عضو مجمع تشخیص: آمریکا می‌خواهد مردم را از انقلاب خسته کند/ گرانی‌ها به کجا می‌خواهد برسد

گروه سیاسی الف،   3990519032 ۱۵ نظر، ۰ در صف انتشار و ۶ تکراری یا غیرقابل انتشار

آیت‌الله موحدی کرمانی گفت: مردم ما باید این را باور کنند که آمریکا دشمن ما و اسلام است و همواره تلاش می‌کند مردم را از انقلاب خسته کند. آمریکایی‌ها فکر می‌کنند می‌توانند روزی را ببینند که مردم خسته شده و تسلیم نظرات آمریکا شده‌اند و در مقابل انقلاب نیز ایستاده‌اند، در حالی که این یک تصور باطل و صرفاً رؤیایی برای سردمداران آمریکاست.

عضو مجمع تشخیص: آمریکا می‌خواهد مردم را از انقلاب خسته کند/ گرانی‌ها به کجا می‌خواهد برسد

آیت‌الله موحدی کرمانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با مهر با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص جریان تحریف و تحریم اظهار کرد: تحریمی که آمریکا شروع کرده است در یک صورت می‌تواند مؤثر باشد و آن عبارت است از اینکه مردم بترسند و خسته و تسلیم آمریکا شوند، در این صورت آمریکا در این تحریم پیروز خواهد شد.

وی با بیان اینکه طاغوت امروز ما آمریکا است، افزود: دستورات دینی و قرآنی ما تاکید فراوان دارند که اگر در مقابل طاغوتی که در هر زمان به یک شکل درمی‌آید، ایستادید و حرف او را باور نکردید و تسلیم اراده او نشدید، پیروزی نصیب شما خواهد شد.

آمریکا می‌خواهد مردم را از انقلاب خسته کند

رئیس شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با تاکید بر اینکه در قرآن و آموزه‌های دینی تاکید شده است که شما وظیفه دارید همانطور که به خدا ایمان دارید، به طاغوت نیز کفر بورزید، گفت: مردم ما باید این را باور کنند که آمریکا دشمن ما و اسلام است و همواره تلاش می‌کند مردم را از انقلاب خسته کند.

موحدی کرمانی تصریح کرد: آمریکایی‌ها فکر می‌کنند می‌توانند روزی را ببینند که مردم خسته شده و تسلیم نظرات آمریکا شده‌اند و در مقابل انقلاب نیز ایستاده‌اند، در حالی که این یک تصور باطل و صرفاً رؤیایی برای سردمداران آمریکاست.

کسانی که می‌گویند با آمریکا کنار بیاییم، برای کشور خطرناک هستند

وی ادامه داد: افرادی در داخل کشور هم هستند که می‌گویند ما باید با آمریکا کنار بیاییم و دست از مخالفت جدی با او برداریم و به خواسته‌هایش توجه کنیم. اینگونه افراد برای جامعه و کشور خطرناک هستند چراکه می‌توانند با این نوع نگرش‌ها، افکار عمومی را مسموم کنند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: اگر این افراد مسئولیتی، ولو جزئی، پیدا کنند و در مسئولیت قرار بگیرند، خطر بسیار بزرگی متوجه کشور خواهد شد، بر همین اساس همواره به مسئولین رده بالا تاکید شده که در گزینش و انتخاب افراد زیر مجموعه خود، دقت لازم را به خرج دهند.

موحدی کرمانی با بیان اینکه افرادی باید مسئولیت را در جامعه به دست بگیرند که واقعاً دین، قرآن و سخنان رهبر انقلاب را باور داشته باشند، اظهار کرد: اگر این گزینش و دقت ضعیف انجام شود، برای کشور فاجعه به بار می‌آورد. در این شرایط است که قوه قضائیه مجبور می‌شود با آنهایی که مسئولیتی داشتند و خطایی مرتکب شدند و خطایشان تبعات سنگینی برای کشور و مردم به بار آورده است، برخورد کند.

وی افزود: امیدوارم خداوند قوه قضائیه را یاری کند تا بتواند با مفاسد برخورد کند، اما مهم این است که ما باید در کنار برخورد با مفاسد، انسان‌ها را نیز بسازیم. انسانی که مسئولیتی برعهده او گذارده می‌شود، باید ساخته شود. چنین انسانی باید متدین، دین باور، مبارز با طاغوت و آمریکا باشد اما متأسفانه کم و بیش مسائلی در میان برخی مسئولین پیش می‌آید که ما شاهد ورود و برخورد قوه قضائیه هستیم.

