فریب دختران جوان توسط پسر شیاد

گروه حوادث الف،   3990227018

دختری از دانشجویان نخبه یکی از دانشگاه‌های کشور، اسفند سال گذشته به مأموران پلیس تهران شکایت کرد و مدعی شد از سوی پسری مورد آزار قرار گرفته است.

روزنامه شرق نوشت: این دختر در توضیح آنچه اتفاق افتاده بود، گفت: من مدتی قبل در اینستاگرام با پسری جوان آشنا شدم. او خودش را فردی ثروتمند نشان می‌داد و حرف‌های جذابی می‌زد. وقتی متوجه شد من دانشجو هستم و در یک دانشگاه ممتاز درس می‌خوانم، از من خواست همدیگر را ببینیم.

او گفت قصد دارد با من ازدواج کند. قبول کردم. او با ماشین مدل‌بالا در یکی از مناطق غربی تهران با من قرار گذاشت. سر قرار حاضر شدم و وقتی سوار ماشین شدم. مقابل یک آبمیوه‌فروشی توقف کرد. او دو آبمیوه گرفت و بعد با تلفن صحبت کرد و به من گفت قرار است کسی به حسابش پول بریزد، اما کارت بانکی‌اش همراهش نیست، بعد از من خواست کارت بانکی‌ام را به او بدهم تا پول به حساب من واریز شود و بعد گفت پول را از حساب من برداشت می‌کند. من هم کارتم و رمز آن را به او دادم. در حالی ‌که داشتم در ماشین آبمیوه می‌خوردم، او پیاده شد و بعد هم من کاملا بیهوش شدم و وقتی به‌هوش آمدم، دیدم در شرایط مناسبی نیستم و لباس‌هایم نامرتب است و سه میلیون تومان هم از حساب بانکی‌ام کسر شده است. من هیچ ردی از آن مرد جوان ندارم و فقط شماره تلفن او را می‌دانم.

با ردیابی انجام‌شده مشخص شد شماره تلفن همراه به نام یک مرد کشاورز در روستایی در شرق کشور است و آن فرد نیز شناختی از متهم ندارد. درحالی‌که به نظر می‌رسید راهی برای پیداکردن متهم نیست، افسر اداره آگاهی از دختر شاکی خواست تا اگر عکس یا کوچک‌ترین نشانی از متهم دارد، در اختیار مأموران قرار دهد. دختر جوان عکسی تار به مأموران داد و گفت: متهم بیشتر عکس‌ ماشین در پروفایل اینستاگرامش می‌گذاشت و یک‌بار برای چند روز عکس تاری از خودش گذاشت که من آن عکس را ذخیره کردم.

وقتی افسر اداره آگاهی عکس را دید، بلافاصله متهم را شناخت و متوجه شد این متهم مدتی قبل به اتهام ربودن دختری دیگر و تعرض به او از سوی دادسرای ناحیه 27 بازداشت شده است. تحقیقات علمی مأموران نشان داد آنها با فردی روبه‌رو هستند که احتمالا دختران زیادی را طعمه کرده است.

پلیس متوجه شد متهم با اینکه پیش از این ادعا کرده بود سابقه‌ای ندارد، اما تبهکار حرفه‌ای است. او هربار که بازداشت می‌شد، نام و مشخصاتی جدید به مأموران می‌داد تا سوابقش معلوم نشود، اما بررسی عکس او در پرونده‌های مشابه نشان داد او 10 شکایت دارد که در هرکدام از پرونده‌ها نیز نام و مشخصاتی جداگانه ارائه داده است.

با توجه به اینکه اتهام تعرض به دختر نخبه مطرح بود، پرونده به دادگاه کیفری استان تهران شعبه 11 ارسال شد. دختر جوان به قضات گفت: من پدر و مادر ندارم و یتیم بزرگ شدم. یکی از اقوام دورم از من نگهداری کرد. هیچ‌وقت سایه پدر و مادر بالای سرم نبود و احساس تنهایی شدیدی می‌کردم. وقتم را با درس‌خواندن پر می‌کردم تا اینکه در کنکور رتبه بسیار خوبی آوردم و در یکی از دانشگاه‌های ممتاز کشور قبول شدم. در خوابگاه زندگی می‌کردم و قصد داشتم درسم را ادامه بدهم تا بتوانم برای خودم زندگی خوبی درست کنم تا اینکه در اینستاگرام پسر جوان من را دنبال کرد و هربار که عکس یا مطلبی می‌نوشتم برایم لایک می‌گذاشت. بعد از مدتی به من پیشنهاد داد با هم در ارتباط باشیم، من هم قبول کردم و اولین قرار بین ما گذاشته شد. او در اولین قرار من را مورد آزار و اذیت قرار داد و سه میلیون تومان نیز از حسابم خارج کرد. این پول را کسی به من داده بود که در این سال‌ها بزرگم کرده بود. او هر ماه مبلغی به حساب من واریز می‌کرد تا هزینه دانشگاهم را بدهم، البته من کار دانشجویی هم می‌کردم. من درخواست مجازات متهم را دارم.

