اولین سینما تراکتور در ایران

گروه عکس الف،   3990222042 ۶ نظر، ۰ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

ابراهیم حاتمی‌کیا کارگردان سینما شامگاه پنجشنبه در اقدامی جالب فیلم سینمایی «خروج» آخرین ساخته خود را برای کشاورزان تراکتورسوار شهرستان ورامین اکران کرد. فیلم سینمایی خروج با بازی فرامرز قریبیان، پانته‌آ پناهی‌ها و . . . به دلیل شیوع ویروس کرونا فرورین ماه امسال با تصمیم ابراهیم حاتمی‌کیا و مؤسسه اوج به صورت اینترنتی اکران شد.

اولین سینما تراکتور در ایراناولین سینما تراکتور در ایراناولین سینما تراکتور در ایراناولین سینما تراکتور در ایراناولین سینما تراکتور در ایراناولین سینما تراکتور در ایراناولین سینما تراکتور در ایراناولین سینما تراکتور در ایراناولین سینما تراکتور در ایراناولین سینما تراکتور در ایراناولین سینما تراکتور در ایراناولین سینما تراکتور در ایراناولین سینما تراکتور در ایراناولین سینما تراکتور در ایراناولین سینما تراکتور در ایراناولین سینما تراکتور در ایراناولین سینما تراکتور در ایراناولین سینما تراکتور در ایران

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۴۴۴۰۳۰۱۰:۴۲:۱۰ ۱۳۹۹/۲/۲۲
آفرین. اقدام خوبی بود.
ناشناس۱۴۴۴۰۶۳۱۱:۰۱:۰۱ ۱۳۹۹/۲/۲۲
چقدر می تونید از این زیر ساخت ارزان برای نمایش فیلم ها بخصوص در بخش کودک در شهرستان ها و استانها بخصوص مراکز محروم استفاده کنید :)). بیش باد :)
محمد۱۴۴۴۰۹۷۱۱:۳۶:۱۰ ۱۳۹۹/۲/۲۲
خیلی با حال بود. فقط لطفا فاصله اجتماعی رو رعایت کنید
ناشناس۱۴۴۴۱۳۷۱۱:۵۴:۵۵ ۱۳۹۹/۲/۲۲
درود بر کشاورزان زحمت کش
ناشناس۱۴۴۴۱۴۰۱۱:۵۶:۱۸ ۱۳۹۹/۲/۲۲
مثلا این کار ارزنده شده تا مردم با هم تماس خطرناک نداشته باشند. اما چرا بعدش با هم سلفی گرفتن؟
آریابان۱۴۴۴۱۵۴۱۲:۰۲:۱۸ ۱۳۹۹/۲/۲۲
اینکه بجای ماشین-سواران این بار تراکتور-سواران قرار بوده فیلم رو ببینند بنوبه خودش کم نظیر و یا شاید حتی بی نظیر بوده ولی چرا از ماسک خبری نبوده حتی نزد خود آقای کارگردان ؟!؟!؟!؟!؟ آیا واقعا کرونا هم "خروج"کرده ؟!؟!؟!؟
ابر آروان

آخرین عناوین