تاج: ویلموتس سر ما کلاه گذاشت!

گروه ورزشی الف،   3990230114

رییس سابق فدراسیون فوتبال توضیحاتی را درباره ماجرای قرارداد مارک ویلموتس و شکایت این مربی ارائه کرد.

تاج: ویلموتس سر ما کلاه گذاشت!

به گزارش خبرآنلاین، دنیای ورزش تورنتو نوشت: مدت زیادی است که مهدی تاج هیچ صحبتی با رسانه ها نداشته است؛ در روزهایی که انتقادها از دوران مدیریت او به اوج خودش رسیده، تاج همچنان علاقه ای به شفاف سازی ندارد و حالا که در سازمان صداوسیما مورد سوال خبرنگار واحد مرکزی خبر قرار گرفته نیز دست به عصا به پرسش ها درباره ویلموتس پاسخ می دهد.

تاج درباره حضورش در صداوسیما بیان کرد: ما جلسه ای را با آقای شهریاری و دوستان داشتیم تا شاید بتوانیم راهی برای مسائل حق پخش تلویزیونی پیدا کنیم.

وی در ادامه درباره اینکه ویلموتس اعلام کرده فدراسیون تاج در قراردادش دست کار کرده تاکید کرد: ایشان ادبیات خوبی را استفاده نکرده و بهترین جمله این است که به نوعی کلاه سرمان گذاشته است. این بند پرداخت غرامت 3 ماه از حقوق در صورت فسخ از اول در قرارداد بوده و اصلا امکان دست کاری در قرارداد وجود ندارد. اساسا قراردادهایی که زیر صفحه فیفا بسته می شود، باید پولش پرداخت شود. ما مدت ها از فیفا پول می خواستیم که این پول پرداخت نشد. از طرفی به بانک مرکزی نامه زدیم و آنها نیز به شرکت ها اعلام کردند تا پول جور شود و کار به فسخ قرارداد نکشد. از طرفی هرکس قرارداد را فسخ می کند، باید پولش را هم بدهد اما این بند که در صورت فسخ از سوی هر طرف فقط 3 ماه از مبلغ قرارداد پرداخت می شود، از اول وجود داشته و مشکل خاصی نیست.

وی درباره اینکه گفته می شود هزینه خودروی بنزی که در اختیار ویلموتس بوده روزانه 2 میلیون تومان بوده، تاکید کرد: این حرفهادرست نیست. خودروی ویلموتس یک ماشین عادی است که از گذشته در اختیار فدراسیون فوتبال بوده است. این خودرو اکنون در کمپ تیم های ملی است و اینها خبرهایی است که مردم هم آن را قبول نمی کنند.

رییس سابق فدراسیون فوتبال که در گذشته اعلام کرده بود،ویلموتس مربی نجیبی است، تاکید کرد: من این حرف را زدم اما ما پولش را ندادیم. با وجود 8 ماه نامه نگاری نتوانستیم پولش را بدهیم و او هم شکایت کرد.

تاج درباره پرونده شکایت او به فیفا و اقدامات فدراسیون بیان کرد: من خیلی در جریان اقدامات فدراسیون نیستم اما بعد از رفتن ما می دانم که وکیل را تغییر دادند و پیش بینی های لازم هم انجام شده است. لایحه ای داده شده اما من در جریان نیستم و انشاالله همه چیز ختم به خیر می شود.

رییس سابق فدراسیون فوتبال درباره شکایت کارلوس کی روش برای دریافت پاداش 200 هزار یورویی تاکید کرد: آقای کی روش اعتراض داشت راجع به سوم شدن در جام ملت های آسیا. همیشه مسابقه رده بندی برگزار می شد اما در جام ملت های گذشته دیدار رده بندی انجام نشد. حتی اگر ما سوم می شدیم، از سوی کنفدراسین فوتبال آسیا پاداش یک میلیون یورویی می گرفتیم و به همین خاطر پولی گیر فدراسیون نیامد که ما هم به کی روش بدهیم.

پربحث‌های هفته

 1. رای قاطع نمایندگان به ریاست قالیباف/ اعضای هئیت رئیسه مجلس یازدهم مشخص شدند

 2. گشت و گذاری در آپارتمان‌های شمال شهر تهران با اجاره‌های نجومی

 3. پرسشي تأمل‌برانگیز از مراجع عظام تقليد

 4. "دیپلماسی بنزین"، نمادی از بی اعتنایی به تهدیدات آمریکا

 5. کارناوال نفتکش های ایرانی در اقیانوس ها

 6. نامه احمد توکلی به روحانی: برای نجات کشور پیروی از اقتصاد آزاد را کنار بگذارید

 7. جزئیاتی کامل از مرگ «آسیه پناهی»/ شهرداری: ما به وظیفه قانونی خود عمل کردیم!

 8. شاخ «غول» هم شکستنی است...

 9. پلیس آمریکا شهروند سیاه‌پوست را خفه کرد/ شهر به آتش کشیده شد

 10. اسکورت نفتکش «فارست» توسط هواپیماها و ناوهای جنگی ونزوئلا

 11. آقایان؛ قانون، تابوت عدالت نیست!..

 12. لطفا فراکسیون‌های قومی و منطقه‌ای را تعطیل کنید

 13. درد کهنه غیزانیه، «امنیتی» نیست

 14. مجلس تراز انقلاب و حق مسکن یازده میلیونی؟!

 15. امروز تهرانی‌ها سورپرایز شدند!

 16. مجلس خدمت یا مجلس قدرت؟!

 17. تلفاتی سنگین‌تر از تلفات جنگ بر دوش ایالات متحده

 18. فطر و اعیاد مذهبی؛ آیا مسابقه شادمانی عمومی کافی است؟

 19. چرا فرزندآوری کم شده/ آیا جامعه هم پیر می‌شود؟

 20. واکنش «آشنا» به توئیت «محسن رضایی» درباره غیزانیه

 21. رهبر انقلاب: در عدالت نمره مطلوب به دست نیاورده‌ایم/ مجلس متعهد به وظایف، نقطه امید مردم و اتکاء مجریان است

 22. دو نشست معنادار توسط قالیباف و حاجی بابایی/ حیاط خلوت نمایندگان دوره دهم/ دلیل حمایت اصلاح‌طلبان از ظریف برای انتخابات ریاست جمهوری

 23. توضیح میرسلیم درباره مصاحبه با بی‌بی‌سی

 24. ریشه قتل دختر ۱۴ ساله تالشی اختلافات مذهبی نیست

 25. غیزانیه از نمای نزدیک

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های دیروز

   پربحث‌های هفته

    آخرین عناوین