دادگاه کیفری استان تهران در استعلاماتی که انجام داد، متوجه شد متهم علاوه‌ بر شکایتی که در شعبه 11 مطرح است، یک پرونده آدم‌ربایی و تعرض در دادسرای جنایی تهران دارد و پنج مورد دیگر تعرض داشته که آن هم به شعبه 11 ارجاع شد. به‌جز این موارد، در چهار پرونده دیگر در شعبه 6 دادگاه کیفری استان تهران نیز متهم شناخته شده و پرونده‌های در حال رسیدگی دارد که در یکی از آنها مجرم شناخته و به شلاق و تبعید محکوم شده است.

پسر جوان در بازجویی‌ها مدعی شد هیچ ارتباطی به زور با دختران نداشته است. او گفت: چون من فرد ثروتمند و خوش‌تیپی هستم، دخترها جذب من می‌شدند. من اصلا کاری با آنها نداشتم و به‌خاطر ثروتم این دخترها برای من تله گذاشته‌اند. او درباره آدم‌ربایی که در دادسرای جنایی نیز در حال رسیدگی است، گفت: آن دختر خودش به من گفت جا و مکان ندارد و من هم به او جا دادم و ارتباطی با هم نداشتیم.

شعبه 11 دادگاه کیفری استان تهران در حال بررسی دقیق پرونده و مشخص‌شدن ابعاد دیگر اتهامات این مرد جوان است و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

پربحث‌های هفته

 1. قانون، قاتل رومینا!؟

 2. رای قاطع نمایندگان به ریاست قالیباف/ اعضای هئیت رئیسه مجلس یازدهم مشخص شدند

 3. اقدام عجیب احمدی‌نژاد در محله نارمک!

 4. نامه احمد توکلی به روحانی: برای نجات کشور پیروی از اقتصاد آزاد را کنار بگذارید

 5. گشت و گذاری در آپارتمان‌های شمال شهر تهران با اجاره‌های نجومی

 6. پلیس آمریکا شهروند سیاه‌پوست را خفه کرد/ شهر به آتش کشیده شد

 7. پرسشي تأمل‌برانگیز از مراجع عظام تقليد

 8. آقایان؛ قانون، تابوت عدالت نیست!..

 9. جزئیاتی کامل از مرگ «آسیه پناهی»/ شهرداری: ما به وظیفه قانونی خود عمل کردیم!

 10. شاخ «غول» هم شکستنی است...

 11. پرداخت هدیه به نمایندگان؛ چراغ اول شفافیت روشن می‌شود؟!

 12. چند پرسش از وزیر کشور درباره حوادث آبان‌ماه

 13. من رویایی دارم؛ بازگشت روح مارتین لوترکینگ به آمریکا

 14. چاره نکنیم، ایران پیر می‌شود و قدرتش از بین می‌رود

 15. اعتراضات داخلی آمریکا ادامه جنبش وال استریت است

 16. لطفا فراکسیون‌های قومی و منطقه‌ای را تعطیل کنید

 17. مجلس تراز انقلاب و حق مسکن یازده میلیونی؟!

 18. اعتراض ۳ نماینده مجلس یازدهم به اعتبارنامه تاجگردون

 19. پاسخ به هشت سوال درباره آینده بازار مسکن

 20. درخواست احمد توکلی از رئیسی: مجوزهای اعطایی به نمایندگان ادوار مجلس را بررسی کنید

 21. رهبر انقلاب: در عدالت نمره مطلوب به دست نیاورده‌ایم/ مجلس متعهد به وظایف، نقطه امید مردم و اتکاء مجریان است

 22. تهدید مسلحانه مخالفان تاجگردون/پیشنهادی برای قالیباف/چرا احمدی‌نژاد دیگر برنمی‌گردد/ روحانی در پاستور و اصلاح‌طلبان در بهارستان مردم را عصبانی کردند

 23. موج اعتراض به اعتبارنامه تاجگردون/انتقاد سلیمی‌نمین از پیشنهاد ختم قرآن در مجلس/نماینده‌ای که نقش مهمی در پیروزی قالیباف داشت/ عارف: بسیاری از اقدامات فراکسیون امید نادیده گرفته شد

 24. اعترافات پدر «رومینا» دختر ۱۴ ساله تالشی

 25. توضیح میرسلیم درباره مصاحبه با بی‌بی‌سی

آخرین عناوین