جریان تحریف، برخی مسئولین را از دشمن ترسانده است

رئیس شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در پاسخ به این سوال که جریان تحریف چه اندازه توانسته در بزرگنمایی و ترس از تحریم‌ها در برخی مسئولین کشور، تأثیرگذار باشد؟، گفت: محاسبه دقیقی در این زمینه ندارم که چقدر این جریان توانسته مؤثر باشد و چه افرادی را تحت تأثیر خود قرار داده است، اما می‌توانم بگویم که بالاخره این جریان تأثیر خود را بر برخی افراد و مسئولین گذاشته است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطر نشان کرد: جریان تحریف در کنار تحریم‌ها موجب شده عده‌ای از افراد واقعاً بترسند و روی آمریکا حساب باز کنند و بگویند باید کاری کنیم تا دشمنی‌های ما با آمریکا کم شود و آمریکا را در کنار خود داشته باشیم. متأسفانه این نوع افکار کم و بیش در مسئولین کشور وجود دارد.

موحدی کرمانی در پاسخ به سوال دیگری که مهمترین اقدامی که باید برای شکست جریان تحریف انجام داد را چه می‌دانید؟، گفت: در مقابل این قضیه باید چند کار انجام داد. کار اول کار فرهنگی است، نه به این معنا که جزوه‌ای چاپ کنند و بیرون بدهند. امروز مردم دیگر خیلی حال مطالعه جزوه‌ها را ندارند بلکه باید برنامه‌هایی زنده و پویا در جامعه عرضه کرد و مردم را با مبادی و مبانی دین آشنا و متدین کرد.

وی ادامه داد: پیامبر اکرم برای مبارزه با شرک و شکست آن، انسان‌ها را ساخت و این انسان‌ها ساخته شدند، در مدینه جمع شدند و جبهه شرک را شکست دادند. آدم‌هایی که اسیر هوای نفس هستند را باید از اسارت نجات داد و بیرون آورد تا اسیر پول و مقام نباشند بلکه به دنبال پیاده کردن حق و عدل باشند.

گرانی‌ها به کجا می‌خواهد برسد

رئیس شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز اظهار کرد: توصیه می‌کنم مردم به بیانات بسیار ارزنده مقام معظم رهبری توجه کنند. ایشان در هر مقطعی بیاناتی دارند، بیاناتشان بسیار روشن کننده، آگاهی بخش و تکان دهنده است. مردم به نصایح و دستورات و بیانات ایشان توجه داشته باشند و همینطور مسئولین هم باید توجه کنند.

موحدی کرمانی تصریح کرد: این خود قابل بحث است که چه مقدار از بیانات رهبر انقلاب مورد عمل قرار می‌گیرد و چه مقداری از آن فراموش می‌شود که این مسأله‌ای قابل توجه و مصداقی از کار فرهنگی است.

وی در ادامه گفت: اقدام دیگر آن است که مسئولین به مردم رسیدگی کنند و خود را خادم مردم بدانند. بدانند خواسته‌های مردم چیست، مردم چه می‌خواهند و از چه رنج می‌برند. بالاخره گرانی فشار دارد. این گرانی‌ها به کجا می‌خواهد برسد و می‌خواهد مردم را به چه مرحله‌ای برساند و زمین‌گیر کند؟ مسئولین در این شرایط باید به فکر همه مردم باشند.

بی‌توجهی مسئولین به مردم، مانعی در راه مقابله با تحریف و تحریم است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه مسئولین باید مردم را مورد توجه قرار دهند، گفت: این اختلاف طبقاتی فاجعه است که عده‌ای خیلی متورم می‌شوند و مال و ثروت فراوان به دست می‌آورند و عده‌ای هم نان شب ندارند و نمی‌توانند داروی خود را تهیه کنند.

موحدی کرمانی تاکید کرد: اقدام سوم این است که مردم ثروتمند و متمولین و افرادی که پول‌های فراوانی در بانک‌ها دارند، به ضعفا رسیدگی کنند، آنها را شناسایی کرده و به آنها کمک کنند. این باعث می‌شود تا هدف آمریکا برای اینکه بر مردم فشار بیاورد تا آنها به خیابان بریزند، شکست بخورد. در این شرایط است که آمریکایی‌ها می‌فهمند که مردم علاوه بر ایمان از نظر مادی و اقتصادی هم کمک‌هایی را دریافت می‌کنند که اجازه نمی‌دهد جامعه حالت انفجاری پیدا کند.

