«صبح بخیر ایران» به آنتن سیما بازگشت

گروه فرهنگی الف،   3990307111

برنامه «صبح بخیر ایران» با بخش های مختلف بار دیگر از شبکه یک سیما پخش می شود.

«صبح بخیر ایران» به آنتن سیما بازگشت

به گزارش الف به نقل از روابط عمومی شبکه یک، داریوش دلیری تهیه کننده برنامه «صبح بخیر ایران» گفت: از روز شنبه ۱۰ خرداد و بعد از یک ماه وقفه، بار دیگر برنامه «صبح بخیر ایران» به صورت زنده و در قالب مجله صبحگاهی تقدیم بینندگان می شود.

دلیری با بیان اینکه در این برنامه به موضوعات متنوع و متعددی توجه شده است، بیان کرد: بررسی مسائل روز مانند بازار بورس وسرمایه، راهکارهای مبارزه با بیکاری و مهمترین اخبار ایران و جهان با حضور کارشناسان از جمله بخش های «صبح بخیر ایران» این روزهاست.

وی افزود: بخش اخلاق اسلامی- ایرانی در خانواده با کارشناسی حجت الاسلام سرلک، گفتگو با اهالی ورزش با اجرای مهدی توتونچی، خبرسازان هفته با اجرای حمید خواجه نژاد، بخش های کوتاه تولیدی از فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی و ارائه مشاوره تحصیلی به دانش آموزان و داوطلبان کنکور توسط محمدرضا پور دستمالچی نیز هر هفته پخش می شود.

تهیه کننده برنامه «صبح بخیر ایران» همچنین از پخش بخش های متنوع ورزش صبحگاهی، ایرانگردی، صبحانه در فضای باز، گزارش های مناسبتی همچون گلابگیری و ... خبر داد که در قالب برنامه «صبح بخیر ایران» و از ساعت ۶:۱۵ تا ۸:۱۵ با اجرای پدرام کریمی و رضا امیراحمدی از شبکه یک پخش می شود.

برنامه «صبح بخیر ایران» کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست که با تهیه کنندگی داریوش دلیری شنبه تا چهارشنبه به صورت زنده روی آنتن می رود.