بچرخد و هم با این بیماری مبارزه شود. ما آمادگی داریم در صورت نیاز از سوی ستاد ملی کرونا محدودیت اعمال کنیم. الان کشورهایی داریم که سه روز آخر هفته هیچکس حق خروج ندارد. دستگاه‌های دولتی اگر رعایت نکنند از توبیخ تا انفصال خدمت برای آنها در نظر گرفته‌ایم و دستگاه ها هم به افرادی که پروتکل رعایت نمی کنند خدمات نمی دهند.

وی در ادامه درخصوص ماجرای اسید پاشی اصفهان، بیان داشت: این‌ موضوع واقعا پیگیری شد و در دستگاه قضایی هم در حد معاون اول پیگیری شد و پرونده هنوز باز است و معلوم نشد این اتفاق توسط چه کسی اتفاق افتاد.

معاون امنیتی وزیر کشور در ادامه این نشست درخصوص وضعیت کوله‌بران بیان کرد: مرزنشین اگر تعلق خاطر داشته باشد امنیت مرزهای ما به شدت بالا می‌رود. باید برای کمک به معیشت مرزنشینان اقداماتی انجام شود و برای کمک ها، ما حتی جاهایی رفتیم و پاسخ دادیم. وقتی حیوانی که روی آن بار است از ارتفاع به پایین پرت می شود ما ناراحت میشویم. ما دنبال پیوند مرزها و مرزنشین ها هستیم و نمی‌دانم داستان قاچاق تا کی باید در کشور ادامه یابد.

ذوالفقاری تصریح کرد: حوادثی که می‌توانستند اتفاق بیفتند و نیفتاده است قابل گزارش نیست. برخی عوامل داعشی در آغاز کار خود در سوریه و عراق در می‌گفتند هدفشان ایران است ولی سعی داشتند ایران را نسبت به این موضوع حساس نکنند تا ما اقدامی انجام ندهیم و بعد از اینکه با اقدامات سلحشورانه افرادی مانند شهید سلیمانی عزیز و همراهانش نتوانستند به اهداف خود برسند، سعی در برهم زدن امنیت داخلی ما داشتند که در این هم نتوانستند کاری از پیش ببرند.

دیدگاه کاربران

هوشیار۱۵۸۰۶۵۷۱۳:۲۷:۳۶ ۱۳۹۹/۶/۱۱
ماجرا کاملاعمدی و در جهت نارضایتی مردم بود
ناشناس۱۵۸۰۶۹۸۱۳:۵۳:۱۵ ۱۳۹۹/۶/۱۱
معاون وزیر کشور بر علیه رییس دولت سخنرانی کرده است .اساسا مسولان حکومتی با مفهوم سلسله مراتب یا ساختار اداری آشنایی ندارند.
ناشناس۱۵۸۰۷۶۵۱۴:۳۶:۳۸ ۱۳۹۹/۶/۱۱
حالا سال اخری شیر شدین؟ چرا تا الان سکوت کردید و مردم را تنها گذاشتین؟
ناشناس۱۵۸۰۷۹۶۱۴:۵۷:۲۸ ۱۳۹۹/۶/۱۱
جدا از راست و یا دروغ بودن این فرد، این سخنان معنی اختلال قدرت در سطوح بالاست هر جای دیگه بود طرف را دو ثانیه بیکار میکردند
ناشناس۱۵۸۰۹۸۹۱۷:۴۸:۳۸ ۱۳۹۹/۶/۱۱
پرزیدنت دیگه پوستش کلفت شده این کنایه ها اثری روش نداره
علی 671۱۵۸۱۰۰۸۱۸:۰۹:۰۲ ۱۳۹۹/۶/۱۱
اگر همه ی عالم به روحانی تکه بیندازند روحانی ککش هم نمی گزد چون همه ره هیچ می پندارد .علی برکت الله
محمد۱۵۸۱۲۸۳۰۱:۲۵:۲۶ ۱۳۹۹/۶/۱۲
اخراج شد
یکتانت

پربحث‌های دیروز

 1. قرار است مرغ هم از سفره مردم پر بکشد؟!

 2. رهبر انقلاب: اقتصاد خانواده‌ها در چند سال اخیر به شدت تحت فشار بوده/ نمی‌توان به امید گشایش بیگانگان ماند/ مذاکره برای رفع تحریم را یکبار امتحان کردیم و به نتیجه‌ای نرسید

 3. دلیل افزایش قیمت لبنیات و مرغ در بازار چیست؟

 4. ترامپ کوتاه آمد/ رئیس جمهور آمریکا با انتقال قدرت به بایدن موافقت کرد

 5. نظریه‌ای که دیگر کسی از آن حرف نمی زند...

