دستور بازداشت شوهر فراری بعد از مرگ همسر

گروه حوادث الف،   3990207051

همزمان با مرگ مشکوک زن جوان در خانه‌اش دستور بازداشت همسر فراری اش صادر شد.

دستور بازداشت شوهر فراری بعد از مرگ همسر

روزنامه ایران نوشت: شامگاه جمعه 5 اردیبهشت، ساکنان ساختمانی در یکی از خیابان‌های مرکزی تهران با سر و صدای درگیری زوج همسایه از خانه‌هایشان بیرون آمدند.

وقتی همسایه‌ها وارد آپارتمانی شدند که محل درگیری بود با بدن نیمه جان زن جوان به‌ نام فریبا مواجه شدند اما از همسر و بچه‌های او خبری نبود. بلافاصله آنها با اورژانس تماس گرفته و زن 38 ساله به بیمارستان منتقل شد.

گزارش مرگ

ساعت 9:45 صبح روز بعد - 6 اردیبهشت- زن جوان دربیمارستان تسلیم مرگ شد. با توجه به احتمال ارتکاب قتل بلافاصله موضوع از سوی مأموران کلانتری 112 ابوسعید به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.

به‌دنبال اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت آغاز شد. در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که زن جوان چند سال قبل به خاطر اختلافات خانوادگی از همسر اولش جدا شده و بعد از مدتی نیز با پژمان، آشنا شده و به عقد او درآمده است. حاصل زندگی آنها دو دختر بود اما زن جوان در زندگی دومش نیز با مشکلات زیادی مواجه بود.

کارآگاهان جنایی در بررسی‌های اولیه به سراغ همسایه‌های زن جوان رفتند که یکی از آنها گفت: فریبا و همسرش باهم اختلاف زیادی داشتند و مدام سر و صدای درگیری آنها به گوش می‌رسید. شب حادثه نیز دعوا کردند از آنجایی که این دعوا همیشگی بود، ابتدا توجه نکردیم اما بعد از لحظاتی درگیری بیشتر شد و ناگهان صدای فریبا قطع شد. نگران شدیم و خود را به خانه‌اش رساندیم از همسرش هم خبری نبود. قبل از اینکه ما خودمان را به آپارتمانش برسانیم آنجا را ترک کرده بود.

شوهر فراری

در گام بعدی تیم تحقیق به سراغ خانواده فریبا رفتند، آنها از دامادشان در رابطه با قتل دخترشان شکایت داشتند و او را عامل مرگ فریبا می‌دانستند.

یکی از اعضای خانواده در تحقیقات گفت: پژمان در کار مبل‌سازی بود اما فریبا می‌گفت کار خلاف هم انجام می‌دهد و در کار تهیه و توزیع موادمخدر بود و فریبا از این موضوع بشدت گلایه داشت. حتی همسرش را تهدید کرده بود که اگر دست از کارهایش برندارد او را به پلیس لو می‌دهد. ظاهراً فیلمی هم از کارهای خلاف او داشت که شوهرش هم این را می‌دانست.

او ادامه داد: روز سیزده فروردین قرار بود فریبا و دو دخترش به خانه پدرش بروند، اما پژمان مخالفت کرد. آن روز هم او را مورد ضرب و جرح قرار داد و در خانه حبس کرد. ظاهراً شب حادثه نیز فریبا دخترهایش را به خانه خواهرش فرستاده و گفته شما بروید من هم بعداً می‌آیم اما وقتی چند ساعت گذشت و از فریبا خبری نشد در نهایت متوجه شدیم که او را به بیمارستان برده‌اند. ما از دامادمان شکایت داریم چرا که او در مرگ دخترمان نقش دارد.

با شکایت خانواده زن جوان، بازپرس واحدی دستور بازداشت داماد فراری و تحقیق از دخترهای مقتول را صادر کرد. از طرفی جسد زن جوان برای مشخص شدن علت اصلی مرگ به دستور بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران به پزشکی قانونی منتقل شد.

پربحث‌های هفته

 1. جدول/ نرخ امروز طلا و سکه؛ دلار ترمز برید

 2. نماینده مجلس: آقای روحانی دیگر حرف نزنید؛ حرف‌تان مردم را عصبانی و بازار را به هم می‌‎ریزد/ هر روز یک سلطان جدید سبز می‌شود

 3. اشکهای یک تولید کننده ایرانی/ به دادم برسید/ جز عدالت هیچ نمی‌خواهم

 4. چند نکته درباره تحویل «دناپلاس» به نمایندگان مجلس

 5. محصولات مدیران‌خودرو ۶۳ تا ۱۷۰ میلیون تومان گران شد + قیمت‌ها

 6. نیویورک تایمز: آمریکا نتوانست ایرانی ها را به زانو درآورد

 7. کمر خمیده نظام سلامت در موج سوم کرونا

 8. اوج بدسلیقه‌گی! / به بهانه ساخت تندیس‌هایی از سردار دلها

 9. چرا مستند بی‌بی‌سی درباره جنگ مورد توجه قرار می‌گیرد؟

 10. واکنش نوری المالکی به یادداشت روزنامه کیهان

 11. سرقت وحشیانه ۳ مرد مسلح از یک زن در دزفول

 12. چرا مسکن ارزان نمی شود

 13. انتقال پایتخت؛ تهران پیر همچنان مقاومت می کند

 14. آیا هنوز هم کسی نمی‌خواهد از آنها بپرسد که از کجا آورده‌اند؟

 15. توضیح حسین شریعتمداری درباره یادداشتی پیرامون مواضع آیت الله سیستانی

 16. به فکر معیشت این «ملت پیروز» باشید

 17. این حق مردم است 

 18. انقلابی‌گری و دنا پلاس

 19. استعفای روحانی راهگشاست یا راهی برای فرار؟

 20. توکلی به نمایندگان: خودروهای ارزان تر را جایگزین خودروهای لوکس تحویلی کنید/ تصمیم مجلس در تامین خودرو اشتباه بود

 21. ترمز قیمت دلار و سکه برید + جدول قیمت‌ها

 22. جهانگیری: فشار بر دولت جز افزایش مشکلات مردم دستاوردی ندارد/ دولت نمی‌تواند به تنهایی مسائل را حل کند

 23. نماینده مجلس: شاسی بلند می‌خواهم/ چرا باید به مردم توضیح دهیم!

 24. هشدار حریرچی؛ موج سوم کرونا رکورد شکست/تعطیلی مدارس و دانشگاه ها

 25. می خواهم زنده بمانم!

ابر آروان

آخرین عناوین