رئیس قوه قضائیه: مبارزه با فساد امر مستمر و پیگیرانه است/ لجام گسیختگی قیمت مسکن برای مردم قابل تحمل نیست

گروه اجتماعی الف،   3990409056 ۱۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۵ تکراری یا غیرقابل انتشار

حجت‌الاسلام رئیسی گفت: همه بخش‌های قوه قضاییه باید در تحول نقش آفرینی کنند تا جریان تحول برای مردم ملموس شود و مردم، مسئولان و همکاران در قوه قضاییه احساس کنند که تحول در حال ایجاد است.

رئیس قوه قضائیه: مبارزه با فساد امر مستمر و پیگیرانه است/ لجام گسیختگی قیمت مسکن برای مردم قابل تحمل نیست

به گزارش میزان، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رییسی در جلسه صبح امروز شورای عالی قوه قضاییه با تبریک دهه کرامت و میلاد خجسته امام رضا (ع) اظهار داشت: توجه به فرهنگ رضوی و رفتار کریمانه، مردمی بودن و گره‎گشایی از کار مردم به ویژه مستضعفن و ح ق‎جویی و عدالت‎ طلبی باید مورد توجه دستگاه قضایی و همه کارگزاران نظام اسلامی باشد.

رییس قوه قضاییه با تقدیر از رهبر فرزانه انقلاب و رهنمود‌های حکیمانه و لازم الاتباع ایشان به مسئولان عالی قضایی در هفته قوه قضاییه، خاطرنشان کرد که فرامین و حمایت‎های مقام معظم رهبری از دستگاه قضایی برای همه اجزای قوه قضاییه مسئولیت ‎‎آور است.

رییسی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که در ارتباط تصویری با رییس و مسئولان عالی قضایی و همچنین رؤسای کل دادگستری‌های سراسر کشور ایراد شد، با یادآوری موضوع تحول، اظهار کرد: همه بخش‌های قوه قضاییه باید در تحول نقش آفرینی کنند تا جریان تحول برای مردم ملموس شود و مردم، مسئولان و همکاران در قوه قضاییه احساس کنند که تحول در حال ایجاد است.

وی با اشاره به تاکیدات رهبر انقلاب در رابطه با رویکرد مبارزه با فساد در قوه قضاییه و با بیان اینکه قدردان تاییدات مقام معظم رهبری در قبال رویکرد ضد فساد قوه قضاییه هستیم، گفت: مسئله مبارزه با فساد امری مقطعی نیست؛ بلکه امری مستمر است که به صورت پیگیر دنبال می‌شود.

رییس قوه قضاییه تصریح کرد: دادسرا‌ها و شعبی که پرونده‌های اقتصادی را رسیدگی می‌کنند و دادگاه‌هایی که در امر مبارزه با فساد اقتصادی، پرونده‌هایی را مورد رسیدگی قرار می‌دهند، با قوت باید کار خودشان را ادامه دهند و بر اساس تاکیدات رهبر معظم انقلاب، حق و عدالت، محور کار آن‌ها در تصمیم سازی و تصمیم گیری و پیگیری و اقدام باشد.

رییسی افزود: همه بخش‌های دادسرایی و دادگاهی به ویژه در تهران که مرکزیت این رسیدگی وجود دارد، باید کارشان را با قوت دنبال کنند.

وی با تاکید بر اینکه مسئله رسیدگی به مفاسد اقتصادی امر موسمی، مقطعی و تشریفاتی نیست، بلکه امری واقعی است که همواره باید با قوت ادامه یابد تا سلامت نظام اداری در کشور  را تضمین کند، گفت: بدون تردید لازمه مبارزه با فساد اقتصادی، سلامت درون دستگاه قضایی است و ارتقاء سلامت درون دستگاه قضایی و حفظ سلامت آن یک الزام است که به هیچ عنوان نباید از آن غفلت کرد.

رییس قوه قضاییه خطاب به کارکنان و قضات دستگاه قضایی، اظهار کرد: هرگونه ناسلامتی در دستگاه قضایی باید بزرگ تلقی گردد و نسبت به آن عکس العمل مناسب نشان داده شود.

رییسی حفظ سلامت دستگاه عدلیه را یک الزام و ضرورت دانست و بیان داشت: لازمه موفقیت آمیز بودن مبارزه با فساد آن است که سلامت اداری و سازمانی دستگاه قضایی کاملا حفظ و تضمین شود.