رئیس شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه عدم انجام این نوع اقدامات در جامعه موجب تشکیل مانع بر سر راه پیشرفت و تعالی کشور و مبارز ه با دشمن خواهد شد، گفت: اگر خدای ناکرده مسئولین به فکر مردم نباشند، ثروتمندان به فقرا رسیدگی نکنند و صبر و ثبات و استقامت مردم نیز از دست برود، بر سر راه مقابله با تحریف و تحریم و پیشرفت و تعالی جامعه موانع بزرگی ایجاد خواهد شد؛ در این شرایط است که جامعه گرفتار فشار و فقر اقتصادی می‌شود.

غرب‌گرایی مسئولین برای کشور فاجعه می‌آفریند

وی با تاکید بر اینکه نگرش‌های غرب‌گرایانه برای کشور فاجعه می‌آفریند، اظهار کرد: این نگرش‌ها هر اندازه در مسئولین درجه بالاتر وجود داشته باشد، این خطر بیشتر خواهد شد و باید این توصیف را پیش‌بینی کرد که اگر خدای نکرده چنین نگرشی به وجود آمد مسئولین برای آن فکر کنند و به دنبال علاج آن باشند.

موحدی کرمانی تاکید کرد: عنصری که چنین نگرش و تفکری داشته باشد می‌تواند به انقلاب، نظام، ولایت و مردم آسیب برساند. باید سعی کنند تا مسئولی با چنین بینشی در جامعه وجود نداشته باشد و اگر پیدا شد باید با آن جدی برخورد کرد.

امام جمعه موقت تهران گفت: دلسوزانه عرض می‌کنم آنهایی که مسئولیت گزینش دارند باید دقت کنند که خدای ناکرده فردی در یک مسئولیتی قرار نگیرد که گرایش و نگرشش غرب‌گرایانه و دور از مکتب اسلام و قرآن باشد. ان‌شاءالله خداوند به همه توفیق دهد که به وظیفه خود عمل کنند مخصوصاً مسئولین و به نصایح مقام معظم رهبری گوش کنند و خواسته‌های ایشان را اجرا و پیاده کنند.

رئیس شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: ما باید باورمان باشد که عامل سعادت ما قرآن است. آن چیزی که ملت را عزیز می‌کند و آنها را از ذلت نجات می‌دهد قرآن است‌. ما بزرگان و پیشوایانی مانند امام حسین علیه السلام را داریم که برای نجات بشریت مقابل جنایتکارانی مانند یزید ایستادند و همه دشواری‌ها را تحمل کردند تا اسلام عزیز شود و از دست این عنصر کثیف نجات پیدا کند. این عنصر باید ساقط شود و امام حسین با صبر و مقاومت این کار را کردند و دشمن و یزید را رسوا کردند.

موحدی کرمانی تاکید کرد: یزید با اسارت اهل بیت، خوار، رسوا و مفتضح شد و اینها دستوراتی است برای ما الی یوم القیامه، تا ما در مقابل غارتگران جهانی و استکبار بایستیم. دشمن و استکبار و آمریکا هدفی ندارند جز تسلیم کردن مردم. اگر مردم ضعیف شدند این را پیش می‌برد و اگر تسلیم نشدند به ناچار دشمن ضعیف خواهد شد.

