AFC: انصراف از لیگ قهرمانان آسیا مجازات سنگینی دارد

گروه ورزشی الف،   3990405019

کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکید کرد انصراف و کناره‌گیری تیم‌ها از ادامه حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا مجازات سنگینی برای آنها در پی خواهد داشت.

 به گزارش مهر، روزنامه «الرایه» قطر به نقل از خبرگزاری «DPA» آلمان توضیحاتی را درباره مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ارائه کرد:

«کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکید بر به پایان رسیدن تمام لیگ ها دارد و مجازات سنگینی برای هر باشگاهی که دلایل قانع کننده برای کمیته انضباطی و کمیته سازماندهی نداشته باشد، در نظر می گیرد.

کنفدراسیون آسیا یک کارگاه از راه دور را برای به پایان رساندن مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از نیمه دوم ماه سپتامبر با حضور کشورهای شرق و غرب قاره برگزار کرد. داتو ویندزور جان دبیر کل کنفدراسیون آسیا فاش کرد که تاکنون AFC هیچ درخواست و پیامی مبنی بر انصراف تیمی از مسابقات دریافت نکرده و باشگاه ها و لیگ ها از حضور در لیگ قهرمانان آسیا استقبال می کنند.»

به گزارش خبرنگار مهر، در روزهای گذشته خبرهایی از تصمیم باشگاه شباب الاهلی امارات برای انصراف از حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به خاطر اعتراض به فدراسیون فوتبال امارات و عدم اعلام این تیم به عنوان قهرمان مطرح شده بود.

استقلال، پرسپولیس، سپاهان و شهرخودرو چهار نماینده ایران در فصل ۲۰۲۰ رقابت های لیگ قهرمانان آسیا هستند.