وی با خاطرنشان کردن تاکید رهبر انقلاب در ارتباط با گزارشگران و اعلان کنندگان فساد و ناهیان از منکر گفت: ناهیان از منکر باید بدانند نظام حقوقی کشور پشتیان آن‌هاست.

رییسی با اشاره به دستورالعمل نحوه مشارکت و تعامل نهاد‌های مردمی با قوه قضاییه ادامه داد: سازوکار حقوقی و قانونی حمایت از گزارشگران فساد در این دستورالعمل پیش بینی و ساختار حقوقی مبتنی بر قانون تهیه و ابلاغ شد.

وی با تاکید بر اینکه همکاران در قوه قضاییه این دستورالعمل را با دقت مورد توجه قرار دهند و تقسیم کار در مورد آن صورت گیرد، تصریح کرد: دستورالعمل و همه بندهای آن مستند به قانون و مبتنی بر قوانین مصوب است.

رییس قوه قضاییه یادآور شد: گزارشگران فساد و ناهیان از منکر مورد حمایت قرار می‌گیرند و به لحاظ حقوقی و قضایی مجموعه قضایی حامی آن‌هاست و هیچکس نباید متعرض آن‌ها شود و اقدامشان مورد حمایت و پیگیری قرار می‌گیرد.

وی حمایت از تولید را مورد تاکید قرار داد و افزود: هیچ کارگاه و کارخانه‌ای در کشور نباید دچار توقف و تعطیلی شود و همچنان که همت صورت گرفته در سال 98 باعث شد که با موفقیت کارگاه‌ها و کارخانه‌هایی از تعطیلی و توقف حفظ شوند، با همین قوت نیز در سال جاری کار دنبال شود.

رییسی با اشاره به اینکه حفظ اشتغال و رونق و جهش تولید در دستور کار قوه قضاییه است، اظهار کرد: اگرچه در همه بخش های کشور باید اینگونه باشد، ولی در دستگاه قضایی این موضوع باید توسط بخش‌های نظارتی مثل سازمان بازرسی و دادستان‌ها در سراسر کشور با جدیت دنبال شود و امری ضروری است.

رییس قوه قضاییه خاطرنشان کرد: در سال جاری هم کمک دستگاه قضایی به دولتمردان و مسئولان در این میدان آن است که مساعدت کنند که هیچ کارگاه و کارخانه ای تعطیل نشود و رونق تولید در عمل و اجرا وجود داشته باشد.

رییسی در بخش دیگری از اظهاراتش با بیان اینکه وضعیت قیمت‌ها و بازار و لجام گسیختگی قیمت‌ها در حوزه مسکن امر قابل تحملی برای مردم نیست، بر پیگیری جدی مسئولین مختلف در این زمینه تاکید کرد.

وی آمادگی دستگاه قضایی برای همکاری در این زمینه را یادآور شد و افزود: وضعیت و شرایط فعلی یک کار انقلابی و جهادی را می‌طلبد.

رییس قوه قضاییه ادامه داد: چند سال است که مسئله مسکن مورد بی توجهی قرار گرفته است و در حال حاضر که اقداماتی در حال انجام است، باید این اقدامات شکل جهشی داشته باشد تا بتواند مشکل مردم را مرتفع کند و از گرفتاری‌های مردم بکاهد.

رییسی تاکید کرد: مردم باید احساس کنند که مسئله مسکن و قیمت‌های لجام گسیخته‌ای که در بازار شاهد هستند، با کنترل و قیمت گذاری و نظارت بر بازار از ناحیه دولتمردان دنبال می‌‎شود.

وی در پایان به تحولات آمریکا و اروپا هم گریزی زد و بیان داشت: ماهیت حقوق بشر آمریکایی امروز بر همه مردم آمریکا و مغرب زمین و اروپا و بر ملت‌های مستضعف عالم روشن شده است که چگونه حقوق انسان را ضایع و حق حیات و آزادی و عدالتخواهی و حق خواهی را در نطفه خفه می‌کند و مردم را آزار می‌دهد و قتل و غارت و کشتار راه می‌اندازد؛ ولی مدعیان حقوق انسان در آمریکا و اروپا نسبت به  دستگیری‌های گسترده در این کشور‌ها و تضییع حقی که بصورت روشن صورت می‌گیرد، دم بر نمی‌آورند.