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۵۵۳۴۶۰۱۱:۱۶:۲۸ ۱۳۹۹/۵/۱۹
بدتر از آمریکا ، سیاستهای نه شفاف مسئولان است
ناشناس۱۵۵۴۱۰۹۱۷:۰۴:۵۰ ۱۳۹۹/۵/۱۹
این آمریکای جهانخوار چرا بااین همه فشار،فقط یقه زندگی مردمومیگیره و فشارش ب هیچ مسؤلی نمیاد?????
بیگی29۱۵۵۴۳۸۶۲۱:۵۸:۳۷ ۱۳۹۹/۵/۱۹
بااین مدیریت به دشمن نیاز نیست.در این مورد هم خود کفا شده ایم.
ناشناس۱۵۵۳۴۷۶۱۱:۲۴:۳۴ ۱۳۹۹/۵/۱۹
آمریکا به دولت می گوید بر بازار نظارت نکن . گرانی یک چیز . ول کردن بازار و کنترل نکردن هم یک چیز دیگر است . دولت همه چیز را رها کرده و فقط اعضا آن مصاحبه می کنند می گویند .
علی۱۵۵۳۵۶۵۱۲:۰۸:۲۱ ۱۳۹۹/۵/۱۹
مشگل بزرگتر اینست که ضعفا و سو مدیریتها به آمریکا نسبت داده میشود . مگر آمریکا کیست که حتی غذا، مسکن ، اشتغال ما بخاطر تحریم او مشگل دارد . اگر آمریکا نبود دیگر چه می‌گفتید.
ناشناس۱۵۵۳۶۹۲۱۳:۰۵:۳۵ ۱۳۹۹/۵/۱۹
در این 41 سال تمام شیطنت امریکایی را با تمام وجود حس کردیم و ترفندشان را برای ازار کشور میشناسیم و قطعا با این رفتارها از انقلاب رویگردان نمیشویم . تنها چیزی که ما را دلسرد میکند عدم وجود عدالت در استفاده از منابعی که متعلق به مردم است و نابرابری های موجود در جامعه و اشرافیگری مسئولین و رها شدن مردم میباشد .
ناشناس۱۵۵۳۸۸۸۱۴:۴۲:۱۵ ۱۳۹۹/۵/۱۹
اختلاس هم کار آمریکاست دزدی چی بی کفایتی چی احتیاج به آمریکا نیست برای خسته شدن از انقلاب مسول اصلی خود مسولین هستند از بالا تا پایین
ناشناس۱۵۵۳۹۸۳۱۵:۲۸:۲۹ ۱۳۹۹/۵/۱۹
واقعا باید مراجع دست به کار بشن مردم خسته شده اند
ناشناس۱۵۵۳۹۸۷۱۵:۲۹:۱۱ ۱۳۹۹/۵/۱۹
مردم از مسئولین بی مسئولیت خسته و ناراضی هستند امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند مردم را از شر مفسدین دولتی نجات بدهید!!!!!
ناشناس۱۵۵۴۱۶۱۱۷:۵۰:۰۷ ۱۳۹۹/۵/۱۹
یک کلام ختم کلام.....
ناشناس۱۵۵۴۲۶۴۱۹:۳۳:۲۲ ۱۳۹۹/۵/۱۹
مفسدین دولتی نه مسولین مفسد
ناشناس۱۵۵۴۱۰۴۱۶:۵۹:۱۰ ۱۳۹۹/۵/۱۹
خدا رحمت کند حاج احمد آقا را که فرمودند همه مشکلات تقصیر آمریکا نیست . اگر آنروز همین حرف را قبول کرده بودیم و به رفع عیوب خود پرداخته بودیم امروز با وجود تمام دشمنی ها اوضاع بهتری داشتیم . در حوزه تربیت انسان همه به این باور رسیده اند که تا خود را مقصر اوضاع خود ندانیم امکان اقدام به اصلاح وجود ندارد .در امور اجتماعی و اقتصادی و سیاسی هم موضوع به همین شکل است
ناشناس۱۵۵۴۲۹۸۲۰:۰۳:۰۷ ۱۳۹۹/۵/۱۹
آمریکا مردم را خسته نمی کند مسوولان بی کفایت ، بی عدالتی ها ، تبعیض ها ، رانتخواری ها ، اختلاف طبقاتی ، عدم شفافیت ، تاراج بیت المال ، بوروکراسی اداری و ایرادات ساختاری مردم را خسته کرده و جانشان را به لبشان رسانده اند.
ناشناس۱۵۵۴۳۱۷۲۰:۲۸:۵۸ ۱۳۹۹/۵/۱۹
این فساد هم کار امریکاست ؟ سوء مدیریت هم ناشی از مدیران امریکائی است حتما
ناشناس۱۵۵۴۳۴۵۲۰:۵۶:۱۳ ۱۳۹۹/۵/۱۹
نقش مدیران این وسط چی بوده؟

پربحث‌های دیروز

 1. جدول/ نرخ امروز طلا و سکه؛ دلار ترمز برید

 2. نیویورک تایمز: آمریکا نتوانست ایرانی ها را به زانو درآورد

 3. جهانگیری: فشار بر دولت جز افزایش مشکلات مردم دستاوردی ندارد/ دولت نمی‌تواند به تنهایی مسائل را حل کند

 4. رهگیری ناو هواپیمابر «نیمیتز» توسط پهپادهای نیروی دریایی سپاه

 5. رکورد حباب سکه زده شد/ دلیل افزایش قیمت طلا و سکه چیست؟

 6. بهترین تک تیرانداز دنیا با ۳۰۰۰ شلیک موفق

 7. چرا «سریال دل» به دل کسی ننشست؟

 8. دانشگاه یا آکواریوم ماهی‌های تزئینی؟!

