سعادتمند: ۱۴ هزار متر از کمپ حجازی تصرف شده است/ عرصه پفک آبی به بازار!

گروه ورزشی الف،   3990330038

مدیرعامل باشگاه استقلال با تاکید بر اینکه کمپ حجازی به دارایی‌های این باشگاه اضافه شده، گفت: البته در مورد این کمپ تصرفی صورت گرفته اما قرار است فردا نشستی داشته باشیم تا موضوع حل شود.

به گزارش مهر، احمد سعادتمند  گفت: باشگاه استقلال از گذشته در بخش های مختلف مانند مباحث حقوقی، زیرساخت، فعالیت به عنوان بنگاه اقتصادی و ... مشکلات عدیده ای داشته است اما بارها گفته ام که امیدوارم با کمک هواداران و برنامه پیش بینی شده در کنار آرامش، بتوانیم نقاط منفی را کمتر و به نقطه صفر برسانیم و بعد از آن برای اقدامات موثر دیگر قدم برداریم.

وی تصریح کرد: چندسالی هواداران استقلال دل خوش از اوضاع این باشگاه نداشتند اما امیدوارم این شرایط با کمک همه ایجاد شود و در کل فضا بهتر شود حتی برای صدا و سیما.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد اینکه القابی مانند دکتر و مهندس برای وی به کار برده نمی شود، من فوق لیسانس مدیریت ورزش دارم، دکترای افتخاری از کانادا دارم اما خودم را دکتر نمی دانم.

سعادتمند در مورد چگونگی فعالیت هاش در شروع فعالیت مدیریتی باشگاه استقلال و اینکه بیشتر به نشست و جلسه با پیشکسوتان می گذشت، خاطرنشان کرد: پیشکسوتان صاحبان اصلی باشگاه هستند، آنها به گردن استقلال حق دارند. دفتر استقلال متعلق به پیشکسوتان است. اینکه روزانه یک یا یک و نیکم ساعت برای آنها وقت گذاشت، زیاد نیست کمااینکه از صحبت با آنها ایده هایی گرفته ایم، به مواردی رسیده ایم که نتایجش را بعدها خواهیم دید.

وی در مورد بدهی های باشگاه استقلال در آستانه واگذاری به خصوص از حیث مالیات گفت: اول باید تشکر کنم چون تا امروز به این اندازه برای واگذاری باشگاه اراده نبوده است اگر هم بوده موانعی باعث شده به نتیجه نرسد. خوشبتختانه توانسته ایم با پیگیری های انجام شده گواهی بند دال در وزارت اقتصاد و دارایی و به نام استقلال بگیریم و کمپ حجازی به دارایی های باشگاه اضافه شد.

وی ادامه داد: در مورد معارضین این کمپ نشستی داشته ایم، ۱۴ هزار متر از طرف پارک ارم تصرف شده است اما فردا نشستی خواهیم داشت و به صورت مسالمت آمیز موضوع را حل و فصل خواهیم کرد.

سعادتمند در مورد کمپ حجازی و طرحی که باشگاه استقلال برای استفاده از آن دارد، توضیح کاملی ارائه کرد و گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته می توانیم از این کمپ درآمدزایی داشته باشیم. بعد از سال ها میزان بدهی های باشگاه کم شده و سرمایه باشگاه اضافه شده است.

مدیرعامل باشگاه استقلال تاکید کرد: اگر در حسابرسی تراز منفی داشته باشیم، نمی توانیم وارد بورس شویم، اگر یک هزار میلیارد تومان ارزش برند استقلال است و مجموعه امام رضا؛ فکر می کنم باشگاهی که بیش از ۳ هزار میلیارد تومان دارایی دارد، بدهی ۳۰ - ۲۰  میلیاردتومانی خیلی زیاد نیست!

وی با تاکید بر اینکه درآمدزایی بر اساس درآمدهای پایدار یک برنامه اصلی در باشگاه است، خاطرنشان کرد: کارگذاری یک بخش کار است که پیش بینی شده است، شاید تا یک ماه دیگر محصولات استقلال با برنداستقلال به بازار عرضه شود. اگر تا آن زمان پفک آبی دیدید، تعجب نکنید. به لحاظ حقوقی مراجعاتی داشته ایم. حتی در مورد هتل استقلال اقدامات لازم صورت گرفته است.

پربحث‌های هفته

 1. صحبت‌های کوبنده نماینده ایلام: کجا دشمن گفته است پراید بنجل ۸ میلیونی را ۱۳۰ میلیون بفروشیم

 2. یا رومی روم یا زنگی زنگ !

 3. اگر بایدن پیروز شود ...

 4. وقت فریاد است، از ساحت علم تاریخ دفاع کنید

 5. جنجال توییت «ذوالنوری» به روایتی دیگر

 6. اوراسیا تایمز: چرا ایران قادر است جنگنده های بسیار پیشرفته آمریکا را "سرنگون" کند؟

 7. استیضاح روحانی و آزمون ولایتمداری

 8. فیلم / تصاویر دوربین مداربسته از محل درگیری مهرداد سپهری

 9. خیانت یا حماقت ؟+فیلم

 10. آقای دکتر؛ جدیدترین گزینه ریاست جمهوری ۱۴۰۰

 11. چهار دلیل ریزش عجیب دلار

 12. دوباره برگشتیم به اول داستان کرونا !

 13. دلایل عجیب سلبریتی‌ها برای ازدواج‌نکردن!

 14. شهادت یک بسیجی در تهران‌پارس به دست اراذل و اوباش

 15. تازه‌ترین قیمت انواع خودرو/ پژو ۲۰۶ ارزان شد

 16. سودای خام سودان در ایجاد رابطه با اسراییل

 17. فرماندار آبادان: همه کسانی که در فیلم حاضرند بازداشت شدند

 18.  سر و کله ترامپ از کجا پیدا شد؟

 19. عدم خوشبینی مقام معظم رهبری به مذاکره با آمریکا

 20. ارزهای خانگی از پستوها در آمد؟

 21. تهیه طرح استیضاح رئیس جمهور با ۶۰ امضاء در مجلس + اسامی نمایندگان و محورهای استیضاح

 22. تشکیل پرونده‌ برای مرگ یک جوان در جریان دستگیری توسط مأموران نیروی انتظامی

 23. با مروجان «بی‌بند‌ و ‌باری» با قاطعیت برخورد‌‌ می‌کنیم/ اسیر جوسازی‌‌ نمی‌شویم

 24. علت واجب بودن عفاف و حجاب برای زنان/ حیثیت زن، حریم خداوند است

 25. همتی: انتظار داریم صندوق بین المللی پول تقاضای وام ایران را تصویب کند

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های دیروز

   پربحث‌های هفته

    آخرین عناوین