رییس قوه قضاییه تصریح کرد: آن‌ها تصور می‌کنند که می‌توانند فشار‌هایی را به ما نیز وارد کنند و سه کشور اروپایی علیه ما قطعنامه به آژانس و شورای حکام پیشنهاد می‌دهند. ما این سه کشور را به خوبی می‌شناسیم. این‌ها همان‌هایی هستند که بعد از شهادت سردار سلیمانی، از آمریکا حمایت کردند.

رییسی با تاکید بر اینکه باید به این کشور‌ها بی اعتماد بود، گفت: موضوعی که امروز باید مورد اعتماد قرار گیرد، داشته‌های ملت بزرگ ایران است.

وی خاطرنشان کرد: خطایی که اتفاق افتاد، این بود که برخی تصور کردند با اعتماد به اروپایی‌ها و بی اعتمادی به داشته‌های خودمان می‌توانند کار را پیش ببرند؛ درحالیکه باید به اروپایی بی اعتماد بود و به داشته‌های  کشور اعتماد کرد.

رییس قوه قضاییه تاکید کرد: الان هم همچنان وقت باقی است برای اینکه به داشته‌های بسیاری که در کشور داریم، به ویژه نیروی جوان متراکم و کارآمد اعتماد کرد و یقینا اتکال به خدا و اعتماد به داشته‌ها می‌تواند کشور را پیش ببرد و در مقابل همه فتنه‌ها و توطئه‌ها حفظ نماید.

در این نشست القاصی مهر دادستان تهران با اشاره به اقدامات انجام شده برای پیگیری پرونده ترور سرلشکر شهید حاج قاسم سلیمانی اعلام کرد: ۳۶ نفر از افرادی که در ترور حاج قاسم مباشرت، مبادرت و آمریت داشتند، اعم از مسئولان سیاسی و نظامی آمریکا و دیگر دولت‎ها شناسایی شدند که توسط مقام قضایی برای آن‌ها دستور جلب و اعلام وضعیت قرمز از طریق پلیس بین الملل صادر شده است.

وی عنوان اتهامی این افراد را «قتل» و «اقدام تروریستی» اعلام کرد و افزود: در راس این فهرست دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا قرار دارد و تعقیب قضایی او حتی پس از پایان دوره مسئولیتش نیز پیگیری خواهد شد.

به نتیجه رسیدن پرونده معوقات بانکی شرکت پرشین فولاد

دادستان تهران با اشاره به تلاش‌های قوه قضاییه برای وصول معوقات کلان بانکی، از به نتیجه رسیدن پیگیری‌های دادستانی تهران در پرونده شرکت پرشین فولاد خبر داد.

القاصی مهر توضیح داد: با توجه به محکومیت شرکت مذکور به پرداخت ۲۸ میلیون و ۹۸۰ هزار دِرهَم به بانک ملت و همچنین وجود بدهی ۱۱ هزار میلیارد تومانی ارزی و ریالی آن به بانک صادرات، جلسه مشترکی در دادسرای جرایم اقتصادی تشکیل و توافق شد با انتقال سهام بانک صادرات که متعلق به این هلدینگ بود، مبلغ بدهی مذکور به این دو بانک‎ جمعاً در حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان تهاتر شود که این اقدام در ۳۱ خرداد ۹۹ محقق شد.

راه‎اندازی سامانه گزارشگران فساد در سازمان بازرسی کل کشور

حجت‎الاسلام والمسلمین درویشیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور نیز در این جلسه با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب بر حمایت از گزارشگران فساد اعلام کرد: این سازمان با سازمان مردم نهاد در حوزه گزارشگری و مبارزه با فساد همکاری داشته است و در هفته‎های آتی سامانه رسمی گزارشگران فساد نیز در این سازمان فعال می‎شود.

نشست مشترک معاونت بین الملل قوه قضاییه با ۴۰ سفیر خارجی در ایران

علی باقری معاون بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر هم گزارشی از برگزاری نشست مشترک با ۴۰ تن از سفرا و کارداران کشور‌های خارجی و نیز رؤسای چند دفتر سازمان‌های بین‌المللی در تهران ارائه کرد و افزود: در این نشست رئیس سازمان زندان‎ها گزارشی از مدیریت بحران کرونا در زندان‎های کشور و روند اعطای مرخصی به بیش از ۱۲۰ هزار زندانی در مدت اخیر ارائه داد که این گزارش مورد توجه شرکت‎کنندگان در جلسه قرار گرفت.