 9. گوشت ارزان شد/ تخم‌مرغ به شانه ای ۵۰ هزار تومان می‌رسد؟

 10. علیزاده‌‌طباطبایی: میترا استاد با اسلحه نجفی کشته نشده است!

 11. روایت رئیس جمهور از حضور فرزندان رهبر معظم انقلاب در جنگ تحمیلی

 12. رزمایش مشترک ایران، روسیه و چین موسوم قفقاز ۲۰۲۰

 13. بخشی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در یک نگاه + جدول

 14. یک ایده برای جلوگیری از افزایش کرونا؛ راه‌اندازی «گشت ارشاد کرونایی» در اصفهان

 15. پشت‌پرده واردات ۷۰۰ پورشه توسط پیرزن روستایی چیست؟ + فیلم

 16. جزئیات جلسه وزارت صنعت با تولیدکننده معروف ورشکسته

 17. بزرگترین سفره نذری حضرت رقیه(س)

 18. دل‌نوشته وزیر بهداشت خطاب به سردار سلیمانی

 19. حفظ تمامیت ارضی از حکومت قاجار تا امروز

 20. مشاور بایدن: اگر ایران به پایبندی کامل به برجام بازگردد ما هم به آن برمی‌گردیم

 21. آمار طلاق برای اولین بار کاهش یافت

 22. توقیف محموله ۱۰۰ هزار دلاری مدیرعامل استقلال

 23. همنوایی دوباره اروپا با آمریکا ضد تهران/ احضار سفیران ایران

 24. ناگفته‌های قالیباف از «روز شهادت حاج احمد کاظمی» و «مقاومت جانانه حاج قاسم در دمشق»

 25. ظریف؛ روسیه و چین نقش رهبری را در برابر قانون شکنی آمریکا ایفا کردند

پربحث‌های هفته

 1. دعوا در ماجرای الزام قانونی حجاب بر سر چیست؟

 2. حمله با قمه به یک مغازه‌دار در تهران

 3. جدول/ نرخ امروز طلا و سکه؛ دلار ترمز برید

 4. چند نکته درباره تحویل «دناپلاس» به نمایندگان مجلس

 5. محصولات مدیران‌خودرو ۶۳ تا ۱۷۰ میلیون تومان گران شد + قیمت‌ها

 6. ترامپ برای به نتیجه رسیدن تحریم‌ عجله ندارد/ هیچ دموکراتی به دستاورد او دست نمی‌زند

 7. نیویورک تایمز: آمریکا نتوانست ایرانی ها را به زانو درآورد

 8. «آیا واشنگتن کر است»؟!/ واکنش منفی جهانی به ادعای بازگشت تحریم های سازمان ملل/ روسیاهی دوباره برای کاخ سفید

 9. هشدار فرمانده سپاه به رئیس جمهور آمریکا: انتقام ما قطعی است/ اهل شرف و جوانمردی هستیم و سفیر زن را هدف قرار نمی‌دهیم

 10. نامه قرارگاه خاتم‌الانبیاء به رئیس جمهور درباره انتقال پایتخت

 11. چرا نمایندگان مجلس خودروی دناپلاس گرفته‌اند؟/ عضو هیئت رئیسه: به مردم حق می‌دهیم حساس باشند، اما چه باید ‌کرد

 12. گرانی خودرو تا کجا!؟

 13. انقلابی‌گری و دنا پلاس

 14. توکلی به نمایندگان: خودروهای ارزان تر را جایگزین خودروهای لوکس تحویلی کنید/ تصمیم مجلس در تامین خودرو اشتباه بود

 15. جهانگیری: فشار بر دولت جز افزایش مشکلات مردم دستاوردی ندارد/ دولت نمی‌تواند به تنهایی مسائل را حل کند

 16. نماینده مجلس: شاسی بلند می‌خواهم/ چرا باید به مردم توضیح دهیم!

