تماس مسی با ستاره اینتر؛ به بارسلونا بیا!

گروه ورزشی الف،   3990229137

آدریان روبن فرناندز کسی که استعداد لائوتارو مارتینز را کشف کرد و او را به راسینگ کلاب آورد، از تماس مسی با این بازیکن برای پیوستن به بارسا خبر داد.

تماس مسی با ستاره اینتر؛ به بارسلونا بیا!

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا هفته هاست که در تلاش برای جذب لائوتارو مارتینز است. توافق با خود بازیکن انجام شده ولی مرحله سخت کار جلب رضایت اینتر است. باشگاه ایتالیایی قصد از دست دادن مهاجم ارزشمند خود را ندارد و به بارسلونا گفته است که تنها راه جذب این بازیکن، پرداخت 111 میلیون یورو بند فسخ اوست. رقمی که بارسا با توجه به شرایط اقتصادی پساکرونا قادر به پرداختنش نخواهد بود و به همین دلیل در فکر معاوضه بازیکن است و این قضیه هم دشواری های خاص خود را دارد.

لائوتارو پیشنهادات دیگر تیم ها را رد کرده چرا که قصد دارد با مسی در بارسا هم تیمی شود. در واقع او یا به بارسا می رود یا در اینتر ماندنی خواهد بود.

آدرین روبن فرناندز که 4 سال پیش مانع انتقال لائوتارو به رئال شد،در مصاحبه با دیاریو اسپورت نشریه نزدیک به باشگاه بارسلونا از تماس مسی با لائوتارو خبر داد و گفت:« بله؛ مسی با لائوتاور تماس گرفته و از او خواسته تا به بارسلونا بیاید. در این تردیدی ندارم. به همین دلیل است که سران بارسا مصرانه خواهان جذب او هستند. می دانم که در بارسلونا همه چیز بر وفق مراد لائوتارو پیش خواهد رفت و او بهترین جانشین برای سوارز خواهد شد. در واقع او گزینه ایده آل برای زمانی است که سوارز دیگر در بارسلونا حضور ندارد. کیفیت لائوتارو باورنکردنی است و در بارسا به عنوان فوتبالیست و نیز از لحاظ شخصیتی، بیش از اینها هم پیشرفت خواهد کرد.»

فرناندز ادامه داد:« توصیه من به او این است که به بارسا برود. او هم تیمی بهترین بازیکن دنیا خواهد شد؛ در حالی که مسی هنوز 32 ساله است و هنوز سه چهار فصل خوب دیگر را هم پیش رو دارد. هم تیمی مسی شدن به او کمک می کند تا به کیفیت فوتبالش اضافه کند و این به سود تیم ملی آرژانتین هم خواهد بود. زوج مسی و لائوتارو در بارسا و تیم ملی، کامل ترین خواهد بود.»