به گفته معاون بین الملل قوه قضاییه، خانم نقی‎‎زاده سرپرست دادسرای ویژه نوجوانان و اطفال نیز از دیگر سخنرانان جلسه مذکور بود که گزارشی از فعالیت‎ها این دادسرای ارائه کرد که مورد استقبال شرکت‎کنندگان قرار گرفت.

وی افزود: در این نشست علاوه بر تبیین نگاه راهبردی جمهوری اسلامی ایران به موضوع حقوق بشر و بیان برخی دستاورد‌های آن از سوی دبیر ستاد حقوق بشر، بر آلوده شدن حقوق بشر به ویروس سیاست توسط دولت‌های غربی، به عنوان بزرگترین تهدید حقوق بشر تأکید شد.

دکتر باقری خاطرنشان کرد که در پایان نشست مذکور، چند تن از سفرا نیز به بیان دیدگاه‌های خود پرداخته و سؤالاتی را مطرح کردند که از سوی دبیر ستاد حقوق بشر پاسخ داده شد.

دیدار با رئیس جمهور برای پرداخت غرامت به خانواده‎های قربانیان هواپیمای اوکراینی

حجت‎الاسلام بهرامی رییس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح نیز در این جلسه به برگزاری نشستی با خانواده‎های قربانیان حادثه هواپیمای اوکراینی اشاره کرد و افزود: به مناسبت هفته قوه قضاییه میزبان ۴۱ خانواده از قربانیان حادثه هواپیمای اوکراینی بودیم که در فضایی صریح و شفاف به بیان مسائل و دغدغه‎های خود پرداختند که البته با توضیحات مسئولان سازمان، بسیاری از نگرانی‎های این خانواده‎ها رفع و این جلسه منجر به ثبت ۸۱ شکایت خانواده‎های قربانیان برای رسیدگی به این حادثه شد.

وی درباره موضوع پرداخت غرامت به خانواده‎های قربانیان این سانحه هوایی نیز توضیح داد: به صورت ویژه پیگیر پرداخت غرامت و خسارت در این پرونده هستیم و در این زمینه درخواست برگزاری نشستی با رئیس جمهور هم ارائه شده است تا مشکلات موجود برای پرداخت این خسارات برطرف شود.