 17. ماجرای تحویل خودروی «دناپلاس» به «نمایندگان مجلس» چیست؟

 18. بلاتکلیفی وزارت صمت/ روحانی وزیر جدید را معرفی می‌کند؟

 19. رهگیری ناو هواپیمابر «نیمیتز» توسط پهپادهای نیروی دریایی سپاه

 20. واکنش یک امام جمعه به خودروی دناپلاس نماینده مجلس

 21. رکورد حباب سکه زده شد/ دلیل افزایش قیمت طلا و سکه چیست؟

 22. اشکهای یک تولید کننده ایرانی/ به دادم برسید/ جز عدالت هیچ نمی‌خواهم

 23. آتش‌سوزی گسترده در شهر لبنیات میهن

 24. ضرب و شتم یک کارشناس در استودیویِ شبکه«من و تو» به جرم بیان نظر مخالف + فیلم

 25. بهترین تک تیرانداز دنیا با ۳۰۰۰ شلیک موفق

ابر آروان

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. دعوا در ماجرای الزام قانونی حجاب بر سر چیست؟

  2. چند نکته درباره تحویل «دناپلاس» به نمایندگان مجلس

  3. «آیا واشنگتن کر است»؟!/ واکنش منفی جهانی به ادعای بازگشت تحریم های سازمان ملل/ روسیاهی دوباره برای کاخ سفید

  4. هشدار فرمانده سپاه به رئیس جمهور آمریکا: انتقام ما قطعی است/ اهل شرف و جوانمردی هستیم و سفیر زن را هدف قرار نمی‌دهیم

  5. چرا نمایندگان مجلس خودروی دناپلاس گرفته‌اند؟/ عضو هیئت رئیسه: به مردم حق می‌دهیم حساس باشند، اما چه باید ‌کرد

  6. توکلی به نمایندگان: خودروهای ارزان تر را جایگزین خودروهای لوکس تحویلی کنید/ تصمیم مجلس در تامین خودرو اشتباه بود

  7. نماینده مجلس: شاسی بلند می‌خواهم/ چرا باید به مردم توضیح دهیم!

  8. بلاتکلیفی وزارت صمت/ روحانی وزیر جدید را معرفی می‌کند؟

  9. واکنش یک امام جمعه به خودروی دناپلاس نماینده مجلس

  10. ضرب و شتم یک کارشناس در استودیویِ شبکه«من و تو» به جرم بیان نظر مخالف + فیلم

  11. واکنش سخنگوی هیات رئیسه مجلس به تحویل خودروی دناپلاس: برخی نمایندگان خودروی مناسبی برای سرکشی ندارند

  12. پیروز جدال اخیر برجامی بین آمریکا و ایران

  13. نماینده مجلس از دریافت خودرو انصراف داد

  14. بخشی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در یک نگاه + جدول

  15. ایزدی: واکنش صحیح به فعال‌شدن مکانیسم ماشه، خروج از NPT است/ خروج از برجام برای ما سودی ندارد

  16. افزایش نگران‌کننده مبتلایان به کرونا/حرکت زیرپوستی یار دیرین احمدی‌نژاد به سمت پاستور/لاریجانی ناطق‌ ۷۶ می‌شود؟/ روحانی: امروز آمریکا شکست خورد

  17. جزییات تازه از اقدام ایران برای پیش‌خرید واکسن کرونا/ روایت رفیق ۴۰ ساله از قاسم سلیمانی/ دلایل عجیب زیباکلام برای حمایت از بایدن/ احتمال حضور نزدیکان روحانی در انتخابات وجود دارد

  18. حسین شریعتمداری: دست‌مریزاد سردار سلامی

  19. قوی تر از سالهای دفاع مقدسیم

  20. رسوایی شبکه سلطنت‌طلب/ پاسخ ظریف به سوالی درباره قصاص نوید افکاری/ دلیل ادامه جنگ بعد از فتح خرمشهر به روایت سردار کوثری/ روحانی بعد از پایان ریاست جمهوری کجا می‌رود؟

  21. باید ابرقدرت شویم ؛ امپراتوری مستضعفین

  22. زنان می‌توانند کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ شوند؟

  23. ناگفته‌های قالیباف از «روز شهادت حاج احمد کاظمی» و «مقاومت جانانه حاج قاسم در دمشق»

  24. رهبر انقلاب: دفاع مقدس بخشی از هویت ملی ما است/ پذیرش قطعنامه از سوی امام (ره) مبتنی بر عقلانیت و تدبیر بود/ امسال زیارت اربعین را در منزل بخوانیم

  25. علت اصرار دولت به حضور یک طرفه در برجام چیست؟!

  آخرین عناوین