خلیل زاده: منزوی را در استقلال حفظ می‌کنیم

گروه ورزشی الف،   3990230173

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: اختلاف نظر معمولا به وجود می‌آیدو همه با هم بحث می کنند، در آخر هم با خوبی و خوشی خداحافظی می کنند.

به گزارش فارس، اسماعیل خلیل زاده در خصوص برگزاری نشست امروز هیات مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: با توجه به اینکه اعلام کردند بازی ها در حال برگزاری است نیاز داشتیم در این زمینه دور هم بنشینیم.

وی در خصوص اظهارات منزوی و بدهی های باشگاه استقلال عنوان کرد: درباره صحبت های منزوی من اطلاعاتی نداشتم چون تراز مالی سالهای گذشته را اصلا ندیدم. این موضوع اصلا در پرونده ها قید نشده بود ولی امروز در جلسه این موضوع را مطرح کرد. نمی دانم در این زمینه چه اتفاقاتی رخ داده است. در مورد قرارداد آقای موسوی با استقلال هم که بحث شده بود قبلا صحبت کردم.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا استعفای منزوی پذیرفته شده یا خیر گفت: استعفای او به دست ما رسیده ولی هنوز تصمیم گیری نشده است و فکر می کنم معاون وزیر هم چند روز پیش در این خصوص صحبت کرد.

خلیل زاده در خصوص قرارداد جدید با کارگزار این باشگاه یادآور شد: ما زمانی که بعد از عید در جلسه شرکت کردم به نتیجه رسیدیم که قرارداد آریا برتر فسخ شود و با کارگزار جدید قرارداد ببندیم. ما می توانیم با آنها برای فسخ قرارداد توافق کنیم و فکر نمی کنم مشکلی در این زمینه وجود داشته باشد.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود هیچ بند فسخ در این قرارداد وجود ندارد تصریح کرد: چرا،در این زمینه قرارداد داور دارد و طرفین می‌توانند با هم توافق و قرارداد را فسخ کنند.

رئیس هیات مدیره استقلال در خصوص آینده این باشگاه گفت: باشگاه آرام آرام در حال برطرف کردن مشکلات است،از روز اول هم تمرینات شروع می‌شود. به شخصه چون دچار بیماری کرونا شدم مخالف برگزاری بازی ها هستم ولی چون تصمیم گرفته‌اند ما باید آماده بازی ها شویم. مدیرعامل تلاش می‌کند و ما هم باید کمک کنیم که به خوبی در بازی ها حضور داشته باشیم.

خلیل زاده در خصوص اینکه بازیکنان به حضور در بیمارستان برای تست کرونا اعتراض کرده اند، عنوان کرد: تست باید تحت هر شرایطی انجام شود، نمی‌شود که بازیکنان تست ندهند.

وی در خصوص دودستگی در هیات مدیره استقلال یادآور شد: دودستگی وجود ندارد، اختلاف نظر معمولا به وجود می آید و همه با هم بحث می‌کنند و در آخر هم همه با خوبی و خوشی خداحافظی می‌کنند. این موضوع در همه هیات مدیره ها وجود دارد.

رئیس هیات مدیره استقلال در خصوص اینکه آیا منزوی در جلسه آتی شرکت می‌کند یا خیر تصریح کرد: من که دوست دارم منزوی در استقلال بماند، به خود او هم این حرف را زدم، او کاربلد است ولی خودش مدت‌ها است استعفا داده است. تا امروز هم او را حفظ کردیم و ان شاالله که در باشگاه می‌ماند.

وی در خصوص اینکه آیا گزارش مجلس در مورد تحقیق و تفحص از استقلال را خوانده یا خیر گفت: من اصلا گزارش را نخواندم ولی می‌خوانم و در موردش صحبت خواهم کرد.

پربحث‌های هفته

 1. قانون، قاتل رومینا!؟

 2. رای قاطع نمایندگان به ریاست قالیباف/ اعضای هئیت رئیسه مجلس یازدهم مشخص شدند

 3. اقدام عجیب احمدی‌نژاد در محله نارمک!

 4. گشت و گذاری در آپارتمان‌های شمال شهر تهران با اجاره‌های نجومی

 5. پلیس آمریکا شهروند سیاه‌پوست را خفه کرد/ شهر به آتش کشیده شد

 6. پرسشي تأمل‌برانگیز از مراجع عظام تقليد

 7. آقایان؛ قانون، تابوت عدالت نیست!..

 8. اغتشاشات آبانماه با آشوب‌های آمریکا چه فرقی دارد

 9. جزئیاتی کامل از مرگ «آسیه پناهی»/ شهرداری: ما به وظیفه قانونی خود عمل کردیم!

 10. پرداخت هدیه به نمایندگان؛ چراغ اول شفافیت روشن می‌شود؟!

 11. چاره نکنیم، ایران پیر می‌شود و قدرتش از بین می‌رود

 12. چند پرسش از وزیر کشور درباره حوادث آبان‌ماه

 13. من رویایی دارم؛ بازگشت روح مارتین لوترکینگ به آمریکا

 14. اعتراضات داخلی آمریکا ادامه جنبش وال استریت است

 15. لطفا فراکسیون‌های قومی و منطقه‌ای را تعطیل کنید

 16. اعتراض ۳ نماینده مجلس یازدهم به اعتبارنامه تاجگردون

 17. پاسخ به هشت سوال درباره آینده بازار مسکن

 18. درخواست احمد توکلی از رئیسی: مجوزهای اعطایی به نمایندگان ادوار مجلس را بررسی کنید

 19. تهدید مسلحانه مخالفان تاجگردون/پیشنهادی برای قالیباف/چرا احمدی‌نژاد دیگر برنمی‌گردد/ روحانی در پاستور و اصلاح‌طلبان در بهارستان مردم را عصبانی کردند

 20. موج اعتراض به اعتبارنامه تاجگردون/انتقاد سلیمی‌نمین از پیشنهاد ختم قرآن در مجلس/نماینده‌ای که نقش مهمی در پیروزی قالیباف داشت/ عارف: بسیاری از اقدامات فراکسیون امید نادیده گرفته شد

 21. عارف، اصلاح‌طلبان و معضلات این روزها

 22. اعتبارنامه‌ها و انتظار از مجلس انقلابی

 23. نماینده مجلس: تخلفات تاجگردون به ۱۰ محور رسیده است/ تهدیدها را هنوز به تخلفات اضافه نکرده‌ایم

 24. فارین پالیسی: "چراغ راهنمای آمریکا" در جهان خاموش شده است

 25. اعتراض به برخی اعتبارنامه ها/ آغاز گروکشی برخی منتخبان

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های دیروز

   پربحث‌های هفته

    آخرین عناوین