دیدگاه کاربران

سیروس مهدوی۱۵۰۲۵۸۹۱۴:۰۱:۳۱ ۱۳۹۹/۴/۹
امروز پشتوانه و حامی این قانون مردمی رهبر ایران است، رئیس دستگاه قضایی است. و این بسیار مهم است که قانونی در کشور در حال تصویب است که مطالبه گران همزمان آن مردمان ایران، نخبه گان، قاضی القضات کشور و رهبر ایران می باشند. این مطالبه حجت را بر زیاده خواهان و رانت خواران و یقه سفیدان و انحصارگرایان و اختلاس گران و فراریان مالیاتی.. تمام کرد.
ناشناس۱۵۰۲۶۲۹۱۴:۱۸:۲۲ ۱۳۹۹/۴/۹
لطفا قانون جامع و فراگیر از کجا آورده ای را برای همه مشمولین در همه بخش های دولتی و خصوصی و افراد به اصطلاح عادی اجرایی بفرمایید
ناشناس۱۵۰۲۶۴۲۱۴:۲۷:۳۳ ۱۳۹۹/۴/۹
ایشان به منشائ گرانی که چاپ اسکناس بدون پشتوانه است مراجعه کنند و همه گرانی ها از آنجا صورت گرفته
ناشناس۱۵۰۲۷۱۳۱۵:۱۰:۰۸ ۱۳۹۹/۴/۹
در جهان امروز تعیین کننده تمام پارامترهای اقتصادی دلار است. دلار از چهار هزار تومان به بیست هزار تومان رسیده است به دنبال آن تمام اجناس و اقلام سرسام آور اوج گرفته اند فقط مسکن نیست.
محمد۱۵۰۲۷۹۶۱۶:۰۶:۲۰ ۱۳۹۹/۴/۹
دوستان لطفا به دولت پیشنهاد دهید که به مستاجرین اعلام کند جهت دریافت کمک هزینه یا یارانه مستاجر حتی به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان و برای یک بار اطلاعات ملک خود را در سامانه مشخصی ثبت کنند و فرم آنرا اعم از آدرس و مشخصات ملک پر کرده و عکس قولنامه خود را آپلود کنند، ظرف یک هفته یک شبکه اطلاعاتی بسیار بسیار کامل و قوی برای دولت و اداره دارایی به وجود میاید و هر کسی بخواهد ملکی اجاره کند کافی است آدرس آن را در سایت مورد نظر تایپ کرده تا نرخ اجاره سال قبل و میزان مجاز اجاره امسال مشخص شود و در صورتی که مالک اجاره بیشتری دریافت کرد قانونی تصویب شود که یا آن مازاد اجاره برگردانده شود و یا به همان اندازه مستاجر بیشتر در آن ملک بماند و اگر مالک به اطلاعات ثبت شده اعتراض داشت توضیحات خود به همراه عکس قولنامه و گواهی بنگاه که در آن ملک اجاره داده شده روی سایت قرار دهد تا رسیدگی شود
ناشناس۱۵۰۲۸۰۴۱۶:۲۱:۲۵ ۱۳۹۹/۴/۹
من چندین سال مدیر تولید پانل های پیش ساخته و بتن آماده بودم تنها راه حل این معضل احداث کارگاه های بزرگ برای ساخت مسکن پیش ساخته است که اسکلت ساختمان به همراه دیوارها و سیم کشی و لوله کشی آماده از چهار طرف به هم پیچ شود و در قسمت متصل شدن دیوار ها به هم کابل های برق به صورت سوکت به هم متصل شود و اتصالات لوله کشی ها هم به هم متصل شود و سقف هم به صورت پیچ با بکس برقی و سریع به هم متصل شود خانه ها باید به صورت واحدهای ۱۰۰ متری و در دو طبقه ساخته شود و پله ها از قسمت حیاط و یک آسانسور که در مغازه ها برای رفتن به زیر زمین یا بالای انباری به کار می رود نصب گردد و چون یک طبقه بیشتر بالا نمی رود یک نرده فرفورژه تا کمر در دور آن نصب گردد این خانه ها باید به صورت یکسان باشد تا کارگاه ها به صورت سری سازی تولید نمایند اگر در اکیپ های ۳۰ نفره کار صورت گیرد هر اکیپ میتواند ظرف ۷ تا ۱۰ روز ۱ خانه دو طبقه را تکمیل نماید و از نظر قیمت هم چیزی حدود ۸۰ تا ۹۰ میلیون برای هر طبقه بیشتر تمام نمیشودکه با احتساب جدول کشی و خیابان کشی و گاز و برق و غیره برای هر واحد حدود ۱۲۰ میلیون تمام میشود که می توان آن را به صورت وام شش یا هفت ساله واگذار کرد و کسی که شبی ۵۰ هزار تومان برای خوابیدن در پشت بام هزینه می کند یعنی ماهی یک میلیون و پانصد هزار تومان ،که می‌تواند آن را به عنوان قسط خانه پرداخت نمایند و حتی می توان مبلغ یارانه را از آن قسط کم کرد این طرحی است که سال ها روی آن فکر کرده ام و هم در کارخانه دیوار ها و بلوک سقفی را تولید می کردم هم در بتن آماده کار کرده‌ام و هم با شرکت های ساختمان سازی بزرگ در مسکن مهر و انبوه سازی های مختلف کار کرده ام و هیچ راه دیگری برای سرعت بخشیدن به ساخت مسکن وجود ندارد چون ساختمان های چندین طبقه بسیار هزینه‌بر و وقت گیر است و مانند مسکن مهر چندین سال طول میکشد آن ۷ تا ۱۰ روز هم که گفتم یکی برای ساخت وقت میگذارد یک اکیپ هم باید در همان کارگاه ها مشغول ساخت قطعات پیش ساخته شود و بتن ریزی و پی ریزی به صورت سری و خیابان به خیابان انجام شود تا دیوارها روی آن پیچ گردد
ناشناس۱۵۰۲۸۵۱۱۶:۵۶:۵۹ ۱۳۹۹/۴/۹
قیمت خودرو را هم دیدیم که با یکسری شرایط سخت و عرضه بسیار محدود قیمتها بازهم بالاتر رفت. مسکن هم مثل بقیه چیزها در این کشور . در زمان تحریم همه چیز بدتر میشود آنهم چند برابر ..
ناشناس۱۵۰۲۹۰۱۱۷:۵۴:۰۱ ۱۳۹۹/۴/۹
فساد اقتصادي مديران و مسئولان و قيمت مسكن و بهاي اجاره و گرانى امنيت ملي كشور را به خطر خواهد انداخت . بهوش و بيدار و شنوا باشند مسئولان .
ناشناس۱۵۰۳۱۳۳۲۳:۳۵:۱۵ ۱۳۹۹/۴/۹
مبارزه با فساد امری مستمر است که ..،..همه باید مجری و نگهبان آن باشند
احمدی۱۵۰۳۱۹۰۰۱:۰۲:۵۲ ۱۳۹۹/۴/۱۰
تنها راه حل کوتاه مدت مشکل تهیه سر پناه برای مردم تهیه دستورالعمل اجرایی برخورد با احتکار مسکن است.
ناشناس۱۵۰۳۳۰۹۰۸:۰۶:۴۰ ۱۳۹۹/۴/۱۰
آقاي رئيسي كي سامانه تخلفات رو فعال مي كني. از قولي كه دادي 1 سال گذشت
ناشناس۱۵۰۷۰۵۷۱۳:۵۷:۱۱ ۱۳۹۹/۴/۱۳
جناب آقای رئیسی هنوز هم مجلس با توجه به فرمان رهبر در تصویب قانون حمایت از گزارشگران فساد تعلل می کند. ؟؟؟؟؟!!!! این قانون نجات بخش کشور است این قانون ریشه فاسدین را بر می کند، ریشه فساد که کنده شود فقر از کشور می رود. اگر مجلس از فرمان رهبر و مطالبه ملت بازهم سرپیچی کند این مجلس برای همیشه منفور ملت خواهد شد.

