فرار هالیوودی برای ازدواج با پسر افغان

 3990231025

دخترنوجوان که بعداز دوستی اینستاگرامی با پسر افغان به سبک فیلم‌های هالیوودی از خانه فرارکرده بود ،بعد از بازگشت از افغانستان همراه پسر جوان دستگیر شدند.

جام جم نوشت: اوایل فروردین امسال مردی با حضور دردادسرای جنایی  تهران شکایت کرد که دخترش از خانه فرارکرده و  ناپدیدشده است.

با دستور قضایی ماموران اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران جست‌وجوها را برای یافتن این نوجوان آغاز کردند تا این‌که پی‌بردند دختر جوان نیمه شب با بستن چند ملحفه به هم از پنجره اتاقش فرار کرده است.

ماموران در ادامه، تحقیقات خود را آغاز کرده و متوجه شدند او از هفت ماه پیش  باپسری 20 ساله که ازاتباع افغان بوده دوستی اینستاگرامی آغاز کرده و با ابراز علاقه به یکدیگر در صدد ازدواج با هم بودندکه با مخالفت خانواده دختر رو به روشدند.

پسر 20 ساله  تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و زمانی که برای دستگیری او   به محل کارش رفتند، معلوم شد   او آنجا را ترک کرده و   همکارانش از  او بی خبر بودند.با فرار مرموز پسر جوان و دختر نوجوان جست‌وجوهای پلیسی  در  این باره  ادامه پیدا کرد تا این‌که ماموران  به اطلاعاتی دست یافتند که نشان  می‌داد آنها به افغانستان گریخته اند.

تلاش ها برای بازگرداندن دختر نوجوان و بازداشت پسر 20 ساله ادامه داشت تا این‌که دو روز پیش ماموران به سرنخ‌های  جدیدی دست یافتندکه  نشان  می داد آنها به ایران برگشته  و درخانه یکی از اقوامشان  ساکن شده‌اند.

دختر نوجوان وپسر مورد علاقه‌اش پس از دستگیری برای تحقیقات به پلیس آگاهی تهران منتقل شدند. شهروز 20 ساله به ماموران گفت: کارم گچکاری ساختمان است. من و دختر نوجوان ایرانی هفت ماه پیش در اینستاگرام با هم دوست شدیم و همین علاقه مان باعث شد تصمیم به ازدواج بگیریم. اما خانواده اش مخالف  این ازدواج بودند و در آخرتصمیم گرفتیم  او به سبک فیلم‌های هالیوودی ازخانه شان فرارکند تا با هم پنهانی ازدواج کنیم.  

وی افزود: بعد از آن ‌که دختر مورد علاقه‌ام فرار کرد و نزدم آمد به دفترخانه اتباع  افغان دریکی از محله های ورامین رفتیم و او را به جای یک عروس افغان جا زدیم و توانستیم با هم ازدواج کنیم. مدتی در افغانستان بودیم اما بعد از بازگشت به ایران دستگیر شدیم.

این در حالی بود که  دختر نوجوان نیز می‌گفت علاقه زیادی به این پسر افغان دارد و حاضر به جدایی از او نیست. برای پسر افغان قرارقانونی صادر و عروس 16ساله تحویل خانواده‌اش شد. 

پربحث‌های هفته

 1. قانون، قاتل رومینا!؟

 2. رای قاطع نمایندگان به ریاست قالیباف/ اعضای هئیت رئیسه مجلس یازدهم مشخص شدند

 3. اقدام عجیب احمدی‌نژاد در محله نارمک!

 4. نامه احمد توکلی به روحانی: برای نجات کشور پیروی از اقتصاد آزاد را کنار بگذارید

 5. گشت و گذاری در آپارتمان‌های شمال شهر تهران با اجاره‌های نجومی

 6. پلیس آمریکا شهروند سیاه‌پوست را خفه کرد/ شهر به آتش کشیده شد

 7. پرسشي تأمل‌برانگیز از مراجع عظام تقليد

 8. آقایان؛ قانون، تابوت عدالت نیست!..

 9. جزئیاتی کامل از مرگ «آسیه پناهی»/ شهرداری: ما به وظیفه قانونی خود عمل کردیم!

 10. شاخ «غول» هم شکستنی است...

 11. پرداخت هدیه به نمایندگان؛ چراغ اول شفافیت روشن می‌شود؟!

 12. چند پرسش از وزیر کشور درباره حوادث آبان‌ماه

 13. من رویایی دارم؛ بازگشت روح مارتین لوترکینگ به آمریکا

 14. چاره نکنیم، ایران پیر می‌شود و قدرتش از بین می‌رود

 15. اعتراضات داخلی آمریکا ادامه جنبش وال استریت است

 16. لطفا فراکسیون‌های قومی و منطقه‌ای را تعطیل کنید

 17. مجلس تراز انقلاب و حق مسکن یازده میلیونی؟!

 18. اعتراض ۳ نماینده مجلس یازدهم به اعتبارنامه تاجگردون

 19. پاسخ به هشت سوال درباره آینده بازار مسکن

 20. درخواست احمد توکلی از رئیسی: مجوزهای اعطایی به نمایندگان ادوار مجلس را بررسی کنید

 21. رهبر انقلاب: در عدالت نمره مطلوب به دست نیاورده‌ایم/ مجلس متعهد به وظایف، نقطه امید مردم و اتکاء مجریان است

 22. تهدید مسلحانه مخالفان تاجگردون/پیشنهادی برای قالیباف/چرا احمدی‌نژاد دیگر برنمی‌گردد/ روحانی در پاستور و اصلاح‌طلبان در بهارستان مردم را عصبانی کردند

 23. موج اعتراض به اعتبارنامه تاجگردون/انتقاد سلیمی‌نمین از پیشنهاد ختم قرآن در مجلس/نماینده‌ای که نقش مهمی در پیروزی قالیباف داشت/ عارف: بسیاری از اقدامات فراکسیون امید نادیده گرفته شد

 24. اعترافات پدر «رومینا» دختر ۱۴ ساله تالشی

 25. توضیح میرسلیم درباره مصاحبه با بی‌بی‌سی

آخرین عناوین