 6. محسن رضایی: ‌مشکلات اقتصادی ‌جز با نگاه انقلابی حل نمی‌شود

 7. نامه انتقادی رئیس بانک مرکزی به رئیس جمهور/ هشدار در خصوص ایجاد پرونده‌های کلان اقتصادی

 8. قیمت مرغ ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان است/ برخورد با گرانفروشان مرغ

 9. ملک‌‌زاده: در حضور روحانی با ایمنی گله‌‌ای مخالفت کردم/ داروهای مورد استفاده استاندارد بودند

 10. ساخت فیلمی موهن درباره سپاه قدس توسط یک ایرانی

 11. خدا حافظ حاج آقا !

 12. سردار دهقان؛ اولین نامزد رسمی انتخابات ریاست‌جمهوری/ نامه انتقادی همتی به روحانی/ اصلاح‌طلبان همچنان به‌دنبال تنش‌زدایی/ قالیباف از نامزدی در انتخابات منع شده است؟

 13. داستان یک فریب؛ آیا نتانیاهو واقعا به عربستان رفت؟

 14. جلسه شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی با حضور رهبر انقلاب

 15. طعنه روزنامه وطن امروز به دولت

 16. رهبر انقلاب: برای علاج تحریم ها دو مسیر داریم: رفع تحریم و غلبه بر تحریم

 17. مجموع مبتلایان کرونا به ۸۸۰ هزار نفر رسید/ ثبت ۴۸۳ فوتی جدید

 18. مینو محرز: عطاری‌ها باید جمع شوند/ با طب سنتی مشکلی نداریم

 19. هیل: پیوستن بایدن به برجام آسان نیست

 20. ربیعی: گرانی‌های ناخواسته نگرانی مشترک دولت و مردم است/ نرخ مرغ به قیمت‌های مصوب برمی‌گردد

پربحث‌های هفته

 1. این یک یادداشت سیاسی نیست...

 2. قرار است مرغ هم از سفره مردم پر بکشد؟!

 3. چین چگونه کرونا را مهار کرد؟

 4. شیرجه دولت در مسابقه خدمت !

 5. ضعیف‌کشی !

 6. انتقاد تند نماینده بافق از رئیس مجلس

 7. ماجرای استعفای معاون وزیر بهداشت؛ از گمانه زنی تا استقبال!

 8. آیا باید با ضبط کننده فیلم تخریب آلونک در بندرعباس برخورد شود؟!

 9. پندارهای طبری!

 10. اهمیت شفاف‌سازی درباره امضای قرارداد قرارگاه خاتم با یک متهم اقتصادی

 11. ورود دستگاه قضایی به موضوع تخریب منزل یک زن سرپرست خانوار در بندرعباس

 12. سیلی بزرگ انصارالله به آل سعود

 13. از آسیه پناهی تا تخریب آلونک زن سرپرست خانوار در بندرعباس؛ چکار باید کرد؟

 14. رهبر انقلاب: اقتصاد خانواده‌ها در چند سال اخیر به شدت تحت فشار بوده/ نمی‌توان به امید گشایش بیگانگان ماند/ مذاکره برای رفع تحریم را یکبار امتحان کردیم و به نتیجه‌ای نرسید

 15. چرا ماجرای «ترامپ» تازه شروع شده است؟

 16. ملک زاده استعفا کرد

 17. درخواست نماینده مجلس از رئیس قوه قضائیه مبنی بر محاکمه عباس آخوندی

 18. شل کن، سفت کن در محدودیت های کرونایی!

 19. فرار رو به جلوی آقای معاون با استعفای توئیتری

 20. تصاویر جدید و غرورآفرین از ناو جدید سپاه

 21. برندگان و بازندگان مناقشه اخیر قره‌باغ

 22. دلیل افزایش قیمت لبنیات و مرغ در بازار چیست؟

 23. ظریف: بایدن با سه فرمان اجرایی می‌تواند همه تحریم‌ها را لغو کند/ بیش از ۳۰ سال است که بایدن را می‌شناسم

 24. مهریه ۱۰۰۰ میلیاردی برای جوانی که ۵۰ میلیون هم سرمایه ندارد، باطل و خلاف شرع است

 25. زمزمه نامزدی سیدحسن خمینی در انتخابات ۱۴۰۰/ واکنش محسن رضایی به تخریب آلونک در بندرعباس/ روایت زیدآبادی از تعارض اصلاح‌طلبان درباره «دولت پنهان»

آخرین عناوین