پربحث‌های هفته

 1. حمله وحشیانه با قمه به صاحب مغازه در کرمانشاه

 2. آیا پیروزی بایدن بر ترامپ به نفع ایران است؟

 3. بازگشت به سیاست‌های هاشمی ؟!

 4. املاک بنیاد مستضعفان و فرصت‌های برابر

 5. هشدار احمد توکلی به روحانی: نام ساقط کردن کشور «گشایش» است؟/ دولت‌های بعد شما، بدهی خود را چگونه بپردازند؟

 6. گشایش اقتصادی برای مردم یا دولت؟

 7. توصیه های جمعیتی مسوولان به مردم از کنار گود

 8. صحبت‌های «فتاح» درباره کاخ مرمر، مدرسه حدادعادل، ساختمان مرکز پژوهش‌ها و املاک در دست نیروهای مسلح

 9. صحنه آهسته انفجار بیروت

 10. عادی سازی روابط اعراب با رژیم صهیونیستی رسما کلید خورد / «توافق ننگین» امارات و اسرائیل برای عادی سازی

 11. ثبت واکسن روسی کرونا؛ پایان رنج بشر یا تبلیغات زودهنگام؟!

 12. برجام ۹۹ به روایت زیباکلام/واکنش کدخدایی به اظهارات علی مطهری/احمدی‌نژاد دوباره ردصلاحیت می شود؟

 13. زمان توزیع عادلانه یارانه بنزینی فرا رسیده است؟

 14. زیباکلام: باید برجام ۹۹ را با آمریکا امضا کنیم!

 15. واکسن روسی کرونا و فرهنگ ترجیح جمع بر فرد

 16. ۸+۱ مورد از باورنکردنی ترین فواید استفاده از کولرهای گازی در خانه

 17. صفر تا ۱۰۰ داستان وضع مالیات بر محتکران خانه

 18. انتقاد حسین شریعتمداری از پرویز فتاح

 19. ستاد کرونا با تعویق کنکور مخالفت کرد/ برگزاری کنکور در موعد مقرر قبلی

 20. مافیا در بورس هم وجود دارد/ مخالف ورود مردم به بورس نیستم اما نگرانم/ باید یک شبکه تلویزیونی بورس داشته باشیم/ قیمت‌های بورس با واقعیت اقتصادی همخوانی ندارد

 21. دختر ربایی و زیر گرفتن مامور پلیس در مشهد

 22. بازی با اعصاب مردم!

 23. ترامپ: اگر در انتخابات پیروز شوم سریع با ایران به توافق می‌رسیم

 24. ۵ شرط رئیسی برای موافقت با طرح دولت/هشدار توکلی به روحانی/تغییر سیمای کرونا در پاییز/ نماینده سابق مجلس بازداشت شد

 25. هفته ای که کنکوری ها در آن نقره داغ شدند !

ابر آروان

آخرین عناوین